Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
MCCCXCII 2008.03.26. 20:59:50 / # 287046
Hastáncban, biztos jobb vagyok.:))
csogu 2008.03.26. 20:32:26 / # 287044
Szerintem nem az utazott akivel te beszéltél, mert valami nagy buliból jött és még hazafelé megálltunk feltölteni a telefonját.
cbtaxi 2008.03.26. 20:27:28 / # 286984
avatar
Én beszéltem vele. Azok után ÉN nem vittem volna el. Örülök,h nem volt semmi gáz!
cbtaxi 2008.03.26. 20:24:09 / # 286977
avatar
Lerágott csont,hülye duma. Haladjunk.

mlábas 2008.03.26. 19:08:39 / # 287181
avatar
hack.mindenkilapja.hu Ingyen taxi Na ez egy olyan dolog, ami inkább megvéd téged és nem ügyeskedés hanem józan ész. Azt mondják hogy a Fotaxi meg a TAXI2000 tök korrekt és az ember csak azzal utazzon. Na hát apám velem mind a két taxitársaságnál ért kellemetlenség! Lényeg: lehettünk vagy félúton a cél felé és már nagyon gyanús volt mindkét esetben a taxiszámla, egyértelmu volt hogy a csákó le akar venni zsetonnal. Na a legtöbb ember ilyen helyzetben nem tud mit csinálni (bocs ha már ismered a témát). Megmondom én mit csináltam (egy taxis haver adta a tippet és kurvára bejött): kértem a tagot hogy álljunk meg, hívjuk ide az egyik kollégáját. Az egyik esetben (Taxi2000) a csákó szó nélkül elvitt a ingyen!!! a célállomásra. Persze hogy buherált volt az óra. A másik esetben (Fotaxi) a csákó még pofátlankodott amikor kértem hogy hívja ide egy kollégáját. Na nem kellett több, közöltem hogy ebben a pillanatban hívom az ETIKAI BIZOTTSÁGOT (taxisokat felügyelo szervezet, aminek minden társaságnál van rezidens képviselője) és panaszt teszek. Ezt amúgy megteheted úgy hogy felhívod az adott taxiszolgáltatót ugyanazon a számon amin a taxit rendelted. Hát ez a csákó is elvitt ingyen. A taxisok kurvára félnek az ETIKAI BIZOTTSÁGTÓL, ahogy a taxis haverom mondta, akár kamu vád felmerülése esetén is hajlamosak kiszabni eltiltást, birságot a taxisokra, éppen az utazóközönség védelmében. Na ez egy ilyen dolog. Amúgy a TAXI2000 "munkatársa" volt az aki kétszeres!!! díjat számolt fel, már félúton a végösszeg volt az órájában. Hát ez egy ilyen dolog.

csogu 2008.03.26. 15:16:39 / # 286830
Telefonnal a fülemen néha félrehallok. Vagy 1 hete lehetett, ott álltam a helyeden és felkaptam 3 perccel egy Gyarmat utcát Zuglóban...Garamnak értettem...hoppácska egy pont befigyelt azonnal:-))
csogu 2008.03.26. 15:14:06 / # 286816
Nyugi, Bandit elnézve még neked is lehet esélyed:-)))
csogu 2008.03.26. 15:13:34 / # 286815
Félek az én kulcscsontomban az a fémdarab lötyögne:-)))
csogu 2008.03.26. 15:12:28 / # 286808
Szóról-szóra ezt írtam én is:-)))
csogu 2008.03.26. 15:11:42 / # 286801
Már folynak az egyeztetések. Kicsit még kéreti magát a Bandi gyerek, de abba már belement, hogy a következő bowling versenyt fürdőgatyóba nyomja végig:-))))
Brekeke 1 2008.03.26. 15:09:33 / # 286789
avatar
Mert mindenbe belecsapasz ... :-))) Bar mar mindenki jart igy nagy ur az ideg. :)
MCCCXCII 2008.03.26. 14:41:43 / # 286461
"... Tényleg jó az a kép!MÉG!MÉG!TÖBBET!" Eddig azt hittem Bowlingról szól a verseny! Ozt tessék kiderül, hogy valójában "CHIPPENDALE VERSENY" van. (.-(((
Bandie 2008.03.26. 13:48:38 / # 286352
avatar
Csogu, nem kell acélbot, kiszedem Ákos vállából a titánt, neki a találkozónk után úgy se kell többet :D (Ha már dicsekedett vele, hogy milyen hosszú vasat raktak bele :D)
6ker 2008.03.26. 12:49:01 / # 286286
avatar
Ne hisztizz, türj:))
Nevem senki 2008.03.26. 10:51:40 / # 285795
avatar
Nem tom, miről van szó, de mélységesen egyetértek:-)))))) Szóval, a peren (lapon) kívüli megegyezés arról szólt, hogy nem egyeztünk meg semmiben, kivéve, hogy mindketten igen nagy marhák vagyunk, mivel olyat várnánk el a másiktól, amire képtelen. Történetesen azt, hogy a mi fejünkkel gondolkodjon. Ezt teszi az, ha az ember szimpatizál egy másikkal, azonosulni tud a bajaival, gondjaival, problémáival, magyarul: egy cipőben jár vele. Aztán nem érti, a másik agya miért nem úgy jár, mint az ővé!! Most, hogy jól megrugdaltuk egymást, egy kicsit sántikálunk, egy kicsit kényszeredett még a vigyorgás az arcunkon, de többet tudunk egymásról, mint előzőleg. Szerintem!
sziami 2008.03.26. 08:47:19 / # 286349
avatar
Mi már beneveztük Bandit az "Európa Legszebb Férfi Felsőteste" versenyre!Az előbírálatok alapján állítják a szakértők,hogy mindenképpen dobogós helyezett lesz!:DD Nem értem miért akar acélbotot venni!Szerintem inkább köszönetvacsi járna nektek!:DD ...és Csogu:az Ákosra ne alapozz,ő már hozzászokott a gipszhez,szerintem fel se tűnne neki!:DD (Bandika:bocsi a vérszívásért!Tényleg jó az a kép!MÉG!MÉG!TÖBBET!:DD)
csogu 2008.03.25. 23:58:26 / # 285406
:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
Fox 2008.03.25. 23:48:53 / # 285394
avatar
TE ÁLLAT
csogu 2008.03.25. 23:45:41 / # 285383
Ne csináld már. Tök jó indokot találtam magamnak arra, hogy bűntudat nélkül hazajöjjek erre jössz itt nekem...:-)))) Inkább nézz rá Messengeren a nevem melletti írásra azt könyörögj…:-))))))))

Fox 2008.03.25. 23:40:28 / # 285384
avatar
Egyik kezembe A másikba J.. ha érted :D Persze persze, mindenre van kifogás. 10éven belül történni fog valami, ezért inkább én is hazajöttem. :)
Oldalszám: 1757