| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.08.16. 13:43:43 / # 285596 |
|
Ricsi,ezért vasárnap kivihetsz a kispesti kocsmába az Adyn!
Előzmény: #285593 csogu 2007.08.16. 13:41:54 |
| 6ker | 2007.08.16. 13:43:26 / # 285595 |
|
Zolikám, Hajdúböszörmény-Fradi volt,ami ugye nem mindegy valamint barátságos stb. Igaz kikaptunk de azt hiszem nézőszám ügyileg van a legkevesebb okotok az intrikára.
Mondjuk simán veri a Fehérvár-dózsa TÉTmérkőzést a maga 1000 nézőjével...aminek az eredményét le se írom.
Előzmény: #285585 lilazoli 2007.08.16. 13:33:50 |
| utolsó senki | 2007.08.16. 13:42:14 / # 285594 |
|
Na nézzük egy esti indulásod:
-pinochet felhívva(kisztihand,naccság,jelenthetek?)
-stopper visszaállítva 10 mp
-batyu bekapcs.(min.1000es)
-nyelv fenése 20mpig
-trutyi lenyelése(etikás gyártotta!),gyümölcs ízben
-Bogdáni tisztára seprése-nehogy a gittegylet belelépjen a sz@rba-
-mindenféle harci technika(én le tudom írni...)fejlesztése csontig.
Előzmény: #285582 2007.08.16. 12:06:03 |
| csogu | 2007.08.16. 13:41:54 / # 285593 |
|
Passsz, nem szoktam figyelni az NBII-ben történtekre:-)
Előzmény: #285590 lilazoli 2007.08.16. 13:38:33 |
|
| lilazoli | 2007.08.16. 13:41:31 / # 285592 |
|
:-)
Előzmény: #285591 csogu 2007.08.16. 13:39:17 |
| csogu | 2007.08.16. 13:39:17 / # 285591 |
|
Olvasta-e???
Személyesen ismerte!!!
Előzmény: #285588 lilazoli 2007.08.16. 13:35:36 |
|
| lilazoli | 2007.08.16. 13:38:33 / # 285590 |
|
Eredmény???
Előzmény: #285589 csogu 2007.08.16. 13:37:13 |
| csogu | 2007.08.16. 13:37:13 / # 285589 |
|
Kiment 2000 Hajdúbőszőrményi drukker? Szerintem ez nem rossz statisztika, ha a település nagyságához viszonyítjuk:-)))
Előzmény: #285585 lilazoli 2007.08.16. 13:33:50 |
|
| lilazoli | 2007.08.16. 13:35:36 / # 285588 |
|
Hát ezaz!!! Te olvastad a János Vitézt ???? : -))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #285579 2007.08.16. 11:55:57 |
| utolsó senki | 2007.08.16. 13:34:36 / # 285587 |
|
+n
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 13:33:57 / # 285586 |
|
Az a ciki,hogy 1 JWT forma nyaló-atropoid erre az oldalra írhatja a hülyeségeit.
A javaslatom:
Előzmény: #285583 6ker 2007.08.16. 12:29:05 |
| lilazoli | 2007.08.16. 13:33:50 / # 285585 |
|
ftc-Hajdúbőszőrmény 2500 néző !!! És az eredmény???
Előzmény: #285583 6ker 2007.08.16. 12:29:05 |
| 6ker | 2007.08.16. 12:29:05 / # 285583 |
|
Lilák ez már nektek ciki...
|
| törölt felh. | 2007.08.16. 12:06:03 / # 285582 |
|
Jaj még egy mielőtt elindulok a "munkahelyemről"
HAJRÁ UTE!!!Lefetty lefetty. Bár amint hallom mostanában nem megy nekik a:
Hajrá Újpest hájrá Újpest a meccset a meccset az Újpest nyeri.
Előzmény: #285580 2007.08.16. 11:58:50 |
| csogu | 2007.08.16. 12:05:44 / # 285581 |
|
Norvégiában lakik?
Ismerem:-)))
Előzmény: #285559 Nevem senki 2007.08.16. 10:17:49 |
|
| törölt felh. | 2007.08.16. 11:58:50 / # 285580 |
|
Ezt az ürodessziát nem értem mire utal.
1ébként minek nyalizzak áruld már el?
Ing,nyakkendő,pantalló rajtam van.Kocsi csiri viri és nem nagy pályázok.Akkor mi a francnak nyalizznék én bárkinek is?????
Előzmény: #285570 lilazoli 2007.08.16. 11:27:27 |
| törölt felh. | 2007.08.16. 11:55:57 / # 285579 |
|
Persze hideg vizban.
Na de akció közben maga János vitéz!!!!!!!!!!!
Előzmény: #285567 lilazoli 2007.08.16. 11:21:49 |
| Nevem senki | 2007.08.16. 11:27:58 / # 285569 |
|
Mond már, egy gonddal kevesebb:-)))
Előzmény: #285564 2007.08.16. 10:32:21 |
| lilazoli | 2007.08.16. 11:27:27 / # 285570 |
|
Gratulálok a tegnapi tanórához amit az űrből nyomtál!! Hiába őltőztél nőnek én egyből észre vettem ,hogy ez csak te lehetsz !!! ui: IGENIS NYALIZZZZZZOL :-(
Előzmény: #285566 2007.08.16. 11:08:13 |
| lilazoli | 2007.08.16. 11:24:09 / # 285568 |
|
Csak annak a haját lehet lekiabálni ,akinek van!Jancsika!
Előzmény: #285561 2007.08.16. 10:21:48 |