Hozzászólások száma: 3872
Ugrás a hírhez Oldalszám: 194
Témakörök > Hírek fórumai > Max Taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
+taxista 2014.08.07. 13:43:45 / # 331838
avatar
Látod itt a probléma! Elismered, hogy hallomásból tudsz a történtekről, de mégis úgy írtad le az egészet mintha saját szemeddel láttad volna és mindenki nyugodjon meg mert úgy is történt!!! Lehet, hogy Neked "tyúkper" de mi akik nyugodtan szeretnénk dolgozni naponta szembesülünk hasonló esetekkel és tudod, sok kicsi sokra megy!!!

csogu 2014.08.07. 13:31:42 / # 331841
Nézd, itt vernyákoltak páran hogy miért nem reagálok, illetve Bao normálisan megszólított. Engem ez az egész baromira nem érdekel, mivel semmi sem történt. Nem is tartozik rám...én elmondtam, amit tudok és igen hallomásból, azt ennyi. Aranyos vagy, hogy terhelni akarsz, de kihagynám, ha nem gond. Remélem ezzel nem bántottalak meg, nem ez volt a célom, csak hidegen hagy az egész tyúkper.
+taxista 2014.08.07. 13:25:50 / # 331826
avatar
Ajánlom figyelmedbe az előző hsz-t mivel ez Rád hatványozottan vonatkozik!!! Ha akarod este személyesen is elmondom hátha úgy érthetőbb lesz!!!

csogu 2014.08.07. 13:14:32 / # 331837
Már látom:)))) Előre leszögezném, hogy Bodnár úr rendszeresen jár oda telefonos megrendelésre, szépen leállja a buszsávot, pont a kanyar előtt, elbüfizget (szar dolog a reflux) és alig várja, hogy valaki szóljon neki, hogy papa, baromi rossz helyen állsz, mert nem az a baj, hogy letarol a busz, mert azt pont lesz@rnánk, de a rendőröket felzaklatod és utána más taxis szív az okos arcod miatt...és nem csak Maxos, hanem mindenki, aki arra jár...de Bodnár urat ez nem érdekli, mert champion... Frankón ezt válaszolta múltkor, amikor az egyik kolléga jelezte ezt a problémát neki:DDD Na és akkor: Nézd, amennyit én tudok, mint magánszemély és ez nem a hivatalos változat: Plusszos megérkezik, beáll a Bad Girls elé az egyik Maxos autó mögé. Ellenőrünk odasétált, pontosabban bicegett, mert valóban egy műtét után volt, és kérte álljon át a másik oldalra, mert a töltőből jönnek fel az autók a drosztra. Erre Bodnár úr magából kivetkőzve ecsetelni kezdte, hogy mink van nekünk…de hogy drosztunk nincs, az tuti. Ekkor az elmondások alapján amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten elve szerint reagált az ellenőr, mire Bodnár úr kiszállt az autóból és meglökte az ellenőrt, akinek a háta mögött volt ez a csodálatos új biciklitároló, aminek nekizuhant. Szó sincs a részéről önvédelemnek, mivel sem a kiszállás közben, sem a kiszállás után nem érte atrocitás, nem volt veszélyben a testi épsége. Ennek ellenére a földre zuhant kolléga után nyúlt és meg akarta ütni, mire az ellenőr elhelyezett rajta (ÖNVÉDELMI HELYZETBEN) egy ütést, mire Bodnár úr átment azonnal sértettbe és mindenkit fel akart jelenteni. Úgy emlegette a BKK-t, mint ahogy gyermek hívja a bátyját a homokozóba segítségül, amikor szemtelenkedés után kap egy kokit:DD A portások valóban odarohantak, hogy mi ez a kakaskodás, de az ellenőrünk szólt, hogy semmi komoly, csak az úriember nem bír magával, de nem gáz. Utána semmi, de semmi nem történt, mivel a srácok aggódtak, hogy ne történjen baj, mivel Bodnár úr a sok mozgástól annyira paff lett, hogy befulladt és nem győzött vizet inni. Szóval egy sima kakaskodás volt, semmi más. Egyetlen „ütés” csattant csak el, az is inkább ilyen legyezgetés, amikor Bodnár úr a földön fekvő embert akarta megütni. Hogy miért kell ennek ekkora feneket keríteni, nem is értem. Ha anno mi minden kakaskodást ennyire túlreagáltunk volna, akkor 1995 és 1999 között betelt volna velünk az internet:))) Különben meg természetesen a Maxtaxi Vezetősége elnézést kért a kollégánk heves reakciója miatt, amikor elküldték melegebb éghajlatra és fel lett hívva a figyelme arra, hogy vegyen példát a többi taxisról, nyissa szép nagyra a száját, hogy jól belesz@rhassanak, mert taxisoknál ez a megszokott reakció arra, ha sérelem éri…ezért vagyunk sárgák és ezért leszünk alkalmazottak. Szóval tessék szépen azt mondani hogy: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááá :DDDD
csogu 2014.08.07. 12:49:57 / # 331836
Hali:)) Mi a kérdés?
