Hozzászólások száma: 2890
Oldalszám: 145
Témakörök > Droszt Híradó > Taxisfelvonulás A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tom485 2010.03.13. 18:51:03 / # 261170
avatar
Most ígérem , hogy az utolsó hozzászólást írtam itt le neked, Te egy igazi kötekedő, rosszindulatú nem is tudom mit mondjak még rólad, hogy ki vagy! "Nézem, olvasom amit irsz, de nem látok csak üres fecsegést.. elolvastam többször is, jól látom hogy nem látom?:-)" Mi várjuk tőled azt, hogy előadd a Te fejedben levő megoldást!! Várunk és isszuk szavaidat csak mondd már, mondd Te balfasz!! Senki nem mondja, hogy amit mondasz nem jó, de hogyan akarod kivitelezni????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Erre várjuk a választ, és ha nem írod ide, akkor menj a francba, és ne kötekedj, és forgasd ki az emberek szavait, érdekes módon mindenki (rajtad kivűl) megértette, hogy mi a probléma a javaslatoddal, amire mégegyszer mondom, hogy Te is megértsd: AZ ÖTLET JÓ, DE.. MIVEL MÉSZ A TÖRVÉNYHOZÓK ELÉ?? KONKRÉTAN: Azonnal szüntessék be a droidokat és mindenkinek csak egy engedélye lehessen , uff én beszéltem! Így gondolod?? Okos vagy!! Kurvára unom a beszélgetést veled, mert mintha lóval imádkoznék!! Légyszíves kíméljük meg egymást ettől, és válaszolj egy egyszerű kérdésre: Te mész, vagy én?? Elég lesz egy szó is!!
törölt felh. 2010.03.13. 17:09:16 / # 261166
avatar
Ne kiabálj ez még nem a valóság. :) Ez csak az én elképzelésem. Te mivel szabályoznád a létszámot? És ha valahogyan szabályoznák a létszámot akkor ki emelné vissza a helyére a tarifát? Tőled is szívesen hallanám, hogy szerinted mi a megoldás.
tomajer 2010.03.13. 16:14:04 / # 261164
[i]"tomajer: mikor azt mondod embertelen és európaiatlan akkor tévedsz, bármennyire is radikális a javaslat sokkal liberálisabb vagyok annál mint az ebböl lejön (na ettöl még nem vagyok szdsz szavazó^). Azért tévedsz mert Te (és itt most valóban Te, neked/rólad szól) a tudás birtokában vagy akkor a tudatlanokat hagyni hogy a szakadékba gyalogoljanak, na az az embertelen. Merthogy ebböl a 7ezerböl jelenleg minimum a fele oda tart ez biztos"[/i] Most maguktól mennek, szépen lassan. Te meg belöknéd őket egyből:-) Áhh. Hagyjuk. Se erőm se időm erre. Ugyanazt hajtogatjuk mint egy imamalomban. Az a te véleményed, ez az enyém. Pillanatnyilag egikőnk sincs döntési helyzetben. De engedd meg nekem, hogy én azért diolgozzak, amit én jónak....jobbnak . tartok.
tomajer 2010.03.13. 16:09:47 / # 261163
Ott a pont! Ahogy ezt itten többek szokták mondani:-) Szép álom:-(
cheater 2010.03.13. 15:42:59 / # 261162
szálka... most komolyan, minek eröltetted itt ezt a butaságot? Egy éve vitáztunk, egy éve előre felvázoltam neked mi fog történni ha az akkori piacon szereplő cégek nem lépnek és nem veszik fel a kesztyüt. Most itt van az orrod elött, megtörtént, szóról szóra az lett amit leirtam, ez sem elég hogy elismerd tévedtél? Vagy legalább csendben maradj...
