Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.03.20. 15:02:47 / # 281051
avatar
Vettem nyulat a gyereknek!Ha megunja odaadom a kutyulinak!:P
lilazoli 2008.03.20. 14:59:45 / # 281099
avatar
A tagdijból nem fizetnek Bowlingot,se horgászversenyt,még a taxisnap sem ebből van finanszirozva!

kolbász 2008.03.20. 14:47:09 / # 281079
avatar
Az egyszerűségnek nincs határa, gondolom ilyenből van még bőven a főtaxinál , mint Te! Védeni is kell a mundért amig csöpög a méz!
kolbász 2008.03.20. 14:42:52 / # 281070
avatar
hát igen drága "kolléga" köszönöm a bizalmat agyi képességeimel kapcsolatban . számolni én is tudok csak azt nem tudtam ,hogy a Zrt.szóvivője vagy! " Hát mindenkit meg lehet venni" ! Lassan itt a tavasz, szükség van új ellenőrökre! Elfelejtetted a végére odatenni mit szakitanak a barátaid akiknek a "bowling versenyen" a vállát veregeted !!!!!! Hogy azt a pénzt jobb dolgokra is felhasználhatnák meg se fordul a fejedben?De neked a csapat a fontos nem az,hogy jobb körülmények közt dolgozhass. Még egyet kérdeznék; hogyan fértek el 850-en egy bowling teremben? Sokat kell várni, mire újra sorra kerülsz?
MCCCXCII 2008.03.20. 14:08:45 / # 281061
HÁtha ez is érdekel még valakit.

Nevem senki 2008.03.20. 12:41:47 / # 280816
avatar
kolbász te tényleg nem vagy egy észlény! Igen, mi tartjuk el a Zrt.-t a tagdíjunkkal. Ebból fizetik a: -központosokat -telefonköltséget -közüzemi díjakat -bérleti díjat igénybevett szolgáltatásokért -és minden egyebet, ami a cég működéséhez szükséges És ebből fizetik még: -a horgászversnyt -a bowling versenyt -a taxisnapot -és minden olyan rendezvényt, ami azért van, hogy te jól érezd magad, szórakozz, lazíts egy kicsit és hogy egyszer esetleg CSAPAT-nak érezhessük magunkat. No meg ebből van az a pénz is amit a bajba került kollégák megsegítésére fordítanak. Amikor valaki olyan bajba kerül, hogy dobozolunk a pénztárban, a Főtaxi minden esetben ugyanannyi összeget tesz mellé, amit mi összegyüjtöttünk. Segítséget egyébként ezen kívül is kaphat a rászoruló kollega, nem minden esetben vár ránk a cég. Egyszóval kolbász, nagyon fontold meg amit kasu javasolt neked a maga közvetlen módján, de ha mégsem tünsz innen a p....ba, legalább ne írj hülyeségeket.
TOMLA 2008.03.20. 10:53:50 / # 280715
avatar
No emmá valami. Mennyé má fel az IWIW-re oszt intézkedjél. Még mielőtt......
kolbász 2008.03.20. 10:53:03 / # 280655
avatar
Ja és légyszíves a tagdíjat időben befizetni mert a pálya le van foglalva!!
kolbász 2008.03.20. 10:51:20 / # 280649
avatar
Drága Free, nem csak az egész főtaxit de a kollégáiddal együtt az összes szabadidőprogramot (bowlingverseny) is Ti finanszírozzátok! Jó munkát!
kolbász 2008.03.20. 10:39:00 / # 280647
avatar
Ismételten csak egyet tudok érteni! Szankcionálva pedig csak az van, aki nem úgy fekszik ahogy mondják...... Azt hiszem ezzel kezdtem a hozzászólásaimat... És én még mindig nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, de sajnos vannak akik egyenlőbbek a többieknél..... Csak azt szabad fütyülni ami a kottában van, persze a kottát néhány ember rajzolja és nem az etikai szabályzat alapján...
kasu 2008.03.20. 08:31:30 / # 277931
avatar
na Te Lila Zoli! a francnak bajlodol egy ilyen Büdös Ganéval,egy segbe csinált fö köcsög, ha ennyire szar a FÖTAXI meg a kollégák föl lehet venni a kauciot oszt tipli a picsába/de nagyon sürgössen!/

cbtaxi 2008.03.20. 06:42:08 / # 277907
avatar
Szerintem engem se te tartasz el.És mivel látom,hogy értelmes vitát nem lehet veled folytatni,így részemről be is fejeztem!

bemondó 2008.03.20. 05:36:23 / # 277509
avatar
Ejnye de felhúztad magad. Engem pl nem te tartasz el. Szerintem.

krokkx 2008.03.19. 19:39:34 / # 278153
avatar
van itt valaki?

lilazoli 2008.03.19. 18:05:11 / # 277955
avatar
Mostmár tényleg érdekel ki vagy te tisztességes kollega!!
lilazoli 2008.03.19. 18:01:19 / # 277941
avatar
Egy fáradt este után űltem 8 órát !! Nem élveztem!
free 2008.03.19. 17:57:48 / # 277938
avatar
Mire célzol? igen. Nem volt az rossz.
free 2008.03.19. 17:54:00 / # 277934
avatar
Akkor miért sajnáljam a központosokak a szaros ezres levonásért????Mindenért sírnak , de beszélni ha 2 tud azt kész!!!!Makogni tudnak meg "bunkó taxisozni" !!! Mi tartjuk el öket!!!! Ha valahol rést hagyunk a szabályozásban ? Van akinek szakadék van nem rés !!!Mindent megtehet néhány kolléga!!! A többség hiába dolgozik tisztességesen!!! Hánynom kell a mellébeszéléstől!!!!!
lilazoli 2008.03.19. 17:26:29 / # 277914
avatar
szervezet bűnőzés

legendas 2008.03.19. 16:43:05 / # 277866
avatar
Nemtudom eszt honnan hallotáto éjszaka jobban lehet melozni meg több a lové is

Oldalszám: 1757