Hozzászólások száma: 197
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > Bilincsbe verték Kandech Evelynt A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.12.08. 08:52:01 / # 29698
Jól emlékszem, hogy ez a sztár hölgyike volt az, aki ittasan lekoccantotta a fél Tatai utat Tóth Vera autójával? Nemkar no comment, nem akarom én bántani...de az a kukkolós rész nagyon tetszett:-)) Ez történik akkor, amikor az embernek több oldal is megvan nyitva és a végén már keveri a szezont a fa*zonnal:-)))
Nevem senki 2008.12.08. 08:46:46 / # 29697
avatar
Nyilatkozott a drága ma reggel a mokkában. Mindenki bunkó volt, taxis, rendőrök stb. csak persze ők nem. Na ja! nemkar meg egy ipari hülye ez ügyben, talán így akarja visszanyalni magát a városiakhoz:-((
csogu 2008.12.08. 08:31:41 / # 29695
Attus, mi éjszakások ismerjük ezeket a szétcsúszott sztárokat, akik mára már a hú bazdmeg kategóriába kerültek. Vannak kivételek természetesen,hiszen Tóth Lüsziről ilyet nem tudnék állítani, de aztán talán ennyi is...:-))
csogu 2008.12.08. 08:29:41 / # 29694
Lényegében egyetértek veled, Caramelt leszámítva...igaz, nekem ott vált unszimpatikussá az ember, amikor még a verseny alatt elhagyta a kedvesét, akivel a nyomorban együtt volt...lehetséges, hogy ezért is hiteltelen a szememben.
csogu 2008.12.08. 08:28:10 / # 29696
Én úgy nézem mint taxis, akinek sok ilyen hasonló tapasztalata van. Amennyiben nem ideggyenge a taxisunk (és ennyit azért tételezzünk fel az emberünkről) és kiindulva az ilyen "sztároktól" megszokott(!!!) viselkedési formából, a hölgy és kedvese adott indokot arra nézve, hogy kitessékelték őket az autóból...mert ugye a kirángatás is lehet különböző...más ha te segíted ki a kedvest és szerintem más, ha én adom meg neki a kezdőlökést. Rendőrök: - A rendőröknek semmi közük ahhoz, hogy én kit engedek be az autómba és kit nem, mivel a gépkocsim belseje magánterület! Ezt anno a kamerás dolognál nagyon megtanultuk. Ez olyan, mintha a te egyik cimbid azért hívná ki a rendőröket,mert kizavartad a lakásodból. Így a rendőrségi jegyzőkönyvbe kurvára nem fog bekerülni, hogy a gyros be-e volt csomagolva, vagy sem. Nagyon szép lenne, ha már ez miatt is bíróság elé citálnának minket. Miért kellett a kollégának felső hangon nyítnia? Ezt a "sztár" állítja, aki miután szórakozóhelyről érkezett, nagy valószínűséggel nem volt szomjas. Tudom, nálad ez nem jelent csökkent képességet, vagy esetleg nem vet fel benned egy lehetséges agresszivitást, de hidd el, nem az a normális állapot, amikor az ember kurjongatva ordibál az autódban. Mégsem volt becsomagolva az a gyros? Lényegtelen, hogy az a gyros be-e volt csomagolva, mivel velem is fordult már elő, hogy az elvitelre készített táplálékot a kocsiban szerették volna elfogyasztani és úgy kellett megkérnem a kedvest, hogy helyezze vissza a csomagba a tápot, mert ezt így illik. Miért leste utána őket titkon? Most ezt nem értem...titokban leste? Nemkar, ha a hallotaxit olvasod, és utána ideírsz, akkor közben ne nézegesd a kukkoljunk.com-ot, mert összezavarodsz:-)) Miért ragadtatta el magát annyira, hogy kirángatásig jutott el? Feltételezhetően azért, mert a szép szó nem használt, hiszen a hölgy, a megasztár 234 helyezetje, és neki kijár az ennek megfelelő viselkedés egy bunkó taxistól. Na mondjuk ezt legalább meg is kapta:-)
attus 2008.12.08. 07:23:32 / # 29693
avatar
Na b'meg én beszélek, aztán most látom, hogy kicsúszott az egyik l betű!:D
attus 2008.12.08. 07:05:05 / # 29692
avatar
Emlékszel, egyszer kétszer láttuk eveiynkét kiesni az inside-ból, meg a tűzraktárból szétcsúszva, már akkoriban is nagy arca volt, pedig csak egy tanulatlan proli?! Az inteligenciára születni kell, de lehet sokat javítani a dolgon. Neki nem sikerült...
attus 2008.12.08. 06:57:50 / # 29691
avatar
Jim Jarmusch: Éjszaka a földön. Alapfilm! Majd írok neked egy Caramel Cd-t, máshogy fogsz nyilatkozni! Ez a negyedik széria meg egy forintot sem ér, abban egyetértünk. Demjén tényleg sztár, bár nekem inkább Kóbor, Bródy, Szörényi, Balázs Fecó, Presser, Benkő, Radics és társaik számítanak annak! Na meg a Feró! Zorán meg olyan mint Sting, zeneszerzőnek O.k, de a hangja nekem átlagos.
nemkar 2008.12.07. 20:20:47 / # 29690
avatar
csogu! A dolgot nézzd úgy, mintha EB. tag lennél. Taxis: A megtörténteknek megfelelően mondtam el a történteket. Utas: A gyros be volt csomagolva, a taxis titkon figyelte, hogy nem eszünk-e. Majd dűhében, kirángatta a barátomaat az autóból, és engem is megpróbált kirángatni! A kiérkező rendőrség által készített jegyzőkönyvből, mi derül ki? Be, vagy kicsomagolt állapotban volt-e a gyros? Abból rögtöm ki derül, ki a hunyó! Fentiek figyelembe vételével, Te hogy döntenél? Miért kellett a kollégának felső hangon nyítnia? Mégsem volt becsomagolva az a gyros? Miért leste utána őket titkon? Miért ragadtatta el magát annyira, hogy kirángatásig jutott el?

