Hozzászólások száma: 6418
Ugrás a hírhez Oldalszám: 321
Témakörök > Hírek fórumai > Újjá alakul a TGFSZ! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2011.03.06. 09:04:05 / # 321790
avatar
Én meg ezt találtam: Nem kapunk ingyen jogi tanácsot, nem készítenek számunkra ajándékba tanulmányokat, mint a zuglói polgármester:-)))

Nevem senki 2011.03.06. 08:59:14 / # 321654
avatar
Akkora árok nincs is:-)))

Nevem senki 2011.03.06. 08:57:17 / # 321771
avatar
Nekem megezt dobta a gép:-)
csogu 2011.03.06. 08:15:32 / # 321789
Ez kész:-DDDDDDDDDD
csogu 2011.03.06. 08:15:02 / # 321770
Biztos jó honlapon kutakodsz? Én ezt olvasgatom és közben rá kellett döbbennem, hogy Zsoltiék most ezt komolyan gondolják és nem fognak sokat kukoricázni. Miből is gondolom ezt? Az alapszabályt olvasgatva találtam erre a bekezdésre: - A tagsági idő folyamatos a katonai szolgálat alatt, valamint ha a tagsági jog gyakorlása nélkül tagfenntartással folyamatossá teszik. Na most Sanyi...el tudod képzelni, milyen lenne, ha mi hárman...Csumi, Te, én feküdnénk egy lövészárokban?:-)))

mano10 2011.03.06. 08:12:35 / # 321788
Burcsány Perenc?!?
Nevem senki 2011.03.06. 07:54:18 / # 321787
avatar
Szia Csumi! Ha Te vezetsz, én is felszállok:-) A TE-be például regisztráltam magam, azután a következő dolgok történtek: 1. Közölték, vannak "dolgok", amik nem rám tartoznak 2. Azon kezdtek el emberek veszekedni, hogy min nem fognak veszekedni... 3.Volt aki hívott a "kiváltságosok" körébe és volt aki már akkor hisztizett, mielőtt szépen meg köszönve a bizalmat nemet mondhattam volna. Na jó, lehet hogy sokat hezitáltam:-) Ezek az emberek ráadásul többségében általam ismert és nagyra becsült képviselői voltak a szakmának. Köztük volt kutya is akit ugyan nem ismerek személyesen,de magvas lényegre törő megjegyzéseivel szinte kivétel nélkül azonosulni tudok (mondom: szinte:-)) Hozzájuk képest erről a TGFSZ- ről semmit sem tudok. A honlapon még mindig Bakucz 2003-as bejegyzései a legfrissebbek, a vezetőségben meg olyan emberek akik közé engem ostorral sem lehetne behajtani:-) Szóval, majd meglátjuk áprilisban a tájékoztatón, de nem ezzel kellett volna kezdeni?
csogu 2011.03.06. 07:51:36 / # 321786
Menj el április 5.-én és akkor majd ott valaki megmondja:-)) Fene abba a kényelmes fejedbe, hogy mindent otthon a fotelben akarsz megtudni;-))
Csumi 2011.03.06. 07:46:29 / # 321785
avatar
Ez speciel egy maszek utazási iroda volt, ergo lyukasztásról szó sem volt, (legalábbis jegyet nem) de jaaaa... :-))
Csumi 2011.03.06. 07:43:48 / # 321784
avatar
De komolyabbra fordítva a szót... Még mindig nem kaptam választ arra az egyszerű kérdésemre, hogy a Szakszervezet jelen felállásban támogatja-e azt a bizonyos beadványt? Nem bonyolult! IGEN/NEM..... (Egyébként meg hiénakutyával értek egyet....)

