Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.03.25. 23:30:07 / # 285378
Végig gondoltam a holnapi napot és rájöttem, hogy jobb ha ma időben lefekszem... Azért nem hívtalak mert nem tudom hogy még tömöd-e a fejed vagy már szabad mind a két kezed?:-)
Fox 2008.03.25. 23:26:36 / # 285311
avatar
Te kis cseles.
csogu 2008.03.25. 23:21:36 / # 285302
Na, most nagyon egyértelműen kell fogalmaznom. Úgy mond, peren kívüli megegyezés született Neve senki úr és köztem. Azért írom itt ezt le, mivel a kedves olvasók előtt bonyolódtunk bele itt félreérthető szituációba, azt nem kell hogy bárki is azt higgye, hogy ez annyiban is maradt. Ma este felhívtam Sándorunkat és mivel fel is vette a telefont (hiszen ez az alapja annak hogy valamit tisztázni lehessen) megbeszéltük, hogy mi a félreértés (mert ez az volt) oka. Semmi extra csak a szokásos. Pedig ezt egyszer már még kamaszként megtanultam, hogy ha látsz két embert verekedni, akkor nem okos dolog békítő szándékkal beleszólni az ő dolgukba, mert mire észreveszed már mind a kettő téged fog ütni a legnagyobb egyetértésben. Szóval, mint kiderült, én nem fogalmazok helyesen, egyértelműen, Sanyi meg nem a sorokat olvasta, hanem a sorok között. Na, most még tudnék mit írni, meg lenne pár jó poénom, meg hangulatom is lenne ökörködni, de inkább ettől most eltekintek, mert attól tartok, hogy utána ismét oldalakon keresztül magyarázkodhatom, ahhoz meg nincs kedvem…meg különben is, ha az ember nem mondhatja el a véleményét őszintén, minden féle óvatoskodás nélkül, akkor inkább nem is állok le beszélgetni. No, akkor ez is meg volt. Más: Hívott ma este a 1267-es Bandi és nagyon szépen megköszönte, hogy népszerűsítettem a lapon. Szeretné nekem is és Ákosnak is leróni háláját, de kérte várjunk ezzel péntekig, mert akkor fog tudni venni egy erősebb acélbotot, mert igen nagy a hála benne. Mindenesetre én megvárom amíg Ákossal találkozik, azt majd utána eldöntöm, hogy menekülőre kell-e fognom:-)) Más: Szolgálati közlemény! Breki, minden rendben volt a Szent László utcai fuvarral…de azért máskor jobban figyelek:-)))

csogu 2008.03.25. 23:08:56 / # 285289
Szóval az a baj, hogy a megnevezett urak nem hoznak feléd meleg fuvallatot?:-)
Akos1758 2008.03.25. 20:34:15 / # 285264
avatar
Támadjuk a Sándorokat, Józsefeket, esetleg Benedekeket a rossz időért (Csogu, ne érts félre, te már kivetted a részed, rád nem vonatkozik), ők vissza támadnak, hogy ha jó időt hoznak nincs meló. Akkor jövünk mi, hogy így sincs, miért csinálnak úgy, mintha így jó lenne?! NEm ismerős a szitu? ;)
falcon 2008.03.25. 20:10:10 / # 285241
avatar
kedves sándorok,, józsefek,,, legkőzelebb ,jóbb időt hozzatok boldog névnapot

falcon 2008.03.25. 20:07:35 / # 285191
avatar
free lehet hogy kevés vagyok de a te hozzá szolásaid túl primitivek és ha nem tetszik ,> magadba kellene nézned lehet hogy te kevesebb vagy mint ló sszarban a vitamin. nyúgodtan pocskondiázál, mivel túdjuk hogy az értelmi szinted, megállt 1 napos korodban

Akos1758 2008.03.25. 18:25:10 / # 285393
avatar
Csogu, Sanyi!!! Komolyan mondom, ha valamelyikőtök szól, hogy a másik meghúzta a haját és elvette az uzsonnáját, mind a 2-en kukoricán fogtok térdepelni...

