Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Akos1758 2008.04.19. 14:22:20 / # 288865
avatar
Össze valóban nem veszünk ezen ;) De:
indi50 2008.04.19. 13:38:03 / # 288864
Szerintem "kontyos" Fiat 500 nem volt, bár ezen ne vesszünk össze.:)
Akos1758 2008.04.19. 10:49:56 / # 288863
avatar
Valóban létezetta kontyos, de ha utánanézel a fiatból is... Tehát pont ugyan annyira koppintás. Amúgy a képlet egyszerű volt sógoréknál. Megvették a Fiattol a kasztnira a liszenszet, kicsit erősítettek rajta és alápakoltak egy komolyabb gépet. Még a kispolákból is készült steyr... ;)
MCCCXCII 2008.04.19. 08:58:20 / # 288862
Arra a a fúvott gumikkal ellátott géperejű járműre, ami kipusztul alólad, mert a bevétel nem fedezi a fenntartási kölségeket. (.-))
Nevem senki 2008.04.19. 04:09:40 / # 288861
avatar
Igen, mert ez egy Steyr Puch:-)))
indi50 2008.04.19. 03:15:01 / # 288860
Igen, "kontyos" volt a neve. Bár szerintem az egyedi volt,a frissített pedig az 500-as Fiat koppintása. Volt 500-as Fiatom is.:)
Akos1758 2008.04.18. 22:58:23 / # 288859
avatar
Csak hogy a nosztalgikus hatás meglegyen, egy fekete octaviaval... :D
indi50 2008.04.18. 22:43:32 / # 288857
Szevasz! Volt ilyen kocsim, pirosban, de az ajtaja még hátrafelé nyílt. Nem mostanában volt.Sajna.:)
Akos1758 2008.04.18. 20:57:48 / # 288858
avatar
Igen, az a "kontyos" fantázianévvel megáldott, egyel öregebb változat... Mondhatni ez a "modell frissített" darab... :D
AdamGyak 2008.04.18. 20:51:01 / # 288856
avatar
Tegnap láttam még forgalomban lévő EAD-s piros lada utassal. Sajnos nem főtaxisba (tuti ÁÁ kategória lett volna. No milyen autóval száguldasz ? :)
Akos1758 2008.04.18. 20:25:39 / # 288855
avatar

Akos1758 2008.04.18. 20:22:24 / # 288854
avatar
Ja, majd elfelejtettem büszkélkedni!!!!!!! A vérvonallal... ;)

Akos1758 2008.04.18. 20:18:39 / # 288853
avatar
Jó reggelt fiatalok! :D Kicsit el vagyunk tűnve mostanság, kicsit kezdünk megfeledkezni az eddig oly' népszerű szokásunkról, miszerint véleményünket fogjuk, kicsit összegyúrjuk, néha még magunk számára is érthetetlenül tömörré tesszük és egy "klikk", majd jól megosztjuk... Na nem mondom, jómagam sem serénykedtem mostanság a lapon, de mentségemre szolgáljon, hogy kissé felgyorsultak körülöttem az események. Autó, ex autó... 1,5 tonna vas az udvaron, pár gramm a vállban... Kapcsolat, ex kapcsolat, új kapcsolat... Bérelt autó, újra droid, pénzhiány (na ez annyira azért nem újdonság), időhiány, meló kint, meló bent... Szóval így szűken, mondhatnám "dióhéjban" a lényeg... Csogu net hiányára hivatkozik (bár szerintem élvezi a helyzetet, csak tagadja) a többiek (így én is) pedig úgy látszik el vannak veszve, ha valaki nem dobálja a témákat... Minden esetre azért még itt vagyunk, a hallotaxi köszöni él és virul, már csak egy dolgot kéne megmutatnunk: A főtaxis topic köszöni él, virul, csak épp kicsit kifújta magát... :P

Zsizsi75 2008.04.18. 08:18:06 / # 288852
avatar
Sziasztok! Nem biztos, hogy jó helyrn írok, de próbálkozom. Némelyik taxis ex kolléga úgy közlekedik, mint egy állat. Szó szerint értem. Én elég lendületesen vezetek, de azt gondolom, van jogom a piros lámpánál megállni úgy, hogy ne toljon át senki. Szomorúan tapasztalom nap mint nap, hogy a kedves ex kollegák szó szerint életveszélyes helyzeteket teremtenek. Akinek nem inge, nem veszi magára. Picit türelmesebben és toleránsabban! Ha ez nem nagy kérés.

Nevem senki 2008.04.17. 17:39:04 / # 288850
avatar
Egyébként bármit kérhetsz, mivel szépen és választékosan írogatsz. Ismeretlenül is szimpatikussá tesz:-) Csak le ne szokj róla ebben a társaságban:-)))
Nevem senki 2008.04.17. 17:36:46 / # 288849
avatar
Hűző szekrény?? Wc ajtó??? Mire gondolsz:-))))))
Nevem senki 2008.04.17. 17:35:23 / # 288848
avatar
Nagyon szívesen! A rádió műhely szemetesében van kb. 136 000 darabban:-)))) Bocs a viccért, de 5 éve volt az autón és egy kicsit elöregedett az anyag.
AdamGyak 2008.04.17. 17:23:35 / # 288847
avatar
A régit nekem adnád ha szépen megkérlek ?
MCCCXCII 2008.04.16. 23:00:05 / # 288846
És lesz is mire ragasztanod? (.-)
Nevem senki 2008.04.16. 17:49:43 / # 288844
avatar
Mit tudsz róla beszélni? Levettem a 90 évest, felraktam a 95-t. 5 év múlva a százas jön:-))
Oldalszám: 1757