Hozzászólások száma: 197
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > Bilincsbe verték Kandech Evelynt A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2008.12.11. 13:58:42 / # 29797
Jajjmááá kedves! Szerintem nem vagy te ilyen hülye, mint amilyennek tetteted magad:-) Tiszta csoguszindróma...az szokott ilyen értelmesen vitatkozni:-)
tomajer 2008.12.11. 13:57:36 / # 29796
Ritka pillanat:-)
kismocsok 2008.12.11. 13:53:19 / # 29795
avatar
Na már most akkor maradjunk meg a témánál. Az fájt a taxisnak, hogy Evelin ette a gyrost, ami piszkította a kocsiját. Jó, akkor legközelebb ha esik az eső és nagy a sár, jó lesz, ha lábtörlőt is hord magánál a taxis a pótkereke mellett. Vagy tudod mit? Mezítláb száll be az utas a taxijába. Nem vagy te egy kicsit rosszmájú?
rosszqtya 2008.12.11. 13:46:59 / # 29794
avatar
úgy látom véletlen egyetértünk megint :))
rosszqtya 2008.12.11. 13:46:27 / # 29793
avatar
tudod (bármilyen hihetetlen is) vannak emberi dolgok... egy születendő gyerek miatt be is vállalnám (többször vittem már szülésre kismamát, szerintem nem vagyok ezzel egyedül itt!) és szerintem mindenki... ugye egy gyerek születését nem akarod egy szintre hozni egy "kint hideg van, majd zabálok a taxiban, hiszen én fizetek" stílusú utassal!? és ott biztos hálásak lennének a szülők és most nem anyagilag értem! de érthetném akár úgy is! de egy biztos, hogy nem lenne a taxis elküldve melegebb tájakra és emberszámba vennék...
baupexim1 2008.12.11. 13:44:38 / # 29792
avatar
Csogu : mielőtt megszolnál,mint gourmand,nem tudom,mennyi kcal egy gyros:))))))

baupexim1 2008.12.11. 13:43:38 / # 29791
avatar
Andi : egy vajúdó Nő nem egy étkező ember... megint más,hisz ott emberéletről van szó,nem egy 800 kcal-ás ételről,amit megehetett volna akár a taxirendelés leadása előtt is,vagy addig,amíg várja a taxit! mivel nem mentek nagy távolságot,így az sem lehet indok,hogy otthon akarta megenni 6 perc múlva... mindenképp visszás a dolog...
rosszqtya 2008.12.11. 13:42:19 / # 29790
avatar
jó cikk :)) nehény megjegyzés a cikkben megjelent dolgok sorrendjében! A barátom ölében volt egy becsomagolt gyros, és a taxisofőr folyton attól tartott, hogy ott fogjuk a kocsiban megenni talán nem véletlenül tartott... mivel a kocsi mozgása miatt zörgött a papír azt hitte, hogy eszünk szeretnék én ecsomagol, ölbe tett, gyrostól csomagolászajt hallani... de nem a kocsimban... Mivel jattot nem adtunk ez megint nem a taxis szégyene, ugyebár... rendőrök ugyanis Kandech elmondása szerint kedélyesen lepacsiztak és elbeszélgettek a sofőrrel, egy ilyen "jópofa" megjegyzés, ok-okozati alapon vezet(het) a később kifejtett rendőrnős részhez! ha valakitől segítséget kérek, akkor nem fikázom, mert a fagyi visszanyalhat... Felajánlottam nekik, hogy üljünk be a kocsiba és kísérjenek el haza, ingyentaxi!? hazavisznek, majd odaána bekóstolod őket, hogy "mástisakartak"!? de szerencsére a rendőröknek helyén volt az eszük!! szal ezt is benézted... de én mondtam nekik, hogy nem szeretnék. mi ez? kívánságműsor!? de térjünk vissza a cikk elejéhez! a taxis se szerette volna a gyros a kocsijában, te tettél rá! na most pont annyira voltak segítőkészek veled szemben is! :DDD vagy itt mindenki csak érted van, vagy hogy van ez!? Ezután még telefonálni sem engedtek, amikor próbáltam tárcsázni lefogtak és megbilincseltek. 1. kiszálltál a kocsiból, ergó ellenszegültél 2. igazoltatás alatt, csak a hatósággal van jogos ÉS KÖTELESSÉGED foglalkozni! utána lehet a számukat felírni, telefonálni, gyrost zabálni, de míg a hatósági eljárás tart, addig azt teszed amit mondanak, NEM KÍVÁNSÁGMŰSOR! arról nem beszélve, hogy ez a te érdeked is, mert még egy 20as IQval rendelkező gyógynövény is tudja, ha együttműködik, akkor kisebb gonddal ússza meg az igazoltatást, illetve előbb szabadul! de persze aki nagy arccal tárgyal a rendőrökkel (is) az mit vár!? Ott ugyanis nem hogy csak nem engedték el a mosdóba, de durvábbnál durvább szavakat is a fejéhez vágtak, sőt egy rendőrnő még a haját is megcibálta Evelyne-nek és végig üvöltözött vele. gondolom ezekre a történésekre van 47 tanu is, ellenkező esetben én a rendőrök helyett tuti feljelentést tennék, rágalmazásért, becsületsértésért, etc, illetve hivatalból az intézkedés akadályozásáért... fagyi visszanyal esete... például a faji hovatartozásom is előkerült na itt látszik, hogy mikor valaki baromságokat beszél és mindenki körberöhögi, akkor előkerül a faji kérdés! remélem lesz belőle ombudszmani állásfoglalás is! :DD - mesélte a Hírextrának a botrány főszereplője. szerintem ebben egyet kell értsünk.. [i]Mást mond a rendőrség... (snitt) „december 7-én éjjel 3 óra körül az egyik taxitársaság munkatársa a Podmaniczky utcából kért segítséget a Budapesti Rendőr-főkapitányságtól[/i] valahogy megdőlni látszik a E. telefonálgatós sztorija... mivel mind az URHt (ha azon át diszpécser általi telefonos segítségkérés volt), mind a rendőrségi telókat rögzítik... Hm, ez érdekes, Evelyne mintha egy kissé máshogy mesélte volna… hát jah... kiugrott az autóból, és szidalmazni kezdte a rendőröket. ő kért segítséget (állítása szerint), utána meg osztja a rendőröket... erről a lart pour lart jut eszembe... nnnnoooooorrrrrrrmmmmmmmááááááááális!!!?? A hivatalos szerv szerint egyébként feljelentést tettek Kandech jogszerű rendőri intézkedéssel szembeni engedetlenség szabálysértése miatt. kevés... még a többi pontban is kellett volna... akkor _talán_ megtanulja...

