Hozzászólások száma: 477
Oldalszám: 24
Témakörök > Droszt Híradó > Horváth Pál mindenfórumú tiltakozó topicja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
góré001 2011.12.07. 11:21:11 / # 74423
avatar
Szint alatti hazug névtelen szar ember vagy oszt itt a vége!! 15 éve fújod ezeket a faszságokat!A nevedet nem adod hozzá vagy miért nem állsz elém?? na ennyi -------------------------------------------------- ZODIÁKUS
zodiákus 2011.12.07. 10:54:53 / # 74422
avatar
figyelj csak öreg.én már nem taxizom,de máig emlékszem mekkora paraszt voltál,elsikkasztottad a taxisok pénzét!!válaszolj ember!hány rádiótaxi céget csináltál és miért?ne kerüld ki!!légy már férfi!
góré001 2011.12.07. 10:31:42 / # 74421
avatar
AJAJ olvasd össze!!!
törölt felh. 2011.12.07. 10:30:06 / # 74420
avatar
Ok. De ennek mi köze ahhoz amit írtam csak azt nem értem.
góré001 2011.12.07. 10:12:18 / # 74419
avatar
Marci! Kár hogy ezt Te mondod ott voltál Te kb tudod mi mennyibe és miért kerül nem azt mondom a nagy számok tükrében , hogy tán nincs egy kis tartalék de nem számottevő,az egymással szembeni piaci harcban ebben az országban így megy mindennek ára van! Annak is hogy a 150 Ft tarifa elterjedjen sok sok tíz millió mforint igaz a taxisok odaáramlása ezt egyszer csak vissza áramoltatja stb!Mondom lehet önérzeteskedni csak ez álságos mert a pénzre a bevételre meg szükséged van!sajnos nem veszi tudomásul sok sok ember , hogy szarban van az ország szarban van a gazdaság szarban vannak az emberek luxus kategóriába csúszott a taxizás és hát a sok sok negatív behatás:A nagyon magas létszám, a 24-órás BKV járatok,a svarc taxisok ( ételhordók , sofőrszolgálat bringások stb)üresek az éttermek nincs igazán idegenforgalom,üresek a szállodák és a cégek is meggondolják hogyan mennyiért taxizzanak a munkatársaik!Ezek összessége megölik a Taxizást! Kár hogy Te mint értelmes ember ezt nem milyen tisztán látod!!vagy ha igen akkor ??
góré001 2011.12.07. 09:45:54 / # 74418
avatar
Látod milyen egyszerű ember vagy megint csak a nyál fröcsög a szádból téged semmi nem érdekel csak hogy valamit rólam hazudhassál LÉGY BOLDOG vele !Veled találkozhatunk 2015 után is??????Szar gyáva ember vagy nincs neved nincs gerinced csak nyáladzol!!!
zodiákus 2011.12.07. 09:39:35 / # 74417
avatar
ne mással foglalkozzál,hanem azzal amikor nem fizetted ki a bufiékat, nem volt pénz a pénztárban, és így tovább.asszed benyeljük a kanyalós hülye sírós dumádat?hány családnak okoztál megélhetési problémát a szaros üzleti melléfogásaid és a adók kinemfizetései miatt?
zodiákus 2011.12.07. 09:36:12 / # 74416
avatar
te kezded el a teherviselést,te hazug?hány céget csináltál a régi helyett,csak azért ,hogy ne kelljen kifizetned a saradat az állam felé?hányat csináltál,hogy ne kerülj adócsalásért bíróság elé?meg a fiaid kávézója se pénzmosoda volt,ugye?ide figyelj te hazug,adócsaló vénember.felejtsd már el ezeket az emberek egy életre!
törölt felh. 2011.12.07. 09:25:52 / # 74415
avatar
Ok. Mondjuk azt, hogy igazad van. De próbáljuk átültetni a gondolatsorodat a taxis-fuvarszervezö viszonyra illetve tovább mennék a taxis- utas-fuvarszervezö viszonyra. Nagyon szeretném hallani mikor azt mondják, hogy a taxis családja az elsö. Nem azt, hogy azért kell x-ezer ft tagdíjj mert az ö vállalkozásának az érdekeit kell néznie. Nagyon szeretném hallani, hogy a tarifát a taxis szempontjai szerint és nem minden más .............ság miatt kell változtatni.
