Hozzászólások száma: 477
Oldalszám: 24
Témakörök > Droszt Híradó > Horváth Pál mindenfórumú tiltakozó topicja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Apuka 2011.12.06. 21:16:20 / # 74401
Félre értesz Pali! A levelet, melyet megismertünk, nem magán emberként, hanem a taxis társadalom, a taxis közösség nevében írtad meg és juttattad el. Teljesen más a leányzó fekvése ha egy valaki a saját nevében ír, vagy egy nagyobb tömeg nevében. Nem véletlen mondtam, írtam, ha idáig nem volt fontos hogy tegyél a szakmáért, akkor most már ne is legyen az. Ne csinálj nagyobb galibát annál, mint ami egyébként is van. E nélkül is van miért fájjon a taxis feje. Nem szeretem magam ismételni, de leírtam már egyszer: Volt lehetőséged részt venni a tárgyalásokon. volt lehetőséged egyeztetni a többi érdekképviselettel. Lett volna lehetőséged a tudást megosztani velünk. Ha akkor nem tartottad fontosnak, ezután se tartsd. Köszönöm. És ezt mint taxis kérem tőled. Üdv
góré001 2011.12.06. 21:14:36 / # 74400
avatar
Ha tudok segíteni valamin akkor megpróbálok nem rohangálok - V- jelet formálva a kezemmel szivesen fogadnak tán néhány dologban meg is tudunk egyezni a minimál tarifa nekem sem ment! De biztosan lesz FIX tarifa ezt itt ki merem jelenteni - 2015 január elsejétől!!!Amikor " egyforma lesz a szolgáltatás szinvonala!!!( Istenem mennyi áldozata lesz mennyi klassz régi srác esik ki)Köpködjünk csak ne hazudjunk!!!!És nem az az érdekes ki tud több embert hazudni a háta mőgé hanem az ki tud olyan tárgyalásokat folytatni olyan emberekkel akik ezt a törvényt meg fogják alkotni!!na meg az , hogy a legkisebb áldozattal a legtöbb jót tenni a TAXIZÁSNAK a becsületes TAXISNAK !! EZ A LÉNYEG NEM A KÖCSÖG HORVÁTH PALI - tetszenek tudni!!!!

góré001 2011.12.06. 20:59:04 / # 74388
avatar
Apuka ez a fontos tényleg ez a fontos hát jó ha csak ez a probléma nagyon örülök! Hiszen akkor a rendeletekkel a beadványokkal a törvénnyel minden rendben van! nem velem kell foglalkozni ezekkel a dolgokkal!Azzal hogy a fő oldalon az van még mindíg lesz FIX tarifa csak a mértéken kell még tárgyalgatni TÉNYLEG IGY VAN??? Ezzel kell foglalkozni??? mi van a horváth palival mi van a Fodesszal mennyi tagja van?? ha száz van akkor mi van ha ötszáz van akkor mi van ha ezer van akkor mi van 6000 ezer TAXIS van Budapesten!!! Vagy 2013 az JÓ?? a vizsgánál -0_ az menni fog a TB a az iparüzési adó - 0_ az menni fog?? Az autó csere menni fog?? Na ezzel kell FOGLALKOZNI de engem fikázni az könnyebb !!!

