Hozzászólások száma: 477
Oldalszám: 24
Témakörök > Droszt Híradó > Horváth Pál mindenfórumú tiltakozó topicja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
puccos 2011.12.08. 14:40:57 / # 74441
avatar
Hogy mára ez a torz taxizás kialakulhasson, abban annak idején apádnak is nagy része volt. Bólogattak az ingyen kiállásra, az ingyen várakozásra, a pacsipénzre, a fos transzferekre, és boldogan beszálltak egy jó kis tarifaháboruba, természetesen önös érdekből, és mindig a taxis kárára.Mára már mindenki számára nyilvánvalóvá vált, hogy a "tisztelt cégvezető urak" a taxis és az utas közé ékelődött kötelező rossz. Nincs rájuk szükség. Csak erre az emberek akkor fognak rájönni, amikor már elveszitették mindenüket, és ahonnan már nincs visszaút. Hogy szakszervezet, meg munkásság, meg politika? Ne haragudj, de ehhez én nem értek. Amit tudok róluk az az, hogy nagy sötét szinű autókkal járnak, sürögnek forognak körülöttük a lódenkabátos rövidhaju emberek, hatalmas villákban laknak, és pulpitusokról azt mondják az embereknek, hogy egyszer nektek is jó lesz.
Horváth Krisztián1 2011.12.08. 14:23:46 / # 74440
avatar
Rengeteg nagyszájú ember van!!!! Igen lehet néha ő is az! Azt hiszem leírtam ,hogy az ő hülyesége hogy bele megy ebbe a .......!Sajnos neki ettől van függősége.Megjegyzem szomorú ,de sose sikerült lebeszélni róla! Nem mindenkit védek meg a családból!Az ,az van valaki aki nem családtag többé! leírhatom nem titok mindenki tudja a sztorit! Téged kérdezlek? Kik a felelősek a mai kialakult taxis helyzet miatt?
krapek70 2011.12.08. 12:38:45 / # 74439
avatar
Ezt a Zodiákust nem lehet, hogy kirugták minden cégtől most meg savanyu a szőlő?!. Most mindenkivel emberkedik hol ott lehet ő az egyik legnagyobb féreg a taxisok között, valöszinüleg 160 magas és 40 kilo vasággyal:)))) Csak a pofája jár, az erőszak nem megoldás semmire attol még nem lesz senkinek pénze meg jobb élete ha verekedik pláne egy 62.éves emberrel ez aztán büszkeség lehet az ilyen gondolkodásuaknak. Szánalmas aki igy gondolkodik, primitiv.