góré001 2011.12.07. 08:46:47 / # 74414
avatar
http://hvg.hu/itthon/20111207_azori_sziget_megyei_elnokok#utm_source=hirlista&utm_medium=aggregator&utm_campaign=hvg

góré001 2011.12.07. 08:31:37 / # 74413
avatar
Ők nyaraltak, a megyék fizettek - Blikk.hu http://www.blikk.hu/ Na erről beszéltem azaz erről is ! Ők a "vezetőink"??? így kőztehervíselnek míg a megyéjükben az óvódások iskolások fűtés nélkül dolgoznak!

góré001 2011.12.07. 08:01:15 / # 74412
avatar
Drága MARCI BARÁTOM! Még az is lehetne , hogy igazad van, de ne ÉN - MI kezdjük el ezt a KÖZÖS TEHER VISELÉST !! Majd ha azt olvasom , hogy nincsenek politikusok akik egy neve nincs Afrika melletti szigeten - tárgyalnak a kisebbségi törvényről, majd ha azt olvasom , hogy az ország vezető szenátorai nem kétszer vesznek fel milliós tételű pénzeket, majd ha azt olvasom , hogy nem a saját fizetéseiket rendezgetik felfelé a mienket meg lefelé,majd ha nem azt látom a TV-ben hogy hol ezt hol azt a politikus urat tartóztatják le valamilyen panama miatt, majd ha a az érdekemben mint törpe minoritás( hiszen csak a NÉP !)tesznek valami pozitív lépést, ha nem veszik el a nyugdíjakat,ha teremtenek munkahelyeket,ha legalább annyi terhet - KÖZTERHET viselnek és nem csak a folyamatos előnyöket na akkor majd én is példával járok előre!Akkor majd én is HAZAFI leszek akkor majd én is elkötelezett leszek a Hazám fenntartásáért, AMÍG EZ MEGTÖRTÉNIK ADDIG MEG CSAK A CSALÁDOMÉRT ANNAK FENNTARTÁSÁÉRT VAGYOK ELKÖTELEZETT !!Miközben belül a szívemben a lelkemben HAZAFI vagyok ízig - vérig és FRADISTA !!!
törölt felh. 2011.12.07. 06:34:19 / # 74409
avatar
És még ehez tartozik. Az egyenlöség. Nem csak a bevételi oldalon kell egyenlöséget teremteni (gondolok itt a tarifára) hanem a kiadási oldalon is. (közteherviselés).

törölt felh. 2011.12.07. 06:25:13 / # 74408
avatar
Szerintem is ez a fontos. Igenis legyen mindenkinek aki itt akar taxizni nullás papírja. Hiszen azért jön taxizni mert megszeretne élni. A mai világ rendjéhez hozzátartozik, hogy a közteherviselésböl is mindenki kiveszi a maga részét. Akinek ez nem megy ne taxizzon. Aki nem képes a nullás papírok megszerzésére azt nem bírja el a piac. Fájdalmas de így van. És ideírom ha én fogok a nullás papírok miatt kiesni akkor így jártam de aki maradni fog azt legalább elbírja a piac. Sajnos ez az igazság. De ideírom azt is nem kell velem egyetérteni engedtessék meg a szabad vélemény nyilvánítás. Majd az idö mindent megválaszol.
