Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.03.24. 02:28:42 / # 278452
avatar
Gondolom arra értetted, amit írtál, hogy a Sanyinak volt az a „dolgozzunk a zsebünkre akciója”. Azt sem tudjátok miről beszéltek. Vannak elképzeléseitek, drosztokon szerzett hamis információitok, szájról szájra járó, egyre módosuló rosszindulatú feltételezéseitek. Soha senki, de SENKI nem állt elém, hogy ugyan mondjam már el, mi is volt, mi történt valójában. Szart sem tudtok és azok is vagytok, annyi gerincetek van , mint egy marék lepkének.
csogu 2008.03.23. 16:08:20 / # 275427
Szeva free! Figyelj, mint látod kimaradok ebből az adok-kapokból. Nincs kedvem belefolyni, mert szerintem ebből nem lehet jól kijönni. Most sem a Sanyi miatt reagálnék, hanem az egyik állításod reagálnám le engedelmeddel. Egyébként a te írásaid hiteltelenek pont azért, mert tudjuk , hogy ki vagy. Érdekes, ezt még talán a legközelebbi barátaimmal szemben sem merném kijelenteni. Pedig van 2 db akiket immár 20 éve „ismerek”. A mai napig tudnak meglepetést okozni. Jót is, rosszat is. De még néha önmagamon is meglepődöm, hogy miként reagálok le egy-egy szituációt, majd utána nem győzök magamra büszke lenni, illetve a fejem a falba verni. Elárulom, az utóbbi a sűrűbb. Gondolom arra értetted, amit írtál, hogy a Sanyinak volt az a „dolgozzunk a zsebünkre akciója”. Ok, tételezzük fel, hogy ez így volt. Sanyi sem egy szentéletű ember, neki is van családja, vannak kötelezettségei, talán megpróbált kicsit könnyebben boldogulni. Hááát mit mondjak erre Free, láttam már ilyet, nem is egyet, de nem is kettőt. Sőt, én is szeretnék könnyebben boldogulni és általában azok, akik a belüket kidolgozzák évtizedekig, majd jön egy lehetőség, ahol kicsit a zavarosba halászhatnák, hááát bizony-bizony elcsábul az ember. Pont azért, mert mint olyan, az ember az gyarló. Egyik helyről elvesz, hogy a másik helyen örömet szerezhessen. Természetesen ennek a projektnek mindig vannak vesztesei is. Na azok bazira tudnak ezért haragudni. Ezt is megértem. Viszont ilyenkor kell – kellene – azt végig gondolni, hogy hasonló szituációban én – te – miként cselekedtünk volna?! Visszatérve arra a kijelentésedre, hogy ismerjük a Sanyit, szeretném jelezni, hogy én speciel nem ismerem, sőt, sok embert nem ismerek és lehetséges, hogy ha kicsit közelebb engednéd magadhoz a gondolatait másoknak – itt nem csak speciel a Sanyira gondolok -, akkor jobban megérthetnéd az ő problémáikat, majd együtt a te – illetve a mi – problémáinkkal együtt lehetne ezt orvosolni. Itt speciel a központban dolgozókra célzok. Sokkal jobban hajlamos az ember egy-egy rossz szokásán, hibáján változtatni, ha a kritika, amit kap, az nem gyűlöletből származik, hanem jobbító szándékkal. Természetesen aztán vannak olyan emberek, akikkel a legnagyobb jóindulattal sem lehet mit kezdeni, de akkor is meg kell próbálni, hiszen ez közös érdekünk. Legalábbis én így gondolom.
free 2008.03.23. 14:52:36 / # 275403
avatar
Az a néhány ember akiről írtam nem fedi az egész céget még ha szeretnék is . Neked miért fáj a véleményem?
free 2008.03.23. 14:35:10 / # 275396
avatar
Az írásom nem volt pontatlan, inkább a te információid azok. Egyébkénk a te írásaid hiteltelenek pont azért, mert tudjuk , hogy ki vagy. Nem akarlak megsérteni csak reagálok a hozzászólásodhoz. Neked is szép napot. és mindenkinek Kellemes húsvéti ünnepeket!
lilazoli 2008.03.23. 11:34:36 / # 275355
avatar
Kellemes Húsvéti Űnnepeket Kivánok !!!!

