Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Wolf 2008.04.16. 09:58:07 / # 288843
avatar
Szevasztok! Beszéljünk az új matricárol!

bemondó 2008.04.16. 02:35:47 / # 288842
avatar
Nagy a csend itt. Csak nem a sztrájkra készül mindenki?

MCCCXCII 2008.04.12. 22:18:59 / # 288838
..., és az autó nagyot döccent. (.-)
lilazoli 2008.04.11. 10:41:58 / # 288836
avatar
Azt hallottam! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !
nemkar 2008.04.11. 10:18:57 / # 288835
avatar
Áhhhh...! Ehhez nem értesz! itt más a díjszabás.-:)))
törölt felh. 2008.04.11. 09:47:22 / # 288834
avatar
Srácok hallgatva a Rádiót feltünt a CIB bank új reklámja miszerint taxival 1km-er 290ft. Most nem is tudom árat emeltünk vagy mi taxisok ebböl csak 205-ft ott kapunk meg és a többit más teszi zsebre???

tomajer 2008.04.06. 23:52:22 / # 288826
Akos1758 2008.04.05. 13:07:33 / # 288825
avatar
Sikeresen befejeztem a képek formázását, úgyhogy mostantól Tamáson a világ szeme. Ha bebizonyítja, hogy nem olyan szétszort mint én és képes gyorsabban időt szakítani rá, akár ma-holnap már gyönyörködhetünk is magunkban, barátainkban :DDD

MCCCXCII 2008.04.05. 11:13:52 / # 288824
Eredményekről a hírek fórumon "nézhettek" képeket. (:-))

falcon 2008.04.05. 04:56:02 / # 288823
avatar
ákos mondtam neked lazán csináld, ha nem érzed, igyáll meg 1 energia italt és ráfogsz jőnni nem is olyan nehéz

Akos1758 2008.04.04. 18:53:47 / # 288822
avatar
Jól van na, rajta vagyok én is, csak meg lettem kérve, hogy a már kész képeket küldjem át, hogy Tamásnak már ne kelljen vele szenvednie, csak fel kelljen tolnia!!! :P Az meg egy jó pár órás meló, valamint nekem most kötött munkaidős melóm van, úgyhogy elég hulla vagyok... De MÉG MA átküldöm!!! tényleg :PPPPPPPP

lilazoli 2008.04.04. 14:41:01 / # 288819
avatar
NA AZZÉ !!

Bao, a FŐNÖK! 2008.04.04. 08:11:18 / # 288821
avatar
Itt küldte ,ő se látszik! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tomajer 2008.04.04. 08:08:30 / # 288820
De mikor?
tomajer 2008.04.02. 16:40:46 / # 288817
OK!
Akos1758 2008.04.02. 16:34:59 / # 288816
avatar
Akko' átküldöm néked! :P
tomajer 2008.04.02. 16:18:35 / # 288815
Miután gyanítom, hogy ez a feladat is rám vár, (merthogy Ricsi még nem tért magához a tegnapi sokkból) kis türelmet kérek. :-)
trubadur 2008.04.02. 13:06:53 / # 288814
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Még hogy serényebben :-))) Hát tegnap úgy bezabált hogy, azóta sem tért magához,nézd csak oldalt a képen vazze :-)))
Akos1758 2008.04.02. 12:49:57 / # 288813
avatar
Képek még feldolgozás alatt, próbálom Csogut az előzőnél valamivel serényebb tevékenykedésre bírni, s a képeket hamarosan mindenki számára megtekinthető állapotba varázsolni!

Akos1758 2008.04.02. 12:45:31 / # 288812
avatar
Jó reggelt mindenkinek! Mint tudjuk, tegnap lezajlott a Főtaxi Bowling Kupa IV. és egyben utolsó selejtező fordulója. Reméljük mindenkinek sikerült várakozásainak megfelelően teljesíteni. Bár a tét nagyobb volt mint eddig, azt hiszem a hangulatra így sem volt panasz...

Oldalszám: 1757