+taxista 2014.08.07. 12:34:54 / # 331835
avatar
Kedves "Max kolléga"! Valószínűleg Te is csak hallomásból értesültél az estről mivel több sebből vérzik az előadásod! Dinó szabályosan benn állt a droszton és szabadon lehetett közlekedni mellette! Csak azután szállt ki a kocsiból miután lekerült a szabadjelzője a tetőről!!! Ez két alapvető tény ahhoz, hogy az "előadásod" hiteltelen legyen! Ja és én ezt személyesen láttam mint ahogy az utasaim is!!!
alelölülő 2014.08.07. 11:08:14 / # 331834
"Szégyellem magamat, hogy egy ilyen szervezetnek valaha is a tagja voltam" Ha a maxról írod, majd komolyan veszünk. Ismerjük páran a max tevékenységét a Széchenyi téren, úgyhogy kár a gőzért.
Bao 2014.08.07. 10:12:49 / # 331833
avatar
Ám legyen, bár én bízom Csoguban, de megfontoltam a felvetésed! Legyen a független döntőbíró Kutya! :)
donkihóte 2014.08.07. 09:39:01 / # 331832
avatar
És ezt az elbeszélő költeményt meg is fogod zenésíteni? Annyira életszerű, hogy egy kiélezett szituációban az egyik fél felajánlja, hogy játsszák le pár hét múlva egy klubban, kesztyűvel, sportszerűen. Váltsál nicket, legyél inkább Andersen.
donkihóte 2014.08.07. 09:34:14 / # 331831
avatar
Most szólalt meg, előtted néggyel.
donkihóte 2014.08.07. 09:32:42 / # 331830
avatar
Most szólalt meg, előtted néggyel.
Rocktaxi 2014.08.07. 09:09:10 / # 331829
Te Bao! :-) Bárhogy is történt az eset szerinted azt írja majd, hogy a maxos volt a hunyó? ... és ezzel nem Richárdot akarom basztatni. :-)
Bao 2014.08.07. 08:26:10 / # 331828
avatar
Most akkor mi történt? Dínó és Max verziója majdhogynem annyira eltérő, mint a Tele5-ös és az omegások története. Bölcs Csogu, ideje megszólalnod!!!

focilabda 2014.08.07. 07:05:09 / # 331827
Alig bírom sirdogálás nélkül. Szegény maxtaxi. Tudod ez olyan dolog hogy a fuvarszervezök többsége azért tud a piacon maradni, mert az elmúlt hosszú évek során magukhoz, illetve az általuk birtokolt telefonszámokohoz tudták szoktatni az utasok egy részét. Ezzel szemben ez a maxtaxi azért tud fuvart adni azoknak a taxisoknak, akiket a rendszer már rég kitaszított magából, mert a fizikai, testi erejükkel visszaélve foglalnak drosztot, hovatovább közterületet inmáron több éve. Mindketten tudjuk, ismerjük a tulajdonosok elöéletét, honnan jöttek mit csináltak. Ezek után nagyon nehéz azt átnyomni a közvéleményen amit Te szeretnél. További jó maxtaxizást.
