Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Akos1758 2008.03.06. 16:05:05 / # 275108
avatar
1267es Bandit kértem meg, hogy a kórházból hazavigyen. Amúgy is sokkal tartozom neki, egyel több vagy kevesebb már nem számít! -gondoltam, s szerencsére úgy tűnik most bejött, valóban furikázott engem kényemre, hagyta, hogy belepofázzak, sehogy sem sikerült fekidegesíteni... Nem hiába, kötélből vannak az idegei. Na, minden esetre, amiért ezt megírtam... Jelenleg olyan az állapotom, hogy 2 dologlrt reménykedtem a jó minőségű utakon: 1. -ne pisiljem össze magam a fájdalomtól egy-egy kátyú után 2. -Bandit valahogy előre le tudjam nyugtatni, hogy miután kiszálltam és esetleg cérnaszálakat talál az ülésen, az nem az üléséből van, csupán a varrataim rázkódtak ki a macskakövön...

Nevem senki 2008.03.06. 16:01:08 / # 274979
avatar
Mivel vered a billentyűket?:-))))))))))))))))
Akos1758 2008.03.06. 15:58:44 / # 274976
avatar
Idővel... Még nem tudni, több dolgon is múlik. Elsősorban hogy mikor veszik le a gipszet, mikor jutok el odáig, hogy legalább merőlegesen tudjam emelni a bal kezem. Jelenlegi állapotomban ugyanis még autómatával sem boldogulnék, nincs egy használható kezem sem...
létrás 2008.03.06. 15:49:45 / # 274932
avatar
Ez nagyon életszerű történet ,velem is történt hasonló. Azt hiszem valahogy én is így reagáltam le a történetet.Üdv.
AdamGyak 2008.03.06. 15:48:06 / # 274928
avatar
Ákos, és te mikor dolgozol újra ?
csogu 2008.03.06. 15:45:32 / # 274927
Nem mosom, csak jelzem, mert JWT ma 4 részletet akart rajtam behajtani azzal a címszóval, hogy nekem most fussa...azt 4 nap alatt nem kerestem még hidegvízre valót sem:-))
Akos1758 2008.03.06. 15:43:58 / # 274925
avatar
mosod kezeidet mi? Pedig most lebuktál! Szerinted senkinek sem gyanús miért nem dolgoztál tegnap? :P
csogu 2008.03.06. 15:25:55 / # 274922
Lehet félreérthető voltam...ez az Agárdos fuvar már csak emlék, igaz szép emlék...nyári kaland.
AdamGyak 2008.03.06. 15:20:13 / # 274919
avatar
Most tanulunk fizkábol ilyen mágneses dolgokat, majd kisérletezünk hogy hány patkómágnessel tudjuk felemelni :)
csogu 2008.03.06. 15:15:08 / # 274911
:-DDDDDD
AdamGyak 2008.03.06. 15:14:25 / # 274906
avatar
Felemelt kézzel fog vezetni, mert vonzza a kezéta szabdjelző mágnese :)
csogu 2008.03.06. 15:03:47 / # 274897
Szerintem születésnapjára lepjük meg egy nagy mágnessel:-))
csogu 2008.03.06. 14:35:51 / # 274975
Tényleg, Ákos a bádogember:-)

Akos1758 2008.03.06. 12:32:58 / # 274899
avatar
majd lekaparom valamilyen közlekedési tábláról és a vállamra ragasztom a "NEM ALUMÍNIUM!" FELIRATOT :p
Bbetyár 2008.03.06. 12:30:12 / # 274896
Mindenestre a "szinesfémesektől" óvakodj egy darabig! Jobbulást kivánok!
Akos1758 2008.03.06. 12:21:21 / # 274880
avatar
Valamit félreolvashattál! Nem lovagi páncélt kaptam, hanem titánt :DDD
trubadur 2008.03.06. 12:12:46 / # 274879
avatar
Jó reggelt sziasztok!!! Gyógyulj meg minnél előbb,nyomkodd a klaviatúrát minélsűrűbben,aztán megyünk a bogdánira, én leszek az etalon....ki próbáljuk a váladat vazze :-)) Jobbulást!
Akos1758 2008.03.06. 11:28:46 / # 274872
avatar
újra itthon :) Igen jó érzés volt arra hazajönni, hogy a lakás mondhatni rehabilitációs központtá lett átalakítva. gép az ágynál, klaviatúra a paplanon közvetlena a tv távirányítója melett. Rá kellett jönnöm, igen rendes egy nőt találtam én magamnak. Egyébként a vállam még mindíg kutya mód fáj, s mikor a nővérkéhez odaslattyogtam kifele, hogy ilyenkor mi van, nem írnak e fel valamit útravalóul, csak annyit mondott: -jó lenne, ha nem hisztiznék állandóan fájdalomcsillapítóért, lassan többet szedek, mint az öregasszonyok. Lehet fájt neki, hogy csak a doki kapott "búcsú ajándékot" :D

Fox 2008.03.06. 09:37:56 / # 274469
avatar
Igen ez a szomorú valóság

csogu 2008.03.06. 09:22:56 / # 274449
Lényegében ez is csak egy szolgáltatás:-))
Oldalszám: 1757