Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.03.19. 16:01:23 / # 276701
avatar
Na léptem,mert BKV-z ni kell és nem érek be.

cbtaxi 2008.03.19. 15:58:26 / # 276688
avatar
Úgy-úgy! Ettől megyek én is a falnak!!! :)))))))
cbtaxi 2008.03.19. 15:57:43 / # 276683
avatar
Ez már egy másik téma, nem központos.( hál Istennek:)))) Amit most leírtál,az egy teljesen "szabályos" késés. Mondhatnám:egyértelmü eset. Aki megmért,azért tudta megtenni,mert ő odaért időben.Akit megmértek,az nem. Nem vagyok időmérő sem etikás.Engem is ugyan úgy súlythat ez a szabály bármikor,mint téged. Azt mondod,13 másodperc? Hol legyen a határ? Akkor,aki 14-et "csúszik",szintén jogot formálhatna némi lojalitásra. Aki 15-öt, az újfent. És így tovább....... Mindig csak másodpercek vannak. Nem tudom,érted-e mire gondolok? Értelmetlenné válik az egész szabályozás,ha valahol rést hagyunk benne. Pedig értünk van és ellenünk! Paradoxon,de így van! Ha én kések 10-15-öt,akkor lelketlen,szemét dög az,aki ezért a "pár másodpercért" szankcionál és "kiveszi a zsebemből" a pénzt! De ha levernek,és az késik,akkor ő a rohadék,aki a zsebembe turkál. Tessék őt letíltani!! Egyszerre éljük át az etikai szabályzat "áldásos" és "káros" hasznát. Olyan nincs,hogy mindenkinek jó legyen. Legfeljebb törekedni rá.
Akos1758 2008.03.19. 15:54:58 / # 276420
avatar
CSOGU HIJJÁ FŐ, FONTOS!!! megpusztúlt a kártyaolvasóm, oda kéne adnom a tegnapi bowlingró a képeket sd-n... Ja, és szerezhetnél nekem egyet ocsón :DDD

lilazoli 2008.03.19. 15:47:41 / # 276266
avatar
Emlékszel még a 2 órás rendszerre???
lilazoli 2008.03.19. 15:45:22 / # 276264
avatar
A kedvencem " Drága most űltem be !! Volt valami kitétel????"

free 2008.03.19. 15:26:08 / # 276260
avatar
Így is lehet szemlélni a dolgokat.Nem hibáztatom a központosokat , persze ők is emberek, de sajnos tudom , néha szakad a cérna és bizony a taxis "paraszt " lesz , a reklama csatornán már egyszerre 20-an próbálkoznak , mert már nincs idege szóba állni a "bunkókkal" az 1-esnek. A pontokról annyit , hogy leírtam azt is , nem igazából lényeges , mert nehéz 3-at 24h alatt összeszedni. Csak néha furcsa , hogy van kezelő aki 1óra alatt 20-25 pontot szór szét. Aztán leveszik a csőről... De nézzük csak , ha egy központosnak akár "ezres nagyságrendű" lehet a levonás (kedves Nevem Senki), mi hogy állunk ezzel a kérdéssel? Mondjuk egy péntek reggel 12 óra meló után , mert velünk is előfordul , hogy kimerülünk a melóba még ha a központos számára ez hihetetlen is, mondjuk még egy utolsó címbe belenyúlsz , mert kell a pénz persze. Egy kis torna, felveszed néggyel , időmérő rádgurul és mondjuk csúszol 13 másodpercet. Péntek reggel . Megválthatsz három napot ugye? 7500ft. ugrott viszont így is a péntek , az szerény számitás szerint mondjuk legyen 20000ft. össz fizetsz 17 másodpercér kb27500ft-t....
cbtaxi 2008.03.19. 15:09:37 / # 276007
avatar
Visszautasítom!!!!!! A Sándorok valóban ellazsálták a dolgot! De ma gyönyörű idő van! ( Legalábbis így az ablakon keresztül:)))) Szóval mi,Józsefek azért, tesszük a dógunkat. Nna.....!

TOMLA 2008.03.19. 14:14:50 / # 276801
avatar
Ne is vedd észre Zoli.
TOMLA 2008.03.19. 14:12:51 / # 276795
avatar
Meggondolnám én ezt a névnapozást. Milyen zsákban, milyen meleg? Sándor meg József barátaim. Ezt jól elqrtátok/ahogy ezt a jelenlegi nemzetvezető et. mondogatni szokta volt/ Hannye, hinnye, hunnye !