tomajer 2008.12.11. 13:42:13 / # 29789
Azért, a nagyságrend kedves....:-)
kismocsok 2008.12.11. 13:40:48 / # 29788
avatar
Ahhoz mit szólna a taxis, ha egy vajúdó nő megszülne a kocsijába. Akkor vajon kit hibáztatna? A kisbabát, hogy a világra jött? Ugyanmár:)
Fox 2008.12.11. 13:29:41 / # 29787
avatar
690 egy gyros? Bazeg, tavaly még csak 590volt! 1év alatt 100forint.. a taxi meg 10forintla lett drágább, nahát….
baupexim1 2008.12.11. 13:27:15 / # 29786
avatar
azért egy 690.- ft-os gyros nem egy 4 millió forintos kocsi...:)
tomajer 2008.12.11. 13:20:17 / # 29785
A helyzet (nem a nemzetközi) fokozódik! :-))) [b]Bőrszíne miatt brutálisan bántalmazták a megasztárost? Az össznépi veszekedős megasztáros botrány után rögtön itt a legújabb, ezúttal egy exmegás énekesnő keveredett verekedésbe a rendőrökkel. A csokibőrű Kandech Evelyne kálváriája egy taxiban kezdődött még múlt hét végén, s most itt a Hírextrán teljesedik ki.[/b] Csak tudná az ember, hogy miért keverednek botrányba állandóan azok a „sztárok”, akiket ha nem kerülnének állandóan botrányba az emberek hamar elfelejtenének. Hohó, pont ezért! Hogy tudat alatt, vagy pont hogy tudatosan nem kerülik a balhét azok a hírességek, akik végül is nem tudtak befutni szakmájukban (éneklés), sem pedig a médiában (még a dzsungelbe, vagy a hétköznap esti halvacsorás főzőműsorokba sem hívják őket), azt viszont nem tudhatjuk. ... ... ...

rosszqtya 2008.12.11. 13:18:01 / # 29784
avatar
meg a többi utas érdekét, aki nem akar kajaszagban és gyrostólösszecsöpögtetett üléssel utazni...
kismocsok 2008.12.11. 13:12:37 / # 29783
avatar
Evelin az étket védte, a taxis meg a kocsiját.
rosszqtya 2008.12.11. 12:38:51 / # 29782
avatar
azt hittem jogom van a gyros szaghoz is :DD
Fox 2008.12.11. 12:38:15 / # 29781
avatar
Idézet a „Utas jogai a taxiban. New York City Önnek mint taxi utasnak joga van: -Füst és tömjén-mentes levegőhöz. -Tiszta üléshez és környezethez.”

baupexim1 2008.12.11. 12:32:06 / # 29780
avatar
holá túlragozzuk...ez egy taxi,ami magánautó... én döntöm el,mi történik benne,és mivel Evelyn valószínűleg megsértette a kolléga jogait,ezért így cselekedett.ennyi!!! a rendőrök pedig más lapra tartoznak,hisz nem taxisok,nem mi befolyásoljuk Őket... kedves Andrea,amennyiben velük is gond van,kérlek a www.police.hu oldal fórumán vitasd meg Velük problémáidat...!
Fox 2008.12.11. 12:31:42 / # 29779
avatar
Tapasztalat kismocsok, tapasztalat. 10 hasonló gyros, hamburger, pizzás esetből 8nál hasonló dolgok szoktak előfordulni, beszáll kérdezés nélkül, majd amikor normális hangnembe még az elindulás előtt szólsz hogy van kint megeszi, vagy becsomagoltatja de semmiképpen se egye itt meg akkor már eleve olyan stílust vesznek föl a kedves utasok, mintha durván, sértőn szólnék neki, nem pedig udvariasan. Viszont ha már a 4-5. ilyen eset fordul elő egy „műszakon” belül, akkor elképzelhető hogy az ember nem „nyájas”, de akkor is normális szokott lenni a hangnem.

rosszqtya 2008.12.11. 12:30:50 / # 29778
avatar
akkor most körbe is pisiljelek, akkor tényleg tied a megtisztelés :-))
Oldalszám: 10