Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.03.25. 07:05:49 / # 283033
avatar
Milyen tapasztalat te ökör?? Hol voltál te amikor én etikás voltam?? A Cucót idegesítetted a Rádiónál!!
csogu 2008.03.25. 07:03:58 / # 283019
Csak kérdezem Sanyi: A talán és a lehetséges szó véletlenül nem feltételezés? Mert ha igen, akkor meg mit habzol itt nekem, hiszen pont most ismered el azt, hogy én nem állítottam rólad semmi dehonesztálót. Egy sima iskolapélda voltál, amit te valami miatt nehezményezel. Erre írtam,hogy elnézést, ha valami olyat pendítettem meg, ami neked kellemetlen.

Nevem senki 2008.03.25. 07:03:50 / # 283015
avatar
ezzel semmi, mert ez egy példa. Az előbbi feltételezéseddel viszont minősítettél engem, a munkámat: "Nem lettem volna főtaxis........" Befejezem, mert egyre jobban beégeted magad, úgy látom és ez nem célom és nem is engedheted meg magadnak ezen a fórumon. Béke veled!
csogu 2008.03.25. 07:01:02 / # 283012
A feltételezések múltbeli tapasztalatokon alapszanak. Nem értem mi ebben számodra ez a rendkívüli csoda, de örülök ha még én is tudtam neked újat mondani:-)))
csogu 2008.03.25. 06:58:57 / # 283002
Persze hogy feltételezek. Mi ezzel a baj? Tényként nem kezelhetem, hiszen nem történt meg. Na várj, segítek mert látom vannak hiányosságok:-)) Feltételezés: Állsz az út közepén miközben robog feléd egy teherautó. Én állok a járdaszélén. A látottak alapján azt feltételezem, hogy neked baromi rossz napod lesz, ha nem állsz félre a teherautó útjából. Mi ezzel a baj?
Nevem senki 2008.03.25. 06:54:40 / # 282992
avatar
hanem azt, hogy amennyiben egy értelmezés meg idézőjelek elhelyezése gondot okoz, akkor szerintem én egy utaspanasz miatt kaptam volna vagy 3 és fél hónapot. Szóval feltételezel! Erről beszélek balga barátom! Azt sem tudod mit írsz, oszt nem érted mi a bajom!
csogu 2008.03.25. 06:52:49 / # 282665
Csodálod? 1, Sosem voltam operában (színházat akartam írni, de gondoltam azért ilyen magas labdát nem dobok:-D) 2, A hülyeség ragályos 3, Minden tiszteletem és kézcsók annak aki felhívta a hibámra a figyelmed:-)
Nevem senki 2008.03.25. 06:50:10 / # 282654
avatar
" előadod itt az őrülési jelenetet az Oféliából." Őrülési jelenete Oféliának volt a Hamletben:-) Na ez a baj veled, hogy egyéb dolgokban is így idézel, ennyire vagy pontos és nem érted, hogy mit nem értek!
csogu 2008.03.25. 06:47:22 / # 282647
Hogy más el lett-e meszelve, azt nem tudhatom, mivel amikor te kerülsz szóba egy beszélgetés alkalmával, akkor én szépen arrébb sétálok. Azért írtam (ezek szerint helytelenül) ezt a példát, mert ez egy sima értelmezése pár sornak és amint azt párszor tapasztaltam, egy utaspanasz kivizsgálása sokkal bonyolultabb feladat. Szóval abszolút nem akartam azt írni, hogy te amikor etikás voltál, akkor igazságtalanul osztogattad a heteket, hanem azt, hogy amennyiben egy értelmezés meg idézőjelek elhelyezése gondot okoz, akkor szerintem én egy utaspanasz miatt kaptam volna vagy 3 és fél hónapot. Azt minél jobban megakartam volna értetni veled, hogy mi is a tényállás, annál jobban beviszlek az erdőbe.... gondoltam mindezt az itt tapasztalt pár beírás alapján, mert itt most ugyanaz történt. Természetesen ettől még te lehettél kitűnő etikás, aki mindent jól csinált.
Nevem senki 2008.03.25. 06:39:23 / # 282417
avatar
Nem tenyereltél bele semmibe, csak nem tudsz fogalmazni, ha példának szántad. Ez ebben a formában nem az! Mivel nem értjük egymást, feltételezed, hogy akinek utaspanasza volt, az az én értetlenségem folytán el lett meszelve.
csogu 2008.03.25. 06:35:01 / # 282404
Különben meg tényleg nem tudod mit jelent az idézőjel...
csogu 2008.03.25. 06:33:55 / # 282402
??? Akkor mi volt? Elnézést ha akaratlanul beletenyereltem valamibe.
Nevem senki 2008.03.25. 06:32:29 / # 282350
avatar
Nem, nem példa volt! Te csak tudod, hisz te vagy itt a stilisztika bajnoka, én meg azt sem tudom, mit jelent az idézőjel!
csogu 2008.03.25. 06:31:31 / # 282309
Hihetetlen vagy:-) Na mind1, majd talán valaki elmagyarázza, mert úgy látszik én ehhez kevés vagyok. Addig meg haragudj a semmire.
Nevem senki 2008.03.25. 06:30:00 / # 282300
avatar
Hogy ki nem ért kit, az nézőpont kérdése. Ne erőltessük.
csogu 2008.03.25. 06:29:53 / # 282297
Na, az utaspanasz meg csak egy példa volt, nem akartam bonyolúltabb dologba belemenni:-) De látom úgy jártam veled mint Csumi nemkarral a Wesselényi utca említésével egy másik topikba.
Nevem senki 2008.03.25. 06:27:07 / # 282292
avatar
Persze, meg is kérdezhetnél valakit, akinek volt utaspanasza azidőtájt. Nem olyat, aki hallott valamit, hanem olyat aki ott volt!!! De ez fárasztó utánjárással jár, egyszerűbb feltételezni, mi bajnok??
csogu 2008.03.25. 06:24:55 / # 282260
Simán csak arról, hogy írok rád nézve pár ártatlan sort, ami igazán nem is rólad szól, hanem bizonyos emberi tulajdonságokról, mint pl.: a gyarlóság, erre berobbansz (természetesen mint barát, aki épp viszonoz) és előadod itt az őrülési jelenetet az Oféliából. Erre elmagyarázom pár sorban, mint atya a hülye gyerekének, hogy nem bánt a bácsi, nem neked mondta hogy kerek a fejed, erre ismét nekem rohansz, mint egy megkergült kos a falnak, azt most meg értetlenkedsz. Mondjuk nem csodálom, mivel az elején elvesztetted a fonalat és így valóban nehéz.
Nevem senki 2008.03.25. 06:20:51 / # 282186
avatar
Gratulálok, már feltételezel! Miről beszélünk?
csogu 2008.03.25. 06:19:07 / # 282144
Azért tudod Sanyi nem lettem volna főtaxis amikor te etikás voltál. Ha ezeket az egyszerű soraimat nem tudtad értelmezni, akkor mit kezdtél egy utaspanasszal?
Oldalszám: 1757