Hozzászólások száma: 197
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > Bilincsbe verték Kandech Evelynt A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
zodiákus 2008.12.18. 10:34:39 / # 29856
avatar
Kedves Kismocsok! Először kérlek olvasd el,mire reagálok...Mármint a saját írásodat! A taxisok igenis sokmindenkit ismernek.Vittek politikust kuplerájba,betépett nős énekest buzibárba,magát a Pápának képzelő egyszerű reklámasszisztenst és persze ne felejtsük ki a sorból a 20 éves világbékét kiáltó ám egytányértelnemmosó Hunny-Bunnyt!Szóval,van összehasonlítási alapjuk!Épp annyira,amennyire Te általánosítod és vamzerezed Őket!Bár,azt hiszem,ez inkább a Te szegényes és óvodás gondolkodásodat jellemzi! Amennyiben kispolgár (úgy mint bárki más) az Evelin,úgy nem csodálkozom a viselkedésén..Ugyanis,akiket az imént említettem,azok és társaik,pontosan ugyanolyan IQ negatív viselkedési normát ütnek meg,akárcsak a védenced!Ezek után a Te viselkedésedre sem hiszem,hogy bárki kiváncsi lenne! Egyébként itt senki nem kiváncsi,hogy ki a kedvenced ezek után...ha érted mire gondolok! :((
kismocsok 2008.12.18. 09:36:16 / # 29855
avatar
Bőg a város bikája, nincsen neki szénája. Bú!
Bao 2008.12.18. 08:24:45 / # 29854
avatar
Egy aprócska kalapocska,benne csacska macska mocska. :)
kismocsok 2008.12.18. 08:13:42 / # 29853
avatar
Pedik kedves "barátom" jó lenne, ha nem beszélnél többesszámba, mert megoszlanak a vélemények. Te abból az emberfajtából való vagy, aki azonnal pálcát tör mások fölött, pedig jó volna, ha magadba is néznél. Igen, Evelin bájos, ami meg a jelzőidet illeti...a szemüvegedet le kéne cserélni, hogy ne csak nézz, hanem láss is. Én, ha kikéred, hát kiadom; találkoztál már Evelinnel dizsibe, hogy annyira tudod hova jár? Csak hogy tudd, nem az Ő műfaja a disco, tájékoztatásul közlöm az alternatív rock, és az underground a kedvence:)
Nevem senki 2008.12.17. 16:11:00 / # 29852
avatar
bájos:-(((((
szega 2008.12.17. 16:10:05 / # 29851
avatar
A többesszám (sajnos) igenis megállja a helyét. Már csak Evelin esetében is hiszen emlékezetes, hogy mi történt a hajnali rodeója alkalmával. Bájos? Nekem más jelző jutott eszembe az alábbi képet nézve. Egy alkoholtól felpuffadt arc mered a semmibe, alkoholtól mámoros állapotban. Én dizsibeeee???? Kikérem magamnak!
kismocsok 2008.12.17. 15:53:28 / # 29850
avatar
Na akkor Én minek nevezzelek...egyébként nem kell többesszámba példálózni, itt most csak egy "sztárról" van szó, aki nem hiszi...amúgy meg hidd el nekem, hogy nem neveletlen, ugyanis ebből az egy, számomra vicces esetből, nem vonhatunk le konzekvenciát, hacsak azt nem hogy Evelin alatt kicsit elszaladt a ló azon a hajnalon. A magadból kiindulást a dizsizésre értettem, ugyanis ha állandóan dizsizne hogy nézne ki és egyáltalán hogy állna helyt a munkahelyén? Neeeeem, nézz csak rá, milyen bályos!
szega 2008.12.17. 14:19:07 / # 29849
avatar
Mondom:...."ha az vagyok milyen vagyok."
szega 2008.12.17. 14:16:46 / # 29848
avatar
Robitussin!
csogu 2008.12.17. 13:39:18 / # 29847
khmmmm...khmmm:-)))
szega 2008.12.17. 11:40:11 / # 29840
avatar
Ja! A rosszindulatot kikérem magamnak, aki ismer tudja, hogy nem vagyok rosszindulatú ill. ha az vagyok akkor milyen vagyok.

