| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Akos1758 | 2008.04.19. 14:22:20 / # 288865 |
|
Össze valóban nem veszünk ezen ;)
De:
Előzmény: #288864 indi50 2008.04.19. 13:38:03 |
| indi50 | 2008.04.19. 13:38:03 / # 288864 |
|
Szerintem "kontyos" Fiat 500 nem volt, bár ezen ne vesszünk össze.:)
Előzmény: #288863 Akos1758 2008.04.19. 10:49:56 |
|
| Akos1758 | 2008.04.19. 10:49:56 / # 288863 |
|
Valóban létezetta kontyos, de ha utánanézel a fiatból is... Tehát pont ugyan annyira koppintás. Amúgy a képlet egyszerű volt sógoréknál. Megvették a Fiattol a kasztnira a liszenszet, kicsit erősítettek rajta és alápakoltak egy komolyabb gépet. Még a kispolákból is készült steyr... ;)
Előzmény: #288860 indi50 2008.04.19. 03:15:01 |
| MCCCXCII | 2008.04.19. 08:58:20 / # 288862 |
|
Arra a a fúvott gumikkal ellátott géperejű járműre, ami kipusztul alólad, mert a bevétel nem fedezi a fenntartási kölségeket. (.-))
Előzmény: #288849 Nevem senki 2008.04.17. 17:36:46 |
|
| Nevem senki | 2008.04.19. 04:09:40 / # 288861 |
|
Igen, mert ez egy Steyr Puch:-)))
Előzmény: #288860 indi50 2008.04.19. 03:15:01 |
| indi50 | 2008.04.19. 03:15:01 / # 288860 |
|
Igen, "kontyos" volt a neve.
Bár szerintem az egyedi volt,a frissített pedig az 500-as Fiat koppintása.
Volt 500-as Fiatom is.:)
Előzmény: #288858 Akos1758 2008.04.18. 20:57:48 |
|
| Akos1758 | 2008.04.18. 22:58:23 / # 288859 |
|
Csak hogy a nosztalgikus hatás meglegyen, egy fekete octaviaval... :D
Előzmény: #288856 AdamGyak 2008.04.18. 20:51:01 |
| indi50 | 2008.04.18. 22:43:32 / # 288857 |
|
Szevasz!
Volt ilyen kocsim, pirosban, de az ajtaja még hátrafelé nyílt.
Nem mostanában volt.Sajna.:)
Előzmény: #288855 Akos1758 2008.04.18. 20:25:39 |
|
| Akos1758 | 2008.04.18. 20:57:48 / # 288858 |
|
Igen, az a "kontyos" fantázianévvel megáldott, egyel öregebb változat...
Mondhatni ez a "modell frissített" darab... :D
Előzmény: #288857 indi50 2008.04.18. 22:43:32 |
| AdamGyak | 2008.04.18. 20:51:01 / # 288856 |
|
Tegnap láttam még forgalomban lévő EAD-s piros lada utassal. Sajnos nem főtaxisba (tuti ÁÁ kategória lett volna. No milyen autóval száguldasz ? :)
Előzmény: #288853 Akos1758 2008.04.18. 20:18:39 |
| Akos1758 | 2008.04.18. 20:25:39 / # 288855 |
|
|
| Akos1758 | 2008.04.18. 20:22:24 / # 288854 |
|
Ja, majd elfelejtettem büszkélkedni!!!!!!!
A vérvonallal... ;)
|
| Akos1758 | 2008.04.18. 20:18:39 / # 288853 |
|
Jó reggelt fiatalok! :D
Kicsit el vagyunk tűnve mostanság, kicsit kezdünk megfeledkezni az eddig oly' népszerű szokásunkról, miszerint véleményünket fogjuk, kicsit összegyúrjuk, néha még magunk számára is érthetetlenül tömörré tesszük és egy "klikk", majd jól megosztjuk...
Na nem mondom, jómagam sem serénykedtem mostanság a lapon, de mentségemre szolgáljon, hogy kissé felgyorsultak körülöttem az események.
Autó, ex autó... 1,5 tonna vas az udvaron, pár gramm a vállban... Kapcsolat, ex kapcsolat, új kapcsolat... Bérelt autó, újra droid, pénzhiány (na ez annyira azért nem újdonság), időhiány, meló kint, meló bent...
Szóval így szűken, mondhatnám "dióhéjban" a lényeg...
Csogu net hiányára hivatkozik (bár szerintem élvezi a helyzetet, csak tagadja) a többiek (így én is) pedig úgy látszik el vannak veszve, ha valaki nem dobálja a témákat...
Minden esetre azért még itt vagyunk, a hallotaxi köszöni él és virul, már csak egy dolgot kéne megmutatnunk:
A főtaxis topic köszöni él, virul, csak épp kicsit kifújta magát... :P
|
| Zsizsi75 | 2008.04.18. 08:18:06 / # 288852 |
|
Sziasztok!
Nem biztos, hogy jó helyrn írok, de próbálkozom. Némelyik taxis ex kolléga úgy közlekedik, mint egy állat. Szó szerint értem. Én elég lendületesen vezetek, de azt gondolom, van jogom a piros lámpánál megállni úgy, hogy ne toljon át senki. Szomorúan tapasztalom nap mint nap, hogy a kedves ex kollegák szó szerint életveszélyes helyzeteket teremtenek. Akinek nem inge, nem veszi magára. Picit türelmesebben és toleránsabban! Ha ez nem nagy kérés.
|
| Nevem senki | 2008.04.17. 17:39:04 / # 288850 |
|
Egyébként bármit kérhetsz, mivel szépen és választékosan írogatsz.
Ismeretlenül is szimpatikussá tesz:-)
Csak le ne szokj róla ebben a társaságban:-)))
Előzmény: #288847 AdamGyak 2008.04.17. 17:23:35 |
| Nevem senki | 2008.04.17. 17:36:46 / # 288849 |
|
Hűző szekrény??
Wc ajtó???
Mire gondolsz:-))))))
Előzmény: #288846 MCCCXCII 2008.04.16. 23:00:05 |
| Nevem senki | 2008.04.17. 17:35:23 / # 288848 |
|
Nagyon szívesen!
A rádió műhely szemetesében van kb. 136 000 darabban:-))))
Bocs a viccért, de 5 éve volt az autón és egy kicsit elöregedett az anyag.
Előzmény: #288847 AdamGyak 2008.04.17. 17:23:35 |
| AdamGyak | 2008.04.17. 17:23:35 / # 288847 |
|
A régit nekem adnád ha szépen megkérlek ?
Előzmény: #288844 Nevem senki 2008.04.16. 17:49:43 |
| MCCCXCII | 2008.04.16. 23:00:05 / # 288846 |
|
És lesz is mire ragasztanod? (.-)
Előzmény: #288844 Nevem senki 2008.04.16. 17:49:43 |
|
| Nevem senki | 2008.04.16. 17:49:43 / # 288844 |
|
Mit tudsz róla beszélni?
Levettem a 90 évest, felraktam a 95-t.
5 év múlva a százas jön:-))
Előzmény: #288843 Wolf 2008.04.16. 09:58:07 |