tomajer 2011.12.06. 22:40:14 / # 74407
Csak a pontosság kedvéért: A Penta Taxi, majdnem hajszál pontosan egy évet élt. ..pár nap lett volna a születésnapi buliig:-(
góré001 2011.12.06. 21:55:55 / # 74406
avatar
Apuka! És erről tényleg utoljára! Nem a cégvezetőkön múlik hanem a TAXISON ! Nem magamról beszélek! A PENTA taxi élt fél évet 240 336 járt Szövetkezet! Mi taxink mi leszünk a tulaj a telszám tulaj kemények leszünk nem szotyi bela adunk anyait apait Mi cégünk lesz demokratikus stb .. stb...NEM LÉPTEK BE A TAXISOK NEM ADTÁK A PÉNZÜKET HOZZÁ ugyan azon időben a PLUSSZHOZ az új TELE5 höz többen léptek be!!!Megszüntek lecsövesedtek mert voltak álmaik vágyaik és mert MEG AKARTÁK MUTATNI !!!Ma az általatok leszotyizott cégnél közel ezren vannak 3 csatornán pörögnek nem sírnak a topikban van vagy 130000 címűk!!Pénzt visznek haza!! Míg én és most én rólam van szó a 240-336 tal órákat állok mert önérzetes vagyok!!Csak ezért a közértben nem kapok semmit!!!!!!
góré001 2011.12.06. 21:46:47 / # 74405
avatar
Drága MÁLNA ! A BEADVÁNY AZ ELFOGADOTT PONTOK A MEGSZAVAZTATOTT PONTOK OTT VANNAK FEHÉREN FEKETÉN!!! NEKEM EZZEL NINCS DOLGOM NEKEM EBBEN NEM KELL MAGYARÁZKODNOM !ÉS MOST EZT A PARTTALAN DOLGOT BE IS FEJEZEM!
Apuka 2011.12.06. 21:29:07 / # 74404
Az előző hozzászólásomban kifejtettem ezen véleményem, de néhány aprócska, de igen lényeges elem: Mint cégvezető anno teremthettél volna olyan feltételeket mely a taxisok nagyrészét a Rádióhoz vonzhatták volna. Nem tetted. Nem tudom, most mi a státuszod, tulajdon részed a mostani cégben (nem is tartozik rám) de egy cégvezető most is tenni tudna a taxisokért. Még csak nem is kell irgalmas szamaritánusnak lenni. Ha nem uralkodni akarnának 6-7-en 6.000 emberen akkor fel lehetne lépni ezek a negatív szabályozások ellen. egyszerűen, hatásosan. soroljam a példákat? - naponta (akár egy hónapon keresztül) 1 óra címkiadás szüneteltetés A taxisnak nem okoznátok kárt mert akkor az utcán integetnének az emberek. Előre bejelentitek aztán GO! Még csak meg sem kellene szakadnotok ennek a megvalósításába. még csak nem is nem is kartelezés. Szóval, nem levelekkel kell bombázni a hivatalokat amikor a cégvezetőknek a kezében a megoldás. Üdv
góré001 2011.12.06. 21:26:14 / # 74403
avatar
Kedves Apuka!! Szomorú vagyok de büszke én nem vettem részt a TAXISOK kinyírásában! Olvasva "Az érdekképviseletek konszenzusos " megállapodását végtelenűl örülök , hogy nem vettem részt benne!- SZÉGYELEM ami abban benne van!!SOK BARÁTOMAT VESZÍTEM el!Remélem a 2015 már megmarad tán azon már nem tud és akar rontani senki!Igy legalább van 3 év felkészülni mindenre örömre( aki marad) tragédiára ( akik munka nélkül maradnak)Ha csak ennyi fűzödik a nevemhez már büszke leszek!! Én majd eldönöm mit mikor mit én TAXIZOM ha beszélgetni akarsz velem megtalálsz! De ne fenyegessetek amikor ezt a förmedvényt Ti engedtétek ki a kezetekből!!!A te érdeked úgy tűnik más mint az enyém vagy a néhány Taxis barátomé úgyhogy téged nem említelek meg RENDBEN???
málna 2011.12.06. 21:23:13 / # 74402
avatar
Szerintem Zsolti legyen itt a vége..Felesleges bármit is írni, itt ő az agy, nem mi. Így is elég kárt okozott az egység képének. Ne fokozzuk. Ha van hozzá kedved és erőd, leírhatnád még neki, miféle nullás az amely lesz januártól (droszt rendelet) és miféle, amely nem...Mert nekem úgy tűnik, ha nem is szándékos dezinformálásról szól a dolog, akkor nem tudja hogyan állunk ezzel.. De aztán hagyjuk rá, ha kérhetem...
Oldalszám: 24