csogu 2011.03.06. 07:43:03 / # 321783
:-)) Pedig, de megnézném, ahogy a Cinkotai garázsból kiáramlanának a buszok, járatszám nélkül, menetrend nélkül, azt lesz ami lesz alapon elindulna mindenki amerre lát...azt este azok kapnának fizetést, akiknek a buszán több jegyet lukasztottak...:-)) Mert manapság a taxizás erről szól.
Csumi 2011.03.06. 07:37:44 / # 321782
avatar
Én speciel boldogult lánykoromban pld. profi buszsofőr voltam... :-) de mielőtt az első lépcsőre felléptem volna, már tudtam (tudatták velem),hogy merre van az előre...:-))
csogu 2011.03.06. 07:30:38 / # 321781
Elmondom mi a gondom ezzel az egésszel. Van egy emeletes busz. Egy szép, látszólag frissen felújítottat képzelj el magad elé. No és akkor a busz ajtajában áll egy dekoratív hosztesz kisasszony, aki egy hosszú útra invitál. Odaólálkodunk egy páran és megkérdezzük, hogy hová is megy ez a busz, mire azt a választ kapjuk, hogy nyugodjunk meg, profi a sofőr és a busz is kifogástalan, de szálljunk fel gyorsan, mert csak akkor tudnak elindulni, ha tele a jármű. Jó, oké, még kedvünk is lenne hozzá, de mondják már meg, mi a fő csapásirány... vagyis a főbb útirány, mert így vakon....szóval nem is tudjuk?!! Jó, ha maguk csak a fikázáshoz és a kekeckedéshez értenek, akkor ne is szálljanak fel, de akkor magukra vessenek, ha nem lesznek részesei a sok csodának, amit majd lehet látni fognak a többiek. De az emberek makacsok, nem szállnak fel, mert anno már volt olyan, aki bedőlt ilyen akciónak és Szibériában találta magát egy málenykij munkára. Lesz majd programfüzet, meg ingyen kávé, csak jöjjenek, szálljanak fel máááár....és ha nem tetszik útközben a táj, akkor leszállhatnak, az minket már nem érdekel, mert addigra már a busz, a maguk segédletével elindulhatott... Tomi, ha elmész, akkor kérdezd már meg, hogy mi az úti céljuk és miként szeretnék azt elérni és oszd meg velünk...hátha felszállnánk páran arra a buszra....vagy inkább kilukasztanánk az összes kerekét... köszi:-)) Jah még valami, lehet valaki talál közös kapcsolatot a 2 "hír" között... Az iskola, ahová a gyerekek járnak, elküldte a nyári táborozással kapcsolatos programfüzetét. Szépen le van írva benne, hogy kik lesznek a kísérő tanárok, hogy mikor és honnan indulnak, majd hová érkeznek. Ott milyen elszállásolásban lesz részünk....milyen programokkal fogják tölteni a napjaikat és még az is, hogy mikor mi lesz az ebéd....és mikor várhatjuk a gyerekeket és főleg hol, amikor érkeznek haza. Igaz, ez egy sokkal komolyabb dolog, hiszen cirka 150 gyerekről van szó és 250-300 aggódó, felelősséggel gondolkodó szülőről, akik nem engedik el csak úgy vaktában a gyermekeiket táborozni...és nem 5-6 ezer taxisról, akiknek mindegy hová is megy az a busz, csak rajta legyenek...Nazoli már bérletet is vett:-)))) Szóval tetszenek érteni a dilemma okát?
tomajer 2011.03.05. 23:34:57 / # 321779
Nem vagyok még tagja a TGFSZ.-nek, így semmilyen információval nem rendelkezem... a magánbeszélgetésekben elhangzottakon kívül. De.... Nem úgy ismerem Apukát, hogy nagyon irányítható lenne! Nna és... ez nem az a szervezet ahova nem lehet belépni!!! Sose értem, hogy egy tagokat gyűjtő szervezetbe miért is ne lépnék be, ha bízom abban, hogy a többség velem ért egyet? Miért ne hinnék abban (magamban) hogy, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy elképzelem, tudok rajta változtatni?!? Választók, és választhatók leszünk ha tagok leszünk. Ki manipulálhatna ellenünkre bárkit???
tomajer 2011.03.05. 23:30:24 / # 321780
[b]Tisztelt Kollégák! A TGFSZ tájékoztató-napot tart április 5.-én a Lurdy Ház első emeletén található Gyémánt konferencia teremben. Erre a napra két tájékoztatót tervezünk, az elsőt 11:00, a másodikat 15:00 órai kezdettel. Ingyenes parkolási lehetőség a több száz főre kialakított, kamerákkal megfigyelt parkolóban. Szeretettel várunk minden olyan kollégát, akik meg akarják ismerni a szakszervezet felépítését, céljait, stratégiáját és a vezetőiket. Lehetőség lesz javasolni és kérdezni, így mindenkinek esélye lesz hozzátenni a jövőnkhöz.Együtt, egymásért! Üdvözlettel: Farkas Zsolt TGFSZ. Elnök

attus 2011.03.05. 23:17:56 / # 321778
avatar
Ez egy szójáték szerintem. Próbáld meg kitalálni milyen monogramra rímmel a British Petrol?! Azt, hogy ebből mit akar kihozni, ahhoz nincs közöm!
hohoka 2011.03.05. 23:05:13 / # 321777
avatar
Először a kérdésre kellene válaszolni!! Hidd el nem véletlen kérdeztem.Jó a szimatom, a telefont én is ismerem. A szándék lehet, hogy nemes,és nem öncélú, de mikor valakinek engedelmeskedsz, aki a háttérben manipulál... Ha válaszolni tudsz a feltett kérdésre, a sajátodra is meg van a válasz!!! Meg a többi kollégát sem fogjátok hülyíteni, mert a válaszból lefogják vonni a tanulságot.Remélem!!!
tomajer 2011.03.05. 21:37:21 / # 321776
Engem spéci érdekelne, ha ezt bővebben kifejtenéd....
hohoka 2011.03.05. 21:32:22 / # 321775
avatar
Csak azt nem veszitek észre, hogy Ti is bábuk vagytok. Engem spéci érdekelne, hogy személy szerint kik azok a kollégák, /alapító tagok/akikre hivatkoztok!! Nem tegnap óta vagyok a szakmában,de érdekelne, hogy melyik city-s fizet Nektek 500-Ft tagdíjat, mikor az OTSZ megfeszül a tagság növeléséért 400-Ft/ hó-ért, és a Metál kevesli a tagságot. A dobókockát nem is említem! Vagy akarjátok, hogy nevet is említsek, hogy kinek vagytok akarva-akaratlanul is a bábjai? Lehet, hogy visszajött hazánkba a British- Petrol, és most helyezkedik??

Lali 2011.03.05. 17:56:16 / # 321774
avatar
Könyörgöm, lépjetek be. Tagság nélkül ez se ér semmit. A politika pedig csak az egységet fogadja el. Társunk végre össze. Ha van tagság akkor mindent lehet.

Oldalszám: 321