| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Wolf | 2008.04.16. 09:58:07 / # 288843 |
|
Szevasztok!
Beszéljünk az új matricárol!
|
| bemondó | 2008.04.16. 02:35:47 / # 288842 |
|
Nagy a csend itt. Csak nem a sztrájkra készül mindenki?
|
| MCCCXCII | 2008.04.12. 22:18:59 / # 288838 |
|
..., és az autó nagyot döccent. (.-)
Előzmény: #288836 lilazoli 2008.04.11. 10:41:58 |
|
| lilazoli | 2008.04.11. 10:41:58 / # 288836 |
|
Azt hallottam! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !
Előzmény: #288834 2008.04.11. 09:47:22 |
| nemkar | 2008.04.11. 10:18:57 / # 288835 |
|
Áhhhh...!
Ehhez nem értesz!
itt más a díjszabás.-:)))
Előzmény: #288834 2008.04.11. 09:47:22 |
| törölt felh. | 2008.04.11. 09:47:22 / # 288834 |
|
Srácok hallgatva a Rádiót feltünt a CIB bank új reklámja miszerint taxival 1km-er 290ft. Most nem is tudom árat emeltünk vagy mi taxisok ebböl csak 205-ft ott kapunk meg és a többit más teszi zsebre???
|
| tomajer | 2008.04.06. 23:52:22 / # 288826 |
|
Előzmény: #288825 Akos1758 2008.04.05. 13:07:33 |
|
| Akos1758 | 2008.04.05. 13:07:33 / # 288825 |
|
Sikeresen befejeztem a képek formázását, úgyhogy mostantól Tamáson a világ szeme. Ha bebizonyítja, hogy nem olyan szétszort mint én és képes gyorsabban időt szakítani rá, akár ma-holnap már gyönyörködhetünk is magunkban, barátainkban :DDD
|
| MCCCXCII | 2008.04.05. 11:13:52 / # 288824 |
|
Eredményekről a hírek fórumon "nézhettek" képeket. (:-))
|
|
| falcon | 2008.04.05. 04:56:02 / # 288823 |
|
ákos mondtam neked lazán csináld, ha nem érzed, igyáll meg 1 energia italt és ráfogsz jőnni nem is olyan nehéz
|
| Akos1758 | 2008.04.04. 18:53:47 / # 288822 |
|
Jól van na, rajta vagyok én is, csak meg lettem kérve, hogy a már kész képeket küldjem át, hogy Tamásnak már ne kelljen vele szenvednie, csak fel kelljen tolnia!!! :P Az meg egy jó pár órás meló, valamint nekem most kötött munkaidős melóm van, úgyhogy elég hulla vagyok... De MÉG MA átküldöm!!! tényleg :PPPPPPPP
|
| lilazoli | 2008.04.04. 14:41:01 / # 288819 |
|
NA AZZÉ
!!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.04.04. 08:11:18 / # 288821 |
|
Itt küldte ,ő se látszik!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #288820 tomajer 2008.04.04. 08:08:30 |
| tomajer | 2008.04.04. 08:08:30 / # 288820 |
|
De mikor?
Előzmény: #288817 tomajer 2008.04.02. 16:40:46 |
|
| tomajer | 2008.04.02. 16:40:46 / # 288817 |
|
OK!
Előzmény: #288816 Akos1758 2008.04.02. 16:34:59 |
|
| Akos1758 | 2008.04.02. 16:34:59 / # 288816 |
|
Akko' átküldöm néked! :P
Előzmény: #288815 tomajer 2008.04.02. 16:18:35 |
| tomajer | 2008.04.02. 16:18:35 / # 288815 |
|
Miután gyanítom, hogy ez a feladat is rám vár, (merthogy Ricsi még nem tért magához a tegnapi sokkból) kis türelmet kérek.
:-)
Előzmény: #288814 trubadur 2008.04.02. 13:06:53 |
|
| trubadur | 2008.04.02. 13:06:53 / # 288814 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Még hogy serényebben :-))) Hát tegnap úgy bezabált hogy, azóta sem tért magához,nézd csak oldalt a képen vazze :-)))
Előzmény: #288813 Akos1758 2008.04.02. 12:49:57 |
| Akos1758 | 2008.04.02. 12:49:57 / # 288813 |
|
Képek még feldolgozás alatt, próbálom Csogut az előzőnél valamivel serényebb tevékenykedésre bírni, s a képeket hamarosan mindenki számára megtekinthető állapotba varázsolni!
|
| Akos1758 | 2008.04.02. 12:45:31 / # 288812 |
|
Jó reggelt mindenkinek!
Mint tudjuk, tegnap lezajlott a Főtaxi Bowling Kupa IV. és egyben utolsó selejtező fordulója. Reméljük mindenkinek sikerült várakozásainak megfelelően teljesíteni. Bár a tét nagyobb volt mint eddig, azt hiszem a hangulatra így sem volt panasz...
|