Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
terminátor 2008.05.24. 11:03:44 / # 288996
avatar
tudom más cégnél igy van de eddig itt nem láttam ilyet!!

Fox 2008.05.24. 09:33:59 / # 288956
avatar
? Régen nem lehetett? Nem is emlékszem már mióta üldögélnek jó páran spanba.

Fox 2008.05.24. 09:02:18 / # 288993
avatar
Azért megnézlek majd a Csángóba miután visszautasitasz egymás után három Szabolcs utcát és mehetsz haza mert 24óra tiltás.. Ebbe nem gondolsz bele, sajnos.
attus 2008.05.24. 05:24:10 / # 288990
avatar
Még egy hátrány: Nem nagyon tudsz válogatni. Ettől függetlenül én is a haladásra szavazok, csak attól félek ,hogy ez is olyan "magyarosan" fog zajlani!:-(
attus 2008.05.24. 05:21:00 / # 288989
avatar
...és még valami a taxisok hozzáállása azutazóközönséghez! Én állítom anno a T5-nél voltak a legminőségibb kollégák és a legnívósabb utazó közönség! Szubjektív vélemény, mielött valaki a torkomnak esne!
attus 2008.05.24. 05:12:32 / # 288988
avatar
5-555-555, Ennyi. De valakiknek még így is sikerült elrontani!:-(
csogu 2008.05.23. 12:42:52 / # 288981
Kiskirályok mindenhol vannak. De ott 400 darab (cirka) és nagykirálynak képzelik magukat...állítják ezt a bevándorlók:-)) Képzeld el, 400 darab Lalikirály:-DDDDD Technikai háttér...ez "csak" pénz kérdése...szerintem. Jaaaaa még a mérleg pozitív oldaláról ...:-)) - Megszűnik a : Kérném ...vaaaaaal...veeeeel...:-)
1x1 2008.05.23. 12:36:54 / # 288972
avatar
Ha nincs kűlőnbség ,,akkor miértis rohantunk és adtuk a nagy lét a DZ-nek ????? Talán mert mégis van benne valami??? A Balambér mikor dőlmeg???? Vagy a Jenő bácsi??Lehet ,hogy azokban sincs kűlőnbség??? De akkor miértis ragaszkodunk a munkájukhoz????Vagy mégis tőbbett tudnak azok a rádiók??? Csak kérdések!! Csak hangosan gondolkodom !

