| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| MCCCXCII | 2008.03.26. 20:59:50 / # 287046 |
|
Hastáncban, biztos jobb vagyok.:))
Előzmény: #286816 csogu 2008.03.26. 15:14:06 |
|
| csogu | 2008.03.26. 20:32:26 / # 287044 |
|
Szerintem nem az utazott akivel te beszéltél, mert valami nagy buliból jött és még hazafelé megálltunk feltölteni a telefonját.
Előzmény: #286984 cbtaxi 2008.03.26. 20:27:28 |
|
| cbtaxi | 2008.03.26. 20:27:28 / # 286984 |
|
Én beszéltem vele. Azok után ÉN nem vittem volna el.
Örülök,h nem volt semmi gáz!
Előzmény: #285302 csogu 2008.03.25. 23:21:36 |
| cbtaxi | 2008.03.26. 20:24:09 / # 286977 |
|
Lerágott csont,hülye duma. Haladjunk.
|
| mlábas | 2008.03.26. 19:08:39 / # 287181 |
|
hack.mindenkilapja.hu
Ingyen taxi
Na ez egy olyan dolog, ami inkább megvéd téged és nem ügyeskedés hanem józan ész. Azt mondják hogy a Fotaxi meg a TAXI2000 tök korrekt és az ember csak azzal utazzon. Na hát apám velem mind a két taxitársaságnál ért kellemetlenség! Lényeg: lehettünk vagy félúton a cél felé és már nagyon gyanús volt mindkét esetben a taxiszámla, egyértelmu volt hogy a csákó le akar venni zsetonnal. Na a legtöbb ember ilyen helyzetben nem tud mit csinálni (bocs ha már ismered a témát). Megmondom én mit csináltam (egy taxis haver adta a tippet és kurvára bejött): kértem a tagot hogy álljunk meg, hívjuk ide az egyik kollégáját. Az egyik esetben (Taxi2000) a csákó szó nélkül elvitt a ingyen!!! a célállomásra. Persze hogy buherált volt az óra. A másik esetben (Fotaxi) a csákó még pofátlankodott amikor kértem hogy hívja ide egy kollégáját. Na nem kellett több, közöltem hogy ebben a pillanatban hívom az ETIKAI BIZOTTSÁGOT (taxisokat felügyelo szervezet, aminek minden társaságnál van rezidens képviselője) és panaszt teszek. Ezt amúgy megteheted úgy hogy felhívod az adott taxiszolgáltatót ugyanazon a számon amin a taxit rendelted. Hát ez a csákó is elvitt ingyen. A taxisok kurvára félnek az ETIKAI BIZOTTSÁGTÓL, ahogy a taxis haverom mondta, akár kamu vád felmerülése esetén is hajlamosak kiszabni eltiltást, birságot a taxisokra, éppen az utazóközönség védelmében. Na ez egy ilyen dolog. Amúgy a TAXI2000 "munkatársa" volt az aki kétszeres!!! díjat számolt fel, már félúton a végösszeg volt az órájában. Hát ez egy ilyen dolog.
|
| csogu | 2008.03.26. 15:16:39 / # 286830 |
|
Telefonnal a fülemen néha félrehallok. Vagy 1 hete lehetett, ott álltam a helyeden és felkaptam 3 perccel egy Gyarmat utcát Zuglóban...Garamnak értettem...hoppácska egy pont befigyelt azonnal:-))
Előzmény: #286789 Brekeke 1 2008.03.26. 15:09:33 |
|
| csogu | 2008.03.26. 15:14:06 / # 286816 |
|
Nyugi, Bandit elnézve még neked is lehet esélyed:-)))
Előzmény: #286461 MCCCXCII 2008.03.26. 14:41:43 |
|
| csogu | 2008.03.26. 15:13:34 / # 286815 |
|
Félek az én kulcscsontomban az a fémdarab lötyögne:-)))
Előzmény: #286352 Bandie 2008.03.26. 13:48:38 |
|
| csogu | 2008.03.26. 15:12:28 / # 286808 |
|
Szóról-szóra ezt írtam én is:-)))
Előzmény: #285795 Nevem senki 2008.03.26. 10:51:40 |
|
| csogu | 2008.03.26. 15:11:42 / # 286801 |
|
Már folynak az egyeztetések. Kicsit még kéreti magát a Bandi gyerek, de abba már belement, hogy a következő bowling versenyt fürdőgatyóba nyomja végig:-))))
Előzmény: #286349 sziami 2008.03.26. 08:47:19 |
|
| Brekeke 1 | 2008.03.26. 15:09:33 / # 286789 |
|
Mert mindenbe belecsapasz ... :-))) Bar mar mindenki jart igy nagy ur az ideg. :)
Előzmény: #285302 csogu 2008.03.25. 23:21:36 |
| MCCCXCII | 2008.03.26. 14:41:43 / # 286461 |
|
"... Tényleg jó az a kép!MÉG!MÉG!TÖBBET!"
