Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2009.08.25. 16:11:39 / # 76294
avatar
Az enyémnek???? Az utasét lenne érdemes utána megnézni:-)))
Nevem senki 2009.08.25. 16:10:55 / # 76293
avatar
Az enyémnek???? Az utasét lenne érdemes utána megnézni:-)))
törölt felh. 2009.08.25. 16:10:00 / # 76292
avatar
Jóhát na:)))Olyan kis morcos vagy:))))Komolyan:))Ahol most vagyok azon meglepödtek "MÁR",hogy a kedves sirt az autoban és utána rám ordit h vegyem már halkabra a rádiomat....rányomtam a satura és mondtam hogy 980 ft lessz:)Utána megszoltak...hogy mért nem tudom eltürni ha a kedves utas sir..:)) Emlékszel még a klimás sztorira?:)))))))
törölt felh. 2009.08.25. 16:07:50 / # 76291
avatar
Ricsi...emlékszel arra a bánerra?:))Fagyit ehetsz...a számba szarthatsz..olyan matricák kellenének:)))Haljak meg:D
csogu 2009.08.25. 16:07:31 / # 76290
Nálam a nyár elején rázendítettek...valami siratósra...nem bírták végig énekelni, mert az ácsi után közöltem velük, hogy vagy emberekhez méltóan viselkednek, vagy itt és most lesz vége a fuvarnak...basszus, ha szirénázó tűzoltót sem hallottam volna, ha mellém áll.
csogu 2009.08.25. 16:05:22 / # 76289
Nézd, nem azt szeretném, ha azonosulnál a véleményemmel...ha neked tetszik, ha Te is szeretnél karaoke taxisofőr lenni, ám tedd. Ahogy nő majd ezen taxi száma, én úgy válok majd karaoke pártivá és drukkolni fogok, hogy minél nagyobb és nagyobb pofont kapjon a szakma...egyszer egy ilyen pofon után csak elérjük már azt, hogy ez az önbecsülésétől megfosztott szakma visszacsap...
törölt felh. 2009.08.25. 16:04:46 / # 76288
avatar
Azért megnézném ahogyan a Nevem Senki melett elkezdene karaokézni az ipse:)))Milyen feje lenne a Sándornak?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
csogu 2009.08.25. 16:03:45 / # 76287
Na de EdDeline....látsz Te olyan hirdetést, hogy utazzon velem, nálam lehet zabálni, inni, hányni? ...és ráadásul még olcsóbb is vagyok és adok kedvezményt stb...stb...? NEm! ...és hidd el, amelyik kollégát meglátom, hogy megengedi az utasnak azt, amit lehetséges, hogy egy igényesebb kolléga maga sem cselekszi a saját autójában, annak is megmondom a véleményem...személyesen, kendőzetlenül...általában utána nem szoktak ezek a "kollégák" szeretni :-))
EdDeline 2009.08.25. 16:03:10 / # 76286
avatar
oksa , mennyire lesz meleg holnap?:D Elfogadom amit mondasz, még nagyon sokat kell tanulnom, figyelek:D

csogu 2009.08.25. 16:00:35 / # 76285
Itt a pont! :-)
csogu 2009.08.25. 15:59:31 / # 76284
Félreérted a problémám forrását. Nem ez a bajom...és mielőtt valaki azzal jönne hogy irigység...messze nem az. Én senkit sem irigylek, aki ebben a szakmában tevékenykedik, mert lehet ülni a trutyiban mosolyogva és lehet idegbetegen, a lényeg ugyanaz, mindannyian trutyiban vagyunk. A "felháborodásom" oka, hogy én (MÉG!!!) tartom magam ahhoz, hogy nem nyúlkálom le az utasokat, pedig elhiheted nekem, az én dumálókámmal nem lenne nehéz dolgom. Engem is kötnek a szabályok és amíg valakit megfognak kütyüvel és semmi más sem történik, mint lép eggyel tovább...nekem nagy blama lenne egy ilyen tortúra....bár lassan az blama, hogy nem így van. ...és akkor jön valaki, aki nyíltan (igaz előtte kicsapták fuvarlenyúlásért egy másik cégtől) szinte világgá kürtölve hirdeti, hogy ő bizony olcsóbb mint egy sima céges autó, plusz szolgáltatással. Igen, neked mint kezdőnek érthetetlen lehet egy ilyen mérvű ellenállás a szakma részéről, de mi, akik már sok ilyen kezdeményezést megértünk, már rángógörcsöt kapunk a kezdeti jelektől is. Igen, összetartás kellene...igazad van. Kérdezd már meg az akció huszárt, hogy Ő vajon aláírta-e azt a petíciót, amit a Tele5-ös topikban megjelentetett valaki....Ő összetart-e, vagy csak a saját pecsenyéjét sütögetve kihasználja az utolsó pillanatig, amíg eltűrik neki, hogy az interneten hirdesse a fuvarlenyúlásait? Mindegy, nem akarom én ezt nyújtani, csinálja...igazad van, a globális felmelegedés nagyobb kárt okoz...beszéljünk arról.
EdDeline 2009.08.25. 15:45:19 / # 76282
avatar
Az egyiknél dohányozni lehet a másiknál enni, harmadiknál fagyival beszálni, negyediknél karaokezni, túl komolyan veszitek a dolgot relax, lazábban fogjátok már fel az élet rövid ahoz ,hogy gyomoridegbe megöregedj vagy fekélyt kapj! Hidd el ha pozitivan gondolkozol sokkal jobb lesz !

