Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.03.20. 16:40:03 / # 281508
avatar
Látom nagyon csipi a szemed!
lilazoli 2008.03.20. 16:39:11 / # 281507
avatar
Te nekem ne magyarázz barátságrol amikor a "te barátod" hűlyének néz!!!
kolbász 2008.03.20. 16:38:52 / # 281484
avatar
Barátok közt

free 2008.03.20. 16:34:51 / # 281495
avatar
Neked ezt jelenti a barátság? NEKED ? Nem másnak, hanem neked?
lilazoli 2008.03.20. 16:31:33 / # 281493
avatar
Ha megkérdezik mivan veled ,megvárja a választ ,mert érdekli!!!
lilazoli 2008.03.20. 16:30:12 / # 281490
avatar
Ki szállittat aszfaltot???
trubadur 2008.03.20. 16:23:23 / # 281489
avatar
Szia!
kolbász 2008.03.20. 16:18:41 / # 281485
avatar
Üdv Tibi!
kolbász 2008.03.20. 16:13:58 / # 281483
avatar
Te jeges teát iszol vagy meleget???????
kolbász 2008.03.20. 16:12:22 / # 281479
avatar
Miért aszfaltot is szállítottál nem csak embereket? Mert ott is csak a főnököd lehetett!
kolbász 2008.03.20. 16:09:48 / # 281462
avatar
De a probléma nem ez, a főtaxit csak egy diktatúrához lehet hasonlítani, itt nem változott semmi 20 év alatt, aki az első két sorban tapsol annak mindent szabad, véleményed lehet: vagy jó vagy semmi! lassan egy éve, hogy elhagytam a kockasort de nem bántam meg, mert ahhoz hogy tudd , van jobb, ki kell lépni!
free 2008.03.20. 16:08:29 / # 281454
avatar
mit jelent?
lilazoli 2008.03.20. 16:03:31 / # 281422
avatar
Te biztos vagy abban ,.hogy ez azota van mióta főnők???

kolbász 2008.03.20. 15:59:08 / # 281434
avatar
Koszovó=Rigómező, gyengébbek kedvéért! "Főnök és beosztott között csak a főnök kezdeményezheti a barátságot, ha akarja!" Te nem döntheted el akarsz-e a barátja lenni és ő dönti el meddig maradsz az!"
trubadur 2008.03.20. 15:59:06 / # 281421
avatar
Az le maradt báttya,sokszor látod mennyin múlnak dolgok :-))
Nevem senki 2008.03.20. 15:56:47 / # 281408
avatar
Hát legalábbis jobban, mint sok helyen. De ismétlem: választhatsz! Ha tudnék jobbat én odamennék a helyedben.
Nevem senki 2008.03.20. 15:54:52 / # 281388
avatar
Legalább egy fényképet mutass a galériában amin én vagyok látható a bowling versenyen! Ne ferdíts! Ez egyébként nem főtaxi rendezvény volt!
lilazoli 2008.03.20. 15:51:50 / # 281386
avatar
Hoppá!! Boldog névnapot SÁNDOR!!!!
kolbász 2008.03.20. 15:51:45 / # 281335
avatar
Én nem mondtam , hogy bolond vagy, magamat meg nem tartom hülyének, de ki hogy érzi.... "Vajon miért nem érzed jól magad ezeken a nagyszerű versenyeken?" Én nem akarom megmondani mire költsön, csak nem kell piedesztára emelni őket ezért, mert ez a fórum is attól hangos, hogy milyen jól mennek a dolgok a Zrt.-nél!
lilazoli 2008.03.20. 15:50:06 / # 281315
avatar
Én ketté tudom!! Nekem a barát szó mást jelent!
Oldalszám: 1757