Hozzászólások száma: 270
Oldalszám: 14
Témakörök > Droszt Híradó > Nemzeti Taxi (JOBBTAXI) A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
hiénakutya 2011.01.10. 15:41:08 / # 55176
Na jó, de olyan, hogy "nemzethúg", vagy "nemzetnővér" nincsen. :-D
hiénakutya 2011.01.10. 15:36:08 / # 55175
Kedves Nuova! Osztottam már életemben néhányszor igazságot. Volt, hogy úgy leütöttek, mint a szart és azt sem tudtam, fiú vagyok-e, avagy kislány. Volt, hogy kétszer rángattak be a rendőrségre, és háromszor a bíróságra, és a végén még örülhettem, hogy a figura nem "köszöntette meg" valakivel nekem azt az ítéletet, amit alapvetően azért kaphatott meg, mert én harc- és menekülésképtelenné tettem. Aztán olyan is volt, hogy háromszor rángattak be a rendőrségre és kétszer a bíróságra, majd két évig levegőt sem mertem venni hangosan, nehogy le kelljen ülnöm azt az ítéletet, amit kaptam. És igen, ötvenszer, százszor gondolom meg, hogy mibe, miért és kiért mászok bele! Egy taxis négyezer forintos faszsága engem semmire sem motivál. És ez egészen biztos.
jomeo! 2011.01.10. 15:25:00 / # 55174
avatar
Tökéletesen igazad van! Mindenre fel kell készülni, szerintem hiba volt egyedül elkapni a nem fizető utast. Többen kellett volna odamenni hozzá. Egyszerűen nem kellett volna vele beszélni, ha nem fizet, nem válaszolni, egyből hívni a rendőrséget.
törölt felh. 2011.01.10. 15:08:38 / # 55173
avatar
Hajrá Magyarok! Csak így tovább Taxisok. Megkéselnek egy kollégát, és mint a parlamentben, ideologizáltok. B@zmeg legközelebb ülj a kés hegyére, és az intenzívről okoskodj. Hova lettek a taxis Taxisok???

hiénakutya 2011.01.10. 15:02:56 / # 55172
Na, akkor vegyük át ezt a dolgot! Bontsuk szét az ügyet a ki nem fizetett bácsira és a megszurkált kollégájára! Kezdjük a bácsival! Tisztában vagyok a kötelességeimmel, de az, amit említettél nem tartozik közéjük. Nem tartozom felelõsséggel egy másik, - vélhetõen - felnõtt taxisért. Felelõsséggel Õ tartozik saját magáért. Természetesen dönthetek úgy, hogy a segítségére sietek, de ez nem kötelességem. Különösen igaz ez egy olyan taxis esetében, akiben nincs és nem volt felelõsségérzet velem, vagy más taxisokkal szemben. Sõt, még saját magával szemben sem. Aki a 140-es tarifát felragasztotta a kocsijára, az vastagon leszart Téged, engem, és minden más taxist is, családostul. Akár kényszerhelyzetben, hogy a saját bõrét mentse, akár önként, hogy két fuvarral többet csinálhasson, de mindenki mással kibaszva cselekedett. Milyen kötelességem van nekem vele szemben, adott esetben a saját, és/vagy a családom rovására? Megmondom: semmilyen. Szurassam le magam, harcoljak az Õ pénzéért? A sajátomért sem teszem. Azt ugyanis nem árt, ha tudjátok, ha fizikai kényszert, vagy pszichikai nyomásgyakorlást alkalmaztok a számla behajtása érdekében, azt a magyar büntetõjog önbíráskodásnak nevezi, és szigorúan bünteti. Btk. 273. § Aki abból a célból, hogy jogos vagy jogosnak vélt vagyoni igénynek érvényt szerezzen, mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. A bűncselekmény elkövetési magatartása a kényszerítés, amely olyan tevékenység, mely a passzív alany akaratát hajlítja: valamit tesz, nem tesz, eltűr. A kényszerítésnek