szega 2008.12.17. 11:38:27 / # 29841
avatar
mindha=mintha, ha kérhetném Még egyszer fölhívom a figyelmedet: nem én nevezem Őt, Őket sztárnak, hanem a média. Sajnos Ők pedig elhiszik ezt. Igen Ő is egy egyszerű kis polgár, egy neveletlen kis polgár. (nem ismerem, tehát nem mondhatom Rá, hogy kispolgár, ha érzed a különbséget) Azt a részt nem értem, hogy magamból indulok ki, hová is?

kismocsok 2008.12.17. 10:08:48 / # 29846
avatar
Szavaidban rosszindulat, cinikus önirónia bújkál, úgy beszélsz, mindha személyesen ismernéd, vagy mindig ott lennél, ahol Ő van....lehet hogy magadból indulsz ki? Mégegyszer fölhívom a figyelmedet; ne nevezd SZTÁR-nak, verd ki a fejedből ezt, és gondold azt, hogy csak egy egyszerű kispolgár, akárcsak te:) Mellesleg csak úgy megjegyzem; a Megasztárban Evelin volt a kedvencem:)
kismocsok 2008.12.17. 10:02:14 / # 29845
avatar
Abban biztos vagyok, hogy Evelin sem volt. Viszont akkor a rendőrök, vagy Evelin barátja? Jó volna tudni! Vannak akik pár ezerért lealjasulnak és leadják a "drótot":) Bárcsak ismerhetném személyesen ezt a kedves "kislányt", kioktatnám rendesen.
szega 2008.12.17. 09:59:30 / # 29844
avatar
"["Sztároknak" csak ti nevezitek őket. Nem hiszem, hogy Evelin "sztárnak" nevezné, érezné magát,]" Kedves kismocsok! Evelin és hasonszőrű társai, igenis sztárnak érzik magukat, hiszen "bennevótamatvbeee". /Az más kérdés, hogy ilyen szegény ország vagyunk, hogy nekünk csak ilyen sztárokra telik.:(( / A bulvárt folyamatosan foglalkoztatniuk kell, hiszen ha már az sem ír róluk akkor oda a sztárság. Teszi a dolgát? Ugyan mit? Hétvégén dizsiről- dizsire jár? Na persze nem fellépni, mert ahhoz gyengusz a produkció! Gondolom nem vagyok itt az oldalon egyedül, ha azt mondom, hogy volt már szerencsém igazi SZTÁRt fuvaroznom. Volt köztük olyan is aki nem volt szomjas, de soha nem viselkedtek botrányosan és lekezelően. Tudod ez a különbség a SZTÁR és a sztár között. Mellesleg, ha Evelin az én lányom lenne, két egyforma pofon után én magam vonszolnám vissza fülénél fogva, hogy bocsánatot kérjen a viselkedéséért. Persze ez az én magánügyem.
tomajer 2008.12.17. 08:09:38 / # 29843
Egy biztos. Nem a taxis volt:-))) Én nem ismerem Evelinet, de azt tudom, hogy a bulvársajtót "nyilvánosan mindenki utálja". De használja. És olvassa:-)))
kismocsok 2008.12.17. 08:03:50 / # 29842
avatar
"Sztároknak" csak ti nevezitek őket. Nem hiszem, hogy Evelin "sztárnak" nevezné, érezné magát, főleg abban a szituációban, amiben nem régen volt, de egyébként sem, inkább egy hétköznapi, tisztességes polgár, aki végzi a mindennapi munkáját. Azt megint csak nem hiszem, hogy bármelyik bulvársajtót ő értesítette volna, ugyanis nagyon utálja őket. Viszont az érdekelne, hogy ez után az ominózus eset után ki volt, aki befutott az első bulvársajtóhoz elujságolni az esetet. Valakire gyanakszom:) A folytatás még mindig magánügy!
tomajer 2008.12.16. 16:36:07 / # 29839
Az egész sztori magánügy lenne. Ha... De valahoigy ezek a "sztárok" mindig előbb értesítik a bulvársajtót, mint a legközelebbi hozzátartozóikat:-) Qvázi nem lennének, ha botrány nem lenne!
kismocsok 2008.12.16. 16:09:23 / # 29838
avatar
Aki kíváncsi, hamar megöregszik...osztán mit érdekel téged, hogy mi lesz a dolog vége. Ez nem magánügy?
rpolgar 2008.12.13. 17:52:15 / # 29837
avatar
Komolyra térve, én kiváncsifáncsi vagyok, leszek, lennék,hogy mi a dolog vége.
Oldalszám: 10