Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.08.18. 13:03:19 / # 285673
Tényleg, mi van Dudás Gyurival? Néha az október 6.-a utca felé kanyarodom, de nem látom ott kávézni. Bezzeg régebben, egy egész kis csicserehad vette körül…
csogu 2007.08.18. 13:01:36 / # 285676
Fék utca Mono helyett, a Szép utca Vinohoz mentem. Picit recsegett a technika, én meg belecsaptam. Nem búslakodtam…sőt, igen meglepő felfedezést tettem. Beálltam az egyik drosztunkra, ahova ilyenkor lehet. Mögülem mentek a fiúk a címekre amiket kaptak. Hozzám meg beült egy Érd meg egy Rákosliget, egymást követő kanyarban:-) Szívni csak most szívok, mert mehetnének van ki, de URH nélkül, nappalban beülősre, száz fokban….inkább kihagyom.
Nevem senki 2007.08.18. 12:59:30 / # 285671
avatar
Köszi, már megoldottuk. Mivel a "biotérkép" nicket méltán közkedvelt és nagyon szerény kollégánk már lefoglalta, javaslom mátol a Csogu helyett használd az IGO 5.5 nicket:-))))
utolsó senki 2007.08.18. 12:55:52 / # 285670
avatar
iwiw meghívó,kinek kell?

utolsó senki 2007.08.18. 12:55:12 / # 285669
avatar
A XIII. ker. királya hogyan eshetett bele 1 ilyen csúnya hibába? (Végre nem versz le a TESCOról...) Akkor azért ültél oly búsan a Lehel piac oldalában?
csogu 2007.08.18. 12:22:12 / # 285667
Nevem senki, kell egy iwiw meghívó? Te kerestél olyat, nem?
Nevem senki 2007.08.18. 12:09:55 / # 285666
avatar
Neked is köszönöm, már regisztrált is a testvérem.
Nevem senki 2007.08.18. 12:09:09 / # 285665
avatar
Köszönöm a lehetőséget a meghívóval, de tegnap nem értelek el és megoldottuk:-)
csogu 2007.08.18. 11:19:45 / # 285664
Szorgoskodnék, de sikerült tegnap bekapnom egy címtévesztést...
utolsó senki 2007.08.18. 11:16:54 / # 285663
avatar
Ez király! Enyém a mai 1. beírás! Szorgoskodjatok!

MCCCXCII 2007.08.17. 23:56:27 / # 285658
Amikor elkeztem a betűvetéssel ismerkedni, akkor már az 5-ös az 5-ös volt. Igaz nem régóta volt még érvényben, s ezért én a középutat választottam. Tornából meg tényleg felmentettek. De nem azért, mert mulya voltam, hanem azért, mert az egyik lában le akarták vágni. (:-)))) És ez tényleg komoly volt.
miamanó 2007.08.17. 20:39:29 / # 285653
avatar
Bocs! Megette ezt a fene! :-)

miamanó 2007.08.17. 20:37:38 / # 285652
avatar
Sztrájkoljatok csak! Én meg majd válogatok a jobbnál jobb fuvarokban! :-)))
miamanó 2007.08.17. 20:37:38 / # 285656
avatar
Sztrájkoljatok csak! Én meg majd válogatok a jobbnál jobb fuvarokban! :-)))
miamanó 2007.08.17. 20:37:37 / # 285655
avatar
Sztrájkoljatok csak! Én meg majd válogatok a jobbnál jobb fuvarokban! :-)))
attus 2007.08.17. 17:17:44 / # 285651
avatar
Akkor fogunk sztrájkolni mi is?:-) Hatásos lenne az biztos!
Nevem senki 2007.08.17. 14:50:08 / # 285650
avatar
Mázlista:-))) Járhattál volna sokkal rosszabbul is.
csogu 2007.08.17. 14:46:01 / # 285649
XII. kerület EGy kedves csinoska
Nevem senki 2007.08.17. 14:44:19 / # 285647
avatar
Na mi volt az a fuvar? Amit sejtettem, vagy jobb??

csogu 2007.08.17. 14:29:30 / # 285648

Oldalszám: 1757