Hozzászólások száma: 2890
Oldalszám: 145
Témakörök > Droszt Híradó > Taxisfelvonulás A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tom485 2010.03.13. 01:03:25 / # 261145
avatar
"Te hogyan képzeled el a minimálár bevezetését? Ki fogja neked ezt szabályozni és miért tenné? Milyen formában éred el, kinél, milyen módszerrel? Eddig 100-an mondtuk el nektek hogy a minimáltarifa egy zsákutca, aki azt képzeli hogy ezt nem lehet 800 féle módszerrel kijátszani az teljes mértékben dilettáns vagy teljesen más a célja mint amit állít magáról. Válaszaid előre is köszönöm (de azért legyenek ÉRTELMES válaszok^^)" Összeszedem magam igérem, de aztán lezárom ezt a témát, mert választ még mindig nem kaptam tőled, és ezt a kérdésre kérdéssel válaszolunk játékot, nem annyira kedvelem!Vitatkozni, észjáték, és ezt azzal érdemes játszani, akinek van is! Hol, mikor hogyan és főleg milyen formában láttad tőlem azt, hogy én a minimálárat említettem volna, mint problémáinkra a gyógyírt? Ne állíts valótlant, szépen ollózd be ide (a copy meg a paste úgyis megy neked)és utána vonj kérdőre! "Egy kérdést tettem fel nektek, amire konkrét választ vártam, de ezidáig nem kaptam (talán csak tomajer reagálta le, de ő sem azt hogy "de szép is lenne", hanem annyit hogy megvalósithatatlan, igy még az ő véleményét sem tudni) Most felteszem itt újra: az amit én javasoltam megoldást hozna a problámainkra? Igen vagy nem? Megkérlek értelmesen válaszolj, ne handabandázz, köszönöm." Nem kérdést tettél fel, hanem felvázoltad az egyetlen szerinted járható utat, annak ellenére, hogy leírták többen is, hogy ahhoz amit Te erőltetsz, rengeteg törvénynek a megváltoztatása kell, és egyszer már hasonló kezdeményezést az alkotmánybíróság megvétózta (az alkotmánybíróság, tudod az a szerv, amelyik eldönti, hogy egy törvény aggályos e az alkotmányban foglalt jogainkra nézve)! Tehát ezekután kértük tőled, hogy , ha és amennyiben mindazt amit mi írtunk, felfogtad (ezt kétlem)akkor vázold légy oly szíves az általad járható utat, ennek a felvetésnek a megoldására! Nos, ezt idáig nem sikerült megtenned, és én többet erre nem is kérlek! Azt gondolom, hogyha egy olyan dolgot tűzünk ki célul ami a kigondolása pillanatában már halálra van ítélve, annak nem túl sok értelme van, mert mint tudod a széllel szemben lehet, de értelmetlen!! Köszönöm lebilincselő figyelmedet, és frappáns válaszaidat, de én nem állnék veled többet szóba, ha nem muszáj! Adtunk egy lehetőséget neked arra (többször is), hogy javaslatod érdemben kifejtsed, nem tetted meg, akkor minek erőlködsz?? A javaslatodra alapíts egy szervezetet, toborozz bele jó sok tagot és fuss egy kört az értelmetlen (amúgy jó lenne, ha így lenne, de nem megoldható)ötleteddel, és meglátjuk, hogy mire mész vele! Sok sikert!! (és ezt őszintén kívánom!)
tomajer 2010.03.12. 21:49:10 / # 261144
tomajer, vagy hússzor leírta, hogy: Nagyon szép lenne. Csak éppen megvalósíthatatlan. Tehát, nem megoldás a problémáinkra. Te viszont csak hajtogatod a magadét, és egy mondat erejéig se figyelsz a többiek mondandójára. Sosem volt elsődleges a minimál tarifa. A létszámkérdés, és a tarifa kérdés. Ez a sorrend... ha nem lehet egyszerre. Már pedig úgy tűnik nem lehet egyszerre. Tehát létszám. És te is ezt javaslod. Csak a módszerben nem értünk egyet. A tied európaiatlan, és embertelen. A miénk jogszerű, és már létezik az országban. Szerinted???
cheater 2010.03.12. 21:05:25 / # 261143
Úgy látszik itt az mondja a tutit aki jó, nagy betükkel ir, hát akkor... [font size=4]Te hogyan képzeled el a minimálár bevezetését? Ki fogja neked ezt szabályozni és miért tenné? Milyen formában éred el, kinél, milyen módszerrel? Eddig 100-an mondtuk el nektek hogy a minimáltarifa egy zsákutca, aki azt képzeli hogy ezt nem lehet 800 féle módszerrel kijátszani az teljes mértékben dilettáns vagy teljesen más a célja mint amit állít magáról. Válaszaid előre is köszönöm (de azért legyenek ÉRTELMES válaszok^^).[font] Egy kérdést tettem fel nektek, amire konkrét választ vártam, de ezidáig nem kaptam (talán csak tomajer reagálta le, de ő sem azt hogy "de szép is lenne", hanem annyit hogy megvalósithatatlan, igy még az ő véleményét sem tudni) Most felteszem itt újra: az amit én javasoltam megoldást hozna a problámainkra? Igen vagy nem? Megkérlek értelmesen válaszolj, ne handabandázz, köszönöm.
baupexim1 2010.03.12. 19:16:33 / # 261141
avatar
- Doktor úr, minden reggel, amikor felkelek, és a tükörbe nézek, hirtelen elfog a hányinger. Ön szerint mi a bajom? - Nem tudom, de a látása, az tökéletes!
taxisfelvonulas 2010.03.12. 18:15:15 / # 261140
avatar
A bankkártyás-fizetéshez. Miért terjed el? Ha a fizetés bankszámlára megy, az összevethető az APEH-nál bejelentett bérrel, csökken a fekete kifizetések aránya. Ha bankkártyával fizetünk, akkor ez plusz bevétel a bankoknak a kereskedő terhére. Kisrészt előnyös ugyan neki, mert nem kell a pénzszállításra költenie, így pénze relatív biztonságban van, de a fő szempont, hogy ez is egy sarc, amiből megint a bankok jönnek ki jobban.