csogu 2008.05.23. 12:28:51 / # 288976
Különben egyszerű, kell készíteni egy mérleget és belehelyezni a negatívumokat és a pozitívumokat. Mik az előnyei és mi a hátrányai a néma címkiadásnak?!! Előnyei: - Megszűnik az URH mizéria, valóban egyenlőbbek lesznek az esélyek (persze a szerencse itt is dominál majd rendesen) - Megszűnik a tutikban való ácsorgás, ami szinte sosem azonos azokkal a helyekkel, ahol beülős is tud akadni, hanem a bokrok mélyén megbújva, olyan sátorozó cigány módra történik. - Megszűnik az eszetlen címre száguldozás (gondolom, hiszen értelmét veszti). - Megszűnik a területvédés (a módszereket tudjuk mind) - Értelmét veszti a kályházás Hátrány: - Még könnyebben fogják elszánni magukat a leendő taxisok, hogy belevágjanak ebbe a „szakmába”, hiszen akit eddig frusztrált a helyismeret hiány, az most ez alól részben mentesül. Nem mondom, hogy ennyi az összes előny, illetve hátrány, de nekem most nagy hirtelenjében csak ennyi jutott az eszembe. Ezek alapján viszont a néma címkiadás felé billen a mérleg nyelve. Nem?
csogu 2008.05.23. 12:18:34 / # 288977
Néha, amikor a kályházás miatt szétgurulóm az agyam...na meg amikor ugyanazoktól a kódoktól kapok púdert sorozatban, akkor azt kívánom, a lehető leghamarabb vezessék be ezt a néma címkiadást. Azt amikor sorban kapom fel a címeket, akkor persze már nem annyira akarom:-)) Viszont araszolgatva a 400 forintos benzinár felé elgondolkodtató, hogy mennyire is jó, hogy 3-4 kerületben vagyok csak "versenyképes" a 23 kerületből...vidékről már nem is beszélve, amikor dönthetek, hogy nyomok a címre, felvéve a versenyt pár kamikaze kollégával, akik addig rohangálnak a megszokott tempójukban a címekre, amíg megkapják az első 300 ezer forintos büntetést a gyorshajtásért...illetve, bevállalom annak a lehetőségét, hogy ha hibázok, akkor kiemelt büntetést rónak ki rám...mivel zsíros fuvar = kemény bünti. Na szóval ennyi. Jó lenne kipróbálni, hogy milyen is ez a rendszer, de ha nem jó, akkor vissza lehetne táncolni...bár tudom erre nem lesz lehetőség.
csogu 2008.05.23. 10:55:29 / # 288987
Én meg megyek a fiamért, mert a héten az iskolával mind a 2 gyerek táborozni volt (kész anyagi csőd...) és a fiam még csak most érkezik haza. dolgozni meg igyis ugyis kell! Na ez az..:-)) Itt van a kutya elásva.
yoda 2008.05.23. 10:54:07 / # 288974
avatar
Bocsi,hogy a barátom helyett válaszolok...Csakis a T5-ös kollégáknak volt köszönhető!Imádtunk T5-ösnek lenni,szerettünk így szolgáltatni!A Reifről inkább ne beszéljünk...szerintem!
terminátor 2008.05.23. 10:52:13 / # 288986
avatar
na akkor majd meglátjuk milesz! addig is megyek ebédelni! dolgozni meg igyis ugyis kell!
csogu 2008.05.23. 10:49:49 / # 288985
csak akkor meg a zsiros kanyar nehogy fü alat telon mennyen ki ! Ez a lehetőség ....mint lehetőség (nehogy aztán valaki is magára vegye), most is létezik. ja pénz kérdése amikor a kodado cserét is a taxissal fizettetik ki !! Nem akarok én ebbe nagyon belemászni, mert ez már megint egy olyan dolog, amiből nem lehet jól kijönni, hiszen akinek most a zsebe bánja, az totál igazságtalanságnak érzi. Értem én ezt, el is fogadom.
terminátor 2008.05.23. 10:47:15 / # 288984
avatar
ja az megszünne ! csak akkor meg a zsiros kanyar nehogy fü alat telon mennyen ki ! ja pénz kérdése amikor a kodado cserét is a taxissal fizettetik ki !!
csogu 2008.05.23. 10:47:01 / # 288983
Na igen, a szakmába való beáramlás valóban nagy gond...nekünk taxisoknak...és akkor a lehetőségek és a várható fejlemények itt előre is vannak vetítve. Te sem gátolnál meg egy 3 hónapos BKV sztrájkot:-)) Na látod:-)
terminátor 2008.05.23. 10:45:06 / # 288982
avatar
Hátrány: - Még könnyebben fogják elszánni magukat a leendő taxisok, hogy belevágjanak ebbe a „szakmába”, hiszen akit eddig frusztrált a helyismeret hiány, az most ez alól részben mentesül. Ezért elősszőr megkell szüntetni hogy mindenki taxis lehessen! létszámstop de amig ideis felvesznek mindenkit!

terminátor 2008.05.23. 10:39:56 / # 288980
avatar
biztos de itt nagyonsok technikai háttér nincsen meg a néma cimkiadáshoz!! például a rádio sem jo aszem azért itt is vannak akik kiskirálynak érzik magukat!
csogu 2008.05.23. 10:36:25 / # 288979
Nézd, a fejlődés elkerülhetetlen és pár, nálunk fejlettebb országban már szinte történelem órának számít, ha a budapesti helyzetről hallanak:-)) Nincs semmi bajom (jelenleg) a Cityvel, de én elvagyok itt. Ismerősöktől annyi rosszat hallottam, hogy eszembe sem jutott ez a lehetőség. Most nem akarok senkit megsérteni, de tényleg csak hallomásból azt hallottam, hogy a Citynél van 400 szövetségi, meg főfőfőfőalapító tag, akik nagyon nagy királynak érzik magukat és az olyan pórnéppel, mint egy esetleges bevándorló (új kolléga) erőteljesen érzékeltetik is ezt a felsőbbrendűségüket. Na most ez nem az a dolog, amire én alkalmas vagyok.
terminátor 2008.05.23. 10:31:16 / # 288978
avatar
itt a főtaxinál az életben nem lesz néma cimkiadás! föleg ami most a rádiok kőrül folyik ! meny a cityhez és probáld ki de akkor megint rádiot kell cserélned!!:)
Oldalszám: 1757