puccos 2011.12.06. 20:57:01 / # 74399
avatar
Sajnos. Ennyi.
Apuka 2011.12.06. 19:48:28 / # 74398
A kiszolgáló nem található A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.fodesz.hu helyen.
Apuka 2011.12.06. 19:47:06 / # 74397
[i]Nem gyávák csak így tudják és akarják levezetni saját belső dühüket! Majd megváltozik ez is lásd amióta feltettem a konszenzusos levelet[/i] Pali! Néhány megjegyzés a részemről: - Kerestem a neten a FODESZ-t de nem találtam. Segítenél nekem, hol találom a szervezet honlapját? Keresgélés közben bukkantam erre az oldalra: FÓRUM - A FODESZ bekeményített Az első bejegyzés: 2006.07.19. 17:01:28 (1) utolsó hozzászólás: 2006.07.19. 22:54:51 (24) egy napig (se) élt az oldal azért ez is jelzés értékű, nem de bár?
góré001 2011.12.06. 18:05:10 / # 74396
avatar
Nem nem ez nem így van!! és hidd el nem is érdekes sajnos van pár ember aki tán nem is ismer de be áll a szapulók táborában mert a divat! Olyan dolgokat is állítanak rólam ami soha sem történt meg amiért ha én tettem volna ma is szégyelném magamat!Nem gyávák csak így tudják és akarják levezetni saját belső dühüket! Majd megváltozik ez is lásd amióta feltettem a konszenzusos levelet amit tán soha sem tettem volna fel ha nem kényszerítik ki belőlem!Szinte agyon hallgatják - ez sem baj csak készüljenek fel rá remélem még van három év arra hogy azért ne annyira fájjon!!
vasember 2011.12.06. 17:34:34 / # 74395
avatar
Jó nagy szemetek vagyunk!!Én is ti is kedves kollégák !!Pali tudjuk,hogy nagyon lent van!Nem kéne őt bántani!!Elkéstünk vele!A csúcson nem mertük megalázni most igen.Most egységesen szapuljuk !!A mai szemét cégvezetőket miért nem szapuljátok ? Minden rendben ??? Gyávák és szemetek vagytok!!

góré001 2011.12.06. 17:07:42 / # 74394
avatar
Köszönöm sok sok mindenben igazad van!
góré001 2011.12.06. 17:06:35 / # 74393
avatar
Az a baj , hogy ezzel etetitek magatokat és sajnos el is hiszitek!!EZ NAGY BAJ !!!
góré001 2011.12.06. 17:05:00 / # 74392
avatar
Igazad van Te komenista egér!
Egér 2011.12.06. 16:24:40 / # 74391
avatar
Sziasztok! Nekem legalább van,most meg a Jelent kell építeni!!!!!
666666 2011.12.06. 16:15:04 / # 74390
puccos Ezzel én tisztában vagyok,amit leírtál. Annyiszor ragoztuk már,hogy ki a hunyó,hogy most ezen tovább rugózni felesleges. Minden régi és jelenlegi telszám tulaj bűnös abban amit mi most átéllünk. Úgy kellenek nekünk,mint egy darab szar. Tenni ellenük,csak egységesen lenetne,de erre most nincs meg a kellő emberanyag.
krapek70 2011.12.06. 15:54:57 / # 74389
avatar
Végezetűl egy kis szösszenetem volna még, bár tudom nem leszek ezzel népszerű. Itt ahogyan olvasom és más forumokon is, meg az utcán is, mindenki a Paliról alkot véleményt ilyen-olyan módon. Hozzátenni kivánom én akkor nem taxiztam amikor a blokád volt csak pár éve élek ebből, és a Palit sem ismerem személyesen, de ahogy akkor a médiából lejött, ő tartotta hátát, és vitte volna el a balhét ha nagyobb dolgot csináltak volna belőle.Akkor szimpatizáltam veletek mert nagyra tartottam az összefogást.Amikor 10. éve én is taxis lettem rájöttem az összetartásnak vége, tisztelet a kivételnek.Egyfolytában azt tapasztalom, hogy akár egy cégen belűl is az erősebb kutya elvén működnek a dolgok, akár még a tutiból is elzavarnak. Ezt nem nevezném összetartásnak.Véleményem szerint nem a Palira kell ráverni a balhét, hogy ingyen kiállás szotyi tarifa stb. ezt sajnos gazdaságilag nem lehetett máshogyan kivitelezni, csak az utobbi években fajultak durvává a dolgok amikor bejöttek a 164.-/ 168.- 150.- tarifák ezt nem lett volna szabad engedni és ezekhez a cégekhez belépni.A másik meg az, hogy tudomásom szerint a Pali taxis volt régen is, mint most bármelykűnk. Neki sikerűlt taxisból társaságtulajdonossá válni, és ahogy az ismerőseim mesélik a régi anekdótákat nem is éltek rosszul az ott dolgozni akaró taxisok. Vajon hányan vagyunk aki ezt megvalósiotta?! Ő tudja milyet lehet bukni arról a szintről, mi könnyen alkotunk véleményt olyanról amiben soha nem volt részünk és ahogy elnézem nem is lesz.Visszatérve nem egymást kéne szapulni, hanem lekéne ülni, mindenki elmondaná a véleményét és azt összegyúrva végig kell vinni. Tisztelettel.: Krapek70

