| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.03.20. 16:40:03 / # 281508 |
|
Látom nagyon csipi a szemed!
Előzmény: #281484 kolbász 2008.03.20. 16:38:52 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:39:11 / # 281507 |
|
Te nekem ne magyarázz barátságrol amikor a "te barátod" hűlyének néz!!!
Előzmény: #281495 free 2008.03.20. 16:34:51 |
| kolbász | 2008.03.20. 16:38:52 / # 281484 |
|
Barátok közt
|
| free | 2008.03.20. 16:34:51 / # 281495 |
|
Neked ezt jelenti a barátság? NEKED ? Nem másnak, hanem neked?
Előzmény: #281493 lilazoli 2008.03.20. 16:31:33 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:31:33 / # 281493 |
|
Ha megkérdezik mivan veled ,megvárja a választ ,mert érdekli!!!
Előzmény: #281454 free 2008.03.20. 16:08:29 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:30:12 / # 281490 |
|
Ki szállittat aszfaltot???
Előzmény: #281479 kolbász 2008.03.20. 16:12:22 |
| trubadur | 2008.03.20. 16:23:23 / # 281489 |
|
Szia!
Előzmény: #281485 kolbász 2008.03.20. 16:18:41 |
| kolbász | 2008.03.20. 16:18:41 / # 281485 |
|
Üdv Tibi!
Előzmény: #281421 trubadur 2008.03.20. 15:59:06 |
| kolbász | 2008.03.20. 16:13:58 / # 281483 |
|
Te jeges teát iszol vagy meleget???????
Előzmény: #281454 free 2008.03.20. 16:08:29 |
| kolbász | 2008.03.20. 16:12:22 / # 281479 |
|
Miért aszfaltot is szállítottál nem csak embereket? Mert ott is csak a főnököd lehetett!
Előzmény: #281422 lilazoli 2008.03.20. 16:03:31 |
| kolbász | 2008.03.20. 16:09:48 / # 281462 |
|
De a probléma nem ez, a főtaxit csak egy diktatúrához lehet hasonlítani, itt nem változott semmi 20 év alatt, aki az első két sorban tapsol annak mindent szabad, véleményed lehet: vagy jó vagy semmi! lassan egy éve, hogy elhagytam a kockasort de nem bántam meg, mert ahhoz hogy tudd , van jobb, ki kell lépni!
Előzmény: #281408 Nevem senki 2008.03.20. 15:56:47 |
| free | 2008.03.20. 16:08:29 / # 281454 |
|
mit jelent?
Előzmény: #281315 lilazoli 2008.03.20. 15:50:06 |
| lilazoli | 2008.03.20. 16:03:31 / # 281422 |
|
Te biztos vagy abban ,.hogy ez azota van mióta főnők???
|
| kolbász | 2008.03.20. 15:59:08 / # 281434 |
|
Koszovó=Rigómező, gyengébbek kedvéért! "Főnök és beosztott között csak a főnök kezdeményezheti a barátságot, ha akarja!" Te nem döntheted el akarsz-e a barátja lenni és ő dönti el meddig maradsz az!"
Előzmény: #281257 lilazoli 2008.03.20. 15:42:58 |
| trubadur | 2008.03.20. 15:59:06 / # 281421 |
|
Az le maradt báttya,sokszor látod mennyin múlnak dolgok :-))
Előzmény: #281388 Nevem senki 2008.03.20. 15:54:52 |
| Nevem senki | 2008.03.20. 15:56:47 / # 281408 |
|
Hát legalábbis jobban, mint sok helyen.
De ismétlem: választhatsz!
Ha tudnék jobbat én odamennék a helyedben.
Előzmény: #281335 kolbász 2008.03.20. 15:51:45 |
| Nevem senki | 2008.03.20. 15:54:52 / # 281388 |
|
Legalább egy fényképet mutass a galériában amin én vagyok látható a bowling versenyen!
Ne ferdíts! Ez egyébként nem főtaxi rendezvény volt!
Előzmény: #281302 trubadur 2008.03.20. 15:45:45 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:51:50 / # 281386 |
|
Hoppá!! Boldog névnapot SÁNDOR!!!!
Előzmény: #281302 trubadur 2008.03.20. 15:45:45 |
| kolbász | 2008.03.20. 15:51:45 / # 281335 |
|
Én nem mondtam , hogy bolond vagy, magamat meg nem tartom hülyének, de ki hogy érzi.... "Vajon miért nem érzed jól magad ezeken a nagyszerű versenyeken?" Én nem akarom megmondani mire költsön, csak nem kell piedesztára emelni őket ezért, mert ez a fórum is attól hangos, hogy milyen jól mennek a dolgok a Zrt.-nél!
Előzmény: #281225 Nevem senki 2008.03.20. 15:37:35 |
| lilazoli | 2008.03.20. 15:50:06 / # 281315 |
|
Én ketté tudom!! Nekem a barát szó mást jelent!
Előzmény: #281299 kolbász 2008.03.20. 15:44:52 |