| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| világtaLAN | 2007.08.16. 18:20:33 / # 285625 |
|
Na találtam itt egy nektek való csapatot. Egyelőre a blasz IV-ben nyomják, de nagyon komolyak!!!
Afrique Internationali Club De Football SE.
Előzmény: #285604 6ker 2007.08.16. 14:00:00 |
| csogu | 2007.08.16. 18:16:22 / # 285572 |
|
"Nem tudom maga mit hallgat", de én már megkérdeztem amit akartam, csak te azt nem érted, ami nem a te hibád. Akinek szántam, az érti:-)))
|
|
| Nevem senki | 2007.08.16. 18:12:49 / # 285624 |
|
Ne légy már olyan kasu, mint a diszik!
"keresek újpest szakértőt"
kérdezd meg amire kíváncsi vagy
|
| Nevem senki | 2007.08.16. 18:10:54 / # 285571 |
|
A füvezés a mindenem:-))
|
| csogu | 2007.08.16. 18:08:26 / # 285623 |
|
Kertészettel kapcsolatban lenne szakmai kérdésem. Van közöttünk kertész, vagy aki ért a kertészethez?
|
|
| törölt felh. | 2007.08.16. 16:51:29 / # 285621 |
|
Így kezded egy napod.
Érdekes.
|
| lilazoli | 2007.08.16. 14:16:47 / # 283641 |
|
Jól láttam ,hogy BŐR ?
|
| lilazoli | 2007.08.16. 14:15:32 / # 285613 |
|
Megnézted világosba??
Előzmény: #285610 trubadur 2007.08.16. 14:11:07 |
| trubadur | 2007.08.16. 14:11:22 / # 285611 |
|
Jó reggelt !!!
|
| trubadur | 2007.08.16. 14:11:07 / # 285610 |
|
Szasztok !!!
Hova mész báttya ??
Előzmény: #285609 lilazoli 2007.08.16. 14:10:16 |
| lilazoli | 2007.08.16. 14:10:16 / # 285609 |
|
Na jó éccakát
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 14:04:16 / # 285607 |
|
Jó,majd este hívlak!
Előzmény: #285606 lilazoli 2007.08.16. 14:03:35 |
| lilazoli | 2007.08.16. 14:03:35 / # 285606 |
|
Holnap keress mert vasárnap nam metrózunk
! Jőnn a visszavágó!
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 14:00:55 / # 285605 |
|
Zoli,szerintem rekesszük ki a társalgásból a másodosztályú elemeket!
Előzmény: #285601 lilazoli 2007.08.16. 13:54:30 |
| 6ker | 2007.08.16. 14:00:00 / # 285604 |
|
Most nézem, magyar kupa, nekünk Törökbálint idegenben. pff...
|
| 6ker | 2007.08.16. 13:57:50 / # 285603 |
|
Gondoltunk már rá, de lehet megszününk addig:D
Előzmény: #285601 lilazoli 2007.08.16. 13:54:30 |
| lilazoli | 2007.08.16. 13:54:30 / # 285601 |
|
Vasárnap kapunk " vissza" egy hetest ,edző váltás ,és indul a lila henger! Jővőre nem akartok már csatlakozni az első osztályhoz???
Előzmény: #285599 6ker 2007.08.16. 13:50:25 |
| 6ker | 2007.08.16. 13:50:25 / # 285599 |
|
Na ezaz.
Tök mindegy mit nézünk.
Írhatnánk az otthoni Kaposvár elleni meccset ami a maga 3725 nézőjével szintén nem egy teltház.
Az eredményt nem írom le ( 0-2) mert az felesleges:DD
|
| ZeroFighter | 2007.08.16. 13:49:46 / # 285598 |
|
Testvérem! Látom Te is kedveled a világ eszét!
|
| utolsó senki | 2007.08.16. 13:46:54 / # 285597 |
|
Nana,ne keverjük a bajnoki gyenge formát a ligabajnokságival!
Habár mindkettő full ciki...
De az 1000 nézőből 300 újpesti volt...(szegények,szvsz eltévedtek).
Előzmény: #285595 6ker 2007.08.16. 13:43:26 |