| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nyertes00 | 2008.03.12. 23:37:06 / # 274889 |
|
Most őszintén válaszolj egy kérdésemre: melletted lévők -konkrétan családtagok- hogy a fészkes francba tudnak életbe maradni melletted??? Amikor ilyen elvetemült ötleteid vannak... :-DDDD
Előzmény: #274873 csogu 2008.03.12. 21:31:40 |
| csogu | 2008.03.12. 21:31:40 / # 274873 |
|
Pedig nagyon ésszerűnek tűnt:-(
Igaz az első pillanatban arra gondoltam, hogy felveszem a gyereknapszemüvegét, de lusta voltam átmenni érte a másik szobába. Az asszony épp a kutyát vitte le, így még meg is örültem a papírzsepinek és büszke voltam magamra, hogy be tudtam csiptetni a két szemem sarkába, hogy ott is maradt…
Szerintem az infralámpa sem látott még ilyen elégedett arcú embert, akinek a két szeme helyén egy füstölgő pzs volt.
Előzmény: #274663 nyertes00 2008.03.12. 21:26:18 |
|
| csogu | 2008.03.12. 21:28:16 / # 274667 |
|
Jó van már, senki sem mondta, hogy ez ilyen forróságra is képes:-)))
Különben hatékony. A kezelés után 5 percig csak ilyen kékvillogást láttam, majd megfájdult a fejem, meg egyre kevésbé hallok.
Andinak üzenem, hogy az arcom nem szakadt le, csak a bőröm fáj egy kicsit.
Sziami, egy jó fül-orr-gégész ismerősöd nincs véletlenül?:-))
Ez akinél voltam, közölte, hogy minden gyulladt, de gyógyszert nem adott, csak a nyelvem húzta ki a köldökömig, majd közölte: Nagyok ezek a mandulák…
Nem akartam neki mondani, ha már bent van ki is veheti…
|
|
| nyertes00 | 2008.03.12. 21:26:18 / # 274663 |
|
nem is te lettél volna, ha nem csinálsz valami ordenálé hülyeséget :-DDDDD
Előzmény: #274627 csogu 2008.03.12. 21:09:26 |
| sziami | 2008.03.12. 21:21:48 / # 274647 |
|
Ja!Egyébként irigy kutya vagyok,s én is beújítottam egy kis arcüreggyulladást:)
Beeee!Most már nekem is van olyanom!!:DDD
Kölcsön adjátok majd az infralámpát?Papírzsepim az van...:D
Előzmény: #274627 csogu 2008.03.12. 21:09:26 |
| sziami | 2008.03.12. 21:18:20 / # 274633 |
|
angina:)
kincs ami nincs:D
...mondjuk az égési sérülés is fájhat annyira...de nem annyira mint a hülyeség:DD
Előzmény: #274627 csogu 2008.03.12. 21:09:26 |
| Akos1758 | 2008.03.12. 21:14:17 / # 274630 |
|
Ha ez nem veled történt volna, el se hinném...
...ilyenre is csak Te vagy képes :DDDD
Előzmény: #274627 csogu 2008.03.12. 21:09:26 |
| csogu | 2008.03.12. 21:09:26 / # 274627 |
|
Úgy megnyugtattatok azzal az angelis dologgal, vagy mivel, ami az infarktus előjele, hogy már alig éltem amikor orvoshoz kerültem:-)
Nézegeti a doki csaj az EKG-m...csak nézi, nézi és nézi. Általában eddig elég volt 3-4 mps pillantás és már mondták is, hogy minden rendben...erre ez nekem már vagy 30 másodperce nézi...
- Valami gondva? - kérdeztem halálra rémülve.
- Ő...hogy? jaaa semmi-semmi, csak elmerengtem.
Na mondom, szép.
Különben meg ma egy nagyon nagy tapasztalattal lettem bölcsebb.
Ákoséktól tegnap kölcsönkaptam az infralámpát, hogy azzal küldjek fényt az arcomra.
Ma délután ezt meg is tettem.
Elkezdtem világítani az arcom, majd nagyon zavarta a becsukott szemem az erős fény.
Itt egy nagy ötletem támadt. A mellettem lévő papírzsebkendőt a szememre helyeztem, majd így fordultam az infra felé, hogy jó legyen nekem.
Na most a tapasztalat!!!:
SOSE INFRALÁMPÁZD MAGAD PAPÍRZSEBKENDŐVEL A SZEMEDEN, MERT AZ MEGGYULLAD ÉS NAGYON FÁJ!!!
Előzmény: #274452 sziami 2008.03.12. 20:34:05 |
|
| Akos1758 | 2008.03.12. 21:01:41 / # 274470 |
|
Akkor egy kis sztorizgatás...
Mivel kb. 1,5 hete sikeresen rommá törtem mint magam, mint az autóm, így enyhén lesántult állapotomban érkeztem a tegnapi bowling versenyre. Jól éreztem magam, s minekután autó (és ép kezek)hiányában kollegák mellé kuncsorogtam be magam potyautasnak, így nyugodt szívvel mertem némi alkoholfogyasztásnak hódolni. Ez rövid távon csökkentette fájdalmaimat és öntött belém némi bátorságot (leginkább csak én hívom így, mások nemes egyszerűséggel hülyeségként jellemezték).
Gondoltam, hamár bátorsággal elláttam magam, hát nem restellem valami hasznosra fordítani és megkerestem Garamszegi Miklóst. Sokat nem kellett ecsetelnem a helyzetem, tisztában volt a közelmúltban velem történtekkel, így a lényegre is mertem térni...
...kiapadt minden forrás, munkára van szükségem...