szálka 2010.03.12. 15:25:32 / # 261139
avatar
végzetes hibát követtél el azzal, hogy megkérted a válaszra. :D:D:D:D:D
tom485 2010.03.12. 11:50:34 / # 261137
avatar
neki sikerült :-D
csogu 2010.03.12. 11:04:12 / # 261134
No, mi az?:-)) Téged is ki lehet zökkenteni a nyugalmadból??:-))

tom485 2010.03.12. 10:50:46 / # 261136
avatar
"tomajer: hogy kell ezt megvalósitani? Ezt a célt kell választani. Ha valóban úgy van, hogy ma már átfordult a piac és ezt többen nem akarják mint igen, akkor viszot én erősen ajánlom azoknak akiknek még a normál vállalkozás szintjén üzik ezt az ipart, hogy sürgösen kezdjenek el ők is nyerészkedni ha erröl a piacról több pénzt szeretnének kivenni, ez a jövő, ráadásul igy újra versenyképesek lesznek azokkal szemben akik jelenleg semmiféle közterhet nem fizetnek. De az a véleményem hogy sok 'droid' érdeke is az hogy ez a helyzet megnyugtatótan rendezödjön, nekik is látniuk kell hogy igy nincs jövőjük, sem ellátás, sem nyugdíj igy itt nem lesz, ha egy kis eszük van ezt nem akarhatják. Igy én azt mondom hogy még mindig többen kell azoknak lenni akiknek ez a megoldás az egyetlen járható út." Tényleg ennyire nem figyelsz, vagy csak programoztak erre a szövegre, és azért nem érted amit kérdeznek tőled? [font size=4]Hogyan képzeled el, az általad javasolt, kurv@ nagy és egyedi ötletnek, a megvalosítását?? Mivel mész oda a törvényhozok elé, mire hivatkozol, mivel támasztod alá, és nem utolsósorban, milyen formában teszed ezt? felvonulás, tüntetés, kerekasztal (bár Te arra nem vagy alkalmas sztem.) Erre válaszolj, ne a Ctrl-C-t és a Ctrl-V-t használd állandóan!! Köszönöm, ha megtisztelsz egy ÉRTELMES válasszal![/font]
szálka 2010.03.12. 09:59:52 / # 261135
avatar
Köszönjük Emese!! Most,hogy sokan megkaptuk a magunkét Tőled,avass be bennünket,milyen a viszonyulásod ahhoz az emberhez,akit reggelente a tükörben találsz?
Bántelki Lajos 2010.03.11. 21:28:47 / # 261131
avatar
Na, jó estét, jó szurkolást! Látom, megint megy a vérszívás! Tisztára, mint a vámpirok! Na, mi van Tomacseki!? Mikor lesz a találkozó? Ugye, nem az integetőn a kocsik mellett állva tervezitek?!