lilazoli 2008.03.23. 11:16:58 / # 275352
avatar
Hallotatok 1 sztorit az egyik oldalrol, 263! Nem értem milyen poziciomat védem ???
Nevem senki 2008.03.23. 11:04:56 / # 275351
avatar
Ja, ja... Tényleg szép ez a kislány:-))
cbtaxi 2008.03.23. 09:19:29 / # 275329
avatar

csogu 2008.03.23. 08:48:54 / # 275305
Elkészültek a keddi verseny képei Van köztük kompromittáló is...:-))

tesco 2008.03.23. 07:46:17 / # 275301
avatar
Hi all! a lilamajom is odébb állhatna ő is a tányérjába szarik !
kasu 2008.03.23. 07:08:50 / # 275286
avatar
850 alkalmazott?!? Téged nagyon csunyán becsaptak.esetleg 850 alválallkozo.
kasu 2008.03.23. 07:04:19 / # 275285
avatar
MEGADOM!!! nagyon jó! a szivemböl beszélsz!
krokkx 2008.03.22. 21:17:43 / # 274923
avatar
Ami még lemaradt a félre értések végett 8 éve még alkalmazott voltam "hagyományosként" aztán "vállalkozó" lettem és azóta is eszerint dolgozom a főtaxinál.etikás nem vagyok és semmi féle érdekem nem fűződik senkihez csak a véleményemet írtam meg mert úgy érzem,hogy ahonnan eszem oda nem szarok vagy ha mégis akkor odébb állok.

krokkx 2008.03.22. 21:07:53 / # 274912
avatar
Én nem alkalmazott hanem a magam ura vagyok nem foglalkozom senkivel és semmivel csak az érdekel,hogy a pénzemet megcsináljam ezen kívül, hogy ki-kivel barátkozik vagy hogyan helyezkedik engem nem érdekel és nem is érzem úgy,hogy közöm lenne hozzá ha te esetleg így érzel akkor valószínűleg egy kicsit "savanyú a szőlő" ez a nagy baj mindig mindenki a másik dolgaival foglalkozik és nem a saját problémáit próbálja megoldani.

kolbász 2008.03.22. 20:43:46 / # 274908
avatar
Neked is fáj az igazság? Ha valaki leírja a véleményét, nem tüzet szít, esetleg úgy gondolja másokra is tartozhat, hogy mennek a dolgok a Zrt.-nél, aminek 850 alkalmazottja van. Ha nem lenne benne igazság nem kapták volna így fel a vizet a tisztelt kollégák! Féltik a helyüket, pozíciójukat stb. .....
kolbász 2008.03.22. 20:26:18 / # 274882
avatar
Ez nagyon érdekes, minden viselkedési problémák miatt azonnali kirúgásra ítélt etikásnak köszönetet szoktak mondani vagy csak Veled kivételeztek?

csogu 2008.03.22. 14:45:43 / # 274503
:-DDDDDDD Már elnézést, de ez nagyon jó volt:-))))))))
krokkx 2008.03.22. 12:14:47 / # 274191
avatar
Nem nagyon szoktam írogatni csak olvasgatok de most valamit nem értek. Kedves Free ha ennyire utálod a céget és az itt dolgozó embereket akkor miért nem mész át máshova, másik céghez?? Ha meg nem nálunk vagy akkor minek szítod a tüzet? Nem szeretem a fajtádat olyan mint a halk fing sunyi,lapos,alattomos de ha az ember megérzi hanyatt esik tőle.

Nevem senki 2008.03.22. 11:12:47 / # 274123
avatar
Érvelésed egy ponton biztosan sántít, mégpedig a 263 esetében. Nem a Zoli kezdeményezte a konfrontációt, hanem a 263, csak szögbe rúgott. Véleményem szerint ez esetben a személytelenség hiteltelenséggel is párosul. Az, hogy te mint vélekedsz magadról, ne haragudj de nem számít. Én is jobb véleménnyel vagyok magamról, mint pld. te. De ez így természetes, az ember éljen békében önmagával. Viszont akik olvasnak nem tudják összehasonlítani a mondataidat és cselekedeteidet egymással. Ezt teszi a személytelenséged és ezért hiteltelen, mikor másokat ostorozol, mivel talán te sem vagy jobb nála. Fentieket nem azzal a céllal írtam, hogy megbántsalak, hanem csak véleményeztem előző írásodat. Az én véleményem is hiteltelen lenne szerintem, ha nem tudná senki, ki is vagyok. Én vállalom a hibáimat is amikor kritizálok. További szép napot neked:-)

free 2008.03.22. 10:21:20 / # 288803
avatar
Szeretek személytelen lenni, nem törekszem a csúcsokra , különösen nem mások nyakára állva , mint ahogy az a főtaxinál szokás . Mások tollával nem ékeskedem. Nem célom mindenkinek megfelelni, betartom az igéreteimet, a barátaim mindíg számíthattak és számíthatnak rám és ezt Ők is tudják. Aki fenyeget nem az én személytelenségem miatt teszi, hanem egyszerűen ennyire képes, szemtől szemben is , bár az ellenfeleit rendszerint a gyengébbek között keresi( pl 263). Sajnos.... Ennyit jómagam személytelenségéről.
Oldalszám: 1757