Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.08.16. 13:43:43 / # 285596
avatar
Ricsi,ezért vasárnap kivihetsz a kispesti kocsmába az Adyn!
6ker 2007.08.16. 13:43:26 / # 285595
avatar
Zolikám, Hajdúböszörmény-Fradi volt,ami ugye nem mindegy valamint barátságos stb. Igaz kikaptunk de azt hiszem nézőszám ügyileg van a legkevesebb okotok az intrikára. Mondjuk simán veri a Fehérvár-dózsa TÉTmérkőzést a maga 1000 nézőjével...aminek az eredményét le se írom.
utolsó senki 2007.08.16. 13:42:14 / # 285594
avatar
Na nézzük egy esti indulásod: -pinochet felhívva(kisztihand,naccság,jelenthetek?) -stopper visszaállítva 10 mp -batyu bekapcs.(min.1000es) -nyelv fenése 20mpig -trutyi lenyelése(etikás gyártotta!),gyümölcs ízben -Bogdáni tisztára seprése-nehogy a gittegylet belelépjen a sz@rba- -mindenféle harci technika(én le tudom írni...)fejlesztése csontig.
csogu 2007.08.16. 13:41:54 / # 285593
Passsz, nem szoktam figyelni az NBII-ben történtekre:-)
lilazoli 2007.08.16. 13:41:31 / # 285592
avatar
:-)
csogu 2007.08.16. 13:39:17 / # 285591
Olvasta-e??? Személyesen ismerte!!!
lilazoli 2007.08.16. 13:38:33 / # 285590
avatar
Eredmény???
csogu 2007.08.16. 13:37:13 / # 285589
Kiment 2000 Hajdúbőszőrményi drukker? Szerintem ez nem rossz statisztika, ha a település nagyságához viszonyítjuk:-)))
lilazoli 2007.08.16. 13:35:36 / # 285588
avatar
Hát ezaz!!! Te olvastad a János Vitézt ???? : -))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
utolsó senki 2007.08.16. 13:34:36 / # 285587
avatar
+n
utolsó senki 2007.08.16. 13:33:57 / # 285586
avatar
Az a ciki,hogy 1 JWT forma nyaló-atropoid erre az oldalra írhatja a hülyeségeit. A javaslatom:
lilazoli 2007.08.16. 13:33:50 / # 285585
avatar
ftc-Hajdúbőszőrmény 2500 néző !!! És az eredmény???
6ker 2007.08.16. 12:29:05 / # 285583
avatar
Lilák ez már nektek ciki...

törölt felh. 2007.08.16. 12:06:03 / # 285582
avatar
Jaj még egy mielőtt elindulok a "munkahelyemről" HAJRÁ UTE!!!Lefetty lefetty. Bár amint hallom mostanában nem megy nekik a: Hajrá Újpest hájrá Újpest a meccset a meccset az Újpest nyeri.
csogu 2007.08.16. 12:05:44 / # 285581
Norvégiában lakik? Ismerem:-)))
törölt felh. 2007.08.16. 11:58:50 / # 285580
avatar
Ezt az ürodessziát nem értem mire utal. 1ébként minek nyalizzak áruld már el? Ing,nyakkendő,pantalló rajtam van.Kocsi csiri viri és nem nagy pályázok.Akkor mi a francnak nyalizznék én bárkinek is?????
törölt felh. 2007.08.16. 11:55:57 / # 285579
avatar
Persze hideg vizban. Na de akció közben maga János vitéz!!!!!!!!!!!
Nevem senki 2007.08.16. 11:27:58 / # 285569
avatar
Mond már, egy gonddal kevesebb:-)))
lilazoli 2007.08.16. 11:27:27 / # 285570
avatar
Gratulálok a tegnapi tanórához amit az űrből nyomtál!! Hiába őltőztél nőnek én egyből észre vettem ,hogy ez csak te lehetsz !!! ui: IGENIS NYALIZZZZZZOL :-(
lilazoli 2007.08.16. 11:24:09 / # 285568
avatar
Csak annak a haját lehet lekiabálni ,akinek van!Jancsika!
Oldalszám: 1757