erőszakkal vagy fenyegetéssel kell megtörténnie, az erőszaknak személy ellen kell irányulnia. Az önbíráskodás eredmény-bűncselekmény: pszichés eredményt tartalmaz, miszerint a passzív alany valamit tegyen, ne tegyen, eltűrjön. A bűncselekmény célzatot tartalmaz (jogos vagy jogosnak vélt vagyoni igénynek érvény szerezzen), ezért a cselekmény csak egyenes szándékkal valósulhat meg. Három törvényes út van. 1. Szép szóval megérteted vele, hogy ruppótlan senki vagy, aki azért van az utcán, hogy enni tudjon adni a gyerekeinek. Egyébként az autó sem a tiéd és a fõnököd be fogja rajtad vasalni a pénzt, ami az órában van. Ilyen és ehhez hasonló érveléssel pénzt, vagy zálogtárgyat sírsz ki tõle. 2. Rendõrt hívsz, de ezt a szutyok nyilván nem fogja megvárni, legalább is önszántából biztos nem. 3. Benyeled, hogy mellényúltál, mert az elsõ módszer szart sem ér, a másodikból nem lesz pénzed, csak az idõdet baszod el, más törvényes lehetõséged meg nincs. Ezért aztán megalázva elkullogsz és majd legközelebb körültekintõbb leszel, hogy kit engedsz be a kocsidba. Tanulópénz, tudod. Mert alapvetõen saját magadért tartozol felelõsséggel. Ezekhez milyen segítséget kellene nyújtanom? Adjam meg a rendőrség számát? Annak, amit leírtál, hogy nekem, mint taxisnak, kötelességem segíteni a másik taxison, kurva rossz üzenete van. Ezzel azt üzened, hogy egy taxis bevállalhat minden szart, beengedhet minden szemetet a kocsijába, hiszen, ha tré van, majd a kollégák kihúzzák a csávából. Mert kötelességük. Hát nem, nem az. Na most, ne legyünk álszentek, természetesen van egy olyan opció, hogy kizárólag nevelési célzattal, egy életre szóló élménnyel gazdagítjuk a nemfizető utast. Van ilyen. Riasztjuk a kollégákat, aztán négyen-öten-tizennyolcan addig rugdossuk a köcsögöt, amíg mozog. Meg egyébként is kemények vagyunk. Ez a pénz szempontjából haszontalan magatartás arra mindenképpen jó, hogy az illető a következő alkalommal ezerkétszáztizenháromszor meggondolja, hogy beüljön-e pénz nélkül taxiba, avagy sem. De nem árt erről is ejteni néhány szót. 1.A garázdaság, valamint a könnyű- illetve súlyos testi sértés szintén büntetendő cselekmény. Ezért a leckéztetés helyszínéül nem praktikus olyat választani, ahol nagy a forgalom, sokan láthatják a produkciót, és öt percenként elhalad egy rendőrautó. Mint például a Keleti pályaudvar… 2.Alaptörvény, hogy minden akció reakciót vált ki. Ebből további dolgok következnek. Te, aki adott esetben belekezdesz az akcióba, nem tudhatod, hogy mi lesz a reakció, milyen lesz az intenzitása és azt sem tudhatod, hogy az mikor fog bekövetkezni. Azaz: mindenképpen kockázatokat vállalsz föl. Fontos, hogy a kockázatok arányban legyenek az akciótól remélhető eredmény hasznosságával. Amiből hasznom nincs, károm se legyen. Milyen haszonnal kecsegtethet egy ilyen leckéztetés? Fentebb leírtam: annyi eredménye lehet, hogy a leckéztetés alanyát eltántoríthatja a cselekmény későbbi megismétlésétől. És akkor most nézzük a kockázatokat, de szögezzük le, hogy általánosságban beszélünk és nem a konkrét ügyről van szó! Mondjuk megrángatom, mire belémbasz egy kést. Föl tudok rá készülni? Számít erre egy normális, jóérzésű ember? Ki gondol arra, hogy ez