Flipper öcsi 2011.12.08. 12:33:37 / # 74438
avatar
A szigetnél kapott briost pár éve a korreket üzletmiatt. :-)
Rocktaxi 2011.12.08. 12:20:37 / # 74437
Idéznéd az általam írt szapulásokat?
góré001 2011.12.08. 12:14:42 / # 74436
avatar
Ám legyen tudod engem szapulnak velem szórakoznak én meg soha sem voltam egy gyáva szar ember! Én 62 évesen is oda állok meg bele állok! Tudod neked nektek még arra nincs bátorságotok szapulóknak , hogy a neveteket is adjátok hozzá! Akkor inkább így !! arccal gerinccel tisztán!
Rocktaxi 2011.12.08. 11:32:59 / # 74435
Egy "gyereknek" kötelessége megvédenie a családból mindenkit. Ez így van rendjén! De... Lássuk be, hogy az édesapád akar mindenkivel személyesen "elbeszélgetni". Idézzem az erre vonatkozó írásokat? Én nem kívánom ezt, de egyszer valaki tényleg odamegy és pofán vágja.
Horváth Krisztián1 2011.12.08. 10:38:08 / # 74434
avatar
Látom megy az értelmes beszélgetés!Nekem egyszer valaki azt mondta "stílus az ember maga"!Így van minden cégnél jobban ment a meló,de én emlékszem időszakokra amikor a többi céghez viszonyítva is kiemelkedő volt a RT forgalma.Azért abban benne volt a keze!Nem védem őt mert jobban tudom hibáit mint ti,de nézd meg országunk mindenkori magasan képzett csilliárdos űber okos nagy ember vezetőit.Hova juttatták országunkat ,életünket. Azt hiszem hozzájuk képest ő még porszem sem. Elvonatkoztatva attól ,hogy én a fia vagyok,akkor érezném azt ,hogy pálcát törhetek felette ,ha bebizonyítottam azt ,hogy én jobbat építettem. Bár még akkor sem hiszem ,hogy tehetném! Nézd meg a szakszervezetek mostani munkásságát!Szerinted mi lesz az eredménye? Én már sejtem!Mindegy nem szeretnék itt bele menni semmibe ,mert értelmetlen. Mindig mindenkinek megpróbáltam megadni a kötelező tiszteletet! Itt viszont sokan magukat sem tisztelik!Oldalakon keresztül lehet olvasni a "stílustalan" szapulás. Az ő hülyesége ,hogy ebbe beleszáll ,de ismerjük őt,de ezek a testi erőszakos fenyegetések azért zavaróak számomra,talán érthető!
puccos 2011.12.08. 10:01:08 / # 74433
avatar
Abban az időben nem csak a Pali emberei éltek jobban, hanem mindenki. De ez a "jólét" nem a Horváth Pál természetfeletti képességeinek tudható be, hanem annak, hogy akkortájt más idők jártak. Apádat bántják okkal, néha ok nélkül. Van igazság ebben is meg abban is. Sok embernek segitett, sok embernek keresztbetett. Sok olyan döntésben vett részt és bólogatott, amire most visszatekintve nem kellett volna. A kollégák a vélt vagy valós sérelmüket próbálják számonkérni apádon. Nyilván mindenki a saját stilusában. A "cégvezetőket" meg csak nevezzük a nevükön. Legtöbbjük ex taxis kizsákmányoló embertelen telefonszámtulajdonos. Ugyhogy mi is leszarjuk őket. Bár lehetnének egy kicsit barátságosabbak is, hiszen én fizetek nekik azért hogy dolgozhassak.
iron 2011.12.08. 09:54:40 / # 74432
avatar
Mi a f@sznak kellett ez a topic?

