Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.08.18. 13:30:38 / # 285694
Jó az. Én itt voltam a ház előtt, de nem volt már energiám nyomkorászni rá..
utolsó senki 2007.08.18. 13:30:24 / # 285693
avatar
Nem kötelező itt lenni! (Nemúgy,mint a köszönés:ma hajnalban trubadur száguldott vissza a lépartra,úgy elment mellettem,hogy nem is viszonozta az intésemet a Váci úton.Hja kérem,mivé lesz az ember,ha "übermensch"!)
csogu 2007.08.18. 13:29:02 / # 285692
De állítólag Madách téri tutiban megtalálható. Miért keresed?
csogu 2007.08.18. 13:27:26 / # 285691
Héllo, ezt én kérdeztem, nem te!
csogu 2007.08.18. 13:26:52 / # 285690
Na majd jön JWT, aki orosz-latin tagozatos kém volt és értelmezi írásod:-)
utolsó senki 2007.08.18. 13:26:16 / # 285689
avatar
Hááát,tankolnom kellett... (Keleti,de azt még Gödről visszafelé vettem fel...)
Nevem senki 2007.08.18. 13:25:16 / # 285688
avatar
Kérdés: "Tényleg, mi van Dudás Gyurival? Néha az október 6.-a utca felé kanyarodom, de nem látom ott kávézni. Bezzeg régebben, egy egész kis csicserehad vette körül…" Válasz: Sic tr..... Kasu banda:-)
Nevem senki 2007.08.18. 13:23:06 / # 285687
avatar
Elegem van belőletek:-))

csogu 2007.08.18. 13:20:21 / # 285686
...és mióta vagyok világ?:-)
Nevem senki 2007.08.18. 13:15:13 / # 285685
avatar
Olvasd el mégegyszer, hogy mire válaszoltam:-)
csogu 2007.08.18. 13:14:58 / # 285684
Reggel a szellőztetős Szigeti József hova vitt?
csogu 2007.08.18. 13:12:44 / # 285683
Hidd el, én is csodálkoztam:-))) De ez köszönhető a hanyagságomnak is:-( Tegnap nem voltam mosatni, mert abban bíztam, hogy jön a vihar, akkor meg minek. Nem volt nagyon szutykos az autó, csak ha közelről szemlélte az ember. Jövök lefelé a Hegyalján. Na, beállok a Romkerthez – gondoltam. Szépen rá is kanyarodok, amikor meghallom Lajosunk hangját az URH-ban. - Kérnék még 5 autót a Romkerthez, mert megint lefogytunk. Sikítottam egy nagyot és úgy pörögtem vissza, hogy akik ezt látták még mindig erről beszélnek. Menekülök át az Erzsébet hídon, az ijedtségtől még mindig a fülemben dobogott a vér, amikor hallom: - kresss, szöörhewuirhf kerület (itt volt kisebb zavarásom) Szép utca a Mono. Pááááccccs bele…és még azon izgultam amikor megkaptam, hogy okoska ne hallgassa az URH-t, mert akkor újra feldobatja a címet, mert a Szép utcában nem Mono, hanem Vino van…nem hallgatta…
terminátor 2007.08.18. 13:12:34 / # 285682
avatar
aha kősszi!
utolsó senki 2007.08.18. 13:11:45 / # 285681
avatar
1xű 2000es.
utolsó senki 2007.08.18. 13:11:05 / # 285680
avatar
Már ne is haragudj, a csogu mióta dicső? Az,hogy elmúlik,1 dolog.
terminátor 2007.08.18. 13:10:35 / # 285679
avatar
hali! és milett belőle?
utolsó senki 2007.08.18. 13:09:33 / # 285678
avatar
Madách tér tuti.
utolsó senki 2007.08.18. 13:08:56 / # 285677
avatar
Csodálkoztam is,mi a manót keresel Te a Fék utcában...főleg ilyen perfekt kocsmai tudással! (Nem volt semmilyen zavarás,valld be,pihenni akartál!)
Nevem senki 2007.08.18. 13:06:24 / # 285675
avatar
Sic transit gloria mundi! Latinból felmentettek kedvéért: Így múlik el a világ dicsősége!
Nevem senki 2007.08.18. 13:05:07 / # 285674
avatar
Csodálkoztam is, hogy honnan tudod te hogy hol van a Fék utca:-)))

Oldalszám: 1757