lehetséges? Benne van a pakliban? Arányban van ez a várható haszonnal? Nem várok válaszokat, mindenki döntse el maga! Tegyük föl, pépesre verem, verjük a fejét! Megkapja a leckét, nyüszög, vérzik, elalél, nem feltétlenül a gyönyörtől. Tudom, hogy ki az illető? Tudom, hogy milyen háttere van? Tudom azt, hogy felépülése után, harmincadmagával nem vesz-e elégtételt? Nem tudom. Arányban van ez a kockázat a remélhető haszonnal? Ha a Keletiben zajlik az oktatás, Te el fogsz menni onnan, maximum akkor jössz újra, ha utast hozol, vagy odarendeltek. Én ott maradok, és ott leszek ma este is, meg holnap este is, meg azután is. Mindenki ismer és mindenki tudja, hogy ki vagyok. Értelmes kockázatot vállalok? Miért vállalok kockázatot egyáltalán? Miért vállaljak? Mert Te hibáztál és beengedtél olyanokat az autódba, akiket nem kellett volna? Mert voltál olyan hülye, hogy nem kérted el előre a pénzt? Veréb voltál és én vegyek ezért elégtételt? Én vállaljak kockázatot a Te verébséged miatt? Ez nekem kötelességem? Meg vagy Te szédülve? Most nézzük a megszúrt taxist! Sajnálom, de itt most nem fogok tudni általánosságban nyilatkozni. Az ember, saját szakállára belekezdett valamibe, amiről most már nyugodtan kijelenthetjük, hogy nem kellett volna, vagy így nem kellett volna. Nem számolt az esetleges reakciókkal, vagy rosszul számolt azokkal. Nem jelezte senkinek, hogy mire készül, nem kért segítséget. Ami történt mindenkit pont olyan váratlanul ért, mint Őt magát. Másodpercekről beszélünk, és olyan eseményről beszélünk, amelyre senki nem tudott felkészülni. Segíteni akkor tudott volna bárki, ha meg tudja akadályozni a reakció bekövetkeztét, miközben a jelenlévők magáról az akcióról is csak akkor szereztek tudomást, mikor az megindult. Még egyszer leírom: akció és reakció közt másodpercek teltek el. Tessék mondani, innentől mi az elvárás és milyen alapon? Mi a kötelességem egy ilyen helyzetben? Saját testi épségem kockáztatásával fogjam el a késelőt? Segítek ezzel a megszúrt taxison? Beforr tőle a sebe? Ezt is leírom újból: valaki megpróbálta fölrúgni a retket. Nem sikerült. Valaki megpróbált utána eredni. Nem sikerült utolérnie. Mi a faszt kértek számon és milyen alapon kéritek számon? A bácsi, akinek a faszsága miatt az eseménysor elindult, Ő mit csinált? Őt miért nem kéritek számon? Még mentőt is egy helyi, gyáva, szar hiéna hívott. Még valamit kérdeznék, Csumi. Ha nekem, mint taxisnak kötelességem segíteni a másik taxison, mi a teendőm akkor, ha azt látom, hogy két taxis veri egymást? Meg nem erősített információk szerint 4000, azaz négyezer forint volt a tét. Én meg egy gyáva szar vagyok, basszátok meg!
Woodoomester 2011.01.10. 14:17:09 / # 55171
Egy réti néger késelte meg a Nemzeti Taxi egyik sofőrjét. Szombat este három ember a IX. kerületből a Keletihez vitette magát a Nemzeti Taxival. Ebből kettő cigány volt és egy fehér. Ketten elmentek pénzért, a harmadik utas, az egyik cigány az autóban maradt, fizetés helyett pedig megszurkálta az egyik magunkfajta taxist. http://kuruc.info/r/35/72259/

alelölülő 2011.01.10. 13:59:13 / # 55170
Szerintem a nemzettestvér elvtás - nő. (Legalábbis nekem így jött le, nem sértésnek szántam, ha esetleg mégse.)
