Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
pistaxi 2008.03.31. 05:06:33 / # 273245
avatar
Dobrojutro!

trubadur 2008.03.31. 02:43:53 / # 272900
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Jól mondád báttya,csapásolni tudni kell.
Brekeke 1 2008.03.31. 02:41:10 / # 272881
avatar
Rosszul tudod már az is megvolt... A trubadur nyert :-)) Több csapással.
bemondó 2008.03.31. 02:17:57 / # 272866
avatar
Sajna az idei horgászverseny elmarad...... csak az eredményhirdetés lesz megtartva:)

trubadur 2008.03.30. 07:43:26 / # 287193
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Csogu át küldtem a képeket, ilyenre sikerült :-(((

pandacsoki28 2008.03.29. 18:59:14 / # 287209
avatar
Uraim!Mikor lesz az idei horgászverseny?Megköszönném ha megirnátok

trubadur 2008.03.29. 18:05:06 / # 287206
avatar
Jó reggelt szasztok !!!! Szépen beszéljél !!!!! Nem normális :-))))))DDD
kasu 2008.03.29. 14:06:54 / # 284216
avatar
Oda né tudok külföldiül!!
kasu 2008.03.29. 14:05:34 / # 284210
avatar
Hát akkor EZER BOCSÁNAT meg mea culpa maxima!!!

mlábas 2008.03.28. 18:11:57 / # 285150
avatar
T. Kasu "Nagyonhülye" WWW.hack.mindenkilapja.hu innen másoltam be, meg is jelöltem.

Bao, a FŐNÖK! 2008.03.28. 13:41:01 / # 284225
avatar
Ne velem szórakozz csogu!!!!

kasu 2008.03.28. 08:55:26 / # 285451
avatar
Ez meg a "SPAN"
kasu 2008.03.28. 08:51:21 / # 285448
avatar
Na te Sanyi! ez meg az én Ölebem!
kasu 2008.03.28. 08:49:49 / # 285439
avatar

kasu 2008.03.28. 08:46:49 / # 285428
avatar
Te agyon iskolázott Nagyonhülye!/meg az a barom taxis haverod/ szerencséd hogy nem egy TAXISsal találkoztál!!! /igaz akkor nem irogatnál hülyeségeket/

Rocktaxi 2008.03.27. 16:04:35 / # 286197
Ha már egyszer valaki jól írta a gombócot, akkor miért kell másodszor rosszul írni a "gómbócot" ?? :-))

Nevem senki 2008.03.27. 13:00:29 / # 286586
avatar
Nem tudom, melyik Szerkesztő Úr műve, de qrva jó az új banner:-)

trubadur 2008.03.27. 04:00:14 / # 287196
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Breki figy, olyan 10-óra körül légy bekapcsolva mert hívlak,ne tünj el mint este vazze !!

Akos1758 2008.03.26. 21:57:00 / # 287139
avatar
Én a helyedben nem ugrálnék, mert a végén még a goldengate címlapján találod magad :DDD De tényleg, nem lehet ezt kéne kamatoztatnod?
Akos1758 2008.03.26. 21:55:32 / # 287136
avatar
Kevered a testrészeket!!! Kulcscsont nem egyenlő béllel :PPP
Oldalszám: 1757