Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
bemondó 2008.03.12. 02:09:02 / # 286874
avatar
Infra?? Csak nem az arcodba??:)) Jobbulást egyébként!!!
bemondó 2008.03.12. 02:07:23 / # 286871
avatar
Itt azért el kell dönteni, hogy ki a "művész" és ki nem. Számomra egy Kern András, egy Bodrogi Gyula igenis MŰVÉSZEK, igazi ikonok, a nemzet színészeinek legnagyobbjai. Megtiszteltetés, hogy velem utaznak, és akár ingyen is fuvaroznám, nagyon nagyra tartom őket. Fridi, Anettka? Hm... Népszerű emberek, de nem dobogtatja meg a szívemet a nevük....ha érted. 600ft-os fuvar? Nem baj, csak sok legyen belőle:)
csogu 2008.03.12. 01:56:23 / # 286869
Értékeli...el is hoztam a képeket, meg az infralámpájukat:-))
bemondó 2008.03.12. 01:49:50 / # 286857
avatar
Volt ám bóvli(ng) verseny is ma. Örömmel fedeztem fel az új fotóriportert!:)) Remélem a szerkesztőség értékeli áldozatos munkáját!

Jony 2008.03.10. 12:36:15 / # 285000
avatar
Helló! Hajnal 4 felé azon gondolkoztam nem is olyan rosz ez az éjszaka anyagilag. Csinálok még egy fuvart és hazamegyek mivel nyugati első lettem,csak pörrenek még eggyet,ugyis valami közelilesszz! A kocsiban ülve látom felémtart,egy fazon végre gondoltam már úgy is 1 órája várok fuvarra! Beül megitélve elég rossz arcunak néztem. Köszününk Fazon mondja nem lesz,egy rövid fuvar. Én Anyám milesz ebböl. Fazon:Mogyorodra megyünk ,de elöbb áljunk meg az első boltnál az kb 10 méter.Fazon bemegy néhány percmulva kisétál 1 ásványvizzel akezében.Én vajon ég a gyomra vagy drog.Fazon beül és monja akkor Mogyoród.Én elgondolkozva vajon levigyem és ha nem fizet meg stb.Fazon:van autopálya matricám,Én sajnos nincs.fazon akkor a régi 3-son megyünk.Én rendben.Sumasummáron a 3-son vagyunk az autopályán.Fazon.áljunkmeg egy benzinkutnál,mert szomjas vagyok.Én rendicsek.Bemegyünk,mert engem is meghiv,egy kávéra. Meghivja benzinkutas hölgyeket is 1-1 kávéra. Én:mondom milyen rendes. Fazon nem megyünk a régi 3-son inkább veszek neked matricát.Én Hál. Istennek.EGY "§ PERC MULVA ELINDULTUNK MOGYORODRA:AKKORA KÖDVOLT SZÉP LASSAN MENTÜNK A FAZON MAJD NEM ELALUDT: VÉGRE FEL RIADT MEG SZOLAL NE VIGYÉLLE NYIREGYHÁZARA:ÉN:DEHOGY MÉG CSAK MOST FORDULOK LE A PÁLYÁROL MOGYORODRA: FAZON JÓ AKKOR MONDOM AZ UTAT: ÉN NA VÉGRE AKKOR NEM TÉVEDEK EL: FAZON:BALRA JOBBRA STB BEVEZET EGY ERDŐBE: AZON GONDOLKOZTAM MOST MIT CSINÁLJAK:KIRAKJAM: A FAZON MEG SZOLAL: NEFÉLJ NEM AKARLAK KICSINÁLNI! ÉN: MEGMONDOM ŐSZINTÉN EGY ZAB SZEM NEM NAGYON FÉRT VOLNA EL! BORZALMAS VAK SÖTÉT KÖD SÜVIT A SZÉL PONT MINT A HORROR FILMEKBEN: A VÉGÉN NEGYED ÓRA ZÖTYKÖLÖDÉS UTÁN MÁ R VANNAK HÁZAK IS: NAGYKŐ LEESIK A SZIVEMRÖL! FAZON EZ LESZ AZ ÁLJ: GYÖNYÖRÜ NAGY HÁZ UJ: KÉRDEZI BEMEGYEK KÁVÉRA: ÉN KŐSZ NEM MENNÉK HAZA HA TALÁN RENDEZNÉD A SZÁMLÁT: FAZON HÁT PERSZE HOGY NE ÉS BŐVEN KORREKTÜL KIFIZET: JAJ DE JÓ VÉGRE MEHETEK EL KŐSZÖNÜNK ÉS ELINDULOK HAZA: UTO IR: AZÉRT IRTAM NAGY B _VEL MERT EL ROMLOTT A BILLENTYÜ: NE LEGYEN AZ EMBER ÉHES MERT AZ ÉLETÉBE IS KERÜLHET!

