Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.08.17. 09:04:36 / # 285646
avatar
Amikor te iskolába jártál akkor az 1-es volt a z 5-ős !!!!!!!!!!! Tornából felmentve!
törölt felh. 2007.08.17. 08:34:43 / # 285645
avatar
Kicsi virágszálam. Ha én tövis volnék az újadba szúrnék:-)))
csogu 2007.08.17. 08:33:13 / # 285644
Sajnos ez így van...erről egy dal jut eszembe. Ha én rózsa volnék, nem csak egyszer nyílnék Minden évben négyszer, virágba borulnék:-)))
törölt felh. 2007.08.17. 08:26:55 / # 285643
avatar
Miért van az hogyha valamit megemlítesz egy topiktársnak és megkéred kezelje bizalmasan visszaél vele. Nem baj jönn még az a DÉR:-)))

törölt felh. 2007.08.17. 08:25:15 / # 285642
avatar
Ami késik nem múlik. Hamarosan dolgozok.Egész pénteken szombaton dolgozni fogok oszt irány a nyaralás.
MCCCXCII 2007.08.17. 07:59:53 / # 285641
"a Techikumban a bizonyítványomban is csak tesiből volt 4-es szám." ÉÉÉÉÉSSSSSS EZ VOLT A LEGJOBB! Bocsi, de nem hagyhattam ki! (:-))))))))
MCCCXCII 2007.08.17. 07:57:19 / # 285640
Üdv. néked Nevem senki! Jól teli írtátok a lapot. Alig találtam ide. Még meg van, és 9 napig érvényes a meghívó. De azt is látom, hogy más is segített. Ha még kell, akkor szívesen küldöm. A címet erre írd: modybodn@freestart.hu Ahova küldeni kell. Üdv. MCCCXCII
miamanó 2007.08.17. 06:59:13 / # 285639
avatar
JWT! Tele van a város koszos autóval! Jó lenne , ha mennél már dolgozni!

miamanó 2007.08.17. 06:46:58 / # 285638
avatar
Jó reggelt!

Rocktaxi 2007.08.17. 03:01:08 / # 285637
Na!! Most "aztán menny alunni"!!! :-))
csogu 2007.08.17. 02:57:16 / # 285636
Köszönöm mindenkinek a kertészettel kapcsolatos segítséget. Egy sima ugratás volt, nem gondoltam, hogy ilyen lavinát indítok el vele...mint pl. Nevem Senki, aki még Zuglóból is kiment, hogy nekem segítsen. Én meg jól felvettem egy Zuglói címet közben...amit nem mondanék meg, hogy hova ment és azt sem, hogy mennyire volt csinoska a kis kedveske:-))

Rocktaxi 2007.08.17. 02:50:44 / # 285635
"Melegággyal" kapcsolatban?? Te kis perverz "állat" Üvölts!!! :-)))
cbtaxi 2007.08.16. 21:57:44 / # 285633
avatar

cbtaxi 2007.08.16. 21:19:38 / # 285630
avatar
Persze..Én! Csak kérdezz bátran! Fűvel-fával, melegággyal kapcsolatban stb.. Nos..?
nyertes00 2007.08.16. 20:27:17 / # 285626
avatar
Egyik ismerősöm parképítő teknikus. Kérdezz...
törölt felh. 2007.08.16. 20:26:44 / # 285629
avatar
Ez komoly folyékonyan lehet olvasni. Úgyhogy Csabika pofika alapba:-)))
cbtaxi 2007.08.16. 19:51:05 / # 285627
avatar
Kevdes usotló sekni! A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nnics jlneestőgée annak,hyog mkénit rdeeözndenk el a btűek. Eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem a btüeket, hneam tleejs sazakvat oasvals. Íme a bzonytéik. Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hlerysesáíi fmonisáokgkal!
cbtaxi 2007.08.16. 19:24:43 / # 285574
avatar
Üdv mndki! Ha már foci... Mi az oka,hogy a Megyerin játszik a Honvéd????????????????

Nevem senki 2007.08.16. 18:34:31 / # 285573
avatar
Bocs, hogy segíteni akartam:-((
világtaLAN 2007.08.16. 18:21:10 / # 285501
avatar

Oldalszám: 1757