csogu 2011.01.10. 13:54:23 / # 55169
Kicsit szomorúan konstatáltam, hogy ennyire nincs hírértéke egy ilyen eseménynek. SZia! Kicsit rákeresve, hirtelen 32 portálnál találtam meg a hírt a késelésről...ami szerintem nem kevés....és hallottam szinte az összes általam nézett TV-csatornában és rádióban. 1, - Megkéselték a taxist Tények-riport (Tények, 2011.01.10 11:20) 2,- Megszurkáltak egy taxist a Keletinél (BorsOnline, 2011.01.09 17:06) 3,- Megkéseltek egy taxist a Keleti pályaudvarnál (Objektív Hírügynökség, 2011.01.09 16:04) 4,- Megszúrtak egy taxist a Keletinél (SzegedMa, 2011.01.09 15:42) 5,- Megszúrtak egy taxist a Keleti pályaudvarnál (Hir3, 2011.01.09 14:50) 6,- Megszurkáltak egy taxist a Keleti pályaudvarnál (Inforádió, 2011.01.09 14:32) 7,- Megkéselték a taxist (Bombahír.hu, 2011.01.09 14:27) 8,- Megkéseltek egy taxist a Keletinél (Népszabadság, 2011.01.09 14:22) 9,- Megszurkáltak egy taxist a pályaudvarnál (Kisalföld, 2011.01.09 14:20) 10,- Késelés: látta a támadókat? (Hírextra, 2011.01.09 14:05) 11,- Taxisra támadtak a Keleti pályaudvarnál (Zipp.hu, 2011.01.09 13:55) 12,- Megszurkáltak egy taxist a Keletinél (Metropol, 2011.01.09 13:53) 13,- Erősen vérző hassal üldözte támadóját a leszúrt taxis (Hír24, 2011.01.09 13:51) 14,- Megszurkáltak egy taxist a Keleti pályaudvarnál (MTV - Híradó, 2011.01.09 13:45) 15,- Taxist szurkáltak meg a Keletinél (Klubrádió, 2011.01.09 13:44) 16,- Késsel támadt a taxisra (MNO, 2011.01.09 13:43) 17,- Megszurkáltak egy taxist a Keletinél (Echo TV, 2011.01.09 13:42) 18,- Megkéseltek egy taxist a Keleti pályaudvarnál! (Ma.hu - bulvár, 2011.01.09 13:41) 19,- Újabb taxistámadás a fővárosban (Magyar Rádió, 2011.01.09 13:36) 20,- Megkéseltek egy taxist a Keletinél (hvg.hu, 2011.01.09 13:26) 21,- Megkéseltek egy taxist a Keletinél (Magyar Hírlap, 2011.01.09 13:16) 22,- Leszúrtak egy taxist a Keleti pályaudvarnál (Index, 2011.01.09 12:53) 23,- Megszúrkáltak egy taxist Budapesten (Webrádió.hu, 2011.01.09 12:48) 24,- Taxist késeltek meg Budapesten (Hírszerző, 2011.01.09 12:47) 25,- Taxist késeltek meg Budapesten (RTLKlub Online, 2011.01.09 12:45) 26,- Taxist késeltek meg Budapesten (Népszava, 2011.01.09 12:35) 27,- A segítségül hívott taxist késelte meg egy utas (Stop.hu, 2011.01.09 12:30) 28,- Megszurkáltak egy taxist a Keleti pályaudvarnál (Police.hu, 2011.01.09 12:03) 29,- Megkéseltek egy taxist (Blikk, 2011.01.09 11:51) 30,- Megkéseltek egy taxist a Keletinél ([origo], 2011.01.09 11:49) 31,- Texasi feeling: megkéselték a Nemzeti Taxi egyik sofőrjét (Privátkopó, 2011.01.09 11:38) 32,- Késelés a Keleti pályaudvarnál (Hír TV, 2011.01.09 11:19)
hiénakutya 2011.01.10. 13:14:29 / # 55168
He? Miről tetszik írni a nemzettestvér elvtársnak? Én ezt írtam: "Az, hogy ezer éves kora ellenére, szombat este az utcán egerészik – rendben van." Ott van, csak el kell olvasni: "rendben van". Nem is írhatok mást, mert aki ismer, az tudja, hogy édesapám 75 évesen a mai napig taxizik. A különbség mindössze annyi, hogy nem enged be mindenféle szutykot az autójába. "De sajnos néhány olyan- ember? - aki nyilván azt sem tudja mit jelent a munka, megpróbálja ezt kihasználni és bemocskolni annak értékét!" Itt meg kiről tetszik írni a nemzettestvér elvtársnak? Arról, aki 140 forintos tarifát ajánl ki? Teljesen egyetértünk. Ennél jobban a taxist nehezen lehetne kihasználni és ennél jobban a taxis munkájának értékét nehezen lehetne bemocskolni. Na, kitartás! - vagy mit kell ilyenkor mondani.
