Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
free 2008.03.14. 16:09:44 / # 275361
avatar
Ismét itt egy hétvége! Aki dolgozni szeretne jobban teszi , ha beáll valamelyik drosztra , mert éjjel egy címet sem lehet felvenni . Ha behoznak a belvárosba plyan gyorsan megyek ki , mintha puskából lőttek volna ki! Minek megállni olyan részen ahol egy 1040 , 1042, 1048 és még páran dolgoznak? De ez senkinek nem tünik fel? Nem hiszem , hogy mindnek szabályos a rádiója!Ezek a kolegák azt a címet viszik amit akarnak, nem azt ami jut!Nem csak hétvégén és nem csak a belvárosban!A 1048 a hét minden napján hajnalban 3 percre van egy előrendeléstől.És mind az ővé. Hogy csinálja ? De ki lehet próbálni! Menjen be valaki és nyomjon velük össze címre! Pénz nélkül megy haza!Ha meg felvesz véletlenül valamit biztos lehet benne, hogy egy időmérő a nyomába szegődik! A 1042 rádióellenőr? Ki tud arról , hogy az utobbi időben valakit ellenőriztek az utcán?Én nem! Dehát kihez menne oda, hogy mérjen ? A 1040-hez? Vagy 1015- höz? Felhúzott rádiokkal könnyű pénzt keresni , főleg etikásként , főleg rádioellenőrként még január- február-március és még kitudja hány csóró hónapban!

Bao, a FŐNÖK! 2008.03.14. 10:17:00 / # 275400
avatar
Te mutattad meg a kvízt! Örülnék,ha elfoglalnád méltó helyed mellettem(alattam)! A trónkövetelőkkel meg le kell számolni! :)
attus 2008.03.14. 10:13:00 / # 275382
avatar
Délutánra lenyomom 582-t is! Veled meg nem próbálkozom!:-(
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.14. 10:11:03 / # 275372
avatar
hÚÚÚ
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.14. 10:09:57 / # 275371
avatar
10 zöld drehert meginnáll,aztán sokkal jobban éreznéd magad!! Mondjuk 3-4 napig! Amatőr!! :DDD
attus 2008.03.14. 10:07:59 / # 275364
avatar
Kopp-kopp! Kösz az elismerést!:D
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.14. 10:03:57 / # 275363
avatar
Hmm... nemkar,nemkár... Ezek a nevek bizony egyet jelentenek.. :DDD
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.14. 10:01:25 / # 275343
avatar
Ezért ne higgy a nagyon biztosnak érzett hmm.. embereidnek el mindent,mert így járhatsz!! :D
nyertes00 2008.03.14. 06:44:39 / # 275331
avatar
Áhhhhhhhh, dehogy. Csak inkább a biztosra mennek: jobb NEKIK, ha te még lenn maradsz :-DDD

csogu 2008.03.14. 01:13:13 / # 275342
Beijedtek mi?:-))
csogu 2008.03.14. 01:10:35 / # 275341
Ugyan arról beszélünk és nem véletlenül írtam, hogy nem fogod elhinni...az orvos sem akarta elsőre, de a kórlapomon ott volt. Hidd el, volt is tőle épp elég bajom...
nyertes00 2008.03.13. 21:49:49 / # 275302
avatar
"Már fiatal zsenge koromban megtanultam a víz alatt oxigén nélkül létezni. Ember annyiszor nem került fulladás közeli állapotba, mint én, amíg meg nem tanultam úszni.":-DDDDDDDDDDDDDDDD Szerintem, ha fentieken múlik, de garantáltan élsz vagy 200 évet. Akik ezt fentről nézik, biztos nem engednek egy jódarabik maguk közé...
nyertes00 2008.03.13. 21:47:03 / # 275300
avatar
:-DDD
nemkar 2008.03.13. 21:39:45 / # 275296
avatar
Ne haragudj, de nem Doxcicinem, hanem Doxiciklin. Ezek a fránya latin nevek, milyen egyformák, és mind mást jelent. Amit Én írtam, az ugyan antibiotikum, és ha másfél évig szednéd, akkor ma biztos nem beszélgetnénk itt. Én legfeljebb, csak annyit tehetnék az ügy érdekében, hogy virágot viszek a koporsódra.