Rocktaxi 2014.08.07. 06:57:54 / # 331825
Ha rendelésre mész nem bánt senki. Csak kapcsold le a tompítottat! :-)
fair 2014.08.07. 06:50:54 / # 331824
avatar
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/a-keleti-taxisaie-a-legdurvabb-droszt-2116817
törölt felh. 2014.08.07. 06:30:52 / # 331823
avatar
Szégyellem magamat, hogy egy ilyen szervezetnek valaha is a tagja voltam:( Kikérem magamnak, hogy egy szervezet nevében, ezzel a tagságot is belevonva, gratulálni merj egy garázdasághoz. Igaz, Max taxis sérelmére történt, ami elegendő ahhoz, hogy Dunába dobjanak minket, ahogy itt vmiki írásából kiderült. Egy ilyen diszkriminációval miként érthet egyet egy szervezet, hogyan gratulálhat ehhez a tagsága nevében? Az már ok erre, hogy egy Maxossal történt? Az ellenőr odament az általatok annyira dicsőített Dinóhoz és kérte ne állja már el az utat, parkoljon be rendesen. Rendőr is piszkálja a taxisokat, forgalom is van, meg azért csak többre tartja magát, mint egy galambfos, hogy ott terül el, ahová pottyantják. Erre az a behemót ember elkezdett fröcsögni, mire valóban visszaszóltak neki. Erre persze azonnal nyomkodta a májkot, majd kiugrott az autóból és fellökte az ellenőrt. Nem volt nehéz dolga a bajnoknak, mivel egy frissen műtőt emberrel volt dolga, aki mellesleg az odarohanó biztonságiakra rászólt, hogy ne bántsák, kolléga. Mivel ezt nem tudhatta a portaszolgálat. Majd mikor felajánlotta neki, hogy ha gondolja menjenek le egy egyesületbe és boxolják le, ha meggyógyult, akkor üvöltött tovább, hogy mindenkit feljelent a BKK-nál, az összes cigányt. Valóban dolgoznak a Maxnál Roma származású kollégák. Ez baj? Ezt is elítéli a tgfsz? Dunába velük is és ehhez még gratulál is egy szervezet vezetője a tagsága nevében? Dinó leszerepelt, egy gyáva és hazug ember. Mi, akik ott voltunk és láttuk, tanúja voltunk annak, hogy tettlegesen Ő támadott meg egy másik kollégát. Nagyon sajnálom, hogy egyik cégvezető sem támogatja a sportban, nem szponzorálják, de ha éhes akkor is tudni kellene fékezni az indulatait. Nem őrjöngve kiszállni az autóból és lökdösődnie, utána meg hamis hősként ünnepeltetnie magát, ezzel legalizálva egy könnyű testi sértést. tgfsz gratulál egy kirekesztő, rasszista tömegnek, ezzel szinte biztatva az utcai erőszakra. Azon csodálkozom hogy ahhoz nem gratuláltak, amikor a Maxos ellenőr hölgyet bántalmazta egy másik hős a Nagymező utcában, pedig az is mennyire helyénvaló cselekedet volt.
focilabda 2014.08.06. 12:56:19 / # 331822
vmiki válasz | 2014.08.06. 11:47:41 (10438) Azért én hiányolom az elvárt reakciókat a kollégánk és a Max Taxis mit tudom én minek nevezhető lény között lezajlott atrocitás tekintetében. Ugyanis azért veszik -egyre jobban- a bátorságot a fent nevezett nem létező társaság sleppjei, aljai, salakanyagai, mármint hogy szabadjelzőt letépvén vonjanak kérdőre egy rendelésre érkezett taxist, mert - őszintén - szarunk rájuk. Amit érthető módon teszünk, mert mi dolgozunk, szolgáltatunk, termelünk, avagy: nem vagyunk rászorulva a külföldiek gátlástalan lehúzására, mert csak abból tudunk megélni. Igy nem vállaljuk a konfliktust a 20-as IQ- val rendelkező idiótával, mert haladnánk tovább, legfőképp az utasunkkal. Éppen ezért fejezem ki a legmélyebb tiszteletem és elismerésem annak a kollégánk tekintetében, aki vette a fáradtságot és beleverte a betonba az Őt zaklató, provokáló igazi seggfej agyát. Attól tartok, ezzel csak még hülyébb lett az ember..... ....Tarlós Úr azt ígérte: 1 év múlva felülvizsglat...fel kéne hívni a figyelmet, hogy a MaxTaxi nem méltó Budapest minősített taxi-társaságának léteznie..... ....azon gondolkodám, Pintér Úr figyelmét is fel kéne hívni (családi kötelékként járható út....) , hogy hol kéne rendet tenni, mert nagyon kezd elaszabadulni a pokol. Pofátlanság, bunkóság, szarjankóság tekintetében biztos. Gyerekek: függetlenül attól, hogy hol dolgozunk: meddíg tűrjük még ennek a szartársaságnak az arrogáns, pofátlan, bunkó, vérlázító magatartását a városban? Össze kell fogni, matricáktól függetlenül s a Dunába velük.....én bármikor mennék segíteni.......

69 2014.08.05. 21:44:24 / # 331821
avatar
Ja,a minősítést hagyjuk a BKK-ra. :-) Na pont az ilyen postafiokra küldött levelek miatt,többek között, nem vagyok kíváncsi az önjelölt érdekvédelemre...... :-(
focilabda 2014.08.05. 20:04:12 / # 331820
Ne minősítsünk :-) Talán kapunk majd hírlevél formában a postafiókunkba hasonlót mint az omegás ügyben. :-)
Oldalszám: 194