Hozzászólások száma: 477
Oldalszám: 24
Témakörök > Droszt Híradó > Horváth Pál mindenfórumú tiltakozó topicja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
málna 2011.12.08. 20:19:54 / # 74461
avatar
Addig is szeretném a figyelmedbe ajánlani, hogy a TGFSZ (amely nem önjelölt, abban senki sem önjelölt, hanem egy demokratikusan működtetett szervezet) mely dolgok ellen tiltakozott (egyen szín, minisztériumi szigorítások,droszt díj emelés,stb..) és melyeket támogatja (FIX tarifa, létszámkorlát bevezetés,stb..) Erről bővebben a www.tgfsz.org.hu (média) oldalon, vagy itt olvashatsz a főoldal cikkei között.,
málna 2011.12.08. 20:08:29 / # 74460
avatar
Pedig voltam rádiós..Tök jó volt! 501, ha még jól emlékszem. :)
málna 2011.12.08. 20:04:59 / # 74459
avatar
Legjobban az érdekelne, mivel fogom szegény sorsba juttatni több ezer embert? Kíváncsian várom a mondandódat.
málna 2011.12.08. 20:01:19 / # 74458
avatar
Mi a gondod? Nem is olyan régen még átmosolyogtál az Audid bal első üléséről az autómba a Fogarasi úton, köszöntél..Ha gondod van, találkozzunk. Átmehetek a munkahelyedre is, nekem nem probléma.
zodiákus 2011.12.08. 19:56:50 / # 74457
avatar
rám tetszik gondolni?elmondom istentudja hányoadszorra:MÁR NEM TAXIZOM!hogy mire vittem?többre mint apu vagy te. de apud alatt a rádiónál voltam.emlékszem a focicsapatra,a kálvin kávézóra,a kamu átjátszócserére,a 140-es merciére,a csekkek kinemfizetésére,a bufiék kinemfizetésére,a cégnév cserékre,az adók sumákolására,a székház váltogatásokra.ezeket mind mind a taxisok pénzéből tettétek!szóval nekem ne játszd a mártírt apáddal együtt.te épp úgy szívtad a vérét a többieknek és jót röhögtetek a csabival.na ezért nem nekem kell köpnöm magamra.
Apuka 2011.12.08. 19:37:43 / # 74447
Helló, Krisztián! Mi mindannyian vállaljuk a nevünket valamint azt is, amit csinálunk. Ha végig követed ki, mit ír, akkor nem fogod összekeverni a dolgokat. ex Rádiós én voltam (Farkas Zsolt). Én viszont nem fenyegettem Palit. Málna viszont sosem volt Rádiós. Azonban ne csodálkozz, ha kiakadt Palira. Nem kívánom ismételni azt amit kifejtettem ez ügyben. csak a pontosítás miatt. És bátran leírhatod a nevem, ha rám hivatkozol vagy engem emlegetsz. Ezért én nem fogok sehová sem rohangálni. üdv

Horváth Krisztián1 2011.12.08. 17:05:21 / # 74456
avatar
Tudod nem védem ,ha a hibáival emberi módon szembesítik. Van amit megérdemel. Azért az vicc,hogy egyesek a nyomorultságukért ,és a szakma minden sz@rságáért őt hibáztatják. Na az meg engem egyenesen felháborít,hogy az önjelölt nagyon átgondolt ,felkészült új messiásunk ,aki romba foglya dönteni pár ezer család életét perrel fenyegeti! Mai napig rossz látni az ex rádióst!
turul 2011.12.08. 16:50:40 / # 74455
Nincs azzal semmi baj Krisztián,hogy megvéded az Apádat.Védd is ameddig teheted,bár....én védhetném meg az enyémet,de már nincs rá lehetőség. ex Rádió 191.
csogu 2011.12.08. 16:12:18 / # 74454
Bimbó 3-ban kezdődött...olyan 21 óra után nem sokkal...akkoriban 10+5 volt. Majd azonnal (10 perc kb.) a Nirvána reagálta le elsőként, majd mindegyik sorba utána. Forgó ült a csövön. 30+10-nél állt meg a licit...olyan hajnali 3 körül. Utána több hétig csak sima 5 volt mindenhol.
Horváth Krisztián1 2011.12.08. 15:59:07 / # 74453
avatar
Tudod az a baj ,hogy itt nincs kérdés nincs válasz!
Horváth Krisztián1 2011.12.08. 15:56:50 / # 74452
avatar
Én a magam nevében ,és nem a taxisok nevében nyilatkozom! Ha én tudom hogy nem gazdaságos a 150-es tarifa és felzabálom az autóm, és lassan elvéreztetem magam tuti nem oda fizetem a tagdíjat ,és nem éltetem! Az én tagdíjam az én fegyverem és nem a klaviatúrám!!!!
törölt felh. 2011.12.08. 15:47:45 / # 74451
avatar
Neked ebben igazad van. De a lényeg nem ez. A lényeg az sajnos, hogy a night clubbosok a saját érdekükben hozták a dö.tésüket. A taxisok helyett meg mások hozzák azokat a döntéseket amiket a taxisoknak kellene meghozni. Mi (Te meg Én) tudjuk, hogy ez miért van.
puccos 2011.12.08. 15:33:50 / # 74450
avatar
Ezekre a kérdésekre én helyette nem tudok válaszolni.