thomas 2008.12.07. 18:23:26 / # 29689
Remélem jól emlékszem,1-2 éve Evelynke elkérte az egyik nagyhasú Megasztáros lány autóját,o'zt lezúzott néhány parkoló verdát.. Ja,jogsi nélkül.... A f@szért álltak ott!!!

rosszqtya 2008.12.07. 18:11:32 / # 29682
avatar
ezt mindenkinek így kéne! én se veszem fel ezeket... ennek a másik fele meg a piaf, az se egyszerű... de most már nem zavar, mert kerülöm :)

rosszqtya 2008.12.07. 18:09:30 / # 29688
avatar
csatlakozom! a sok sutyerák csak rájön, hogy nem a seggiből rángatott ki minket! egy tálca sör a kollegának (akkor is ha mezítlábas!)
csogu 2008.12.07. 15:24:10 / # 29687
Nem is tudom, hogy hirtelen kit neveznék meg élő sztárnak...?... Nekem sztár volt pl. Hofi. De ha zenénél maradunk, akkor hazai sztár Demjén, Zorán. Igen, ők valóban azok, még akkor is, ha a zenéjük nem nyeri el valakinek a tetszését. Pl. az Aradszky és a Koós már nem tartozik ebbe a kategóriába 2008-ban. Megasztár...Oláh Ibolya és Tóth Vera. Caramelnek is csak egy száma volt, ami sikeres volt, a többi pont 1 forintot sem ér. AHogy meg most becsalta a "zsűri" Király Viktort, az jól jellemzi, hogy mi folyik ebben az országban...hiába na, Király papa nem gyenge anyagilag és kapcsolatilag....a nagyérdemű zsűri nem szerette volna elvágni magát egy életre.
málna 2008.12.07. 14:13:22 / # 29686
avatar
Ráadásul Soho és B7.Amikor még éjszakáztam már azt sem vettem fel!Pont ezért!Az utólsóra emlékszem:Mínusz tíz fok,három jómadár ezzel a szarral a kezében."Ti rendeltetek?Igen?Majd akkor,ha már megettétek!" Otthagytam!Nincs vita!Egyél oszt faggyál meg!
málna 2008.12.07. 13:55:52 / # 29685
avatar
Cső! Az az igazság,hogy egy idő után,az összes "sztárnak" elmegy az esze.Pénz,siker,csillogás.Csak az a baj,hogy ennek a lánykának egy se jött be!:-))) De tényleg!Eljutott a legjobb 16-ba.És kész,ennyi!Érthetetlen hiúság! Jól csinálta a kolléga!
csogu 2008.12.07. 12:06:49 / # 29684
Hú, hirtelen nem jut eszembe annak a filmnek a címe, amit a napokban kaptam és a taxisokról szól. Érdemes lenne megnéznetek. Nem tudom, hogy mennyire valós képet mutat a világ taxisairól, de ha igaz, amit abban láttam, akkor már értem, hogy a kedves külföldi utasok miért viselkednek úgy, ahogy viselkednek... Nem tudom, hogy kinek milyen a vérmérséklete, de volt a filmben egy olyan jelenet, hogy az utas a hátsó ajtóban nyomta el a cigijét. Szerintem egy ilyen megmozdulása után Budapesten egy jó nagy adag élettapasztalattal lenne gazdagabb...

csogu 2008.12.07. 11:54:43 / # 29683
Gondolom a kedves "sztár" és barátja is józan volt... Elismerésem a KOLLÉGÁNAK a fellépése miatt!! Ez a honfitársunk megtanulta, hogy EURÓPÁBAN van!

Oldalszám: 10