Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.03.24. 10:54:44 / # 279038
avatar
Ez a fiú gyüjti a barátokat:-))
lilazoli 2008.03.24. 10:52:52 / # 279035
avatar
ahjaj!!!!!

Nevem senki 2008.03.24. 10:52:43 / # 279027
avatar
DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nevem senki 2008.03.24. 10:52:13 / # 279020
avatar
Egy sör volt csogu! Nem volt sok, csak annyi, hogy éppen jól essen! Ha kíváncsi vagy írásom okára, olvasd el a Julius Ceasar-ból Antonius beszédét, amit Ceasar temetésén mond, és rájössz, hogy lehet valakit úgy dícsérni, hogy pont az ellenkező értelmet nyerje. Te......írás és idézőjelek nagy tudója! Én pontosan azt írom, amit szeretnék, nem vezérelnek indulatok érzések, csak a gondolataim. Azokért meg nem fogok elnézést kérni! Nnna, akkor ezt megbeszéltük!
lilazoli 2008.03.24. 10:52:07 / # 279018
avatar
A Korupció az amiből kimaradok!!

Nevem senki 2008.03.24. 10:33:33 / # 279005
avatar
Neked is Kellemes Áldott Ünnepet:-))))

Nevem senki 2008.03.24. 10:32:07 / # 278932
avatar
Igazad van kasu! Én vagyok az igazi seggfej, minek foglalkozom én mások véleményével, mikor van nekem sajátom is. Pillanatnyi megingás volt, köszi, hogy helyreráztál:-))

Nevem senki 2008.03.24. 10:29:32 / # 278922
avatar
Barátokra nem gondoltam, de gondolkodó, mérlegelő emberekre igen. Nem baj, megint tanultam valamit. Általában megtartom magamnak a gondolataimat, ezt kellett volna tennem ma hajnalban is.

krokkx 2008.03.24. 09:50:09 / # 279198
avatar
Ennyi kedves megnyilvánulás után mit is írhatnék Kellemes Húsvétot Mindenkinek jó látni és érezni ahogy áramlik a szeretet köztetek:))

kasu 2008.03.24. 09:16:58 / # 279065
avatar
TE nagyon nem kedves FŐ KŐCSŐG miért nem mész má a büdös P....ba!?!van még 12 társaság osszad az észt valahol máshol JÓ! én egy nagyon béke türö Ember vagyok de ez már nekem is sok.szép csöndbe vedd fel a kauciot oszt TÜNÉS!!!!!!
kasu 2008.03.24. 08:47:16 / # 279061
avatar
Te Borzalmas Sándor!Te egy akkora "SEGFEJ" vagy,hogy azt el sem tudom mondani/de nem is akarom/ mit foglalkozol minden féle-fajta segbe cs......t b....val?!?jár a pofájuk a vakvilágba dolgozni meg egyse tud. na nem arra gondolok hogy GOOD evning /fonetikásan irtam/oszt 6000. egyébként Én is vigyorgok oszt iszom a KOMLOT mert jól esik. a nagy és bátor ANONIM pofázok meg JÓL KI.......ják
tesco 2008.03.24. 06:51:07 / # 279034
avatar
Hi! te is barátok közt vagy . most tükröt tartottak eléd
csogu 2008.03.24. 04:37:19 / # 279004
Sanyinak még pár szó, amit nem ártana értelmeznie: TÉTELEZZÜK FEL TALÁN Erőssen ajánlott a feltételezés és a kijelentés közötti különbség beható vizsgálata. Természetesen az idézet passzus után!
csogu 2008.03.24. 04:17:21 / # 278917
Szép álmokat seggfej!
csogu 2008.03.24. 04:17:04 / # 278914
Sanyika, sok volt a sör amit mosolyogva ittál. Ha én mindenkire azt mondanám, hogy ismerem, mert felajánlotta a segítségét, akkor képzeld el azt a vakot, akit naponta 20 ember segít át az úttesten. megint vaktában vakdalkozól, félreseperve irásjeleket stb...stb...
csogu 2008.03.24. 04:15:21 / # 278909
Tetszett látni az idézőjelet??? Idézet!!! Nézz utána mit jelent, azt lehet előttem vezekelni!:-)
Nevem senki 2008.03.24. 03:03:36 / # 278798
avatar
Mentem aludni.............seggfejek!

Nevem senki 2008.03.24. 03:02:31 / # 278684
avatar
Lehet, hogy nektek- mindenki egy kicsit hozzátesz alapon- kollektív véleményetek van rólam, de hol van ez ahhoz az érzéshez képest, hogy nekem egyedül van önálló véleményem mindannyiótokról:-)

Nevem senki 2008.03.24. 02:53:20 / # 278473
avatar
Te mersz engem minősíteni free, aki arctalanul osztod itt az észt és ezt még erénynek szeretnéd feltüntetni??? Meg te csogu, aki gondolkodás nélkül kész tényként vagy hajlandó elfogadni az én zsebre dolgozó akciómat? Te nem ismersz engem, akinek két napja sincs, hogy felajánlottam a segítségemet, ha bármilyen szakipari munkát kell végezni a lakásában, aminek veled együtt örültem! Vagy beszéljünk a 263-ról, akinek felajánlottam az elfekvő navigációmat, mikor előadta silány meséjét a bevert ablakról,- holott pontosan tudtam, hogy a gépet nyomta a kaszinóban és valszeg eladta a készülékét- csak hogy tudjon dolgozni?? Igaz megígértem neki, hogy megfojtom, ha ezt is "ellopják" Mint mondtam szart sem tudtok rólam, és ez így van jól és így is marad.

Nevem senki 2008.03.24. 02:35:49 / # 278469
avatar
Félreértés ne essék, nem vagyok sértődött, mosolyogva iszom a sörömet és irogatok. Azt teszem, amit ti: Minősítelek titeket. Egyetlen beírásotok alapján. Nem érdekel kik vagytok, milyenek vagytok, nem érdekelnek az egyéb dolgaitok. Itt és most véleményt alkottam rólatok, az alapján amit ÉN GONDOLOK!

Oldalszám: 1757