krapek70 2011.12.06. 15:21:03 / # 74387
avatar
T.Kollégák ! Nem akarok nagyon okoskodni de véleményem szerint a mai állapottal kéne foglalkozni. Pl. aki kistarifáju társaságnál van, minek fizet be egy rakás pénzt ha utána meg duzzog, hogy kevés a pénze. Keresztbe lehetne az ilyen cégeknek rakni, ha összefogással nem fizetnének be az emberek tagdijat, aztán vigye el a tulaj a cimeket.Majd ha felemeli rendes árra a tarifát akkor majd mindenki megy dolgozni.Tudom nem ilyen egyszerű mint ahogy leirtam de szerintem ezen az úton kéne elindulni.Egy kis összefogás kéne és nem egymást marni. Teli brifkót mindenkinek!!!

góré001 2011.12.05. 20:39:39 / # 74386
avatar
Köszönöm! Mivel egy " Demokratikus ország " embere vagyok és felnőtt majd eldöntöm magamtól mit csinálok és mit nem! Nem kezdtem semmit újból az hogy 1-2 10 ember ismeretlenűl heccből szórakozik rajtam az nem érdekel!Csak az , hogy a konszenzusos dolog jól süljön el ha már ilyenre sikeredett!A hazugságokkal meg eddig sem eztán sem foglalkozom!
nyuszicsiga 2011.12.05. 18:57:20 / # 74385
avatar
Na még te hiányoztál ezzel a kommunista eszméddel! Pont ez a baj,hogy megint nem elõre néztek hanem vissza! Azt mindenki tudja,hogy mi volt a Blokádkor!Mindenki tiszteli az akkori taxisokat! De ez már a múlt! A jövöt kell építeni nem a múltat visszahozni! Ne add a lovat a Cucókád alá!
oregrokker 2011.12.05. 18:31:33 / # 74384
avatar
Nem nem akarlak lejáratni.Te már ezt saját magad ellen megtetted.Itt is mártírnak kiáltod ki magad az a baj.TE bent ültél a melegben mi fáztunk kint vagy 5-6ezren és farkasszemet néztünk a rendőrökkel.Tudod helyedben csöndbe lennék és szépen el dolgozgatnék.Tudod sok emberel elég csúnyán elbántál.Te és a brigádod.
Apuka 2011.12.05. 17:38:07 / # 74383
SZia, Pali! Nem szokásom gúnyolódni. Sem rajtad, sem máson. Véleményt mondok. Dolgoztam a Rádiónál. Egészen addig ameddig be nem következett a szétválás a fiaddal. akkor léptem. Volt sok-sok erény, tett, amit tiszteltem benned, és azokat még most is tisztelem. De sok minden más is van amire finoman is csak annyit mondok, nem vívta ki a tiszteletem. Bele láttam kártyákba, bár akkor még közel sem olyan mélyen mint ma. Szóval van mire véleményt mondanom. Nem hánytorgattam fel a múltat. A jelenről beszéltem. A szapulásodat meghagyom a többieknek. De azt továbbra is fent tartom, ma már ne akarj jót tenni a taxisoknak. Legalábbis abban a formában ahogy (újra) neki kezdtél. Üdv Farkas Zsolt ex Rádió Taxi 128
vasember 2011.12.05. 17:12:54 / # 74382
avatar
A versenybe te nem száltál be!!De igen csak később !!!Neked is kelet egy szelet a tortából!!!Tönkre vágtátok a taxizást!!BASZTÁTOK!!
Oldalszám: 24