Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
trubadur 2008.05.25. 20:40:08 / # 289014
avatar
Jól elfáradtunk :-)))

Fox 2008.05.25. 12:35:22 / # 289013
avatar
Azzal te nem járnál jól ;-)
yófej 2008.05.25. 10:44:22 / # 289012
avatar
Gratuláljunk a 1046os "kolléga"nak kinevezése alkalmából! SZÉP VOLT MEMI!(mikor nyit a gyrosos a Balatonon?)

csogu 2008.05.25. 06:29:03 / # 289011
Nem állítanám:-)
attus 2008.05.25. 06:28:27 / # 289010
avatar
Szabónak?:-)
csogu 2008.05.25. 06:23:59 / # 289009
Azért ne csússzunk át a rasszizmus gyanújába. Nem a névvel van baj, hanem amit vonz magával, az esetek nagyon nagy többségében. Pl. reggel 7 környékén felszoktam venni a Szabolcs utcát, mert egy hölgy utazik onnan...nem nagy kanyar, de mindig lent vár és semmi gond vele...pedig szerintem őt sem Kovácsnak anyakönyvezték.
csogu 2008.05.25. 04:22:02 / # 289004
Vagy 15 perccel...a Blaháról:-)))

csogu 2008.05.25. 04:21:29 / # 289008
Nya mondjuk erre nem is gondoltam...Látod, mondtam neked, hogy lenne mit keresned a Reif Zoli helyén, de te mindig szerénykedsz:-)))
csogu 2008.05.25. 04:20:33 / # 289007
Nem a csekkesekre értettem, hanem a csakide fuvarokra. Különben nekem azokkal sincs semmi bajom, ha... - Ha nem várat meg 10-15 percet és utazunk 1-2 percet. - Ha meg van a folytonosság. Vagyis nem 2 órát vártam arra a címre.
Akos1758 2008.05.25. 02:14:41 / # 289005
avatar
Fox, Te komolyan gondolod, hogy 10 koléga közül egy sem éheskedi rá magát? Van, hogy épp csak azt nem mondják el, hogy csőre töltött 9mm-essel és szamuráj karddal vár Kolompár Úr, mégis 1 perccel küzdenek érte :P
nemkar 2008.05.25. 00:41:55 / # 289006
avatar
Ákoskám! Minden cégnél van, U.n. "közkedvelt" cím, amit senki sem vesz fel. Még a sorból is visszaadják. Mind a "20" sorban álló taxi! Szerinted? Akkor ki venné fel KOlompár úr Szabolcs utcai rendelését?
Bbetyár 2008.05.24. 16:16:10 / # 289002
A kifogás, hogy NEM ÉRI meg! vigye el aki szerződött vele. A szabolcsutcát meg vigye a kisebbségi ombudsman.
csogu 2008.05.24. 16:13:34 / # 289001
Annyi elég is. Így nem arról van szó, hogy az ember a csakide fuvarokat dobja sorban vissza, hogy a többiek csak hagy szívjanak nyugodtan, hanem azokat a fuvarokat, amiket valóban valami emberibb kifogással tud önmagának megindokolni.
Fox 2008.05.24. 16:11:11 / # 289000
avatar
Erről lehet hogy volt szó "pirosat nem, zöldet akkor viszed) de én már mindenhol a pontrendszeres megoldást hallottam. kétszer visszautasithatod, harmadikra tiltás.
csogu 2008.05.24. 15:05:56 / # 288999
Már több ilyen is van.
tomajer 2008.05.24. 14:45:32 / # 288997
Én sokat dolgoztam anno spannal. Azért hidd el, nagyon jó volt, ha valami gáz volt, a spanra lehetett fogni:-) Sz'al helyes, ha külön kódon dolgoznak, és mindegyik viszi a saját balhéját.
Fox 2008.05.24. 14:18:49 / # 289003
avatar
Milyen jó poén lenne hogy egy cim miatt kioszt 10pontot, majd a program újra kezdi a legközelebbi taxival a felsorolást.. és indul a kör újra meg újra.
csogu 2008.05.24. 13:05:30 / # 288998
Hidd el, minden droszton megvannak azok a címek, amiket az ember nem kíván magának. Szabolcs utca egy speciális eset, hiszen ott nem azzal van baj, hogy rövid a fuvar, esetleg nem szimpi az ember, hanem ott kőkeményen megy a játék. Amikor anno szó volt erről a néma címkiadásról, akkor szó sem volt fuvarkényszerről. Ha a zöld gombot nyomod, akkor tiéd a cím, ha a pirosat, akkor már löki is a következő kollégának. Jó, nem vagyok naív, tudom nagyon jól, hogy ez a pingpongozás elég hamar korlátozva lesz és hamar újra éled a fuvarkényszer. Viszont ez az egyik negatív oldal. Igazad van. De van ott pár olyan pozitívum, ami hosszútávon csak az előnyödet szolgálja. Pl. nem kell Újpestről kiemenekülnöd, hiszen az esélyek azonosak.
terminátor 2008.05.24. 13:02:20 / # 288995
avatar
igen de akár ha 3 is ültek 1 kocsin mind a 3nak ugyan az volt a kodja!! itt meg 2 külőnbőző kod volt ki irva hátra!!
terminátor 2008.05.24. 11:22:23 / # 288994
avatar
hali! hogy lehet 1kocsin 2kod? ha jol láttam éjel az egyik kocsin két kod volt hátra ki irva! mindkettő 2000-en felüli volt!? régebben ez nem lehetett!! csak elsuhant melletem de szerintem jol láttam!

Oldalszám: 1757