| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.03.20. 15:02:47 / # 281051 |
|
Vettem nyulat a gyereknek!Ha megunja odaadom a kutyulinak!:P
Előzmény: #277931 kasu 2008.03.20. 08:31:30 |
| lilazoli | 2008.03.20. 14:59:45 / # 281099 |
|
A tagdijból nem fizetnek Bowlingot,se horgászversenyt,még a taxisnap sem ebből van finanszirozva!
|
| kolbász | 2008.03.20. 14:47:09 / # 281079 |
|
Az egyszerűségnek nincs határa, gondolom ilyenből van még bőven a főtaxinál , mint Te! Védeni is kell a mundért amig csöpög a méz!
Előzmény: #277931 kasu 2008.03.20. 08:31:30 |
| kolbász | 2008.03.20. 14:42:52 / # 281070 |
|
hát igen drága "kolléga" köszönöm a bizalmat agyi képességeimel kapcsolatban . számolni én is tudok csak azt nem tudtam ,hogy a Zrt.szóvivője vagy! " Hát mindenkit meg lehet venni" ! Lassan itt a tavasz, szükség van új ellenőrökre! Elfelejtetted a végére odatenni mit szakitanak a barátaid akiknek a "bowling versenyen" a vállát veregeted !!!!!! Hogy azt a pénzt jobb dolgokra is felhasználhatnák meg se fordul a fejedben?De neked a csapat a fontos nem az,hogy jobb körülmények közt dolgozhass. Még egyet kérdeznék; hogyan fértek el 850-en egy bowling teremben? Sokat kell várni, mire újra sorra kerülsz?
Előzmény: #280816 Nevem senki 2008.03.20. 12:41:47 |
| MCCCXCII | 2008.03.20. 14:08:45 / # 281061 |
|
HÁtha ez is érdekel még valakit.
|
|
| Nevem senki | 2008.03.20. 12:41:47 / # 280816 |
|
kolbász te tényleg nem vagy egy észlény!
Igen, mi tartjuk el a Zrt.-t a tagdíjunkkal.
Ebból fizetik a:
-központosokat
-telefonköltséget
-közüzemi díjakat
-bérleti díjat igénybevett szolgáltatásokért
-és minden egyebet, ami a cég működéséhez szükséges
És ebből fizetik még:
-a horgászversnyt
-a bowling versenyt
-a taxisnapot
-és minden olyan rendezvényt, ami azért van, hogy te jól érezd magad, szórakozz, lazíts egy kicsit és hogy egyszer esetleg CSAPAT-nak érezhessük magunkat.
No meg ebből van az a pénz is amit a bajba került kollégák megsegítésére fordítanak. Amikor valaki olyan bajba kerül, hogy dobozolunk a pénztárban, a Főtaxi minden esetben ugyanannyi összeget tesz mellé, amit mi összegyüjtöttünk. Segítséget egyébként ezen kívül is kaphat a rászoruló kollega, nem minden esetben vár ránk a cég.
Egyszóval kolbász, nagyon fontold meg amit kasu javasolt neked a maga közvetlen módján, de ha mégsem tünsz innen a p....ba, legalább ne írj hülyeségeket.
Előzmény: #280649 kolbász 2008.03.20. 10:51:20 |
| TOMLA | 2008.03.20. 10:53:50 / # 280715 |
|
No emmá valami. Mennyé má fel az IWIW-re oszt intézkedjél. Még mielőtt......
Előzmény: #277931 kasu 2008.03.20. 08:31:30 |
| kolbász | 2008.03.20. 10:53:03 / # 280655 |
|
Ja és légyszíves a tagdíjat időben befizetni mert a pálya le van foglalva!!
Előzmény: #277934 free 2008.03.19. 17:54:00 |
| kolbász | 2008.03.20. 10:51:20 / # 280649 |
|
Drága Free, nem csak az egész főtaxit de a kollégáiddal együtt az összes szabadidőprogramot (bowlingverseny) is Ti finanszírozzátok! Jó munkát!
Előzmény: #277934 free 2008.03.19. 17:54:00 |
| kolbász | 2008.03.20. 10:39:00 / # 280647 |
|
Ismételten csak egyet tudok érteni! Szankcionálva pedig csak az van, aki nem úgy fekszik ahogy mondják...... Azt hiszem ezzel kezdtem a hozzászólásaimat... És én még mindig nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, de sajnos vannak akik egyenlőbbek a többieknél..... Csak azt szabad fütyülni ami a kottában van, persze a kottát néhány ember rajzolja és nem az etikai szabályzat alapján...
Előzmény: #277934 free 2008.03.19. 17:54:00 |
| kasu | 2008.03.20. 08:31:30 / # 277931 |
|
na Te Lila Zoli! a francnak bajlodol egy ilyen Büdös Ganéval,egy segbe csinált fö köcsög, ha ennyire szar a FÖTAXI meg a kollégák föl lehet venni a kauciot oszt tipli a picsába/de nagyon sürgössen!/
|
| cbtaxi | 2008.03.20. 06:42:08 / # 277907 |
|
Szerintem engem se te tartasz el.És mivel látom,hogy értelmes vitát nem lehet veled folytatni,így részemről be is fejeztem!
|
| bemondó | 2008.03.20. 05:36:23 / # 277509 |
|
Ejnye de felhúztad magad. Engem pl nem te tartasz el. Szerintem.
|
| krokkx | 2008.03.19. 19:39:34 / # 278153 |
|
van itt valaki?
|
| lilazoli | 2008.03.19. 18:05:11 / # 277955 |
|
Mostmár tényleg érdekel ki vagy te tisztességes kollega!!
Előzmény: #277934 free 2008.03.19. 17:54:00 |
| lilazoli | 2008.03.19. 18:01:19 / # 277941 |
|
Egy fáradt este után űltem 8 órát !! Nem élveztem!
Előzmény: #277938 free 2008.03.19. 17:57:48 |
| free | 2008.03.19. 17:57:48 / # 277938 |
|
Mire célzol? igen. Nem volt az rossz.
Előzmény: #276266 lilazoli 2008.03.19. 15:47:41 |
| free | 2008.03.19. 17:54:00 / # 277934 |
|
Akkor miért sajnáljam a központosokak a szaros ezres levonásért????Mindenért sírnak , de beszélni ha 2 tud azt kész!!!!Makogni tudnak meg "bunkó taxisozni" !!!
Mi tartjuk el öket!!!!
Ha valahol rést hagyunk a szabályozásban ? Van akinek szakadék van nem rés !!!Mindent megtehet néhány kolléga!!! A többség hiába dolgozik tisztességesen!!! Hánynom kell a mellébeszéléstől!!!!!
Előzmény: #276683 cbtaxi 2008.03.19. 15:57:43 |
| lilazoli | 2008.03.19. 17:26:29 / # 277914 |
|
szervezet bűnőzés
|
| legendas | 2008.03.19. 16:43:05 / # 277866 |
|
Nemtudom eszt honnan hallotáto éjszaka jobban lehet melozni meg több a lové is
|