| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| trubadur | 2008.03.20. 15:47:09 / # 281300 |
|
Az ördög nem alszik !!!!
|
| trubadur | 2008.03.20. 15:45:45 / # 281302 |
|
Legalább egy fényképet mutass a galériában amin én vagyok látható
Előzmény: #281225 Nevem senki 2008.03.20. 15:37:35 |
| kolbász | 2008.03.20. 15:44:52 / # 281299 |
|
Ezt a két dolgot nem lehet ketté választani, de ez nem a Te hibád, mert gondolom nem Te választottad őt barátodnak, hanem ő téged! Mindig a főnöknek kell meghúzni a határt, de mindenkinek vannak gyenge pontjai, bár azt hiszi ez az erőssége!
Előzmény: #281224 lilazoli 2008.03.20. 15:37:33 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:42:58 / # 281257 |
|
??????
Előzmény: #281234 kolbász 2008.03.20. 15:40:15 |
| kolbász | 2008.03.20. 15:40:15 / # 281234 |
|
Nem Te rigómezei vagy!
Előzmény: #281222 lilazoli 2008.03.20. 15:36:29 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:39:02 / # 281227 |
|
Mondom ,hogy nem ismersz!!!!! Lőrinc utca 19
Előzmény: #281217 kolbász 2008.03.20. 15:24:43 |
| Nevem senki | 2008.03.20. 15:37:35 / # 281225 |
|
Elegem van! Én vagyok a bolond, hogy ilyen közhülyékkel beszélgetek, mint te. Méghogy a kasu egyszerű!! Ő csak szókimondó, az egyszerű te vagy, de mint a fakerék!
Legalább egy fényképet mutass a galériában amin én vagyok látható a bowling versenyen!
Soha nem voltam és nem is megyek, mert az odajárók zömével nem érezném jól magam.
De attól az ötlet még jó!
Te meg egy ipari hülye vagy, ha azt hiszed, hogy egy vállalkozónak(Zrt:) te mondod meg, hogy mire költse a bevételét.
Nem vagy tisztában a helyeddel a táplálékláncban. 2 lehetőséged van: vásárolsz vagy nem!
Szerintem inkább a kasu ajánlatán gondolkozz!!
Előzmény: #281070 kolbász 2008.03.20. 14:42:52 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:37:33 / # 281224 |
|
De ketté tudom választani mikor haver ,mikor főnők!!!
Előzmény: #281218 kolbász 2008.03.20. 15:28:06 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:36:29 / # 281222 |
|
Az apai nagymamám koszovoi volt, akkor én albán vagyok???
Előzmény: #281217 kolbász 2008.03.20. 15:24:43 |
| kolbász | 2008.03.20. 15:28:06 / # 281218 |
|
A főnök ajtajának a kilincséről lehetne Neked kesztyűmintát venni! Miért kell ezt tagadni? Ti jóbarátok vagytok,nem?
Előzmény: #281200 lilazoli 2008.03.20. 15:17:52 |
| kolbász | 2008.03.20. 15:24:43 / # 281217 |
|
Én három generációra visza tudom vezetni újpesti mivoltomat, de hozzátok Palotára csak a lila füstöt vitte a szél!
Előzmény: #281198 lilazoli 2008.03.20. 15:16:46 |
| free | 2008.03.20. 15:19:30 / # 281216 |
|
MELLÉBESZÉLSZ! AZ MEG KIT ÉRDEKEL ?
Előzmény: #277907 cbtaxi 2008.03.20. 06:42:08 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:17:52 / # 281200 |
|
A felsőbb utasitást pedig te kapod ,a műújpesti barátodtól!!
Előzmény: #281173 kolbász 2008.03.20. 15:13:59 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:16:46 / # 281198 |
|
Ha ismernél nem irsz ekkora hűlyeséget! A "pedig ránk lilákra" csak annyit ,hogy a divat újpestieket nem tartom "Liláknak"
Előzmény: #281173 kolbász 2008.03.20. 15:13:59 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:14:41 / # 281195 |
|
Savanyu a szőlő??
Előzmény: #281079 kolbász 2008.03.20. 14:47:09 |
| kolbász | 2008.03.20. 15:13:59 / # 281173 |
|
Csak nem felsőbb utasításra kellett ezt megírnod? Pedig ránk lilákra ez nem jellemző! Kifakulsz a nagy igyekezetbe!
Előzmény: #281099 lilazoli 2008.03.20. 14:59:45 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:13:37 / # 281100 |
|
A Bosnyákon ,Bosnyák -Lőcsei sarkon árúlja egy kisőreg őszázéé
Előzmény: #281080 trubadur 2008.03.20. 15:08:15 |
| trubadur | 2008.03.20. 15:08:15 / # 281080 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Honnét vetted, kéne nekem is a pici lányomnak,csörgess meg !
Én nem adom oda a kutyának, megigérem.
Előzmény: #281051 lilazoli 2008.03.20. 15:02:47 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:07:57 / # 281072 |
|
Hmmm!
Előzmény: #280647 kolbász 2008.03.20. 10:39:00 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:04:39 / # 281062 |
|
Napokig olvasta az 1-es ,hogy lehet jelentkezni! Te miért nem???
|