| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.03.19. 16:01:23 / # 276701 |
|
Na léptem,mert BKV-z ni kell és nem érek be.
|
| cbtaxi | 2008.03.19. 15:58:26 / # 276688 |
|
Úgy-úgy! Ettől megyek én is a falnak!!! :)))))))
Előzmény: #276264 lilazoli 2008.03.19. 15:45:22 |
| cbtaxi | 2008.03.19. 15:57:43 / # 276683 |
|
Ez már egy másik téma, nem központos.( hál Istennek:))))
Amit most leírtál,az egy teljesen "szabályos" késés.
Mondhatnám:egyértelmü eset.
Aki megmért,azért tudta megtenni,mert ő odaért időben.Akit megmértek,az nem.
Nem vagyok időmérő sem etikás.Engem is ugyan úgy súlythat ez a szabály bármikor,mint téged.
Azt mondod,13 másodperc? Hol legyen a határ?
Akkor,aki 14-et "csúszik",szintén jogot formálhatna némi lojalitásra.
Aki 15-öt, az újfent. És így tovább.......
Mindig csak másodpercek vannak.
Nem tudom,érted-e mire gondolok?
Értelmetlenné válik az egész szabályozás,ha valahol rést hagyunk benne.
Pedig értünk van és ellenünk!
Paradoxon,de így van!
Ha én kések 10-15-öt,akkor lelketlen,szemét dög az,aki ezért a "pár másodpercért" szankcionál és "kiveszi a zsebemből" a pénzt!
De ha levernek,és az késik,akkor ő a rohadék,aki a zsebembe turkál.
Tessék őt letíltani!!
Egyszerre éljük át az etikai szabályzat "áldásos" és "káros" hasznát.
Olyan nincs,hogy mindenkinek jó legyen.
Legfeljebb törekedni rá.
Előzmény: #276260 free 2008.03.19. 15:26:08 |
| Akos1758 | 2008.03.19. 15:54:58 / # 276420 |
|
CSOGU HIJJÁ FŐ, FONTOS!!!
megpusztúlt a kártyaolvasóm, oda kéne adnom a tegnapi bowlingró a képeket sd-n... Ja, és szerezhetnél nekem egyet ocsón :DDD
|
| lilazoli | 2008.03.19. 15:47:41 / # 276266 |
|
Emlékszel még a 2 órás rendszerre???
Előzmény: #276260 free 2008.03.19. 15:26:08 |
| lilazoli | 2008.03.19. 15:45:22 / # 276264 |
|
A kedvencem " Drága most űltem be !! Volt valami kitétel????"
|
| free | 2008.03.19. 15:26:08 / # 276260 |
|
Így is lehet szemlélni a dolgokat.Nem hibáztatom a központosokat , persze ők is emberek, de sajnos tudom , néha szakad a cérna és bizony a taxis "paraszt " lesz , a reklama csatornán már egyszerre 20-an próbálkoznak , mert már nincs idege szóba állni a "bunkókkal" az 1-esnek.
A pontokról annyit , hogy leírtam azt is , nem igazából lényeges , mert nehéz 3-at 24h alatt összeszedni. Csak néha furcsa , hogy van kezelő aki 1óra alatt 20-25 pontot szór szét. Aztán leveszik a csőről...
De nézzük csak , ha egy központosnak akár "ezres nagyságrendű" lehet a levonás (kedves Nevem Senki), mi hogy állunk ezzel a kérdéssel? Mondjuk egy péntek reggel 12 óra meló után , mert velünk is előfordul , hogy kimerülünk a melóba még ha a központos számára ez hihetetlen is, mondjuk még egy utolsó címbe belenyúlsz , mert kell a pénz persze. Egy kis torna, felveszed néggyel , időmérő rádgurul és mondjuk csúszol 13 másodpercet. Péntek reggel . Megválthatsz három napot ugye? 7500ft. ugrott viszont így is a péntek , az szerény számitás szerint mondjuk legyen 20000ft. össz fizetsz 17 másodpercér kb27500ft-t....
Előzmény: #275512 cbtaxi 2008.03.19. 07:57:58 |
| cbtaxi | 2008.03.19. 15:09:37 / # 276007 |
|
Visszautasítom!!!!!!
A Sándorok valóban ellazsálták a dolgot!
De ma gyönyörű idő van! ( Legalábbis így az ablakon keresztül:))))
Szóval mi,Józsefek azért, tesszük a dógunkat.
Nna.....!
|
| TOMLA | 2008.03.19. 14:14:50 / # 276801 |
|
Ne is vedd észre Zoli.
Előzmény: #275909 lilazoli 2008.03.19. 12:17:43 |
| TOMLA | 2008.03.19. 14:12:51 / # 276795 |
|
Meggondolnám én ezt a névnapozást. Milyen zsákban, milyen meleg? Sándor meg József barátaim. Ezt jól elqrtátok/ahogy ezt a jelenlegi nemzetvezető et. mondogatni szokta volt/
Hannye, hinnye, hunnye !
|
| TOMLA | 2008.03.19. 13:54:53 / # 276687 |
|
No itten vagyon egy Trubadúr. Már ha ugyanarra gondolunk.:-)))
|
| Jony | 2008.03.19. 12:56:36 / # 276265 |
|
Hello! Boldog Névnapot a JÓZSEFEKNEK!
|
| lilazoli | 2008.03.19. 12:17:43 / # 275909 |
|
a seggedett keresem ,hogy kinyaljalak !! Te senkiházi kurva!