csogu 2008.03.13. 09:30:09 / # 275315
Nemkar….tudom nem fogod elhinni, de nekem volt egy csúnya kalandom pont ezzel a gyógyszerrel. Anno a háziorvosom kitalálta, hogy a 2 diónyi mandulámból egy emberi torokba való méretet fog csinálni. Fel is írta ezt a gyógyszert és mindig visszarendelgetett. Mivel a manduláim makacs teremtmények, így folyamatosan felírta én meg szedtem. Jó másfél év elteltével, amikor már nagyon beteg voltam, volt annyi tünetem, hogy csak na – persze minden a manduláimra lett fogva, mert . „ezek a mandulák sok rosszra képesek” – mentem vissza a dokihoz. Szerencsémre nem volt bent az én dokim, mert valami továbbképzésen volt. A helyettesítő dokinak panaszkodtam, panaszkodtam és panaszkodtam. Közel 10 percben felsoroltam a tüneteim, az meg csak nézett. Panaszkodtam, hogy az étvágyserkentő (!!!) nem használ és már csak 59 kg vagyok, na meg a hasmenés, mint állandósult társam továbbra is kínoz, a görcsökről, ami a testem szinte minden pontján jelentkezik már nem is beszélve. Felírt gyógyszereket, majd amikor mentem, eszembe jutott, hogy fogyóban van a Doxcicinem is. Mondtam neki, hogy legyen szíves abból is felírni. Azt meg mire? – kérdezett vissza. A manduláimra – vágtam a választ. Nézegette a kartonom, nézegette, meresztgette a szemeit, majd feltette a kérdést: - Mióta szedi ezt a gyógyszert? - Másfél éve. Hát nemkar, ha te láttál már dokit, akiben meghűlt a vér, akkor ezt a dokit megnézhetted volna. Azonnali vérvételre küldés sürgősségivel meg egy csomó nem kellemes vizsgálat. Eredményként 2 marok gyógyszer felírása és háziorvos váltás lett a végeredmény. De jó volt, mert további 7-8 hónap alatt rendbe jöttem teljesen:-)) Na szóval ez az a gyulladás gátló, amit az életben többet nem fogok beszedni…még kúra szerűen sem!!!
bemondó 2008.03.13. 06:31:50 / # 275294
avatar
Isten hozott a fedélzeten Kölyök!:) -------------- Látom az italt sem veted meg, úgyhogy a Lovagrendben is nézünk valami pozíciót Neked. Szigorúan társadalmi munkában!!:))
nemkar 2008.03.13. 03:24:14 / # 275293
avatar
Visszaolvasva, bocs a helyesírási hibákért. A gyorsaság ára.
nemkar 2008.03.13. 03:20:36 / # 275290
avatar
Te, ha olyan magas volnál, mint amilyen hülye, ülve nyalnád a holdat. Nekem is volt már orr, és arcüreg gyulladásom nem is egyszer. Nem hagytam magam felszúrni, mármint az arcom, így inkább gyógyszert kértem rá. Van is egy ilyen gyógyszer! Nem kell hozzá lámpa, pzs. hosszabító....stb. A neve: DOXICICLIN Ezzt írasd fel a háziorvosodal, és 4-5 nap múlva, azt se tudod, hogy mi fán terem az arc, meg mit tudomén miféle gyulladás.
csogu 2008.03.12. 23:49:33 / # 274901
Nézd, néha elégé fárasztó ám az ilyen. Emlékszem, amikor 30 percre beszorultam a hátsó és az első ülés közé, kissé kétrét hajolva, elgondolkodtam: Azt mondják egyesek, akik érdekes vallásnak hódolnak, hogy az ember tanulni jön le a földre. Mindenkinek megvan a maga feladata. Szerintem nekem a túlélés. Már fiatal zsenge koromban megtanultam a víz alatt oxigén nélkül létezni. Ember annyiszor nem került fulladás közeli állapotba, mint én, amíg meg nem tanultam úszni. Ugye azt mindenki ismeri, hogy a halál előtt lepereg az ember élete, mint egy mozi film. Na most szerintem amikor én odakerülök, akkor lepereg életem filmje és a mindenható megsajnál – de lehet csak tovább szeretné élvezni az előadást – és ad még egy esélyt. Emlékszem, amikor Csepelen égő hajjal és ruházattal rohangáltam vakon a kocsim körül és oltottam magam,igen haragudtam a sorsomra, de mindent tud felejtetni nálam az, amikor néha adatik pár boldog pillanat:-) Na most viszont vissza egy kicsit meló, hátha hagytak még nekem a többiek egy pár fuvart:-))
csogu 2008.03.12. 23:38:04 / # 274898
Nekik egyszerű. 99%-ban én sérülök.
Oldalszám: 1757