Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.03.15. 07:43:56 / # 275431
avatar
Nem kevertem össze:-))) Elindultam a címre és bevágott elém a trafikos Fabia. Ment a kamera és én a hátsó ablakon át lestem, hogy mi van rajta. A szerv befordult a Bánkiba, én meg utána (ugye a kíváncsiság). Félszemmel megláttam a 31-es házszámot és gyorsan megálltam, hogy hű de jó, hogy nem mentem túl:-))))
Nevem senki 2008.03.15. 07:39:21 / # 275422
avatar
Én aztán egy nagypofájú, kötözködős alak vagyok, aki ugrik az ilyen témákra, de most Veled 100%-ig egyetértek. Tegnap az éjszakai műszak után lenyomtam még 700 kilométert, és fáradt voltam válaszolni. Most akartam megtenni, de látom megkíméltél:-) Azért néhány adalék: 1040: Már akkor is csak ezt a 15 utcát ismerte, amikor 1077 volt a kódja, de azt nagyon. Most is csak azt ismeri:-), meg is próbál mindenkit elhajtani onnan, mint hallom:-(( 1042. Egy nagy tévedésem. Etikásként mindent elkövettem, hogy ne foglalkozhasson a rádiókkal. Emberileg nem tartottam alkalmasnak rá. TÉVEDTEM! 1048: Valóban sokat tud a városról, de Ő sem tévedhetetlen. Néhány napja 10 cm-t nőtt a mellbőségem, hogy kijavíthattam!! (igaz, nem ismerte el, csak jól letorkolt:-)) Szóval kedves free! Helybéli gépészekkel, ne huzakodj a fészkükön, inkább légy büszke rá, hogy Te TAXIS vagy, és nem kályhásmester!!!
bemondó 2008.03.15. 07:38:23 / # 275419
avatar
Fejtsd ki bővebben...
kasu 2008.03.15. 07:26:37 / # 275409
avatar
Kedves FREE kolléga ha valakivel bajom van megkeresem és az arcába mondom. és nem NÉVTELENÜL /SZOROM AZ ÉSZT!!/votam a 1905. azaz a Kasu.

free 2008.03.15. 07:26:29 / # 275406
avatar
Félted az állásod?
bemondó 2008.03.15. 07:24:07 / # 275401
avatar
Nem is említettem Nevem senki kartársat, akinek minden jó hárommal Zuglóban:) Csak néha összekeveri a Bolgárkertészt a Bánki Donáttal:)Hiába no, olyan egyformán csengenek:)))

Nevem senki 2008.03.15. 07:19:38 / # 275392
avatar
Az utcán nem dolgozhatott:-))))) Igen, most nálatok dolgozik.

bemondó 2008.03.15. 07:15:03 / # 275394
avatar
Hát szerintem megint messzire mész a következtetéseiddel... Nem tisztem védeni az általad felsorolt kollégákat, de néhány dolgot elmondok, ha érdekel. 1. Köztudott dolog, hogy a rakparton /léparton/ van a lehető legjobb vétel a belvárosban. Onnan tiszta rálátás van az átjátszóra, így nyilván onnan nyomnak a legtöbben, a különbség csak annyi, hogy tudni kell, hogy hova állj, és tudnod kell, hogy milyen beállítás kell a rádiódnak, és a kódodnak. Vannak kifejezetten jó kódok, pl a 100 alattiak, a "csupák", az ismétlőszámos kódok, pl 747, 989 stb. Namost, ha az ember veszi a fáradtságot, és nem sajnálja az idejét, úgy ki tudja kísérletezni, hogy milyen beállítás kell a rádiónak, és hol tud a legjobban "szólni". Tudom, hogy pl Trubadúr kolléga szinte minden héten állítgatja a rádóját, hogy ő legyen a legjobb, ennek ellenére azért kapja a púdert rendesen!:)) Továbbá azt sem tudod ezexerint, hogy nemrég az összes ellenőr és etikás rádiója le lett ellenőrizve, a félreértések elkerülése végett. Rosszul tudod azt is, hogy a 1042-es kolléga "rádióellenőr". Teljesen más a feladata, cserélj egy hétre egyszer vele. ------ Okoskáról meg annyit, hogyha Te is lehúztál volna ennyi évet a taxiban, mint ő, akkor esetleg kétségbe vonhatnád a háromperceseit. Három év után én is tudom, hogy hová várhatók nagy valószínűséggel előkék hajnalban, de ő azt is tudja, hogy melyik tutiból hány perc a cím, házszámra. Mire én betájolom magamban az utcát, házszámot, ő már a címen van. Ezt hívják tapasztalatnak, tudásnak. Javaslom, tedd azt amit én. Figyelj, kérdezz, tanulj. 1-2 év és meglesz a haszna. Én is "leszemtelenkedtem" a lépartra párszor, és figyeltem hová állnak, mit mennyivel vesznek fel, és kérdeztem , kérdeztem. Aztán az első címnél amit felvettem, úgy izgultam, mint egy kisdiák, hirtelen fogalmam sem volt hol a Szalay utca öt, de a kolléga finoman rámüvöltött hogy : HÁROMMAL!! Én meg püff. Majdnem rossz irányba indultam, és rájöttem, hogy 1:15-el oda lehet érni:) Szóval ne "felhúzott" rádiókban keresd a hibát, hanem próbálj fejlődni, ne ragadj le. Hidd el a droszton nem fejlődik az ember, csak vegetál.
nemkar 2008.03.14. 21:53:58 / # 275469
avatar
Egyébként ugyanarról a Varga Gézáról van szó, akit Én is ismerek?
nemkar 2008.03.14. 21:51:55 / # 275464
avatar
Akko' 2 napig nem mondhatott be egy címet sem?..-:)) És, ki dolgozott helyette?
csogu 2008.03.14. 19:45:55 / # 275482
Mellébeszél, mellébeszél, könnyű máséval verni a...
free 2008.03.14. 18:36:59 / # 275467
avatar
Ez is egy vélemény.Még ha szegényes is.
krokkx 2008.03.14. 18:12:27 / # 275463
avatar
úgy látom nagyon nem megy a bolt van idő másokal foglalkozni

cbtaxi 2008.03.14. 17:24:00 / # 275434
avatar
Hmm..Hmm..akko oda nem megyünk. :))
Nevem senki 2008.03.14. 17:19:37 / # 275425
avatar
Akkor ne hümmögj:-)Varga Géza diszi barátom a T5-nél csak sóhajtott egyet a mikrofonba és 2 napot kapott érte:-))
cbtaxi 2008.03.14. 17:15:38 / # 275418
avatar
Hát most mit mondjak? Meg van kötve a kezem! :(
Nevem senki 2008.03.14. 17:10:03 / # 275405
avatar
ezt az ékes szófordulatot mástól szoktuk meg:-(
cbtaxi 2008.03.14. 17:03:31 / # 275393
avatar
Hmm.......

free 2008.03.14. 16:43:38 / # 275373
avatar
mellébeszél
AdamGyak 2008.03.14. 16:23:47 / # 275365
avatar
Keresd a 1014et:D
Oldalszám: 1757