| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.08.18. 13:30:38 / # 285694 |
|
Jó az. Én itt voltam a ház előtt, de nem volt már energiám nyomkorászni rá..
|
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:30:24 / # 285693 |
|
Nem kötelező itt lenni!
(Nemúgy,mint a köszönés:ma hajnalban trubadur száguldott vissza a lépartra,úgy elment mellettem,hogy nem is viszonozta az intésemet a Váci úton.Hja kérem,mivé lesz az ember,ha "übermensch"!)
Előzmény: #285687 Nevem senki 2007.08.18. 13:23:06 |
| csogu | 2007.08.18. 13:29:02 / # 285692 |
|
De állítólag Madách téri tutiban megtalálható.
Miért keresed?
Előzmény: #285688 Nevem senki 2007.08.18. 13:25:16 |
|
| csogu | 2007.08.18. 13:27:26 / # 285691 |
|
Héllo, ezt én kérdeztem, nem te!
Előzmény: #285688 Nevem senki 2007.08.18. 13:25:16 |
|
| csogu | 2007.08.18. 13:26:52 / # 285690 |
|
Na majd jön JWT, aki orosz-latin tagozatos kém volt és értelmezi írásod:-)
Előzmény: #285687 Nevem senki 2007.08.18. 13:23:06 |
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:26:16 / # 285689 |
|
Hááát,tankolnom kellett...
(Keleti,de azt még Gödről visszafelé vettem fel...)
Előzmény: #285684 csogu 2007.08.18. 13:14:58 |
| Nevem senki | 2007.08.18. 13:25:16 / # 285688 |
|
Kérdés:
"Tényleg, mi van Dudás Gyurival? Néha az október 6.-a utca felé kanyarodom, de nem látom ott kávézni. Bezzeg régebben, egy egész kis csicserehad vette körül…"
Válasz:
Sic tr.....
Kasu banda:-)
Előzmény: #285686 csogu 2007.08.18. 13:20:21 |
| Nevem senki | 2007.08.18. 13:23:06 / # 285687 |
|
Elegem van belőletek:-))
|
| csogu | 2007.08.18. 13:20:21 / # 285686 |
|
...és mióta vagyok világ?:-)
|
|
| Nevem senki | 2007.08.18. 13:15:13 / # 285685 |
|
Olvasd el mégegyszer, hogy mire válaszoltam:-)
|
| csogu | 2007.08.18. 13:14:58 / # 285684 |
|
Reggel a szellőztetős Szigeti József hova vitt?
|
|
| csogu | 2007.08.18. 13:12:44 / # 285683 |
|
Hidd el, én is csodálkoztam:-)))
De ez köszönhető a hanyagságomnak is:-(
Tegnap nem voltam mosatni, mert abban bíztam, hogy jön a vihar, akkor meg minek. Nem volt nagyon szutykos az autó, csak ha közelről szemlélte az ember. Jövök lefelé a Hegyalján. Na, beállok a Romkerthez – gondoltam. Szépen rá is kanyarodok, amikor meghallom Lajosunk hangját az URH-ban.
- Kérnék még 5 autót a Romkerthez, mert megint lefogytunk.
Sikítottam egy nagyot és úgy pörögtem vissza, hogy akik ezt látták még mindig erről beszélnek. Menekülök át az Erzsébet hídon, az ijedtségtől még mindig a fülemben dobogott a vér, amikor hallom:
- kresss, szöörhewuirhf kerület (itt volt kisebb zavarásom) Szép utca a Mono.
Pááááccccs bele…és még azon izgultam amikor megkaptam, hogy okoska ne hallgassa az URH-t, mert akkor újra feldobatja a címet, mert a Szép utcában nem Mono, hanem Vino van…nem hallgatta…
Előzmény: #285674 Nevem senki 2007.08.18. 13:05:07 |
|
| terminátor | 2007.08.18. 13:12:34 / # 285682 |
|
aha kősszi!
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:11:45 / # 285681 |
|
1xű 2000es.
Előzmény: #285679 terminátor 2007.08.18. 13:10:35 |
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:11:05 / # 285680 |
|
Már ne is haragudj, a csogu mióta dicső?
Az,hogy elmúlik,1 dolog.
Előzmény: #285675 Nevem senki 2007.08.18. 13:06:24 |
| terminátor | 2007.08.18. 13:10:35 / # 285679 |
|
hali!
és milett belőle?
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:09:33 / # 285678 |
|
Madách tér tuti.
Előzmény: #285673 csogu 2007.08.18. 13:03:19 |
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:08:56 / # 285677 |
|
Csodálkoztam is,mi a manót keresel Te a Fék utcában...főleg ilyen perfekt kocsmai tudással!
(Nem volt semmilyen zavarás,valld be,pihenni akartál!)
Előzmény: #285676 csogu 2007.08.18. 13:01:36 |
| Nevem senki | 2007.08.18. 13:06:24 / # 285675 |
|
Sic transit gloria mundi!
Latinból felmentettek kedvéért: Így múlik el a világ dicsősége!
Előzmény: #285673 csogu 2007.08.18. 13:03:19 |
| Nevem senki | 2007.08.18. 13:05:07 / # 285674 |
|
Csodálkoztam is, hogy honnan tudod te hogy hol van a Fék utca:-)))
|