hiénakutya 2011.01.10. 12:59:52 / # 55167
Idővel országos hálózattá fejleszthetnénk. :-D
villam8 2011.01.10. 11:28:20 / # 55166
avatar
UGYVAN!! KÖSZI A TÁMADÁST KÖSZI A VÉDELMET.AMI NEM ÖL MEG AZ MEGERŐSIT.EZ TUTI... MEGYÜNK TOVÁBB MINDEN MAGYARÉRT

Lolikett 2011.01.10. 10:06:10 / # 55165
avatar
Köszönöm szépen a kollégáknak, hogy ennyien érdeklődtök Csupa3 hogylétéről. Köszöni szépen, jól van. Ma reggel folyamán hazaengedték, családja körében talán gyorsabban gyógyul. Mivel elég közelről érint a dolog kicsit jobban odafigyeltem az eseményekre. Kicsit szomorúan konstatáltam, hogy ennyire nincs hírértéke egy ilyen eseménynek. Ha nagyon rosszindulatú lennék, azt mondanám, ez csak azért van, mert nem fordítva történt a dolog. Vagy éppen azért, mert Nemzeti Taxissal történt ez a sajnálatos esemény. De, hogy ne tudjam még is ezt mondani tegnap este majdnem egy egész percben beszámolt a méltóságos média az eseményekről. Még arra is volt idő ebben a percben, hogy megszólaltassák a Nemzeti Taxi egyik tulajdonosát. Kicsit kiforgatva, kicsit megnyirbálva szavait...de hát ugye nehogy szó érje a ház elejét! De ugye ez csak az én véleményem....lehet, hogy csak én látom így. Ha megengeditek, reagálnék néhány hozzászólásra is: Hiénakutya! A kor sajnálatos dogmája,”hogy ezer éves kora ellenére” a kolléga kénytelen dolgozni, ráadásul olyankor is az utcán lenni és megpróbálni valamiféle kis pénzt keresni. De sajnos néhány olyan- ember? - aki nyilván azt sem tudja mit jelent a munka, megpróbálja ezt kihasználni és bemocskolni annak értékét! Tudod számomra a te hozzáállásoddal csak annyi baj van, hogy kísértetiesen hasonlít ezekhez az általam embernek nem nevezhető senkikéhez és ne merje azt mondani senki, hogy a rasszizmus beszél belőlem, mert ismerek sok olyan „többség”-hez tartozó egyént is, akiknek hasonló a mentalitásuk. Ezen most lehet megsértődni, vitatkozni, esetleg sértőbbnél sértőbb kifejezésekkel reagálni, azonban véleményemen ez akkor sem fog változtatni. Úgy gondolom az a kulcsszó: amíg az emberek nem képesek felülemelkedni önmagukon, netalántán ezen a hozzáálláson változtatni addig nem is lesz itt változás és rend és lassan azt vesszük majd észre, hogy mindennaposakká válnak az ilyen és ehhez hasonló események. Nuova! Tudod az a baj, hogy az emberek általában abban a pillanatban, amikor kimondták, vagy leírták, amit gondoltak, az őszinte volt. Ott, abban a pillanatban tényleg úgy gondolta, vagy úgy érezte. Az lehet, hogy hasonló helyzetben teljesen másképp cselekedne az események hatására, de akkor, abban a pillanatban, amikor bepötyögte teljesen komolyan gondolta.

iron 2011.01.10. 09:37:05 / # 55162
avatar
A kolléga mielőbb álljon talpra! Örülök, hogy ennyivel megúszta!

iron 2011.01.10. 09:35:32 / # 55161
avatar
Ajánlok egy jó üzletet: intézd el ott, hogy legyen egy check-out point, vagy kettő, ahol a taxisnak ki kell rakni az utast !! Az őrzést szervezd meg. ( a "palesztinokkal" vagy a gárdával, amelyik szimpi, fuvaronként 100 ft (?), 500 fuvar\nap (?) ) Rakhatsz oda egy bódét is. Gyorsszervíz: bikakábel stb.. Rögtön nem mennél haza.Ha összejön és kell üzlettárs, szólj. :)
Csumi 2011.01.09. 22:42:22 / # 55159
avatar
Szia! Személyesen nem ismerjük egymást, és szerintem komolyan gondolta amit írt. (remélem tévedek....)
nuova 2011.01.09. 22:34:21 / # 55158
avatar
Előre!Rendületlenül! :-)
nuova 2011.01.09. 22:31:40 / # 55157
avatar
Ugyan már, Csumi! Ti kollégák vagytok, talán személyesen is ismeritek egymást. Mégsem tudod, milyen hiénakutyának az igazi természete? Én csak pár hete olvasom nagy érdeklődéssel az írásait, azok alapján úgy gondolom, nem komolyan írta, amit itt a késeléssel kapcsolatban írt. Ha ott lett volna a helyszínen, ő lett volna az első, aki segít. Ebben biztos vagyok. Ő igazi TAXIS. Ebben biztos vagyok.