Előzmény: #275448 tesco 2008.03.19. 04:06:56 |
| Nevem senki | 2008.03.19. 09:28:07 / # 275565 |
|
Valamit még hozzáfűznék cb írásához!
Nehogy azt hidd, hogy a központosok nincsenek szankcionálva! Tegnap bent voltam a Szatírnál, és egy nagy köteg borítékban vannak nála , név szerin osztályozva az elrontott rendelések diszpói! Ákos barátunk 1 napot dolgozott, de már ezres nagyságrendű levonásnak néz elébe fizetékor.
Kemény dolog ám 12 órán át koncentrálni és a végén azzal a tudattal hazamenni, hogy a mai kereset negyede-harmada ugrott!
Végezetül, és többet már nem írok ebben a témában:
Nekem is volt olyan pocsék napom, amikor semmi nem sikerült és valakit okolnom kellett a saját hülyeségemért. Én is nekimentem a bentieknek (jobb hijján), gondolván majd jól elverem rajtuk a port a tré napért. Össze is vesztem az
Erával és láss csodát! Én még napokig duzzogtam, Ő meg tette a dolgát. Vettem fel tőle címet, reklamáltam nála, találkoztam vele a központban és visszaköszönt.
Én a helyében azért lehet, hogy elküldtem volna magamat a tarka toszba.
Nem sztárolni akarom az Erát. Nem jobb és nem rosszabb Ő mint a többiek bent vagy kint.
Csak ember, hibákkal és jó tulajdonságokkal teli. Úgy hogy azt hiszem jövök neki eggyel és ha egyszer kedve támad morogni velem egy kicsit, azt hiszem nem fogok visszaszólni:-))))
Előzmény: #275383 free 2008.03.18. 17:09:59 |
| nemkar | 2008.03.19. 08:04:08 / # 275519 |
|
Mondom boldog névnapot minden JÓZSEF-nek.
Nem érted?-:))
Itt a tavasz!!!
Előzmény: #275512 cbtaxi 2008.03.19. 07:57:58 |
| cbtaxi | 2008.03.19. 08:01:35 / # 275514 |
|
|
| cbtaxi | 2008.03.19. 07:57:58 / # 275512 |
|
Nagyon fáradt vok így 29 óra talpon lét után, és este megyek vissza.
Tehát röviden.
1,Az első megállapításod az "1 nyomásra belőve hagyják"olyannyira képtelenség hogy cáfolni sem érdemes.
Úgyanis,két cím között a gép mindig alaphelyzetbe áll.
Tehát tecnikailag LEHETETLEN amit állítasz! Ez "sajna" tény!Bármikor meggyőzödhetsz róla,ha benézel.
A többi felsorolás már emberi tényező. És ami személy szerint engem bánt,az az, hogy ezekben a dolgokban,te rosszindulatot,hanyagságot,gonoszságot,kárörvendést látsz!
Pedig lehetne fáradság,idegkimerültség,túlhajszoltság,stressz stb is az ok!
Ráadásul az általad felsorolt "pontszórás" erősen elnagyolt! Nem ez jellemzi a központ munkáját.A plusz teher,amit a központ vállára raknak sokan.Drosztelsőként túlnyomja magát-adminiszráció-ponttörlés-időveszteség!
- "Kérem a következő drosztelsőt!"- ,s a nyitott kódkapuba újra belenyomva: -"elfogytunk,nincs több"- és újra bent a pont!Újra adminiszráció-ponttörlés-időveszteség!
Vagy,rájövök, hogy én nem szeretem "azt" az utast: - "visszadnám 1 pontért!".-Adminiszráció-pontrögzítés-időveszteség!
Kár ellenséget látni egymásban,még akkor is, ha van mit egymás szemére hánynunk.
Én és pár társam, különösen nehéz helyzetbe vagyunk.Két tűz között, nap mint nap próbálunk megfelelni mindkét oldalon!
Nem tudjuk és nem is akarjuk megváltani a világot, egyik oldalt sem.A hibáinkért keményen megfizetünk itt is,ott is!
Szemléletváltás kell mindkét oldalon, mert a háborúzás,senkinek nem jó!
Előzmény: #275383 free 2008.03.18. 17:09:59 |
| csogu | 2008.03.19. 06:54:13 / # 275499 |
|
245? Az igeeen:-)
Előzmény: #275438 trubadur 2008.03.19. 03:57:35 |
|
| csogu | 2008.03.19. 06:53:48 / # 275493 |
|
Így igaz, Minden Józsefnek és utólagosan minden Sándornak is boldog névnapot!
Előzmény: #275486 nemkar 2008.03.19. 05:41:52 |
|
| nemkar | 2008.03.19. 05:41:52 / # 275486 |
|
Ja, és még valami.
Itt is, minden kedves JÓZSEF-nek boldog névnapot kívánok!!
|