| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nemkar | 2008.03.19. 05:36:11 / # 275471 |
|
Szerintem Te egyszer, nagyon ki fogod húzni a gyufát valakinél.-:)))
Előzmény: #275448 tesco 2008.03.19. 04:06:56 |
| tesco | 2008.03.19. 04:06:56 / # 275448 |
|
Hi all! a lilamajom is bowlingozik vagy más felöl nyalja a seggeket?
|
| trubadur | 2008.03.19. 03:57:35 / # 275438 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Örömmel szeretném első kézből tudatni veletek hogy, csipetke barátunk (alias227)nagyon de nagyon csúnyán, elkalapálta okoska (alias1048)kolegánkat a mai bówling versenyen !!!
Oda lett a csúcs,oda a büszkeség :-)))) hát ez ilyen!DDDDDD
Egyszer mindenkinek le kell esni a csúcsról, ma ez meg történt....még egyszer Gratula..Csipike
|
| attus | 2008.03.18. 19:36:40 / # 275483 |
|
Te inkább igyál valamit, ha van pénzed!:-)
...meg hozzál egy kis meleget(de ne a capellából:D)!
Előzmény: #275334 Nevem senki 2008.03.18. 12:15:46 |
| csipetke | 2008.03.18. 18:22:54 / # 275456 |
|
Lilazoli!
Olvasgattam az előzményeket. Ezekkel azonosítasz engem? Hülye vagy? Ha én írok majd ezen a néven teszem, úgyhogy ne gyanúsíts többé senkivel. Lila majom DDDDDDDDD
|
| törölt felh. | 2008.03.18. 17:41:42 / # 275437 |
|
Diszpécserekről csak annyit van olyan mikor nem is dolgozom de hallgatom az én kedvenc diszpécseremet .Egyszerűen megnyugtat a hangja a kisasszonynak.(Remélem még kisasszony).
|
| napster | 2008.03.18. 17:15:24 / # 275402 |
|
van itt olyan fő taxisakia délinél szokott állni??
|
| free | 2008.03.18. 17:11:01 / # 275395 |
|
Nem publikusak..........
Mi van ?
Előzmény: #275354 cbtaxi 2008.03.18. 14:50:53 |
| free | 2008.03.18. 17:09:59 / # 275383 |
|
És amikor 1 nyomásra belőve hagyják a következő címnél is? 1 pontod lesz , pedig csak simán nyomtál a címre. Péntek este milyen izgalmas 2 ponttal kezdeni . Vagy kikeveri a kódod és nem is melóztál. Vagy visszaadod a címet , mert nem létezik és "siet " a diszpécser , nem figyel 1 pont. Vagy kéred a pontot , mert nem jó a cím, a kezelő megköszöni , mert nem érdekli mit mond a "paraszt" taxis és a címet rajta hagyja és a többi "paraszt" szól neki , hogy a kolléga visszaadta a címet.Vagy rossz a cím , te bejelzel , hogy segíts , a gép adja a pontot , a kezelő meg hagyja a pontot. De nem a pontokkal van baj. Még így is nehezen jöhet össze a 3 24h-n belül.
Előzmény: #275353 cbtaxi 2008.03.18. 14:44:52 |
| cbtaxi | 2008.03.18. 14:50:53 / # 275354 |
|
Nekem közel 20 éves Főtaxis tapasztalotom van.Egy pár évet lehúztam anno a központban is.
Ha arra érdemesnek találsz,velem bocsátkozhatsz szakmai vitába.
Persze a benti dolgok (konkrétumok) itt nem publikusak, ezt remélem megérted.De személyesen bármikor,bárhol, vagy ha gondolod E-mailban állok rendelkezésedre!
Előzmény: #274418 free 2008.03.18. 03:12:05 |
| cbtaxi | 2008.03.18. 14:44:52 / # 275353 |
|
Már megbocsáss,de a központos nem ad pontot,CSAK ha kéri a gépész!( PL: "belekaptam,bocs" vagy "visszaadom 1 pontért"
MINDEN MÁS ESETBEN a számítógép "pontoz"!!!!!
Meg sem tudjuk akadályozni,de előidézni sem!