csogu 2010.03.11. 20:27:52 / # 261130
Kérlek hagyjátok már őt. Ha van kedve ír, ha nincs kedve nem ír...nem lesz innen kivágva a véleménye miatt, ha mi nem tartjuk be a szólásszabadságot, akkor mi se várjunk semmit. Olvastam ezt én is, elsiklattam felette, hiszen sokan, sokszor, többféleképpen próbáltak már minket hármunkat összeugratni...sikertelenül. ...és ha rajtam múlik, ez így is marad.
Neduddgi 2010.03.11. 20:18:27 / # 261129
avatar
Nem akartam a Főtaxist ezzel terhelni így áthoztam: [i][b]taxisfelvonulas válasz | 2010.03.11. 13:49:55 (23971) Nem hinném, hogy a cenzúra vagy előolvasás az oka! :-)[/b] Előzmény: csogu 2010-03-11 05:37:22 (23969) Nem használok sem msn-t, sem skypot, semmi ilyet:-( Lökd email, figyelek:-) csogutaxi@gmail.com Feltétlen erre, mert a hallotaxist van, hogy 2 nap késéssel kapom meg...oka ismeretlen:-([/i] Te igen keményen dolgozol azon, hogy kivágjanak innen! :-) Szeretnél mártír lenni? Nagyon gáz lehet, hogy le se szarnak:-) Szánalmas:-(

sipi 2010.03.11. 19:25:28 / # 261128
avatar
Azt gondolom mindkettőtöknek igaza lehetett. Ha senki nem nyúl hozzá a piac szabályaihoz akkor a lassú fogyás áldozatai lehetünk,aminek egy nevető harmadik fog örülni! Ha tudunk formálni a szabályozókon akkor gyorsulhat a folyamat de áldozatok akkor is lehetünk! De legalább nyomon követhetjük az eseményeket lenne két-három év for-unk, hogy stabilizáljuk a szakma alapelveit.
tomajer 2010.03.11. 17:27:28 / # 261125
hiénakutya 2010.03.11. 17:18:20 / # 261124
Elnézést, Metállal kapcsolatban ott le kellett volna essen a tantusz, amikor az első egészoldalas, színes hírdetést megjelentette a nevével FÉMjelzett "érdekvédelmi" szervezet a Taxisok Világában. Az ugyanis nem lehet két forint. Na most vagy nagyon tele van a csávó, vagy... És innentől a kreativitásotokra bíznám a dolgot.
mb210 2010.03.11. 17:12:19 / # 261122
avatar
Gondolom láttátok ezt a lényegre törő riportot a Metállal ! Szégyen ! Megint a cégek segét nyaldosuk ? Neki lehet nem lényeg a tarifa !!! ? Pedig az utcán lényeges ! Megint csak a terelés megy .!!!!!!!!!

oregrokker 2010.03.11. 17:10:16 / # 261121
avatar
Igazából az a baj,hogy félszavakban beszélsz.Te most olyan pozícióba avanzsáltad magad amiben mindent kellöképén meg kel magyaráznod,hogy mi balkák igyuk szavaid.
taxisfelvonulas 2010.03.11. 17:03:07 / # 261120
avatar
Nem azoknak szólt.
oregrokker 2010.03.11. 17:01:28 / # 261119
avatar
Most azért vagy mérges mert nem mentünk el a felvonulásra.És azokra is mérges vagy akik az alvos idejüket fel áldozva ott voltak.Ahogy olvasom itt a topikot te az egész világra mérges vagy.Azért jobban meg kellene becsülnöd azokat az embereket akik így vagy úgy ki tartottak melletted.
Oldalszám: 145