Horváth Krisztián1 2011.12.08. 15:27:46 / # 74449
avatar
A kérdésem az az,hogy az itt az apámra köpködő bátor csávó,miért nem lépett be a Pentához az első nap! Nem gondolja hogy magát kéne szemen köpni?
Horváth Krisztián1 2011.12.08. 15:22:47 / # 74448
avatar
Marci azt ne felejtsd el hogy itt egy kicsit nagyobb közösséget ölelnek fel és irányítanak. Mint tudjuk ezt a közösséget nem egyszerű irányítani ,de annál egyszerűbb befolyásolni!!!! Amiről te beszélsz az egy szűkebb kőr és más törvények között élnek!Elég volt egy "éjszaka" mert aki nem azt eltakarították. Vitézi Dávid száját hagyta el az a mondat ,hogy senki nem kényszeríti a taxisokat ,hogy ár alatt dolgozzanak még is kb 2000-en teszik ezt. És hogy benne ez megfogalmazódott kezdhetünk rettegni. A mi kis életünk egyszerű matek! Az hogy ez a kb 6000 családot felölelő közösség még élni tud az annak köszönhető hogy sose zárták be a kiskapukat amit nap mint nap használunk használtok! Nem baj mert most van szakszervezet tüntetünk, és ne legyen igazam de ennek hatására mindannyian el leszünk takarítva! Nem lesz min acsarkodni! Majd akkor vissza kérdezek ki a taxis ellensége!!! Adja az úr hogy tévedjek! Mert ha jön az államosítás,és a Dávid gyerek már utána nézett a Porche Hungáriánál ,hogy mennyibe kerül egy Super b!!!! akkor tényleg itt lesz a vége! Úgy hogy tüntessünk hátha még jobban telítődik a zsákjuk ,és megsürgetik a folyamatot! Azt ne feledjük hogy a BKV csak viszi a pénzt ,és még vinni is fogja ,ha egyáltalán életben tudják tartani. A taxizással viszont termelni tudnának nem keveset ,és végre nem bombáznák őket az át gondolatlan baromságokkal maguk alatt vágva a fát!!!!!
puccos 2011.12.08. 15:16:24 / # 74446
avatar
Bocs de én ezeket az embereket nem ismerem, nem tudok velük kapcsolatban állást foglalni. A Pentára meg mig élünk büszkék leszünk. Ők éltek egy napot oroszlánként, mint egy életen át bárányként. Sajnálom hogy nem tartozhattam közéjük. A Plus meg annyit nem érdemel, hogy a nevét leirjam.
törölt felh. 2011.12.08. 15:05:54 / # 74445
avatar
Úgy tíz éve lehetett nagyságrendileg amikor a night clubbok elkezdték az árversenyt. Persze nem ugyan az mint a taxi viteldíjj de adták ugye a "fejpénzt" Ott is kitalálta valamelyik, hogy tullicitálja a többieket és ezálltal elönyre tesz szert a többiekkel szemben. Erre rögtön de tényleg órák leforgása alatt a többiek is elkezdtek rálicitálni. Egy azaz egy éjszaka alatt lerendezödött a túligérgetés. Másnap mindenhol normál pénzt adtak. Vajon a taxitarifán miért nem söpört végig ez a hullám? Szerintem még a mai napig sem.

Horváth Krisztián1 2011.12.08. 15:00:48 / # 74444
avatar
Nos akkor lőjük tarkón Demián urat ,és Csányi elvtársat hisz minek neki a 90 milliárd? Ha van 90 milliárdja miért kell minden mozdulatnál a bankoknak minket csóró embereket lehúzni? Vállalkozók a tell szám tulajok is. Vissza hozhatnánk a régi szép kommunizmust amikor nem éheztek a gyerekek és könnyű volt lakást kapni. Ha meg a rendszer ellen mentél Gulag vagy kötél! Nem tom melyik a jobb!? Kíváncsi lennék ,hogy a mai vadkapitalizmusban melyikőtök csinálta volna másképp. Azt hiszem ez túl nehéz kérdés ahhoz ,hogy találgassunk. Kérdezem én miért lett a Pentának vége?Még mielőtt!Drukkoltam a volt kollégáimnak! Miért nincsenek a Cityben 2000-en? Miért vannak a Pluszban 800-an? Számomra ezek a kérdések?
Rocktaxi 2011.12.08. 14:45:24 / # 74443
Ne írd le a "sztorit"! Egy időben ezzel volt tele a "droszt". Azok, akik átformálták a mostani állapottá a régi "rendszert". Azért, hogy csak rajtuk keresztül juthasson a taxis fuvarhoz. ... és természetesen a taxisok miatt, mert hagyták, hogy ez kialakuljon. :-(
oregrokker 2011.12.08. 14:45:15 / # 74442
avatar
Senki sem akarja testileg bántani az öreget.Akik igazából ismerik öt az az ö korosztálya.Mi már ki nőttünk a verekedésből.Tudod az a baj,hogy az öreg mártírnak akarja magát be állítani.Hát nem volt az.Bár mennyire is fényezi magát.Voltak jó dolgai is de ez sajnos elenyésző.Rengeteg rossz döntése volt és sok emberrel kitolt sajnos.Az a baj,hogy ezeket a dolgokat nem ismeri el.Mert mindenki hibázik sajnos van aki be ismeri van aki nem.
Oldalszám: 24