Hozzászólások száma: 6418
Ugrás a hírhez Oldalszám: 321
Témakörök > Hírek fórumai > Újjá alakul a TGFSZ! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2011.03.06. 11:26:30 / # 321812
Persze, hiszen az egy "erődemonstráció" volt:-) Érzékeltetem a különbséget:-)) A tömeg nem akkor van jelen, amikor a csapatvezető összeállítja a meccsen játszó játékosok névsorát, hanem a belépőt megvásárolva, magára a meccsre megy ki. A nézők létszámát nagyban befolyásolja, hogy van-e információjuk arról, hogy kik játszanak és kik ellen:-)) Olyanról még nem hallottam, hogy gyere ki a meccsre, azt majd meglátod mi lesz...foci vagy tenisz:-))) Persze ha azt írnád, hogy gyerekek gyertek el, mert kíváncsiak vagyunk arra, hogy mennyire van létjogosultsága ma egy ilyen szakszervezetes kezdeményezésnek és hogy lesz-e mögöttünk támogatottság, vagy habokra fektetünk bele egy csomó energiát...sokkal érthetőbb indok lenne ez az áprilisi személyes megjelenést igénylő megmozdulás. Továbbiakban erről eszmecserét folytatni gumicsont, de érdeklődve várom tomajer, vagy Berkó Karcsi beszámolóját a fejleményekről.
Nevem senki 2011.03.06. 11:25:39 / # 321811
avatar
Na már csak Te hiányoztál:-))) Azt sem tudom hol van.
málna 2011.03.06. 11:25:21 / # 321810
avatar
Megtisztelsz Sanyi és köszönöm! Várunk szeretettel! :)
tomajer 2011.03.06. 11:24:39 / # 321809
Főtaxi üdülő? :-)
Nevem senki 2011.03.06. 11:23:29 / # 321808
avatar
Te szenya! Mikor laktam én Zamárdiba? DDDD
Nevem senki 2011.03.06. 11:22:44 / # 321807
avatar
Szép napot Polgár!
Nevem senki 2011.03.06. 11:21:12 / # 321806
avatar
Szia Tibi! Biztos lehetsz benne, hogy ott leszek, hajt a kíváncsiság:-) Félreértések elkerülése végett: drukkolok Nektek, nem akadályozni akarom a munkátokat csak leírtam az érzéseimet, véleményemet a témában. Talán azért is mert nehezen viselem, ha egy szabad fórumon megkérdőjelezi valaki azon jogomat, hogy tetszés szerint leírhatom a véleményemet és ezek alapján minősít, kategorizál vagy csak kérdőre von engem vagy bárki mást.(ez nem Rád vonatkozik) A teremárat véletlenül tudom, én is ott szoktam bérelni, bár csak a kicsit:-)(VIP) Szóval: csak előre, abba ne hagyjátok, a TE sem tudom miért halt meg de biztosan tanultatok belőle. 04. 05-én találkozunk:-)
málna 2011.03.06. 10:58:47 / # 321805
avatar
Kedves Ricsi! A tavalyi 30 fős megmozdulásnál ott voltál..akkor más volt minden, tudom.:))) Nézd, én nem erőszakoskodom, ha nem akarsz eljönni, ne gyere. Üdv! Tibi :)
málna 2011.03.06. 10:52:50 / # 321804
avatar
Szia Atti! Tudom, miattam borult ki a liszt...legalábbis az aláírásom végett. A szakszervezetnek lesz saját beadványa (programja), amelyet előbb ismertet Veletek, majd a támogatottságot figyelembe véve dönti el annak beadását. Mivel másképp és máshogy képzeljük el a dolgok menetét (bár a megkezdett úton), így a saját elképzeléseink lesznek a mérvadóak. Jelenleg az alapító tagságunk a tagság..így szerintem egy kissé etikátlan lenne bármi mellett állás foglalnunk, főleg mások nevében. A TGFSZ nem írta alá, így NEM támogathatja azt! Hidd el Ati, segíteni szeretnénk! És senki sem irányít minket a háttérből! Üdv! Tibi :)
málna 2011.03.06. 10:41:59 / # 321801
avatar
Szia Sanyi! A címlapon lévő cikkben a Tomajer elrejtette a honlapunk elérhetőségét linkelve. www.tgfsz.org.hu Remélem ezen egy picivel több információt találsz. És azt is remélem, hogy bennem sem csalódtál..:) A kérdésed, hogy miért nem ezzel kezdtünk, jogos..Talán azért, mert az anyagi lehetőségeink korlátozottak. Dolgoznunk is kell, ugyanúgy mint Nektek, így emellett nehézkes egy kissé..Gondolom el tudod képzelni, hogy mennyibe kerül egy ilyen terem bérlése egész napra..ha már a szabad ég alá nem akartunk Titeket vinni, bár kétségtelen, az olcsóbb lett volna.:) Próbáltunk egy forgatókönyv szerint összeállítani a teendőinket, mivel nem szerettük volna azt az érzést táplálni, hogy kapkodunk. Reméljük, hogy ez határozottabbá tesz minket is! Én szeretném,ha eljönnél...17 éve ismerlek és tudom hogy legbelül még rejlik benned optimizmus! Üdv! Tibi :)
