| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| pistaxi | 2008.03.31. 05:06:33 / # 273245 |
|
Dobrojutro!
|
| trubadur | 2008.03.31. 02:43:53 / # 272900 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Jól mondád báttya,csapásolni tudni kell.
Előzmény: #272881 Brekeke 1 2008.03.31. 02:41:10 |
| Brekeke 1 | 2008.03.31. 02:41:10 / # 272881 |
|
Rosszul tudod már az is megvolt... A trubadur nyert :-)) Több csapással.
Előzmény: #272866 bemondó 2008.03.31. 02:17:57 |
| bemondó | 2008.03.31. 02:17:57 / # 272866 |
|
Sajna az idei horgászverseny elmarad...... csak az eredményhirdetés lesz megtartva:)
|
| trubadur | 2008.03.30. 07:43:26 / # 287193 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Csogu át küldtem a képeket, ilyenre sikerült :-(((
|
| pandacsoki28 | 2008.03.29. 18:59:14 / # 287209 |
|
Uraim!Mikor lesz az idei horgászverseny?Megköszönném ha megirnátok
|
| trubadur | 2008.03.29. 18:05:06 / # 287206 |
|
Jó reggelt szasztok !!!!
Szépen beszéljél !!!!!
Nem normális :-))))))DDD
Előzmény: #284216 kasu 2008.03.29. 14:06:54 |
| kasu | 2008.03.29. 14:06:54 / # 284216 |
|
Oda né tudok külföldiül!!
Előzmény: #284210 kasu 2008.03.29. 14:05:34 |
| kasu | 2008.03.29. 14:05:34 / # 284210 |
|
Hát akkor EZER BOCSÁNAT meg mea culpa maxima!!!
|
| mlábas | 2008.03.28. 18:11:57 / # 285150 |
|
T. Kasu "Nagyonhülye" WWW.hack.mindenkilapja.hu
innen másoltam be, meg is jelöltem.
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.28. 13:41:01 / # 284225 |
|
Ne velem szórakozz csogu!!!!
|
| kasu | 2008.03.28. 08:55:26 / # 285451 |
|
Ez meg a "SPAN"
Előzmény: #285448 kasu 2008.03.28. 08:51:21 |
| kasu | 2008.03.28. 08:51:21 / # 285448 |
|
Na te Sanyi! ez meg az én Ölebem!
Előzmény: #285439 kasu 2008.03.28. 08:49:49 |
| kasu | 2008.03.28. 08:49:49 / # 285439 |
|
|
| kasu | 2008.03.28. 08:46:49 / # 285428 |
|
Te agyon iskolázott Nagyonhülye!/meg az a barom taxis haverod/ szerencséd hogy nem egy TAXISsal találkoztál!!! /igaz akkor nem irogatnál hülyeségeket/
|
| Rocktaxi | 2008.03.27. 16:04:35 / # 286197 |
|
Ha már egyszer valaki jól írta a gombócot, akkor miért kell másodszor rosszul írni a "gómbócot" ?? :-))
|
|
| Nevem senki | 2008.03.27. 13:00:29 / # 286586 |
|
Nem tudom, melyik Szerkesztő Úr műve, de qrva jó az új banner:-)
|
| trubadur | 2008.03.27. 04:00:14 / # 287196 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Breki figy, olyan 10-óra körül légy bekapcsolva mert hívlak,ne tünj el mint este vazze !!
|
| Akos1758 | 2008.03.26. 21:57:00 / # 287139 |
|
Én a helyedben nem ugrálnék, mert a végén még a goldengate címlapján találod magad :DDD
De tényleg, nem lehet ezt kéne kamatoztatnod?
Előzmény: #286352 Bandie 2008.03.26. 13:48:38 |
| Akos1758 | 2008.03.26. 21:55:32 / # 287136 |
|
Kevered a testrészeket!!! Kulcscsont nem egyenlő béllel :PPP
Előzmény: #286815 csogu 2008.03.26. 15:13:34 |