| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.03.25. 06:13:11 / # 282092 |
|
Majd szólj ha elmúlik a mensesed.
Előzmény: #282064 Nevem senki 2008.03.25. 06:07:24 |
|
| Nevem senki | 2008.03.25. 06:07:24 / # 282064 |
|
Pontosan, és most is volna kedvem hozzá!
Mi az hogy esetleg nem emlékszem pontosan, mit csináltam?
Minek nézel te engem? Pont ezen kaptam fel a vizet az előzőekben is. Megérthetnéd már, hogy ez a Gutbácsi stílus nálam nem jön be.
Tudod: Legyél vagy hideg, vagy meleg, de ha langyos vagy, kiköplek!
Nem baj, ha utál valaki, azt leszarom!
Ha a barátom, azt viszonzom!
De ha nem tudod eldönteni, hogy melyik vagy, akkor inkább foglalkozz a magad dolgával, mint ahogy ezentúl én is azt teszem!
Előzmény: #281775 csogu 2008.03.25. 03:02:01 |
| csogu | 2008.03.25. 03:02:01 / # 281775 |
|
Nem tudom, de ha elolvasod az írásom, akkor talán észreveheted, hogy Sanyi bácsit én nem sértettem meg semmivel. Egy sértő szavam sem volt. Hogy ő magára vette, hogy én mint lehetőséget felvetettem egy olyan esetben, amit az ő állítása szerint nem követett el (a másik pár tucat kolléga állításával szemben) és én ezt abban az esetben, ha ez mégis előfordult volna (lehet csak nem emlékszik rá pontosan) egy bocsánatos emberi bűnbeesésnek tartom, ami miatt nem érdemel meg senki sem egy olyan merőben ellenséges hangulatot, amit irányában páran hangoztatnak, na szóval ha ebben hibáztam, akkor elnézést kérek. Pont az miatt írtam amit írtam, hogy kicsit a kedélyeket tompítsam, mert elég boring (istenem, már angolul is nyomom:-D, magyarul unalmas) lett a hozzászólások tartalma.
Erre ez a töketlen leseggfejez engem:-)
Előzmény: #281558 Akos1758 2008.03.24. 21:25:19 |
|
| 6ker | 2008.03.25. 01:10:59 / # 281764 |
|
főleg egy ekkora kamu 11-essel...
Előzmény: #281031 bemondó 2008.03.24. 15:43:51 |
| Akos1758 | 2008.03.24. 21:25:19 / # 281558 |
|
Sziasztok!
Itt az ünnepek vége, én is hazatértem, végre újra netközelbe kerültem és fel tudtam jönni. 5 oldalnyi lemaradás hirtelen, 10 perc alatt feldolgozásra került bennem és kicsit vegyes érzelmeket váltott ki. Free "kollégát" már-már kezdtem leírni magamban, nem foglalkozni a véleményével, beírásaival. Gondolom ezzel nem vagyok teljesen egyedül, s talán Zoli az egyetlen, aki annyira szívére veszi drága névtelen beírogatóink pocskondiázós, vádaskodós, másokat direktbe megbántós írásait, hogy van olyan büszke és felveszi a kesztyűt, nekiáll egy árnyékkal boxolni, pedig csak ő fárad ki benne, (sajnos) nem tud kiállni ellene...
Minden esetre így egyben visszaolvasva egy dolog bántott:
!!!CSOGU, SANYI!!!
Komolyan, egyikőtök csőrét sem b@ssza, hogy míg pár napja egymásnak ajánlottatok segítséget, mint ahogy azt a legtöbben tettük volna és bár annyira nem ismertétek egymást -szemben freevel és társaival, aki mindenkiről mindent, lelkifurdalás nélkül...-, hogy egymás döntéseit, tetteit mérlegeljétek (kritizáljátok) mégis itt tartotok, hogy egymásnak estetek egy senki kis f.sz uszításának köszönhetően...
Hát most tényleg, mindkettőtöknek csak gratulálni tudok! :D Tényleg nem veszitek észre, hogy ez a célja és a végén még pont Ti lesztek a bábok a játékában?!?!?!?!
Amennyiben valami olyan témára tévedtem volna amibe a magam tacskó(ez nagyon tetszett) mivoltában nem illett volna beleütni a kis kölyök orrom?! Hát megtettem 1758as kollégaként (bocs, tacsiként)...
|
| tesco | 2008.03.24. 20:46:42 / # 281524 |
|
Hi all! mi van már ügyvéded is van ? lilamajom
Előzmény: #279062 lilazoli 2008.03.24. 10:56:25 |
| EX-98 | 2008.03.24. 20:44:02 / # 281522 |
|
Kellemes Ünnepeket!
