Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
világtaLAN 2007.08.16. 18:20:33 / # 285625
avatar
Na találtam itt egy nektek való csapatot. Egyelőre a blasz IV-ben nyomják, de nagyon komolyak!!! Afrique Internationali Club De Football SE.
csogu 2007.08.16. 18:16:22 / # 285572
"Nem tudom maga mit hallgat", de én már megkérdeztem amit akartam, csak te azt nem érted, ami nem a te hibád. Akinek szántam, az érti:-)))

Nevem senki 2007.08.16. 18:12:49 / # 285624
avatar
Ne légy már olyan kasu, mint a diszik! "keresek újpest szakértőt" kérdezd meg amire kíváncsi vagy

Nevem senki 2007.08.16. 18:10:54 / # 285571
avatar
A füvezés a mindenem:-))

csogu 2007.08.16. 18:08:26 / # 285623
Kertészettel kapcsolatban lenne szakmai kérdésem. Van közöttünk kertész, vagy aki ért a kertészethez?

törölt felh. 2007.08.16. 16:51:29 / # 285621
avatar
Így kezded egy napod. Érdekes.
lilazoli 2007.08.16. 14:16:47 / # 283641
avatar
Jól láttam ,hogy BŐR ?

lilazoli 2007.08.16. 14:15:32 / # 285613
avatar
Megnézted világosba??
trubadur 2007.08.16. 14:11:22 / # 285611
avatar
Jó reggelt !!!

trubadur 2007.08.16. 14:11:07 / # 285610
avatar
Szasztok !!! Hova mész báttya ??
lilazoli 2007.08.16. 14:10:16 / # 285609
avatar
Na jó éccakát

utolsó senki 2007.08.16. 14:04:16 / # 285607
avatar
Jó,majd este hívlak!
lilazoli 2007.08.16. 14:03:35 / # 285606
avatar
Holnap keress mert vasárnap nam metrózunk ! Jőnn a visszavágó!
utolsó senki 2007.08.16. 14:00:55 / # 285605
avatar
Zoli,szerintem rekesszük ki a társalgásból a másodosztályú elemeket!
6ker 2007.08.16. 14:00:00 / # 285604
avatar
Most nézem, magyar kupa, nekünk Törökbálint idegenben. pff...

6ker 2007.08.16. 13:57:50 / # 285603
avatar
Gondoltunk már rá, de lehet megszününk addig:D
lilazoli 2007.08.16. 13:54:30 / # 285601
avatar
Vasárnap kapunk " vissza" egy hetest ,edző váltás ,és indul a lila henger! Jővőre nem akartok már csatlakozni az első osztályhoz???
6ker 2007.08.16. 13:50:25 / # 285599
avatar
Na ezaz. Tök mindegy mit nézünk. Írhatnánk az otthoni Kaposvár elleni meccset ami a maga 3725 nézőjével szintén nem egy teltház. Az eredményt nem írom le ( 0-2) mert az felesleges:DD
ZeroFighter 2007.08.16. 13:49:46 / # 285598
avatar
Testvérem! Látom Te is kedveled a világ eszét!
utolsó senki 2007.08.16. 13:46:54 / # 285597
avatar
Nana,ne keverjük a bajnoki gyenge formát a ligabajnokságival! Habár mindkettő full ciki... De az 1000 nézőből 300 újpesti volt...(szegények,szvsz eltévedtek).
Oldalszám: 1757