Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.03.25. 06:13:11 / # 282092
Majd szólj ha elmúlik a mensesed.
Nevem senki 2008.03.25. 06:07:24 / # 282064
avatar
Pontosan, és most is volna kedvem hozzá! Mi az hogy esetleg nem emlékszem pontosan, mit csináltam? Minek nézel te engem? Pont ezen kaptam fel a vizet az előzőekben is. Megérthetnéd már, hogy ez a Gutbácsi stílus nálam nem jön be. Tudod: Legyél vagy hideg, vagy meleg, de ha langyos vagy, kiköplek! Nem baj, ha utál valaki, azt leszarom! Ha a barátom, azt viszonzom! De ha nem tudod eldönteni, hogy melyik vagy, akkor inkább foglalkozz a magad dolgával, mint ahogy ezentúl én is azt teszem!
csogu 2008.03.25. 03:02:01 / # 281775
Nem tudom, de ha elolvasod az írásom, akkor talán észreveheted, hogy Sanyi bácsit én nem sértettem meg semmivel. Egy sértő szavam sem volt. Hogy ő magára vette, hogy én mint lehetőséget felvetettem egy olyan esetben, amit az ő állítása szerint nem követett el (a másik pár tucat kolléga állításával szemben) és én ezt abban az esetben, ha ez mégis előfordult volna (lehet csak nem emlékszik rá pontosan) egy bocsánatos emberi bűnbeesésnek tartom, ami miatt nem érdemel meg senki sem egy olyan merőben ellenséges hangulatot, amit irányában páran hangoztatnak, na szóval ha ebben hibáztam, akkor elnézést kérek. Pont az miatt írtam amit írtam, hogy kicsit a kedélyeket tompítsam, mert elég boring (istenem, már angolul is nyomom:-D, magyarul unalmas) lett a hozzászólások tartalma. Erre ez a töketlen leseggfejez engem:-)
6ker 2008.03.25. 01:10:59 / # 281764
avatar
főleg egy ekkora kamu 11-essel...
Akos1758 2008.03.24. 21:25:19 / # 281558
avatar
Sziasztok! Itt az ünnepek vége, én is hazatértem, végre újra netközelbe kerültem és fel tudtam jönni. 5 oldalnyi lemaradás hirtelen, 10 perc alatt feldolgozásra került bennem és kicsit vegyes érzelmeket váltott ki. Free "kollégát" már-már kezdtem leírni magamban, nem foglalkozni a véleményével, beírásaival. Gondolom ezzel nem vagyok teljesen egyedül, s talán Zoli az egyetlen, aki annyira szívére veszi drága névtelen beírogatóink pocskondiázós, vádaskodós, másokat direktbe megbántós írásait, hogy van olyan büszke és felveszi a kesztyűt, nekiáll egy árnyékkal boxolni, pedig csak ő fárad ki benne, (sajnos) nem tud kiállni ellene... Minden esetre így egyben visszaolvasva egy dolog bántott: !!!CSOGU, SANYI!!! Komolyan, egyikőtök csőrét sem b@ssza, hogy míg pár napja egymásnak ajánlottatok segítséget, mint ahogy azt a legtöbben tettük volna és bár annyira nem ismertétek egymást -szemben freevel és társaival, aki mindenkiről mindent, lelkifurdalás nélkül...-, hogy egymás döntéseit, tetteit mérlegeljétek (kritizáljátok) mégis itt tartotok, hogy egymásnak estetek egy senki kis f.sz uszításának köszönhetően... Hát most tényleg, mindkettőtöknek csak gratulálni tudok! :D Tényleg nem veszitek észre, hogy ez a célja és a végén még pont Ti lesztek a bábok a játékában?!?!?!?! Amennyiben valami olyan témára tévedtem volna amibe a magam tacskó(ez nagyon tetszett) mivoltában nem illett volna beleütni a kis kölyök orrom?! Hát megtettem 1758as kollégaként (bocs, tacsiként)...

tesco 2008.03.24. 20:46:42 / # 281524
avatar
Hi all! mi van már ügyvéded is van ? lilamajom
EX-98 2008.03.24. 20:44:02 / # 281522
avatar
Kellemes Ünnepeket!
nemkar 2008.03.24. 17:26:04 / # 280942
avatar
Hááááááát nagyoooon...-:))))

bemondó 2008.03.24. 15:43:51 / # 281031
avatar
Engem mondjuk korrumpálhatnál....Mondjuk hétfőn a Fáy utcában??:))) Itt a húsvét, itt a nyúl Újpest-kispest egy null. /de sz@r ez:)/
csogu 2008.03.24. 13:41:17 / # 280079
Úgy gondolod, hogy sok az aranyékszerész a körünkben?:-) Hidd el, rám is a meglepetés erejével hatott az eredmény. Két lehetséges ok bontakozott ki bennem. 1, Több a hölgy olvasónk, mint gondoljuk (bár akkor sem értem, hogy Bandi giliszta teste miért váltott ki ekkora sikert:-D) 2, ...háááát szóval....olan furikák az olvasóink többsége (természetesen ezt nem a Sanyira értem!:-D)
tomajer 2008.03.24. 13:00:16 / # 279767
Megesküdtem volna, hogy ez a kép nyer...;-)
csogu 2008.03.24. 12:39:07 / # 279691
Na, most hogy megtudtuk, hogy Sanyi sosem lépett a bűn útjára, egy másik téma. Mire is jó a statisztika? Bevallom régebben azt gondoltam a statisztikáról, hogy egy nagy szemfényvesztés. Még mostanában is tartom ezt a nézetem, de egyre inkább használom. Nem titok, hogy nekünk a hallotaxinak is van saját belső statisztikája, amiből igen értékes információkat tudunk meg. Szoktam nézegetni a képgalériák nézettségét is, hogy tudjam, legközelebb milyen fotókat készítsek, mi az, amire ti kíváncsiak vagytok. A kedden lezajlott bowling versenyen Ákos készítet sok jó képet, de magasan, kiugróan, kirívóan ez a kép vitte el a pálmát. Mielőtt megnézitek melyik kép nyert, előtte gondoljátok végig, hogy szerintetek melyik is az a kép, ami ilyen sikeres lehet:-) Klikk ide a kép megtikintése miatt Ákos te is nézd meg…és tudni fogod mi a feladat legközelebb:-)))

csogu 2008.03.24. 11:14:19 / # 279078
Ok, fátylat rá. Így jár az, aki feltételez. Állítani, azt annyi:-)
lilazoli 2008.03.24. 11:05:53 / # 279077
avatar
A Boldizsár úr !! Boldog szűlinapot!!

lilazoli 2008.03.24. 11:03:34 / # 279075
avatar
Németh, Csernai!!! Boldog Gábor napot!!!

Nevem senki 2008.03.24. 10:59:30 / # 279070
avatar
DDDDDDDDDDDD
lilazoli 2008.03.24. 10:58:12 / # 279069
avatar
Ha maradt a zsebedbe ,akkor csőpőgtes máá 1 kicsit a szla számom 117 254.......
Nevem senki 2008.03.24. 10:57:32 / # 279066
avatar
Ne hozz már zavarba. Ezek azok a dolgok, amiket nem kell kimondani:-))
lilazoli 2008.03.24. 10:56:25 / # 279062
avatar
Naqgy pofára esés lesz mikor kiderűl ,hogy kicsoda!!!! Neki!!
lilazoli 2008.03.24. 10:54:52 / # 279058
avatar
Lehetsz te akárki,jó és rossz tulajdonságaiddal vagy A BARÁTOM!!!!
Oldalszám: 1757