Előzmény: #281031 bemondó 2008.03.24. 15:43:51 |
| nemkar | 2008.03.24. 17:26:04 / # 280942 |
|
Hááááááát nagyoooon...-:))))
|
| bemondó | 2008.03.24. 15:43:51 / # 281031 |
|
Engem mondjuk korrumpálhatnál....Mondjuk hétfőn a Fáy utcában??:)))
Itt a húsvét, itt a nyúl
Újpest-kispest egy null.
/de sz@r ez:)/
Előzmény: #279018 lilazoli 2008.03.24. 10:52:07 |
| csogu | 2008.03.24. 13:41:17 / # 280079 |
|
Úgy gondolod, hogy sok az aranyékszerész a körünkben?:-)
Hidd el, rám is a meglepetés erejével hatott az eredmény.
Két lehetséges ok bontakozott ki bennem.
1, Több a hölgy olvasónk, mint gondoljuk (bár akkor sem értem, hogy Bandi giliszta teste miért váltott ki ekkora sikert:-D)
2, ...háááát szóval....olan furikák az olvasóink többsége (természetesen ezt nem a Sanyira értem!:-D)
Előzmény: #279767 tomajer 2008.03.24. 13:00:16 |
|
| tomajer | 2008.03.24. 13:00:16 / # 279767 |
|
Megesküdtem volna, hogy ez a kép nyer...;-)
Előzmény: #279691 csogu 2008.03.24. 12:39:07 |
|
| csogu | 2008.03.24. 12:39:07 / # 279691 |
|
Na, most hogy megtudtuk, hogy Sanyi sosem lépett a bűn útjára, egy másik téma.
Mire is jó a statisztika?
Bevallom régebben azt gondoltam a statisztikáról, hogy egy nagy szemfényvesztés. Még mostanában is tartom ezt a nézetem, de egyre inkább használom. Nem titok, hogy nekünk a hallotaxinak is van saját belső statisztikája, amiből igen értékes információkat tudunk meg.
Szoktam nézegetni a képgalériák nézettségét is, hogy tudjam, legközelebb milyen fotókat készítsek, mi az, amire ti kíváncsiak vagytok.
A kedden lezajlott bowling versenyen Ákos készítet sok jó képet, de magasan, kiugróan, kirívóan ez a kép vitte el a pálmát.
Mielőtt megnézitek melyik kép nyert, előtte gondoljátok végig, hogy szerintetek melyik is az a kép, ami ilyen sikeres lehet:-)
Klikk ide a kép megtikintése miatt
Ákos te is nézd meg…és tudni fogod mi a feladat legközelebb:-)))
|
|
| csogu | 2008.03.24. 11:14:19 / # 279078 |
|
Ok, fátylat rá. Így jár az, aki feltételez. Állítani, azt annyi:-)
Előzmény: #279020 Nevem senki 2008.03.24. 10:52:13 |
|
| lilazoli | 2008.03.24. 11:05:53 / # 279077 |
|
A Boldizsár úr !! Boldog szűlinapot!!
|
| lilazoli | 2008.03.24. 11:03:34 / # 279075 |
|
Németh, Csernai!!! Boldog Gábor napot!!!
|
| Nevem senki | 2008.03.24. 10:59:30 / # 279070 |
|
DDDDDDDDDDDD
Előzmény: #279069 lilazoli 2008.03.24. 10:58:12 |
| lilazoli | 2008.03.24. 10:58:12 / # 279069 |
|
Ha maradt a zsebedbe ,akkor csőpőgtes máá 1 kicsit a szla számom 117 254.......
Előzmény: #279027 Nevem senki 2008.03.24. 10:52:43 |
| Nevem senki | 2008.03.24. 10:57:32 / # 279066 |
|
Ne hozz már zavarba. Ezek azok a dolgok, amiket nem kell kimondani:-))
Előzmény: #279058 lilazoli 2008.03.24. 10:54:52 |
| lilazoli | 2008.03.24. 10:56:25 / # 279062 |
|
Naqgy pofára esés lesz mikor kiderűl ,hogy kicsoda!!!! Neki!!
Előzmény: #279038 Nevem senki 2008.03.24. 10:54:44 |
| lilazoli | 2008.03.24. 10:54:52 / # 279058 |
|
Lehetsz te akárki,jó és rossz tulajdonságaiddal vagy A BARÁTOM!!!!
Előzmény: #279027 Nevem senki 2008.03.24. 10:52:43 |