Hozzászólások száma: 270
Oldalszám: 14
Témakörök > Droszt Híradó > Nemzeti Taxi (JOBBTAXI) A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
villam8 2011.09.23. 19:40:22 / # 55323
avatar
az vagyok......ÉS NEM TOLVAJ,NEM HAZUG ÉS NEM CSALÓ.....NA ÁLDOTT ESTÉT..MUNKÁRA

egy a sok közül 2011.09.23. 19:36:56 / # 55322
avatar
Erre igazán büszke lehetsz.
villam8 2011.09.23. 19:11:03 / # 55321
avatar
TÖRLÖDÖTT ,TÖRŐLTE A CIKKET A CIKKIRÓ........ÉRDEKES...MINDEGY....A FELJENTÉS MÁR MENT ELLENE ÁLDÁS SZEBB JÖVŐ
villam8 2011.09.23. 18:11:06 / # 55320
avatar
ugyvan nevednincs.....lehetne....
egy a sok közül 2011.09.23. 17:46:56 / # 55319
avatar
A céged ellen is lehetne hogy a csövön cigányoznak zsidóznak az igaz magyar kollégáid.
egy a sok közül 2011.09.23. 17:43:51 / # 55318
avatar
Ó te szegény.
turul 2011.09.23. 17:04:44 / # 55317
Szia Laci Rossz az aki rosszra gondol. Sajnos így jár aki segít/tapasztalat/nyújtod a kezed és bekapják a karod. Adjon az Isten.Szebb jövőt!

villam8 2011.09.23. 16:37:01 / # 55313
avatar
na......MOST HIVOTT AZ ÜGYVÉDEM.....BECSÜLETSÉRTÉSÉRT,CÉGEM NEGATIVBA TOLÁSÁÉRT ,MINDEN MAGYARÉRT KÁRTÉRITÉSI PERT INDITOK,INDITUNK BAKÓ ANDREA(LOLIKETT )ELLEN.... ÁLDÁS SZEBB JÖVŐ

villam8 2011.09.23. 16:26:24 / # 55310
avatar
igy van....)))

baupexim1 2011.09.23. 16:15:26 / # 55312
avatar
láttad már a Lacit? vezet és közben ír:))

villam8 2011.09.23. 16:09:09 / # 55311
avatar
a MINENKI ROSSZ? VAGY A hiénakutya -barátom?

hiénakutya 2011.09.23. 15:43:47 / # 55315
Nade mikor tanultok meg magyarul helyesen írni? "Nyelvében él a nemzet..." :-Dp

