| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.08.18. 13:03:19 / # 285673 |
|
Tényleg, mi van Dudás Gyurival? Néha az október 6.-a utca felé kanyarodom, de nem látom ott kávézni. Bezzeg régebben, egy egész kis csicserehad vette körül…
Előzmény: #285671 Nevem senki 2007.08.18. 12:59:30 |
|
| csogu | 2007.08.18. 13:01:36 / # 285676 |
|
Fék utca Mono helyett, a Szép utca Vinohoz mentem. Picit recsegett a technika, én meg belecsaptam. Nem búslakodtam…sőt, igen meglepő felfedezést tettem. Beálltam az egyik drosztunkra, ahova ilyenkor lehet. Mögülem mentek a fiúk a címekre amiket kaptak. Hozzám meg beült egy Érd meg egy Rákosliget, egymást követő kanyarban:-)
Szívni csak most szívok, mert mehetnének van ki, de URH nélkül, nappalban beülősre, száz fokban….inkább kihagyom.
|
|
| Nevem senki | 2007.08.18. 12:59:30 / # 285671 |
|
Köszi, már megoldottuk.
Mivel a "biotérkép" nicket méltán közkedvelt és nagyon szerény kollégánk már lefoglalta, javaslom mátol a Csogu helyett használd az IGO 5.5 nicket:-))))
Előzmény: #285667 csogu 2007.08.18. 12:22:12 |
| utolsó senki | 2007.08.18. 12:55:52 / # 285670 |
|
iwiw meghívó,kinek kell?
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 12:55:12 / # 285669 |
|
A XIII. ker. királya hogyan eshetett bele 1 ilyen csúnya hibába?
(Végre nem versz le a TESCOról...)
Akkor azért ültél oly búsan a Lehel piac oldalában?
Előzmény: #285664 csogu 2007.08.18. 11:19:45 |
| csogu | 2007.08.18. 12:22:12 / # 285667 |
|
Nevem senki, kell egy iwiw meghívó? Te kerestél olyat, nem?
Előzmény: #285666 Nevem senki 2007.08.18. 12:09:55 |
|
| Nevem senki | 2007.08.18. 12:09:55 / # 285666 |
|
Neked is köszönöm, már regisztrált is a testvérem.
Előzmény: #285658 MCCCXCII 2007.08.17. 23:56:27 |
| Nevem senki | 2007.08.18. 12:09:09 / # 285665 |
|
Köszönöm a lehetőséget a meghívóval, de tegnap nem értelek el és megoldottuk:-)
|
| csogu | 2007.08.18. 11:19:45 / # 285664 |
|
Szorgoskodnék, de sikerült tegnap bekapnom egy címtévesztést...
|
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 11:16:54 / # 285663 |
|
Ez király!
Enyém a mai 1. beírás!
Szorgoskodjatok!
|
| MCCCXCII | 2007.08.17. 23:56:27 / # 285658 |
|
Amikor elkeztem a betűvetéssel ismerkedni, akkor már az 5-ös az 5-ös volt.
Igaz nem régóta volt még érvényben, s ezért én a középutat választottam.
Tornából meg tényleg felmentettek. De nem azért, mert mulya voltam, hanem azért, mert az egyik lában le akarták vágni.
(:-))))
És ez tényleg komoly volt.
Előzmény: #285646 lilazoli 2007.08.17. 09:04:36 |
|
| miamanó | 2007.08.17. 20:39:29 / # 285653 |
|
Bocs! Megette ezt a fene! :-)
|
| miamanó | 2007.08.17. 20:37:38 / # 285652 |
|
Sztrájkoljatok csak! Én meg majd válogatok a jobbnál jobb fuvarokban! :-)))
Előzmény: #285651 attus 2007.08.17. 17:17:44 |
| miamanó | 2007.08.17. 20:37:38 / # 285656 |
|
Sztrájkoljatok csak! Én meg majd válogatok a jobbnál jobb fuvarokban! :-)))
Előzmény: #285651 attus 2007.08.17. 17:17:44 |
| miamanó | 2007.08.17. 20:37:37 / # 285655 |
|
Sztrájkoljatok csak! Én meg majd válogatok a jobbnál jobb fuvarokban! :-)))
Előzmény: #285651 attus 2007.08.17. 17:17:44 |
| attus | 2007.08.17. 17:17:44 / # 285651 |
|
Akkor fogunk sztrájkolni mi is?:-)
Hatásos lenne az biztos!
Előzmény: #285648 csogu 2007.08.17. 14:29:30 |
| Nevem senki | 2007.08.17. 14:50:08 / # 285650 |
|
Mázlista:-)))
Járhattál volna sokkal rosszabbul is.
Előzmény: #285649 csogu 2007.08.17. 14:46:01 |
| csogu | 2007.08.17. 14:46:01 / # 285649 |
|
XII. kerület
EGy kedves csinoska
Előzmény: #285647 Nevem senki 2007.08.17. 14:44:19 |
|
| Nevem senki | 2007.08.17. 14:44:19 / # 285647 |
|
Na mi volt az a fuvar? Amit sejtettem, vagy jobb??
|
| csogu | 2007.08.17. 14:29:30 / # 285648 |
|
|
|