Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
trubadur 2008.03.20. 15:47:09 / # 281300
avatar
Az ördög nem alszik !!!!

trubadur 2008.03.20. 15:45:45 / # 281302
avatar
Legalább egy fényképet mutass a galériában amin én vagyok látható
kolbász 2008.03.20. 15:44:52 / # 281299
avatar
Ezt a két dolgot nem lehet ketté választani, de ez nem a Te hibád, mert gondolom nem Te választottad őt barátodnak, hanem ő téged! Mindig a főnöknek kell meghúzni a határt, de mindenkinek vannak gyenge pontjai, bár azt hiszi ez az erőssége!
lilazoli 2008.03.20. 15:42:58 / # 281257
avatar
??????
kolbász 2008.03.20. 15:40:15 / # 281234
avatar
Nem Te rigómezei vagy!
lilazoli 2008.03.20. 15:39:02 / # 281227
avatar
Mondom ,hogy nem ismersz!!!!! Lőrinc utca 19
Nevem senki 2008.03.20. 15:37:35 / # 281225
avatar
Elegem van! Én vagyok a bolond, hogy ilyen közhülyékkel beszélgetek, mint te. Méghogy a kasu egyszerű!! Ő csak szókimondó, az egyszerű te vagy, de mint a fakerék! Legalább egy fényképet mutass a galériában amin én vagyok látható a bowling versenyen! Soha nem voltam és nem is megyek, mert az odajárók zömével nem érezném jól magam. De attól az ötlet még jó! Te meg egy ipari hülye vagy, ha azt hiszed, hogy egy vállalkozónak(Zrt:) te mondod meg, hogy mire költse a bevételét. Nem vagy tisztában a helyeddel a táplálékláncban. 2 lehetőséged van: vásárolsz vagy nem! Szerintem inkább a kasu ajánlatán gondolkozz!!
lilazoli 2008.03.20. 15:37:33 / # 281224
avatar
De ketté tudom választani mikor haver ,mikor főnők!!!
lilazoli 2008.03.20. 15:36:29 / # 281222
avatar
Az apai nagymamám koszovoi volt, akkor én albán vagyok???
kolbász 2008.03.20. 15:28:06 / # 281218
avatar
A főnök ajtajának a kilincséről lehetne Neked kesztyűmintát venni! Miért kell ezt tagadni? Ti jóbarátok vagytok,nem?
kolbász 2008.03.20. 15:24:43 / # 281217
avatar
Én három generációra visza tudom vezetni újpesti mivoltomat, de hozzátok Palotára csak a lila füstöt vitte a szél!
free 2008.03.20. 15:19:30 / # 281216
avatar
MELLÉBESZÉLSZ! AZ MEG KIT ÉRDEKEL ?
lilazoli 2008.03.20. 15:17:52 / # 281200
avatar
A felsőbb utasitást pedig te kapod ,a műújpesti barátodtól!!
lilazoli 2008.03.20. 15:16:46 / # 281198
avatar
Ha ismernél nem irsz ekkora hűlyeséget! A "pedig ránk lilákra" csak annyit ,hogy a divat újpestieket nem tartom "Liláknak"
lilazoli 2008.03.20. 15:14:41 / # 281195
avatar
Savanyu a szőlő??
kolbász 2008.03.20. 15:13:59 / # 281173
avatar
Csak nem felsőbb utasításra kellett ezt megírnod? Pedig ránk lilákra ez nem jellemző! Kifakulsz a nagy igyekezetbe!
lilazoli 2008.03.20. 15:13:37 / # 281100
avatar
A Bosnyákon ,Bosnyák -Lőcsei sarkon árúlja egy kisőreg őszázéé
trubadur 2008.03.20. 15:08:15 / # 281080
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Honnét vetted, kéne nekem is a pici lányomnak,csörgess meg ! Én nem adom oda a kutyának, megigérem.
lilazoli 2008.03.20. 15:07:57 / # 281072
avatar
Hmmm!
lilazoli 2008.03.20. 15:04:39 / # 281062
avatar
Napokig olvasta az 1-es ,hogy lehet jelentkezni! Te miért nem???

Oldalszám: 1757