Horváth Krisztián1 2011.12.08. 09:15:07 / # 74431
avatar
Nos az én munkám maximálisan mérhető ,megállsz egy Max-os mellett és mesél neked.Az öregemmel tisztában vagyok!Sose fogom megérteni ezt a jó magyar mutogatós,köpködős,zsebben turkálós, messziről anyázós mentalitást.Azért abban biztos vagyok,hogy a hibái ellenére nagyságrendileg jobban élte a taxisok ,és jobban is érezték magukat,míg ő garázdálkodott.Azt hiszem vannak nála elrettentőbb példák,vezetők akik annyira sem vesznek figyelemben ,hogy létezésedről tudomást vegyenek,nem hogy itt veszekedjenek veled.Igen ő most gödörben van,így hát könnyű préda nagy bátorság rugdosni!Mesélj nekünk te meddig jutottál?????
góré001 2011.12.08. 08:04:49 / # 74430
avatar
Azért én névvel és ide többször leírt tuti helyemmel várnálak egyedül! Én soha senkit nem fenyegettem csak rühellem a hazug a nevét gerincét nem vállaló senkiket, akik otthon bujkálva vinnyogva nyáladzanak !Továbbra is!! -------------------------------------------------- zodiákus
zodiákus 2011.12.07. 23:35:30 / # 74429
avatar
nnna!együtt a család.szép tőled,hogy aput véded,de nincs mitől.ő a kemény legény,ő a fenyegető harcos,maximum saját magától kéne megóvnod.de ettől még csaló marad. lenne egy ajánlatom nektek.nézek egy részleget a húsüzememben,hátha akad valami marketinges meló,olyan szervezős féleség.:)
Horváth Krisztián1 2011.12.07. 21:30:19 / # 74428
avatar
Ne legyél biztos ott leszek előtte!
góré001 2011.12.07. 15:42:13 / # 74427
avatar
Istenem! Akkor hogy ez is tiszta legyen TE azért fűzetsz ennek a K...... hogy neked több címed legyen mint a másik cég hasonló taxisának ha nem ő hozza el nem az övé lesz ezt hívják versenynek persze vannak tisztességtelenek is ez a több amikor ez meg az fölé ígér így növekszik a mértéke! Így aztán megkezdődik a vándorlás egyik cégtől a másikhoz!- Lásd sziget másik cég csinálja rögtön vagy 50 ember céget váltott!Sajnos a VERSENY helyzet a cégek között és a Taxisok között is folyamatos míg világ a világ!!
aurora borealis 2011.12.07. 15:32:47 / # 74426
avatar
Akkor megint leírtad,hogy 6-7 szarjankó nem tud abban megállapodni,hogy nincs visszapörgetés és ezért fizet ekkora tagdíjat 6000 taxis. Bravó büszkék lehettek magatokra és az eredményeitekre. És ahogy te szoktad jelezni: -------------------------------------------------- a hat köcsög
góré001 2011.12.07. 14:53:23 / # 74425
avatar
csak két dologra reflektálnék mert ezeket tudnod kell részt vettél benne! A Pacsi pénz :Emlékezzél vissza mi voltunk azaz a Rádiótaxi aki utoljára szállt be ebbe a dologba akkor is azért mert a TAXIsok berohantak az irodába ha mi kimaradunk akkor lemaradunk ! Így meggyőztetek akkor gyerünk! Ezt a pacsi dolgot egyébként mindannyian tudjuk hol és kik kezdték el!Tudod ehhez annyi köze van a telefonszám tulajnak , hogy ha beszáll ebbe övé a cím ha nem nem!! A Taxisok ezt másképpen gondolják nekik minden cím kell főleg azok a helyek ahonnan általában nem telefonos tarifával járhat!Ez viszont pacsiba kerül!! A tagdíj emelés: Ha elhoz egy " nagy címet "ahova komoly visszapörgetés van vagy nagy értékű cím akkor azt ki is kell gazdálkodni!Sajnos ma már egy kis sz...kft is pénzért szerződik nem is kevésért!!
zodiákus 2011.12.07. 13:36:12 / # 74411
avatar
szar a szitu,mi?nem tudsz elszámolni.csaltál,hazug vagy!! egyszer már leírtam te szenilis vénember,hogy mi a nevem.annak pedig szerintem jobb ha te örülsz,hogy nem találkozunk.!!

törölt felh. 2011.12.07. 13:31:12 / # 74410
avatar
Én azt éreztem az írásodból, hogy védeni szeretnéd a taxisokat. Hogy az eszközeid amivel eszt tenni szeretnéd milyenek azt most haggyuk. Erre próbáltam reagálni, hogy amikor a közteherviselésröl van szó akkor jaj szegény taxisok meg jaj szegény családjuk. De viszont amikor tagdíjjat kell emelni meg tarifát csökkenteni meg pacsipénzeket odaigérni csak azért, hogy a fuvarszervezö vállalkozàs fentmaradhasson akkor ezek a dolgok (a taxis érdeke) mindíg háttérbe szorul.

383kölyök 2011.12.07. 12:56:41 / # 74424
avatar
Olvasom a fórumot és totálisan azt látom ami az országban folyik. Ölitek egymást vélt és valós sérelmekért aztán a vezetőink meg röhögnek a markukba és azt tesznek amit akarnak. Én egy dolgot tudok elmondani az előttem szólókhoz. Régen taxiztam és amit dolgoztam azt is a Rádió Taxinál. Szerettem is nagyon csinálni többek között azért mert ott volt a GÓRÉ. Nekem személy szerint nagyon sokat segített. A blokád alatt is ha jól tudom az Ő lakását kellett megvédeni a különböző "kormányzati gerillák" ellen. Zodiákus (remélem jól emlékszem a nevedre) nem tudom neked mivel ártott a Góré de ha bármivel is annak a megbeszélése nem hiszem, hogy ide való. De ha már itt próbálod ezt megtenni talán (ha egyáltalán van benned) kulturáltan kéne.

Oldalszám: 24