Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2008.03.19. 05:36:11 / # 275471
avatar
Szerintem Te egyszer, nagyon ki fogod húzni a gyufát valakinél.-:)))
tesco 2008.03.19. 04:06:56 / # 275448
avatar
Hi all! a lilamajom is bowlingozik vagy más felöl nyalja a seggeket?

trubadur 2008.03.19. 03:57:35 / # 275438
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Örömmel szeretném első kézből tudatni veletek hogy, csipetke barátunk (alias227)nagyon de nagyon csúnyán, elkalapálta okoska (alias1048)kolegánkat a mai bówling versenyen !!! Oda lett a csúcs,oda a büszkeség :-)))) hát ez ilyen!DDDDDD Egyszer mindenkinek le kell esni a csúcsról, ma ez meg történt....még egyszer Gratula..Csipike

attus 2008.03.18. 19:36:40 / # 275483
avatar
Te inkább igyál valamit, ha van pénzed!:-) ...meg hozzál egy kis meleget(de ne a capellából:D)!
csipetke 2008.03.18. 18:22:54 / # 275456
avatar
Lilazoli! Olvasgattam az előzményeket. Ezekkel azonosítasz engem? Hülye vagy? Ha én írok majd ezen a néven teszem, úgyhogy ne gyanúsíts többé senkivel. Lila majom DDDDDDDDD

törölt felh. 2008.03.18. 17:41:42 / # 275437
avatar
Diszpécserekről csak annyit van olyan mikor nem is dolgozom de hallgatom az én kedvenc diszpécseremet .Egyszerűen megnyugtat a hangja a kisasszonynak.(Remélem még kisasszony).

napster 2008.03.18. 17:15:24 / # 275402
avatar
van itt olyan fő taxisakia délinél szokott állni??

free 2008.03.18. 17:11:01 / # 275395
avatar
Nem publikusak.......... Mi van ?
free 2008.03.18. 17:09:59 / # 275383
avatar
És amikor 1 nyomásra belőve hagyják a következő címnél is? 1 pontod lesz , pedig csak simán nyomtál a címre. Péntek este milyen izgalmas 2 ponttal kezdeni . Vagy kikeveri a kódod és nem is melóztál. Vagy visszaadod a címet , mert nem létezik és "siet " a diszpécser , nem figyel 1 pont. Vagy kéred a pontot , mert nem jó a cím, a kezelő megköszöni , mert nem érdekli mit mond a "paraszt" taxis és a címet rajta hagyja és a többi "paraszt" szól neki , hogy a kolléga visszaadta a címet.Vagy rossz a cím , te bejelzel , hogy segíts , a gép adja a pontot , a kezelő meg hagyja a pontot. De nem a pontokkal van baj. Még így is nehezen jöhet össze a 3 24h-n belül.
cbtaxi 2008.03.18. 14:50:53 / # 275354
avatar
Nekem közel 20 éves Főtaxis tapasztalotom van.Egy pár évet lehúztam anno a központban is. Ha arra érdemesnek találsz,velem bocsátkozhatsz szakmai vitába. Persze a benti dolgok (konkrétumok) itt nem publikusak, ezt remélem megérted.De személyesen bármikor,bárhol, vagy ha gondolod E-mailban állok rendelkezésedre!
cbtaxi 2008.03.18. 14:44:52 / # 275353
avatar
Már megbocsáss,de a központos nem ad pontot,CSAK ha kéri a gépész!( PL: "belekaptam,bocs" vagy "visszaadom 1 pontért" MINDEN MÁS ESETBEN a számítógép "pontoz"!!!!! Meg sem tudjuk akadályozni,de előidézni sem! Igaza van Ákosnak,be kellenne nézned egy órácskára, és talán onnantól te is másképp látnád a dolgokat! És ezt most nagyon komolyan és őszintén gondolom!
Akos1758 2008.03.18. 13:47:43 / # 275350
avatar
ott a pont... :)))
Nevem senki 2008.03.18. 12:15:46 / # 275334
avatar
Nem osztogatnak ők neked semmit! Ha sokat nyomsz, a gép adja, ha belekapsz, te kéred:-)))
kolbász 2008.03.18. 11:41:23 / # 275326
avatar
Tehát; arról van szó, hogy adott esetben olyan telefonos/diszpécser osztogat pontokat az utcán dolgozó- még az Akadémia telepet is ismerő taxisoknak- aki még a belső kerületek főbb útvonalaival sincs tisztában! Érthető már srácok?
Akos1758 2008.03.18. 11:25:16 / # 275317
avatar
Mondj nekem egyetlen olyan (többszemélyes) munkahelyet a világon, ahol egyformán profi mindenki, nincsenek kevésbé tapasztaltak, nem oly rátermettek, egységesen tud mindenki. Ez egy kép, amit anno elképzeltek és papíron bizonygattak úgy 20 évvel ezelőttig, de akkor sem volt igaz.
Akos1758 2008.03.18. 11:21:18 / # 275311
avatar
Valóban egy adott "szakmai vitában" ugrálhatnék én "tacskó" létemre, nagy eséllyel a legújabb ötletem is csak egy lenne azok közül, amit az "öregek" már 10szer kipróbáltak... Hiába, nincsenek évtizedes tapasztalataim a taxizás terén. De hát kérlek, szerintem nem is azt tettem... Nem próbáltam régi nagy kérdésekre választ adni, megváltani a világot. Egyszerűen mikor (véleményem szerint) minősíthetetlen stílusban becsmérelni kezdted a központ dolgozóit megírtam a véleményem most, hogy kezdem megiserni a központ munkamenetét (remélem így már elfogadhatóbban fogalmaztam;))...
nemkar 2008.03.18. 11:09:49 / # 275297
avatar
Én is!!!!!!!!-:)))) Akkor már ketten vagyunk. Vagy, esetleg........ Trubadur??!!.........-:))
kolbász 2008.03.18. 11:08:54 / # 275295
avatar
Ezzel 100%-ban egyet tudok érteni! Gyengébbek kedvéért; ezt a nemlétező utcasarkos sztorit is csak azért írtam le, hogy érzékeltessem, a központban sem egyenlő mindenki...... (Kedves cbtaxi)
free 2008.03.18. 10:42:31 / # 275223
avatar
Csak néhány gondolat. Egy új etikai szabályzat. Ne csak a csókosoknak legyen jó , legyen egy kicsit taxisbarátabb szabályzat. Egy "tiszta", következetes E.B.!!!! Korrupció kizárva!!!!! Jó lenne , ha az E.B. tagjai között nem lennének néhányan, akik most csak a Főtaxi testére tapadt piócák inkább, mint következetes, egyenes emberek.... De ha már csak ilyenek jutottak nekünk legalább engedtessék meg ,hogy a magam módján véleményt alkossak , mint ahogy néhányan azt mások bőrére teszik , én velük ellentétben egyszerűen leírom.
lilazoli 2008.03.18. 10:20:31 / # 275167
avatar
:(((((((((((((((((((((((
Oldalszám: 1757