terminátor 2008.03.10. 09:52:53 / # 284215
avatar
hali! szoval te a tőbb személyes taxira gondolsz,igen abban egyhuron pendülünk!! nekem erről ez a véleményem ! a másik meg igen nem mertem othagyni a "kedvest" és igen éhes vagyok most kell a pénz nagyon nem ugy mennek a dolgok ahogy kellene! de nem az éség miatt vártam 25percet,hanem a félelem miatt,nem akartam hogy gondom legyen belőle! na megyek reggelizni:)
nemkar 2008.03.10. 00:21:24 / # 282652
avatar
1. Esetek 90%-aban a csogu ki van kapcsolva. Unja, hogy örökké hívjuk.-:)) 2. Ha Te csörögsz vissza, akkor be lesz kapcsova, mert akkor neki ingyen van, és főleg potya kajára vár.-:))) Nem hozzád van kedve, csak ahhoz az eledelhez, amit száján át a Te pénztárcád fedez.-:)))
MCCCXCII 2008.03.09. 23:35:32 / # 282143
Ki az éhes? Kedves terminátor! Etikással nagyon egy húron pendültök. Azután meg 25 percet vagy képes várni ingyen egy 600 forintos fuvarra. Vagy csak nem mered otthagyni a "kedvest".
törölt felh. 2008.03.09. 23:25:22 / # 282090
avatar
Szép Estét mindenkinek.Kedves csogu.Hivtalak délután de ki voltál kapcsolva.Megbeszéltük,hogy ma hivlak csak most nem merlek már.:)Netán ha nézed még ma az oldalt csörizz már rá és vissza hivlak.Persze csak ha van még hozzám kedved:D

Akos1758 2008.03.09. 22:03:50 / # 282002
avatar
Hát, sok jót nem mondhatok... ...nekem a Kernnel sikerült egyszer egy anyagilag talán normálisnak mondhatót utaznom, bár nem tudtam eldönteni, hogy a szőrszálhasogató- és a jófej határán melyik oldalra soroljam...
Rocktaxi 2008.03.09. 22:02:34 / # 281900
Akkor nekem a Bajor Imivel kivétel volt még dobókockás koromban. Sokszor vittem haza Dunakeszire. Igaz, időnként beesett egy Kertész, Dob sarok is. :-(
nemkar 2008.03.09. 21:45:22 / # 281871
avatar
-:)))
nemkar 2008.03.09. 21:44:06 / # 281866
avatar
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem soha nem voltak nagy fuvarjaim a "művészekkel." Színházból a legközelebbi törzshelyükre, max. 600ft. Aztán, nem tudom miért, de mindegyikük addig vándorolt, egyik helyről a másikra, míg valahogy a lakóhelye közelébe nem került. Na, akkor hívott taxit, és megint mehettem 2 utcasarkot ad. 500ft-ért. Hogy ezt, hogy csinálják?! Rejtély!!!
Akos1758 2008.03.09. 15:36:07 / # 281576
avatar
Meglepetések helyett! kicsit másképp... ;)
szega 2008.03.09. 12:34:26 / # 281501
avatar
Nem, nem. Elég meleg van itt most nélküle is. :))) Csak ha felbukkanna, tudjam mivel készüljek! :)))
csogu 2008.03.09. 12:29:31 / # 281492

csogu 2008.03.09. 10:41:02 / # 281333
...és ők nem sztároltatják magukat, nekik nincs rá szükségük. Igaz, okos ember sem fitogtatja a tudását, hanem csak akkor veszi elő a képességét, amikor szüksége van rá...csak a buta ember hangoztatja, hogy ő okos:-))
Akos1758 2008.03.09. 10:39:22 / # 281314
avatar
Remélted, hogy kisajátithatod, hát bevállaltad... ...nem szégyen ez kérlek, jó kanyarokat megyünk vele, megéri :DDD
terminátor 2008.03.09. 10:38:44 / # 281303
avatar
énse szeretem már volt jopárral dolgom! na de mindegy ez van !! én meg az Imruskával voltam igy,mindig mesélt egy csomo viccet:) ő is jo levan robbanva!
terminátor 2008.03.09. 10:34:47 / # 281281
avatar
ja rendesen:)
Oldalszám: 1757