cheater 2010.03.13. 15:37:48 / # 261161
Nézem, olvasom amit irsz, de nem látok csak üres fecsegést.. elolvastam többször is, jól látom hogy nem látom?:-) Már a válaszod a kérdésemre, megoldás lenne vagy nem? Újabb 65 mondat és a válaszadást újfent kikerülted. Példálozol itt az alkotmánybírósággal a saját érveid ellen (de annyira nem érted a helyzetet hogy még ezt sem tudod).. épp innen ered minden problémánk, épp ezért járhatatlan út a létszámkorlátozás (alkotmányellenes döntés lenne) és épp ez a lényeg az én javaslatomban, a létszámkorlátozás legyen gazdasági. Ez nem alkotmányellenes. Megvalósithatatlan? Ha ez az, akkor az egyébb létszámkorlátozás is az. Jó, tomajernek abban igaza van hogy a drosztrendelettel megnyilt az esély ha nem is a vállalkozások, de a drosztengedélyek számának korlátozására (megnyilt?). De én nem gondolnám hogy ez meg fogja oldani a gondjainkat. Tehát itt sokkal nagyobb gondok a gyilkos árversenynél, most nem tudom hány év alatt elérjük hogy 200 (vagy addigra 250Ft/km) lesz a legalacsonyabb tarifa... (mondjuk nem a végre már általatok is megértett értelmetlen minimáltarifával, hanem a drosztengedélyek számával) ..és akkor mi van? Nem 7ezer taxi lesz Budapesten, hanem 6ezer. Ez meg fogja oldani a gondjainkat? Tb-t, adókérdést, autócserét, helyzetünket a cégekkel szemben? Én szeretném megérni a nyugdíjaskort és nem agyvérzés vagy szívroham miatt kiesni a bal-egyről. Ti nem igy képzelitek? tomajer: mikor azt mondod embertelen és európaiatlan akkor tévedsz, bármennyire is radikális a javaslat sokkal liberálisabb vagyok annál mint az ebböl lejön (na ettöl még nem vagyok szdsz szavazó^). Azért tévedsz mert Te (és itt most valóban Te, neked/rólad szól) a tudás birtokában vagy akkor a tudatlanokat hagyni hogy a szakadékba gyalogoljanak, na az az embertelen. Merthogy ebböl a 7ezerböl jelenleg minimum a fele oda tart ez biztos.
törölt felh. 2010.03.13. 14:36:06 / # 261160
avatar
NEM NEM szabályozatlan létszámnál NEM !
törölt felh. 2010.03.13. 14:30:14 / # 261159
avatar
Körvonalazódik előttem a megoldás:) Nincs túl nagy költsége nem kell senkinek plussz pénzt adni. Be kell állítani mindenkinek a nappali meg az éjszakai tarifát az órába és kész. Mi történhet? Jön az utas a droszton benyit, köszön! óra indul fizet majd szépen megköszönjük egymásnak a lehetőséget és megyünk tovább. Utas dolgára taxis a munkába. Következő: rendelés taxis odamegy utas jön mondja van neki x típusú kártyája,csekke, szerződése,fixtranszfere,ecetera... taxis mondja van 1db. tarifám jön vagy nem jön? Itt jön a lényeg, hogy ezt minden taxis szervezet meg szövetség meg érdekképviselő fuvarszervező meg ki tudja mi nélkül magától megtegye. lenne pár nehéz nap de aztán? Aztán aki akar utazni az megy akinek meg nincs rá az nem megy. Lehet menni bkv-val minden felé van reptéren is buszmegálló stb. Talán kevesebb taxi lenne? Talán kevesebb tagdíjj fizető lenne? Talán kevesebb ingyenélő lenne?

szálka 2010.03.13. 13:31:38 / # 261158
avatar
....cheater.......Nagyjából egy éve a Rádiós topicban tucatnyi oldalon vívtam vele.Próbáltam komolyan venni és ennek megfelelően vitázni,aztán lementünk kutyába....végül rá kellett jönnöm,hogy tántoríthatatlan,gőgös és lekezelő,rossz a modora és képtelen arra,hogy önmagán kívül másra is figyeljen.
tom485 2010.03.13. 11:32:05 / # 261157
avatar
??
tom485 2010.03.13. 11:31:28 / # 261156
avatar
Tehát ebből egyenesen következik, hogy .... Mondjuk amit ő csinál, csak úgy lehet :-D
tomajer 2010.03.13. 11:30:26 / # 261155
Miért kéne átértékelni? Ricsink mindig holtbiztos mindenben:-)
tom485 2010.03.13. 11:16:08 / # 261154
avatar
a Te esetedben átértékelhetem, ha gondolod :-D
baupexim1 2010.03.13. 09:23:33 / # 261153
avatar
:)))))
csogu 2010.03.13. 05:10:48 / # 261152
Biztos ez? :-))
szálka 2010.03.13. 03:44:57 / # 261151
avatar
Olvasgatok-olvasgatok,mosolygok,simogatom a hajam helyét és közben arra gondolok,hogy kb.egy éve kitéptem az egészet miatta...:-DD

tomajer 2010.03.13. 01:42:20 / # 261150
Hogy jött ide, hogy jött ide? Ahogy a Főtaxibotrányosba, a csaj a fürdőkádban:-) Szabad asszociáció... nem kell mindent megmagyarázni:-)
tom485 2010.03.13. 01:22:26 / # 261149
avatar
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel!
tom485 2010.03.13. 01:17:52 / # 261148
avatar
Ez most, hogy jött ide? Feltaláltad hirtelen a csőben a lyukat?? Komolyan nem értem, szerinted ezt, itt ahol elég értelmes emberek vannak, és számítógépet ütögetnek mindennap, nem tudták eddig! Ne csináld ezt Attila, ennél azért a hibáid ellenére, sokkal értelmesebbnek gondoltalak!
tom485 2010.03.13. 01:14:13 / # 261147
avatar
Úgysem érti!! :-D
Oldalszám: 145