| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| trubadur | 2008.05.25. 20:40:08 / # 289014 |
|
Jól elfáradtunk :-)))
|
| Fox | 2008.05.25. 12:35:22 / # 289013 |
|
Azzal te nem járnál jól ;-)
Előzmény: #289008 csogu 2008.05.25. 04:21:29 |
| yófej | 2008.05.25. 10:44:22 / # 289012 |
|
Gratuláljunk a 1046os "kolléga"nak kinevezése alkalmából!
SZÉP VOLT MEMI!(mikor nyit a gyrosos a Balatonon?)
|
| csogu | 2008.05.25. 06:29:03 / # 289011 |
|
Nem állítanám:-)
Előzmény: #289010 attus 2008.05.25. 06:28:27 |
|
| attus | 2008.05.25. 06:28:27 / # 289010 |
|
Szabónak?:-)
Előzmény: #289009 csogu 2008.05.25. 06:23:59 |
| csogu | 2008.05.25. 06:23:59 / # 289009 |
|
Azért ne csússzunk át a rasszizmus gyanújába. Nem a névvel van baj, hanem amit vonz magával, az esetek nagyon nagy többségében.
Pl. reggel 7 környékén felszoktam venni a Szabolcs utcát, mert egy hölgy utazik onnan...nem nagy kanyar, de mindig lent vár és semmi gond vele...pedig szerintem őt sem Kovácsnak anyakönyvezték.
Előzmény: #289006 nemkar 2008.05.25. 00:41:55 |
|
| csogu | 2008.05.25. 04:22:02 / # 289004 |
|
Vagy 15 perccel...a Blaháról:-)))
|
|
| csogu | 2008.05.25. 04:21:29 / # 289008 |
|
Nya mondjuk erre nem is gondoltam...Látod, mondtam neked, hogy lenne mit keresned a Reif Zoli helyén, de te mindig szerénykedsz:-)))
Előzmény: #289003 Fox 2008.05.24. 14:18:49 |
|
| csogu | 2008.05.25. 04:20:33 / # 289007 |
|
Nem a csekkesekre értettem, hanem a csakide fuvarokra. Különben nekem azokkal sincs semmi bajom, ha...
- Ha nem várat meg 10-15 percet és utazunk 1-2 percet.
- Ha meg van a folytonosság. Vagyis nem 2 órát vártam arra a címre.
Előzmény: #289002 Bbetyár 2008.05.24. 16:16:10 |
|
| Akos1758 | 2008.05.25. 02:14:41 / # 289005 |
|
Fox, Te komolyan gondolod, hogy 10 koléga közül egy sem éheskedi rá magát? Van, hogy épp csak azt nem mondják el, hogy csőre töltött 9mm-essel és szamuráj karddal vár Kolompár Úr, mégis 1 perccel küzdenek érte :P
Előzmény: #289003 Fox 2008.05.24. 14:18:49 |
| nemkar | 2008.05.25. 00:41:55 / # 289006 |
|
Ákoskám!
Minden cégnél van, U.n. "közkedvelt" cím, amit senki sem vesz fel.
Még a sorból is visszaadják. Mind a "20" sorban álló taxi!
Szerinted?
Akkor ki venné fel KOlompár úr Szabolcs utcai rendelését?
Előzmény: #289005 Akos1758 2008.05.25. 02:14:41 |
| Bbetyár | 2008.05.24. 16:16:10 / # 289002 |
|
A kifogás, hogy NEM ÉRI meg! vigye el aki szerződött vele.
A szabolcsutcát meg vigye a kisebbségi ombudsman.
Előzmény: #289001 csogu 2008.05.24. 16:13:34 |
|
| csogu | 2008.05.24. 16:13:34 / # 289001 |
|
Annyi elég is. Így nem arról van szó, hogy az ember a csakide fuvarokat dobja sorban vissza, hogy a többiek csak hagy szívjanak nyugodtan, hanem azokat a fuvarokat, amiket valóban valami emberibb kifogással tud önmagának megindokolni.
Előzmény: #289000 Fox 2008.05.24. 16:11:11 |
|
| Fox | 2008.05.24. 16:11:11 / # 289000 |
|
Erről lehet hogy volt szó "pirosat nem, zöldet akkor viszed) de én már mindenhol a pontrendszeres megoldást hallottam. kétszer visszautasithatod, harmadikra tiltás.
Előzmény: #288998 csogu 2008.05.24. 13:05:30 |
| csogu | 2008.05.24. 15:05:56 / # 288999 |
|
Már több ilyen is van.
Előzmény: #288994 terminátor 2008.05.24. 11:22:23 |
|
| tomajer | 2008.05.24. 14:45:32 / # 288997 |
|
Én sokat dolgoztam anno spannal.
Azért hidd el, nagyon jó volt, ha valami gáz volt, a spanra lehetett fogni:-)
Sz'al helyes, ha külön kódon dolgoznak, és mindegyik viszi a saját balhéját.
Előzmény: #288994 terminátor 2008.05.24. 11:22:23 |
|
| Fox | 2008.05.24. 14:18:49 / # 289003 |
|
Milyen jó poén lenne hogy egy cim miatt kioszt 10pontot, majd a program újra kezdi a legközelebbi taxival a felsorolást.. és indul a kör újra meg újra.
Előzmény: #289001 csogu 2008.05.24. 16:13:34 |
| csogu | 2008.05.24. 13:05:30 / # 288998 |
|
Hidd el, minden droszton megvannak azok a címek, amiket az ember nem kíván magának.
Szabolcs utca egy speciális eset, hiszen ott nem azzal van baj, hogy rövid a fuvar, esetleg nem szimpi az ember, hanem ott kőkeményen megy a játék.
Amikor anno szó volt erről a néma címkiadásról, akkor szó sem volt fuvarkényszerről. Ha a zöld gombot nyomod, akkor tiéd a cím, ha a pirosat, akkor már löki is a következő kollégának.
Jó, nem vagyok naív, tudom nagyon jól, hogy ez a pingpongozás elég hamar korlátozva lesz és hamar újra éled a fuvarkényszer. Viszont ez az egyik negatív oldal. Igazad van. De van ott pár olyan pozitívum, ami hosszútávon csak az előnyödet szolgálja. Pl. nem kell Újpestről kiemenekülnöd, hiszen az esélyek azonosak.
Előzmény: #288993 Fox 2008.05.24. 09:02:18 |
|
| terminátor | 2008.05.24. 13:02:20 / # 288995 |
|
igen de akár ha 3 is ültek 1 kocsin mind a 3nak ugyan az volt a kodja!!
itt meg 2 külőnbőző kod volt ki irva hátra!!
Előzmény: #288956 Fox 2008.05.24. 09:33:59 |
| terminátor | 2008.05.24. 11:22:23 / # 288994 |
|
hali!
hogy lehet 1kocsin 2kod?
ha jol láttam éjel az egyik kocsin két kod volt hátra ki irva!
mindkettő 2000-en felüli volt!?
régebben ez nem lehetett!!
csak elsuhant melletem de szerintem jol láttam!
|