csogu 2011.03.06. 10:39:29 / # 321800
Kedves Tibi! Nekem sem áll szándékomban vitába bocsátkozni, mint említettem ennek oka az is, hogy nincs is még min. A fizess nem jutott eszembe, mert mint azt már megéreztük a bőrünkön, nem az a pár száz, esetleg pár ezer forint a sok, amit ilyenkor teljes joggal illik befizetni, hanem az, amit "elérnek" ezen szervezetben tevékenykedő emberek. Mert azoknak az "adóját" évekig....évtizedekig nyögjük. Nem voltam egy politikai gyűlésen sem és feltehetőleg nem is leszek, de amikor kellett, akkor tudtam menni szavazni, mert a sajtó elhozta hozzám az ehhez szükséges információkat. Gondolom pár millió honfitársam van ezzel így akkor, amikor az ország sorsáról kell "döntenünk". Most is így vagyok ezzel. Majd szépen elolvasom itt vagy elmesélik a kollégák, hogy mit hozott le a Taxisok Világa, azt a lényeget minden körítés nélkül tudni fogom. A személyes megjelenés fontossága, az erődemonstrációnál szükséges és nem egy tájékoztatásnál...gondolom ezzel Te is tisztában vagy, mint egy felelős szervezet ügyvivő-szóvivői alelnöki tisztségét betöltő személy. További szép napot kívánok! Üdv! :)
málna 2011.03.06. 10:24:32 / # 321799
avatar
Kedves Ricsi! Nem szándékozom vitázni Veled, de el szeretném mondani, hogy itt senki nem mondott olyat, hogy előbb csatlakozz(gondolom a "fizess" is eszedbe jutott), aztán megtudod miről van szó! Előbb gyere el, hallgasd meg, és ha tetszik, beléphetsz, ha nem tetszik, nem lépsz be! Remélem az időt nem sajnálod rá, ahogyan mi sem... Ebben vélhetően semmi rossz szándékot nem lehet találni. További szép napot kívánok! Üdv! :)
Bao 2011.03.06. 09:48:08 / # 321798
avatar
Víg napot Vörös Apó! :)
csogu 2011.03.06. 09:45:25 / # 321797
Biztos okos dolog felfedni magad?:-))
Nevem senki 2011.03.06. 09:43:00 / # 321796
avatar
Nem véletlen, hogy lassukéz a nickem sok helyen:-))

Nevem senki 2011.03.06. 09:41:36 / # 321795
avatar
Senki nem akarja őket szétszedni, de ha nem érted az indítékainkat, nem csalódtál még eleget, nem elég régen fájnak Neked ezek a dolgok. Nekem az első az volt, mikor a kolléga felgyújtotta magát a Kossuth téren. Emlékszel még rá? Nekem egyre gyakrabban jut eszembe... Vagy a T5-ös Ákos, aki a békási hotelben akasztotta szegre a gondjait...és magát is. Szóval nézd el nekünk, ha nem a hurráoptimizmus az első reagálásunk. Azt meg szinte már le sem merem írni, hogy féltünk másokat is a csalódástól, mert vagy nem hinnéd vagy nem értenéd. Bocs, hogy Csogu helyett válaszoltam. Mea Culpa
csogu 2011.03.06. 09:35:08 / # 321794
Kérlek, értsd meg: Csumiékkal nem szedünk mi szét semmit, csak hiányolunk valami lényeges dolgot, ami nélkül nem lehet...illetve nem szabadna állást foglalni. A "régi" TGFSZ ezzel a programmal állt ki a "nagyérdemű" elé. Ezzel a programmal sok taxis tudott azonosulni és ha ezek meg is valósulhattak volna, akkor most kicsit talán másként állnánk. A kérdés az, hogy mi az "új" TGFSZ-nek a programja? Miként szándékoznak azt megvalósítani? stb...stb...stb... Ezekre a kérdésekre nem az a válasz, hogy lépj be azt majd meglátod...meg örüljünk, hogy valaki veszi a fáradtságot helyettünk... Lehet ezen még rontani? 10 éve is azt hittük, hogy már nem...azt tessék:-)))...
Nevem senki 2011.03.06. 09:33:48 / # 321793
avatar
Megnéztem mindkettőt,...történelem. Nem ad választ semmire! Vagy mégis? Akkor még rosszabb!
alelölülő 2011.03.06. 09:27:56 / # 321792
Akkor most legalább tudjuk, hogy milyen jó is volt akkor... Erről az érdekvédősdiről: Szétszeditek azokat, akik valamit akarnak csinálni. Nem kéne őket inkább hagyni, ha már támogatni nem akarjátok őket? Féltek, hogy elrontják ezt a mai jóságot? Lehet ezen még rontani?
csogu 2011.03.06. 09:09:53 / # 321791
Én meg nosztalgiázok:-)) Vagy inkább így :-(( Döntse el mindenki maga...főleg EZT ELOLVASVA...[b]AZÓTA 6, AZAZ HAT ÉV TELT EL!!!!
Oldalszám: 321