villam8 2011.09.23. 15:32:51 / # 55316
avatar
ADJ ISTEN! GYEBNÁR LÁSZLÓ vagyok! Most olvasom a netet mi történt és mi van fent rólam. Elképesztő , hogy valaki akit felhozok Pestre Tiszaeszlárról 4 gyermekkel-- és szívem lelkem odaadom neki igy viselkedjen velem. Igen, BAKÓ ANDIRÓL beszélek a holdkorós napplója cimű nolblog írójáról. Nálam lakott az apuméktól örökölt házban miután elkezdett nekem ill.velem együtt melózni a Nemzeti-Jobbtaxi felemelkedésén. Tavaly májusban költözött fel és azóta mindenesként "segített".Boldog voltam ,hogy itt van és segít.Vittem őket fagyizni meg mindenfelé ,gyermekeim anyjának panaszát hallgatva ,hogy mindezt miért adom neki szinte többet foglalkozva velük mint a sajátjaimmal..Addig a pontig amig be nem pasizott tavaly az egyik taxissal amikor is elkezte lopkodni a fuvarokat.Társam-barátom ellenében próbáltam mosni őt, hogy maradhasson és igy maradhatott A CÉGNÉL..Folytatódott a munka és eljött pillanat , hogy a következő barátjával TAMÁSSAL ismét beleestek a fuvarlopásba. Ami ismét kiderűlt. TAMÁS most azt hiszem az Új Tele 5 taxinál van "ANDIKA" meg még-minden taxis érdekében remélem még egy taxicégnél sincs. IDŐKÖZBEN ELKÖLTÖZTEK és a Nemzeti taxitól is elment közös megyegyezzésel.A bérét is kifizettük az alant írt károkozásaik ellenére.A Mátyásföldi házamban több százezer forinttal több GÁZ-VIZ-VILLANY számlát hagytak, melyet se szó se beszéd kifizettem.A társamnak is rengeteg pénzzel tartoztak mert TAMÁS összevisza törte az autóját egy PASSATOT .Kifizettem helyettük ITT IS a tartozást -ZOLI felé és-- átjöttek hozzám odaadtam az én nagy Toyota Previámat nekik hogy a 4 gyerekkel és TAMÁSSAL-nyugodtan autózhassanak rendőri zaklatás nélkül hiszen már 6 személyes autóra volt szükségük.Ezt Tamás az első héten-- ismét..összetörte(a várban a Táncsics Mihály zsákutcájában!!!).Miután megjavították -Andi pénzéből -elvárták, hogy adjam nekik oda az általam fizetett Casco pénzt melyhez ugye semmi de semmi köze az égvilágon..De ekkor már a második autómat is egy Toyota Corollát is összetörte a barátja TAMÁS (az MO-ás kijárójánál a szalagkorlátot végighúzva).....ami azóta sincs helyre lakatolva fényezve......most nem tudom kinél kitől bérli de már sajnálom is az illetőt...... A kálvária nem ért véget. Azóta non-stop zaklatnak a hatóságok-névtelen feljelentések alapján-és nem győzök mosakodni. Tamást és Andreát azóta próbálom elérni telefonon mióta nem nálunk vannak---mert persze Tamást nem rúgtuk ki azonnal---és most, hogy a második hónap is eltelt odamentem a házukhoz és felhívtam őket.Reakció semmi miközben tudtam pontosan , hogy otthon vannak.Na ekkor vettem le a szabadjelzőt és az antennát a kék Zafiráról, tudván hogy akkor keresni fognak.Kerestek is 1 óra múlva de nem ők , hanem minden magyarok rendőrsége.Ekkor bementem a rendőrségre a szabadjelzővel és az Antennával letettem az asztalra és elmondtam bent, hogy mi történt.A rendőrök kinevették őket és elmondták Tamásnak , hogy micsoda ökörséget gondol azzal ,hogy számonkér engem a Casco pénz miatt ami nem nekik jár hanem nekem.Sosem voltam letartoztatva. Ezt akkár bizonyíthatom is a nálam lévő jegyzőkönyvvel, ha gondoljátok....Bár nem érzem úgy, hogy mentegetnem kéne magam egy ilyen gusztustalan páros miatt. Én a Nemzetnek ÉS Barátaimnak tartozok és tartoztam csak ezzel az írással.......Soha többé kölcsön adni és segítenni ezek után nem fogok senkinek ,semmiért...... Andiról!!!Engem egy olyan nő ne kérjen számon akinek a gyerekei a facebookon anyázzák és hülyének nevezik a tanárt .akik kifestve járnak az iskolába. Akik 8-12 évesen fent vannak a FACEBOOKON hamis profillal,de a nevükön....... VIVIEN, BIANKA ÉS MÉG A KIS NIKI IS ki már általános másodikos ugye.......EZT LEHET.EZ ERKÖLCSÖS.AZHÁÁÁÁT..... ennyi.....ÁLDOTT NAPOT.....ÁLDOTTABBAT KÍVÁNVA MINENKINEK TOMAJERNEK GYEBNÁR felvideki LÁSZLÓ

tomajer 2011.09.23. 13:17:45 / # 55314
[b](Majdnem) Börtönben a Nemzeti Taxi tulajdonosa! A Btk. 316.§(1) bekezdésébe ütköző és a (4) bekezdés b/1. pontja szerint minősülő dolog elleni erőszakkal kisebb értékre elkövetett lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt előre láthatólag 72 órás fogva tartás vár rá(legalább is remélem, nagyon rá férne)……aztán ki tudja…... főleg, ha fény derül további stiklijeire is......[/b] Exkluzív felvétel a rendőrségen tartózkodásról:

törölt felh. 2011.07.02. 07:40:10 / # 55309
avatar
Tisztelt Cégvezető Urak! Talán eljött az az idő,amikor újra le kellene ülni a többi-még talpon lévő- cégvezetővel egy asztalhoz,ahogy az a múltban is megtörtént minden hónapban,s el kellene gondolkodni azon,hogy a Plüss Taxi hegemóniáját,hogyan lehetne -EGYSÉGES- intézkedésekkel visszaszorítani,s ezzel tenni lépéseket a szakma és a benne dolgozó, -Önöknek dolgozó és termelő -taxisok munkájának és a saját cégük romjainak megmentésére. Ha nem fognak össze,a szakma összeomlik a negatív árversenyben. Ezt csak egységesen lehet megállítani! Kérem gondolkodjanak el ezen!

volántaxis 2011.01.16. 15:57:38 / # 55118
avatar
Úristen!!! Korpa közé keveredtem:DD

luxbela 2011.01.15. 14:04:06 / # 55164
Valami ilyen fordult + a fejemben!
hiénakutya 2011.01.15. 13:59:59 / # 55163
:-DDDDDDDD
Karaj 2011.01.15. 13:57:44 / # 55160
avatar
Főetikás?-DDDD
luxbela 2011.01.15. 04:29:10 / # 55117
Te Laci! Ugye Te ott a legjobbak közé tartozol?

Oldalszám: 14