Csumi 2011.01.09. 21:07:56 / # 55156
avatar
A kollégának mielőbbi gyógyulást kívánok!!!

Csumi 2011.01.09. 21:06:52 / # 55155
avatar
Szia! Sok mindenben egyet szoktam érteni Veled, most azonban nagyon nem! Amikor gáz van, tök mindegy, hogy mezitlábas, hiéna, vagy céges taxisról van szó! Én úgy gondolom, hogy akár egyetértek az üzlet politikájával, akár nem, lehetőségeimhez képest köteles vagyok mindent megtenni azért, hogy segítsek Neki. ...és most nem csak erről a késelésről beszélek! (tudom, nem voltál ott, de mint írod, ha ott vagy sem érdekel, mert mi közöd hozzá)Véleményem szerint a "hiénák" legalább annyit ártanak a szakmának, mint a "szotyik", mégsem gondolkoznék, hogy akármelyiknek is segítsek-e.. Meg sem fordulna a fejemben, hogy "nekem mi dolgom ezzel".. Segítettem már City Liner-es hiénának, mert segítségre szorult, és ugyan ezt megtettem Plus-ossal is, pedig egyik sem a szívem csücske. De TAXIS. Ma Neked, holnap Nekem....
hiénakutya 2011.01.09. 15:07:33 / # 55154
Megszurkáltak egy taxist a Keleti pályaudvarnál (BRFK) 2011.01.09. vasárnap 11:36 Az ügyben a BRFK VIII. kerületi Rendőrkapitánysága indított eljárást súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt. 2011. január 8-án bejelentés érkezett a Budapesti Rendőr-főkapitányságra, mely szerint Budapesten, a Keleti pályaudvar melletti taxi drosztnál előzetes szóváltást követően egy taxist megszurkáltak. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 19 óra 30 perc körüli időben három férfi intett le egy taxit Budapesten, a IX. kerületben, majd a Keleti pályaudvarhoz vitették magukat. Amikor megérkeztek, két férfi elment pénzt váltani, a harmadik társuk azonban a helyszínen maradt. Miután sok idő elteltével sem tértek vissza a pénzzel a férfiak, a taxis kérte az ott maradt harmadik férfit, hogy fizesse ki a viteldíjat, de ő azt mondta, hogy nincs nála pénz. A taxis ekkor a mögötte parkoló kollégájához ment, és kérte, hogy segítsen rávenni az utast, hogy fizessen. A férfi ekkor kiabálni kezdett a másik taxissal, amelyet dulakodás követett. A dulakodás során a gyanúsított többször megszúrta a férfit, majd beszaladt a pályaudvar területére, akit megpróbált a megszúrt férfi utolérni, de erősen vérzett, ezért visszament segítségért. A helyszínre érkező rendőröknek személyleírást adtak a három férfiről, kiknek felkutatását azonnal megkezdték. A három férfi személyleírása: Az egyik gyanúsított 20 év körüli, kb. 170 cm magas, vékony, csontos testalkatú, vékony arcú férfi, aki fekete színű kötött sapkát és fekete színű prémes galléros kabátot viselt. A másik férfi 20-25 év körüli, kb. 165 cm magas, zömök testalkatú, szőkés „süni” hajú, férfi. A harmadik gyanúsított 20-25 év körüli, kb. 170 cm magas, átlagos testalkatú, fekete hajú, borostás arcú férfi, aki fekete színű kötött sapkát, és fekete kabátot viselt. Az ügyben a BRFK VIII. kerületi Rendőrkapitánysága súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást, és nagy erőkkel megkezdte a férfiak felkutatását. A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki az üggyel kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a 477-3700 telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán, a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén. (police.hu)

Oldalszám: 14