Eddig azt hittem Bowlingról szól a verseny!
Ozt tessék kiderül, hogy valójában "CHIPPENDALE VERSENY" van. (.-(((
Előzmény: #286349 sziami 2008.03.26. 08:47:19 |
|
| Bandie | 2008.03.26. 13:48:38 / # 286352 |
|
Csogu, nem kell acélbot, kiszedem Ákos vállából a titánt, neki a találkozónk után úgy se kell többet :D (Ha már dicsekedett vele, hogy milyen hosszú vasat raktak bele :D)
Előzmény: #285302 csogu 2008.03.25. 23:21:36 |
| 6ker | 2008.03.26. 12:49:01 / # 286286 |
|
Ne hisztizz, türj:))
Előzmény: #285308 lilazoli 2008.03.25. 10:59:27 |
| Nevem senki | 2008.03.26. 10:51:40 / # 285795 |
|
Nem tom, miről van szó, de mélységesen egyetértek:-))))))
Szóval, a peren (lapon) kívüli megegyezés arról szólt, hogy nem egyeztünk meg semmiben, kivéve, hogy mindketten igen nagy marhák vagyunk, mivel olyat várnánk el a másiktól, amire képtelen.
Történetesen azt, hogy a mi fejünkkel gondolkodjon. Ezt teszi az, ha az ember szimpatizál egy másikkal, azonosulni tud a bajaival, gondjaival, problémáival, magyarul: egy cipőben jár vele. Aztán nem érti, a másik agya miért nem úgy jár, mint az ővé!!
Most, hogy jól megrugdaltuk egymást, egy kicsit sántikálunk, egy kicsit kényszeredett még a vigyorgás az arcunkon, de többet tudunk egymásról, mint előzőleg.
Szerintem!
Előzmény: #285394 Fox 2008.03.25. 23:48:53 |
| sziami | 2008.03.26. 08:47:19 / # 286349 |
|
Mi már beneveztük Bandit az "Európa Legszebb Férfi Felsőteste" versenyre!Az előbírálatok alapján állítják a szakértők,hogy mindenképpen dobogós helyezett lesz!:DD
Nem értem miért akar acélbotot venni!Szerintem inkább köszönetvacsi járna nektek!:DD
...és Csogu:az Ákosra ne alapozz,ő már hozzászokott a gipszhez,szerintem fel se tűnne neki!:DD
(Bandika:bocsi a vérszívásért!Tényleg jó az a kép!MÉG!MÉG!TÖBBET!:DD)
Előzmény: #285302 csogu 2008.03.25. 23:21:36 |
| csogu | 2008.03.25. 23:58:26 / # 285406 |
|
:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #285394 Fox 2008.03.25. 23:48:53 |
|
| Fox | 2008.03.25. 23:48:53 / # 285394 |
|
TE ÁLLAT
Előzmény: #285383 csogu 2008.03.25. 23:45:41 |
| csogu | 2008.03.25. 23:45:41 / # 285383 |
|
Ne csináld már. Tök jó indokot találtam magamnak arra, hogy bűntudat nélkül hazajöjjek erre jössz itt nekem...:-))))
Inkább nézz rá Messengeren a nevem melletti írásra azt könyörögj…:-))))))))
|
|
| Fox | 2008.03.25. 23:40:28 / # 285384 |
|
Egyik kezembe A másikba J.. ha érted :D
Persze persze, mindenre van kifogás. 10éven belül történni fog valami, ezért inkább én is hazajöttem. :)
Előzmény: #285378 csogu 2008.03.25. 23:30:07 |