TOMLA 2008.03.19. 13:54:53 / # 276687
avatar
No itten vagyon egy Trubadúr. Már ha ugyanarra gondolunk.:-)))

Jony 2008.03.19. 12:56:36 / # 276265
avatar
Hello! Boldog Névnapot a JÓZSEFEKNEK!

lilazoli 2008.03.19. 12:17:43 / # 275909
avatar
a seggedett keresem ,hogy kinyaljalak !! Te senkiházi kurva!
Nevem senki 2008.03.19. 09:28:07 / # 275565
avatar
Valamit még hozzáfűznék cb írásához! Nehogy azt hidd, hogy a központosok nincsenek szankcionálva! Tegnap bent voltam a Szatírnál, és egy nagy köteg borítékban vannak nála , név szerin osztályozva az elrontott rendelések diszpói! Ákos barátunk 1 napot dolgozott, de már ezres nagyságrendű levonásnak néz elébe fizetékor. Kemény dolog ám 12 órán át koncentrálni és a végén azzal a tudattal hazamenni, hogy a mai kereset negyede-harmada ugrott! Végezetül, és többet már nem írok ebben a témában: Nekem is volt olyan pocsék napom, amikor semmi nem sikerült és valakit okolnom kellett a saját hülyeségemért. Én is nekimentem a bentieknek (jobb hijján), gondolván majd jól elverem rajtuk a port a tré napért. Össze is vesztem az Erával és láss csodát! Én még napokig duzzogtam, Ő meg tette a dolgát. Vettem fel tőle címet, reklamáltam nála, találkoztam vele a központban és visszaköszönt. Én a helyében azért lehet, hogy elküldtem volna magamat a tarka toszba. Nem sztárolni akarom az Erát. Nem jobb és nem rosszabb Ő mint a többiek bent vagy kint. Csak ember, hibákkal és jó tulajdonságokkal teli. Úgy hogy azt hiszem jövök neki eggyel és ha egyszer kedve támad morogni velem egy kicsit, azt hiszem nem fogok visszaszólni:-))))
nemkar 2008.03.19. 08:04:08 / # 275519
avatar
Mondom boldog névnapot minden JÓZSEF-nek. Nem érted?-:)) Itt a tavasz!!!
cbtaxi 2008.03.19. 08:01:35 / # 275514
avatar

cbtaxi 2008.03.19. 07:57:58 / # 275512
avatar
Nagyon fáradt vok így 29 óra talpon lét után, és este megyek vissza. Tehát röviden. 1,Az első megállapításod az "1 nyomásra belőve hagyják"olyannyira képtelenség hogy cáfolni sem érdemes. Úgyanis,két cím között a gép mindig alaphelyzetbe áll. Tehát tecnikailag LEHETETLEN amit állítasz! Ez "sajna" tény!Bármikor meggyőzödhetsz róla,ha benézel. A többi felsorolás már emberi tényező. És ami személy szerint engem bánt,az az, hogy ezekben a dolgokban,te rosszindulatot,hanyagságot,gonoszságot,kárörvendést látsz! Pedig lehetne fáradság,idegkimerültség,túlhajszoltság,stressz stb is az ok! Ráadásul az általad felsorolt "pontszórás" erősen elnagyolt! Nem ez jellemzi a központ munkáját.A plusz teher,amit a központ vállára raknak sokan.Drosztelsőként túlnyomja magát-adminiszráció-ponttörlés-időveszteség! - "Kérem a következő drosztelsőt!"- ,s a nyitott kódkapuba újra belenyomva: -"elfogytunk,nincs több"- és újra bent a pont!Újra adminiszráció-ponttörlés-időveszteség! Vagy,rájövök, hogy én nem szeretem "azt" az utast: - "visszadnám 1 pontért!".-Adminiszráció-pontrögzítés-időveszteség! Kár ellenséget látni egymásban,még akkor is, ha van mit egymás szemére hánynunk. Én és pár társam, különösen nehéz helyzetbe vagyunk.Két tűz között, nap mint nap próbálunk megfelelni mindkét oldalon! Nem tudjuk és nem is akarjuk megváltani a világot, egyik oldalt sem.A hibáinkért keményen megfizetünk itt is,ott is! Szemléletváltás kell mindkét oldalon, mert a háborúzás,senkinek nem jó!
csogu 2008.03.19. 06:54:13 / # 275499
245? Az igeeen:-)
csogu 2008.03.19. 06:53:48 / # 275493
Így igaz, Minden Józsefnek és utólagosan minden Sándornak is boldog névnapot!
nemkar 2008.03.19. 05:41:52 / # 275486
avatar
Ja, és még valami. Itt is, minden kedves JÓZSEF-nek boldog névnapot kívánok!!

Oldalszám: 1757