EdDeline 2009.08.25. 15:41:31 / # 76281
avatar
Mindenki túlélni akar ki így ki úgy:D

Nevem senki 2009.08.25. 15:39:52 / # 76280
avatar
Attól még, hogy kizsebel az állam és kizsebel a fuvarközvetítő, még a zsebtolvajt is pofán vágom! Kapise?
EdDeline 2009.08.25. 15:33:58 / # 76279
avatar
Vicces az egészbe az hogy: az országba hány mezitlábas van??? és hány olyan kollega akinek okosság van a vasba???? és mégis egy adott taxis van b...gatva?

EdDeline 2009.08.25. 15:25:30 / # 76278
avatar
Ebbe teljesen igazad van amig vannak a gyorskölcsönös cégek addig a kenyeret is megtudod venni hitelre . De én még mindig azt az oldalát látom hogy irigység az nagy úr. mostmár túlrágtuk ezt a csontot. nem vagyunk egyformák(szerencsére) ezért a vélemények is különbözőek. CSAK LEGYÜNK EMBEREK

666 2009.08.25. 15:18:33 / # 76277
avatar
Nem szívesen mondok és írok ilyet de kedves Kolev kollégának igaza van mindenben kivételesen legalábbis ebben az ügyben. Egyébként az embereknek sokszor csak az jön le ebből az egészből, hogy válság ide vagy oda a taxisoknak milyen jól megy ha több százezres hifi cuccra futja a kocsiban és innentől kezdve már megint csak az utálat és az irigység árad belőlük ok nélkül mert hát ma már a hifit is lehet hitelre venni nem csak az autót.
EdDeline 2009.08.25. 14:56:43 / # 76276
avatar
Magyarországnak rengeteg nagy feltalálója van csak sajnos kimentek külföldre. (elhiszem hogy ennek sokan örülnének ) Vannak mások akik sokkal nagyobb kárt okoznak!!!

EdDeline 2009.08.25. 14:10:23 / # 76274
avatar
Köszönöm a kimerítő választ csogu Most nagyon felkapott dolog lett ez a karaoketaxi.Kérdezném (mert a zöldfülű mindig kérdez)akkor is ekkora felhördülés volt amikor az első taxis rádiót rakott a kocsijába? vagy amikor nyakkendőt kötöt? hogy kicsit másabb legyen mint a többi? Szerintem csak tenni akar valami mást amivel kicsit kilóg a sorból hogy jól érezze magát az utas és a honlapján irva van hogy tele5 ös tarifával megy. Én speciel amikor taxiba ülők nem fogok beülni egy astra caravanba ,ha áll ott merci is (nem akarom megbántani a astrás kollegákat). De szerintem olyan világba élünk ami folyamatosan változik fejlődik , 15 éve Walkmannal rohangáltunk gerincferdűlésesre huzta az oldalunkat olyan nehéz volt ,most egy gyufásdoboznyi ipoddon anniy zene elfér mint egy otthoni számítógépen ,régen csőves tv-volt most fogadjunk mindegyikünknél lcd plazma lóg a falon. Fejlődik az ország ezt el kell fogadni struccpolitikával nem lehet előrrébb lépni, és hagyni kell teret a vállalkozó szellemű embereknek kivitelezni hátha sikerül . Nézzük a dolog fonákját eddig csak akkor hallotunk a hirekbe taxisokról ha megsérültek vagy blokádot csináltak,most itt ez a fiú aki mindenkinek megcsinálta az ingyenreklámot hogy válságban a taxizás , szerintem mindennek a pozitiv oldalát kell nézni,nemhiszem hogy bármelyikőtöknek is kevesebb fuvara lenne attól hogy van 1 karaoke taxi kint a városba ,netán ehy hónap mulva 3 . Bocsánat ha hosszúra sikeredett a levelem:D szerintem most nagyobb összetartásra lenne szűkség mint inkább széthúzásra.

törölt felh. 2009.08.25. 13:47:16 / # 76273
avatar
Ezért vagyok beléd szerelmes Ricsi:))Te ki tudod magad ugy fejezni,hogy ne legyen benne anyázás gecizés stbzés:)) Vissza térve erre a kis buzira én már megirtam akkor is 1 bolond százat csinál..:)))Már követi plussz 2 bolond..:))Nem is értem,hogy a TELE5 ezt még elnézi neki amikor nyiltan kiirja az isten barma,hogy OLCSOBBAN viszlek ha engem hivsz...szánalmas..

Oldalszám: 16