| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Akos1758 | 2008.03.06. 16:05:05 / # 275108 |
|
1267es Bandit kértem meg, hogy a kórházból hazavigyen. Amúgy is sokkal tartozom neki, egyel több vagy kevesebb már nem számít! -gondoltam, s szerencsére úgy tűnik most bejött, valóban furikázott engem kényemre, hagyta, hogy belepofázzak, sehogy sem sikerült fekidegesíteni... Nem hiába, kötélből vannak az idegei.
Na, minden esetre, amiért ezt megírtam...
Jelenleg olyan az állapotom, hogy 2 dologlrt reménykedtem a jó minőségű utakon:
1. -ne pisiljem össze magam a fájdalomtól egy-egy kátyú után
2. -Bandit valahogy előre le tudjam nyugtatni, hogy miután kiszálltam és esetleg cérnaszálakat talál az ülésen, az nem az üléséből van, csupán a varrataim rázkódtak ki a macskakövön...
|
| Nevem senki | 2008.03.06. 16:01:08 / # 274979 |
|
Mivel vered a billentyűket?:-))))))))))))))))
Előzmény: #274976 Akos1758 2008.03.06. 15:58:44 |
| Akos1758 | 2008.03.06. 15:58:44 / # 274976 |
|
Idővel...
Még nem tudni, több dolgon is múlik. Elsősorban hogy mikor veszik le a gipszet, mikor jutok el odáig, hogy legalább merőlegesen tudjam emelni a bal kezem. Jelenlegi állapotomban ugyanis még autómatával sem boldogulnék, nincs egy használható kezem sem...
Előzmény: #274928 AdamGyak 2008.03.06. 15:48:06 |
| létrás | 2008.03.06. 15:49:45 / # 274932 |
|
Ez nagyon életszerű történet ,velem is történt hasonló. Azt hiszem valahogy én is így reagáltam le a történetet.Üdv.
Előzmény: #274438 csogu 2008.03.06. 09:01:32 |
| AdamGyak | 2008.03.06. 15:48:06 / # 274928 |
|
Ákos, és te mikor dolgozol újra ?
Előzmény: #274925 Akos1758 2008.03.06. 15:43:58 |
| csogu | 2008.03.06. 15:45:32 / # 274927 |
|
Nem mosom, csak jelzem, mert JWT ma 4 részletet akart rajtam behajtani azzal a címszóval, hogy nekem most fussa...azt 4 nap alatt nem kerestem még hidegvízre valót sem:-))
Előzmény: #274925 Akos1758 2008.03.06. 15:43:58 |
|
| Akos1758 | 2008.03.06. 15:43:58 / # 274925 |
|
mosod kezeidet mi?
Pedig most lebuktál! Szerinted senkinek sem gyanús miért nem dolgoztál tegnap? :P
Előzmény: #274922 csogu 2008.03.06. 15:25:55 |
| csogu | 2008.03.06. 15:25:55 / # 274922 |
|
Lehet félreérthető voltam...ez az Agárdos fuvar már csak emlék, igaz szép emlék...nyári kaland.
Előzmény: #274438 csogu 2008.03.06. 09:01:32 |
|
| AdamGyak | 2008.03.06. 15:20:13 / # 274919 |
|
Most tanulunk fizkábol ilyen mágneses dolgokat, majd kisérletezünk hogy hány patkómágnessel tudjuk felemelni :)
Előzmény: #274911 csogu 2008.03.06. 15:15:08 |
| csogu | 2008.03.06. 15:15:08 / # 274911 |
|
:-DDDDDD
Előzmény: #274906 AdamGyak 2008.03.06. 15:14:25 |
|
| AdamGyak | 2008.03.06. 15:14:25 / # 274906 |
|
Felemelt kézzel fog vezetni, mert vonzza a kezéta szabdjelző mágnese :)
Előzmény: #274897 csogu 2008.03.06. 15:03:47 |
| csogu | 2008.03.06. 15:03:47 / # 274897 |
|
Szerintem születésnapjára lepjük meg egy nagy mágnessel:-))
Előzmény: #274879 trubadur 2008.03.06. 12:12:46 |
|
| csogu | 2008.03.06. 14:35:51 / # 274975 |
|
Tényleg, Ákos a bádogember:-)
|
|
| Akos1758 | 2008.03.06. 12:32:58 / # 274899 |
|
majd lekaparom valamilyen közlekedési tábláról és a vállamra ragasztom a "NEM ALUMÍNIUM!" FELIRATOT :p
Előzmény: #274896 Bbetyár 2008.03.06. 12:30:12 |
| Bbetyár | 2008.03.06. 12:30:12 / # 274896 |
|
Mindenestre a "szinesfémesektől" óvakodj egy darabig!
Jobbulást kivánok!
Előzmény: #274880 Akos1758 2008.03.06. 12:21:21 |
|
| Akos1758 | 2008.03.06. 12:21:21 / # 274880 |
|
Valamit félreolvashattál! Nem lovagi páncélt kaptam, hanem titánt :DDD
Előzmény: #274879 trubadur 2008.03.06. 12:12:46 |
| trubadur | 2008.03.06. 12:12:46 / # 274879 |
|
Jó reggelt sziasztok!!!
Gyógyulj meg minnél előbb,nyomkodd a klaviatúrát minélsűrűbben,aztán megyünk a bogdánira, én leszek az etalon....ki próbáljuk a váladat vazze :-))
Jobbulást!
Előzmény: #274872 Akos1758 2008.03.06. 11:28:46 |
| Akos1758 | 2008.03.06. 11:28:46 / # 274872 |
|
újra itthon :)
Igen jó érzés volt arra hazajönni, hogy a lakás mondhatni rehabilitációs központtá lett átalakítva. gép az ágynál, klaviatúra a paplanon közvetlena a tv távirányítója melett. Rá kellett jönnöm, igen rendes egy nőt találtam én magamnak.
Egyébként a vállam még mindíg kutya mód fáj, s mikor a nővérkéhez odaslattyogtam kifele, hogy ilyenkor mi van, nem írnak e fel valamit útravalóul, csak annyit mondott:
-jó lenne, ha nem hisztiznék állandóan fájdalomcsillapítóért, lassan többet szedek, mint az öregasszonyok. Lehet fájt neki, hogy csak a doki kapott "búcsú ajándékot" :D
|
| Fox | 2008.03.06. 09:37:56 / # 274469 |
|
Igen ez a szomorú valóság
|
| csogu | 2008.03.06. 09:22:56 / # 274449 |
|
Lényegében ez is csak egy szolgáltatás:-))
Előzmény: #274444 Fox 2008.03.06. 09:21:38 |
|