csogu 2008.03.25. 14:26:41 / # 285392
Természetesen semmi gond, én sem haragszom, ugyanúgy, mint amikor nevetgélve mondtad, hogy szándékosan okoztál fájdalmat az egyik régebbi beírásoddal, mert azt akartad fájjon. De megszokta az ember...az egyiknek lehet, a másiknak semmit. Na erről meg nekem van meg a véleményem, de hát oda se neki, az teljesen rendben volt akkor. Az meg téged ne zavarjon, neked lehet. Na léptem meló, helló:-)
csogu 2008.03.25. 14:23:06 / # 285389
Persze:-)..és ha máshol nem, akkor itt kellett volna kapcsolnai, hogy poénkodom:-)
Nevem senki 2008.03.25. 13:37:56 / # 285387
avatar
Nem Ricsi, nem nyugtattál meg, nyugodt voltam én végig, csak amit te most logikának állítasz be, az nyakatekert agyaskodás. Most jön egy példa: Nem tudom pontosan melyik filozófiai iskola hívei, azon gondolkoztak: honnan lehet megismerni a nép között álruhában járó királyt. - sehonnan, mert álruhában van, mondta az egyik. -de igen , az arany cipőjéről, mert azt csak nem veszi le, mondta a másik filosz. -nem veszi le, de kalucsnit húz rá! -de lyukasat, mert szegény embernek nem tellik új kalucsnira -jó, de akkor kilátszik az aranycipő -hát betömi ronggyal a lukat, hogy ne látszon. Ezek után megállapították, hogy ha látnak egy embert rongyos ruhában, ronggyal kitömött lukas kalucsniban, az a király!! Na ezt nevezed te logikának, és hiányolod nálam! Nem baj, most már legalább tudom miként gondoljak rád, ha eszembe jutsz, miként reagáljak a megnyilvánulásaidra. Egy elefántba oltott bohóc vagy Ricsi, aki azt gondolja, hogy saját maga kigúnyolása árán , kedvére törhet zúzhat a porcelánboltban, azt senki nem veszi zokon. Részemről nincs harag, csak megváltozott valami: másképp tekintek rád, mint eddig, de téged ez ne zavarjon. Sajnálom, a veszteség az enyém!
lilazoli 2008.03.25. 11:06:40 / # 285356
avatar
Te sebészbe gondolkodj!!
lilazoli 2008.03.25. 11:00:26 / # 285310
avatar
Sanyi Bácsi!!!!!!!??????????
lilazoli 2008.03.25. 10:59:27 / # 285308
avatar
Ezt nem vártam tőlled!! :((
lilazoli 2008.03.25. 10:58:22 / # 285305
avatar
A gyereket ezzel riogatom!! "Ilyen leszel ha nem eszel rendesen!
csogu 2008.03.25. 07:35:44 / # 283183
Na Sanyi, ne idegeskedj, nem történt semmi katasztrófa, csak félreértettél valamit, azt annyira belemásztál, hogy még én sem tudom neked elmagyarázni hogy miről is van szó. Menjünk aludni, jó éjszakát! Tomának zanzásítva: Sanyi kicsit pufogott, de a végére lenyugtattam:-)))

csogu 2008.03.25. 07:16:14 / # 283094
Bocsi ha hosszúra sikeredett.
csogu 2008.03.25. 07:15:41 / # 283111
Na pont erről beszéltem:-DDDDDDDDDDDDDDDDDD Mindig is ezért kedveltelek, mert szórakoztató egy ember vagy:-)))))))) Szóval, nekifutok még egyszer, mert kedvellek, azt nem akarlak kétségek között hagyni:-)) A tapasztalatnak nem kell közvetlennek lennie. Szóval nem kell az, hogy engem már elüssön egy teherautó ahhoz, hogy tudjam, ha téged elgázol, akkor neked igen nagy szükséged lesz a TB kártyádra:-)) Vagyis....- most figyelj, mert itt jön a csavar:-D...vagyis, nekem nem kell ahhoz résztvennem egy általad vezetett etikai gyűlésen ahhoz, hogy tudjam, megizzad az ember mire megértet veled valamit, elég ha más tapasztalatokból azt a konzekvenciát vonja le, hogy neked nem erős oldalad a logikai játékok...hogy finoman fejezzem ki magam:-))) Nya, érted?:-) ...szerintem te ezt most direkt csinálod, teszed az értetlen, azt közben meg iszod mosolyogva a söröd és azon vigyorogsz, hogy tövig koptatom az ujjam, hogy elmagyarázzam neked azt, amit értesz:-)
Nevem senki 2008.03.25. 07:13:00 / # 283084
avatar
Erre már nem is válaszolok:-(
csogu 2008.03.25. 07:09:56 / # 283042
Sanyika, egyem a szíved, én hogy a fenébe tudnám magam beégetni? Beégni, ahogy te írod, öntelt emberek tudnak, akik többet képzelnek magukról, mit amik valójában. Az öntelt, egoista emberek rettegnek attól, hogy mások előtt, esetleg egy nagyobb nyilvánosság előtt megszégyenülnek, esetleg a másik felet meg kell követniük, hibájuk miatt. Na most amennyiben te esetleg olvasod a hallotaxi oldalait, akkor láthatod, hogy én előszeretettel tetszelgek az idétlenek kényelmes szerepében. Szerintem olyan ember még nem született meg ezen a földön, aki jobban képes engem „beégetni”, mint én saját magam, hiszen nekem nem kell álca, ami mögül hangosan kiabálhatom, hogy lesz@rom a másik véleményét, hiszen nekem is van. Erre nekem nincs szükségem, hiszen nem állítok fel magammal szemben olyan elvárásokat, amit nem tudok megvalósítani. Szóval ne idegeskedj, én nem égek be:-)) Nyugodtan ismerd el, hogy igazam van, hidd el, nem fáj az, ha néha téved az ember és belátja…én már csak tudom, hiszen naponta előfordul velem vagy 10x:-))))
Oldalszám: 1757