Igaza van Ákosnak,be kellenne nézned egy órácskára, és talán onnantól te is másképp látnád a dolgokat!
És ezt most nagyon komolyan és őszintén gondolom!
Előzmény: #275326 kolbász 2008.03.18. 11:41:23 |
| Akos1758 | 2008.03.18. 13:47:43 / # 275350 |
|
ott a pont... :)))
Előzmény: #275334 Nevem senki 2008.03.18. 12:15:46 |
| Nevem senki | 2008.03.18. 12:15:46 / # 275334 |
|
Nem osztogatnak ők neked semmit!
Ha sokat nyomsz, a gép adja, ha belekapsz, te kéred:-)))
Előzmény: #275326 kolbász 2008.03.18. 11:41:23 |
| kolbász | 2008.03.18. 11:41:23 / # 275326 |
|
Tehát; arról van szó, hogy adott esetben olyan telefonos/diszpécser osztogat pontokat az utcán dolgozó- még az Akadémia telepet is ismerő taxisoknak- aki még a belső kerületek főbb útvonalaival sincs tisztában! Érthető már srácok?
Előzmény: #274628 cbtaxi 2008.03.18. 07:35:24 |
| Akos1758 | 2008.03.18. 11:25:16 / # 275317 |
|
Mondj nekem egyetlen olyan (többszemélyes) munkahelyet a világon, ahol egyformán profi mindenki, nincsenek kevésbé tapasztaltak, nem oly rátermettek, egységesen tud mindenki. Ez egy kép, amit anno elképzeltek és papíron bizonygattak úgy 20 évvel ezelőttig, de akkor sem volt igaz.
Előzmény: #275295 kolbász 2008.03.18. 11:08:54 |
| Akos1758 | 2008.03.18. 11:21:18 / # 275311 |
|
Valóban egy adott "szakmai vitában" ugrálhatnék én "tacskó" létemre, nagy eséllyel a legújabb ötletem is csak egy lenne azok közül, amit az "öregek" már 10szer kipróbáltak... Hiába, nincsenek évtizedes tapasztalataim a taxizás terén. De hát kérlek, szerintem nem is azt tettem... Nem próbáltam régi nagy kérdésekre választ adni, megváltani a világot. Egyszerűen mikor (véleményem szerint) minősíthetetlen stílusban becsmérelni kezdted a központ dolgozóit megírtam a véleményem most, hogy kezdem megiserni a központ munkamenetét (remélem így már elfogadhatóbban fogalmaztam;))...
Előzmény: #274418 free 2008.03.18. 03:12:05 |
| nemkar | 2008.03.18. 11:09:49 / # 275297 |
|
Én is!!!!!!!!-:))))
Akkor már ketten vagyunk.
Vagy, esetleg........
Trubadur??!!.........-:))
Előzmény: #274786 6ker 2008.03.18. 09:27:52 |
| kolbász | 2008.03.18. 11:08:54 / # 275295 |
|
Ezzel 100%-ban egyet tudok érteni! Gyengébbek kedvéért; ezt a nemlétező utcasarkos sztorit is csak azért írtam le, hogy érzékeltessem, a központban sem egyenlő mindenki...... (Kedves cbtaxi)
Előzmény: #275223 free 2008.03.18. 10:42:31 |
| free | 2008.03.18. 10:42:31 / # 275223 |
|
Csak néhány gondolat.
Egy új etikai szabályzat. Ne csak a csókosoknak legyen jó , legyen egy kicsit taxisbarátabb szabályzat.
Egy "tiszta", következetes E.B.!!!!
Korrupció kizárva!!!!!
Jó lenne , ha az E.B. tagjai között nem lennének néhányan, akik most csak a Főtaxi testére tapadt piócák inkább, mint következetes, egyenes emberek....
De ha már csak ilyenek jutottak nekünk legalább engedtessék meg ,hogy a magam módján véleményt alkossak , mint ahogy néhányan azt mások bőrére teszik , én velük ellentétben egyszerűen leírom.
Előzmény: #274631 bemondó 2008.03.18. 07:58:15 |
| lilazoli | 2008.03.18. 10:20:31 / # 275167 |
|
:(((((((((((((((((((((((
Előzmény: #274786 6ker 2008.03.18. 09:27:52 |