Kicsit izgultam mi lesz a reakció, de legpozitívabb elképzeléseimet is űberelte segítőkészségével, s rögtön megkerestük Szatírt. Pár szót váltottak s már fordultak is hozzám:
-Holnap reggel találkozunk a központban!
Mondanom sem kell milyen érzés, mikor megcsillan a reménysugár, egész éjjel alig bírtam aludni, izgatottan vártam azt a bizonyos "holnap reggel"-t. El is jött végre, Szatír szerintem még fel sem fogta, hogy már reggel van, mikor már ott púposkodtam. Azonnal nekilátott betanítani...
Elmagyarázott mindent. Softwer, Hardwer, mi hol, hogy, miért és mikor működik. Lázasan pakoltam el az új infokat a fejemben, miközben azon gondolkoztam, hogy valódi jegyzetek formájában ez vajon hány kilót nyomhat…
…szóval bonyolult. A Diszpécserszobában pár percig csak azon járt a fejem, hogy láttam e határőröket befele jövet, mert ha igen, akkor gáz van, egyeske helye ugyanis erős hasonlóságot mutatott egy utasszállító repülő pilótafülkéjéhez. Na de szerencsére nem szálltunk fel, figyeltem tovább a többiek munkáját. Szatír is beült telefonozni, megmutatta hogy is működik élesben, majd mikor egy idegen ajkú úr telefonált (valami hihetetlen rossz angollal) megkért, ha tudok segítsek be. Meg is történt, nagynehezen kihámoztuk egymás szavaiból a lényeget, s miközben angol nyelv"tudásomat" csillogtattam azon vettem észre magam, hogy a kezemben hagyták a telefont. Akkor ez lenne az a bizonyos mélyvíz...
...szerencsére valahogy úgy működtem mint a csecsemők: Lehet nem a legprecizebb karmozdulatokkal, de (azthiszem) fent maradtam.
Ezek után egy gyors beszélgetés Szatírral (akire eddig azt hittem, csak alibiből rohangál állandóan, hogy véletlen se lehessen elérni, de ma bebizonyította: van neki dolga is - nem is kevés...) és Garamszegi Miklóssal, durván egy teherautónyi papírmunka az irodán és már fel is voltam véve. Bizony, Főtaxi alkalmazott lettem, reszkess központ, jövök :D
|
| sziami | 2008.03.12. 20:34:05 / # 274452 |
|
Csogu!
Először is:jobbulást neked!Amit mára beszéltünk nem felejtettem el,csak elnapoltam-kémeim jelentették ugyanis,hogy feladtad,s orvosokhoz mentél.Gyógyulj meg mihamarabb!Ha aktuális lesz csörögj rám!
Másodszor:Ákos védelmében el kell mondanom,hogy szoros megfigyelés alatt volt!:)/Felfoghatjuk ezt a rehabilitáció részeként,mint gyógytornát:)/Na meg persze a maláta alapanyagú fájdalomcsillapítót is bevette 1x2x...!:)
|
| Akos1758 | 2008.03.12. 19:40:34 / # 274204 |
|
Legközelebb már a saját gépemmel megyek, csak most nem lett volna idő elmenni érte... Szegény 1267es Bandi így is körbeautózta a fél várost értem, ezúton is kössz neki ismét (előre is félek milyen számlát nyújt be, ha felépülök :DDD)
Ricsi akkor 1-1. Te hülye voltál amikor csattantam és b@sztál felöltözni, én hülye voltam a bóvlingon (ez nagyon teccett:))
|
| csogu | 2008.03.12. 12:10:42 / # 287305 |
|
Előzmény: #287267 csogu 2008.03.12. 11:38:11 |
|
| csogu | 2008.03.12. 11:38:11 / # 287267 |
|
|
|
| csogu | 2008.03.12. 09:35:21 / # 287249 |
|
Lassan felkerülnek a képek a tegnapi bowling versenyről. A képeket a 1758-as Ákos készítette és a taxi esze kollégánk.
Nagyon szépen köszönöm nekik, hogy kisegítettek. A gond csak annyi, hogy Ákos egy számára ismeretlen géppel dolgozott és nagyon sok kép, aminek a témája kifejezetten szuper, sajna nem sikerült. Sebaj, majd belejön a kollégánk, bár én ha a fiam lenne úgy rúgnám bokán, hogy a törött csápjaival nem pihen, hogy a lábát is lehetne gipszelni:-)
|
|
| csogu | 2008.03.12. 08:50:10 / # 286739 |
|
|
|
| csogu | 2008.03.12. 08:43:52 / # 286730 |
|
Virág helyett egy jó marhahúsleves jobban jönne:-)
Ok, majd hívlak.
|
|
| szega | 2008.03.12. 02:53:40 / # 286924 |
|
Csogu!
Te beteg vagy? Bocsi nem tudtam.
Látogatni lehet? Virágot hova lehet vinni, melyik parc.. izé kórházba?:))
Most komolyan: jobbulást kívánok! Ha felépültél csörögj rám kérlek, beszédem van Veled.
Nem fog fájni ígérem.
Előzmény: #286875 csogu 2008.03.12. 02:10:59 |
| bemondó | 2008.03.12. 02:17:38 / # 286907 |
|
Na ledőlök, reggel óvoda, este meg címbeolvasó vagyok egy helyen:)
|
| bemondó | 2008.03.12. 02:14:18 / # 286905 |
|
Hát, ez a száguldó riporterek sorsa...hóban, fagyban..:)
Előzmény: #286875 csogu 2008.03.12. 02:10:59 |
| csogu | 2008.03.12. 02:10:59 / # 286875 |
|
Igen, oda is...szerintem Ákos hamarabb felépül, mint én abból, hogy a kocsija mellett álltam:-))
Köszi:-)
Előzmény: #286874 bemondó 2008.03.12. 02:09:02 |
|