| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.08.17. 09:04:36 / # 285646 |
|
Amikor te iskolába jártál akkor az 1-es volt a z 5-ős !!!!!!!!!!! Tornából felmentve!
Előzmény: #285641 MCCCXCII 2007.08.17. 07:59:53 |
| törölt felh. | 2007.08.17. 08:34:43 / # 285645 |
|
Kicsi virágszálam.
Ha én tövis volnék az újadba szúrnék:-)))
Előzmény: #285644 csogu 2007.08.17. 08:33:13 |
| csogu | 2007.08.17. 08:33:13 / # 285644 |
|
Sajnos ez így van...erről egy dal jut eszembe.
Ha én rózsa volnék, nem csak egyszer nyílnék
Minden évben négyszer, virágba borulnék:-)))
Előzmény: #285643 2007.08.17. 08:26:55 |
|
| törölt felh. | 2007.08.17. 08:26:55 / # 285643 |
|
Miért van az hogyha valamit megemlítesz egy topiktársnak és megkéred kezelje bizalmasan visszaél vele.
Nem baj jönn még az a DÉR:-)))
|
| törölt felh. | 2007.08.17. 08:25:15 / # 285642 |
|
Ami késik nem múlik. Hamarosan dolgozok.Egész pénteken szombaton dolgozni fogok oszt irány a nyaralás.
Előzmény: #285639 miamanó 2007.08.17. 06:59:13 |
| MCCCXCII | 2007.08.17. 07:59:53 / # 285641 |
|
"a Techikumban a bizonyítványomban is csak tesiből volt 4-es szám."
ÉÉÉÉÉSSSSSS EZ VOLT A LEGJOBB!
Bocsi, de nem hagyhattam ki! (:-))))))))
Előzmény: #285566 2007.08.16. 11:08:13 |
|
| MCCCXCII | 2007.08.17. 07:57:19 / # 285640 |
|
Üdv. néked Nevem senki!
Jól teli írtátok a lapot. Alig találtam ide.
Még meg van, és 9 napig érvényes a meghívó.
De azt is látom, hogy más is segített.
Ha még kell, akkor szívesen küldöm.
A címet erre írd: modybodn@freestart.hu
Ahova küldeni kell.
Üdv. MCCCXCII
Előzmény: #285548 Nevem senki 2007.08.16. 08:45:54 |
|
| miamanó | 2007.08.17. 06:59:13 / # 285639 |
|
JWT! Tele van a város koszos autóval!
Jó lenne , ha mennél már dolgozni!
|
| miamanó | 2007.08.17. 06:46:58 / # 285638 |
|
Jó reggelt!
|
| Rocktaxi | 2007.08.17. 03:01:08 / # 285637 |
|
Na!! Most "aztán menny alunni"!!! :-))
Előzmény: #285636 csogu 2007.08.17. 02:57:16 |
|
| csogu | 2007.08.17. 02:57:16 / # 285636 |
|
Köszönöm mindenkinek a kertészettel kapcsolatos segítséget. Egy sima ugratás volt, nem gondoltam, hogy ilyen lavinát indítok el vele...mint pl. Nevem Senki, aki még Zuglóból is kiment, hogy nekem segítsen. Én meg jól felvettem egy Zuglói címet közben...amit nem mondanék meg, hogy hova ment és azt sem, hogy mennyire volt csinoska a kis kedveske:-))
|
|
| Rocktaxi | 2007.08.17. 02:50:44 / # 285635 |
|
"Melegággyal" kapcsolatban??
Te kis perverz "állat" Üvölts!!! :-)))
Előzmény: #285630 cbtaxi 2007.08.16. 21:19:38 |
|
| cbtaxi | 2007.08.16. 21:57:44 / # 285633 |
|
|
| cbtaxi | 2007.08.16. 21:19:38 / # 285630 |
|
Persze..Én!
Csak kérdezz bátran! Fűvel-fával, melegággyal kapcsolatban stb..
Nos..?
Előzmény: #285623 csogu 2007.08.16. 18:08:26 |
| nyertes00 | 2007.08.16. 20:27:17 / # 285626 |
|
Egyik ismerősöm parképítő teknikus. Kérdezz...
Előzmény: #285623 csogu 2007.08.16. 18:08:26 |
| törölt felh. | 2007.08.16. 20:26:44 / # 285629 |
|
Ez komoly folyékonyan lehet olvasni.
Úgyhogy Csabika pofika alapba:-)))
Előzmény: #285627 cbtaxi 2007.08.16. 19:51:05 |
| cbtaxi | 2007.08.16. 19:51:05 / # 285627 |
|
Kevdes usotló sekni!
A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nnics jlneestőgée annak,hyog mkénit rdeeözndenk el a btűek. Eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem a btüeket, hneam tleejs sazakvat oasvals.
Íme a bzonytéik.
Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hlerysesáíi fmonisáokgkal!
|
| cbtaxi | 2007.08.16. 19:24:43 / # 285574 |
|
Üdv mndki!
Ha már foci...
Mi az oka,hogy a Megyerin játszik a Honvéd????????????????
|
| Nevem senki | 2007.08.16. 18:34:31 / # 285573 |
|
Bocs, hogy segíteni akartam:-((
Előzmény: #285572 csogu 2007.08.16. 18:16:22 |
| világtaLAN | 2007.08.16. 18:21:10 / # 285501 |
|
|