| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:58:30 / # 285715 |
|
Szerintem nagyon vigyázz,mert felteszek 1 képet a kambodzsai nevelőanyádról!
Igazi házisárkány(sertés)!
Előzmény: #285712 2007.08.18. 13:54:32 |
| törölt felh. | 2007.08.18. 13:57:49 / # 285714 |
|
A lényeg az,hogy kb 1 hónap alatt sikerülne elengedned a stéget de akkor még mindig meg kénne valahogy markolni az evezőt és hol van még a 20 méter.
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:55:33 / # 285713 |
|
Kikérem Magamnak!
Borfesztivál!
(Brrrrrrr!)
Előzmény: #285710 csogu 2007.08.18. 13:53:41 |
| törölt felh. | 2007.08.18. 13:54:32 / # 285712 |
|
Hátha nem kell a manni nem kell!!!
Előzmény: #285708 csogu 2007.08.18. 13:52:03 |
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:54:24 / # 285711 |
|
Ne félj!
Megoldjuk!
(Csak vegyük már le JWTt!)
Előzmény: #285708 csogu 2007.08.18. 13:52:03 |
| csogu | 2007.08.18. 13:53:41 / # 285710 |
|
Aszondod átrángattok? Na jó, JWT készítsd a lét!!:-)))
Tényleg, Utolsó, mit keresel itt? Pálinkanapok vannak a Dózsán!!
|
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:53:00 / # 285709 |
|
(Tudod jól,hogy csak ugratás!)
Na a múltkor a CIBes fuvarodnál mást mondtál!
Előzmény: #285701 Nevem senki 2007.08.18. 13:43:55 |
| csogu | 2007.08.18. 13:52:03 / # 285708 |
|
Te figyu, mekkora a merülése? Félek, hogy fenéken nehezebben tudok evezni, meg oxigén nélkül valahogy nem érzem magam olyan jól. Vhogy nem az igazi.
Előzmény: #285706 2007.08.18. 13:49:41 |
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:50:40 / # 285707 |
|
Ricsi,megoldjuk a túlsó partról 1 kötéllel,vállald be(Szerinted mennyi R.B. jönne ki belőle+az én pálinkáim!!!)
Előzmény: #285702 2007.08.18. 13:46:12 |
| törölt felh. | 2007.08.18. 13:49:41 / # 285706 |
|
6.3kg és képzeld vizen szokták használni.
Előzmény: #285704 csogu 2007.08.18. 13:47:19 |
| csogu | 2007.08.18. 13:49:23 / # 285705 |
|
Jaj már, majd én jól megvédelek!
Ne piszkáljátok már a Sanyit. Legalább a kort tiszteljétek már benne, ha mást nem is lehet.
Na, csak szólj, ha gondod van Sanyi:-)))
Előzmény: #285701 Nevem senki 2007.08.18. 13:43:55 |
|
| csogu | 2007.08.18. 13:47:19 / # 285704 |
|
Hány kiló? Sík terepen, vagy dombnak felfelé?
Előzmény: #285702 2007.08.18. 13:46:12 |
|
| törölt felh. | 2007.08.18. 13:47:17 / # 285703 |
|
Csabival nem kell törödni ő kölönben is egy utolsó senki:-)))
Előzmény: #285701 Nevem senki 2007.08.18. 13:43:55 |
| törölt felh. | 2007.08.18. 13:46:12 / # 285702 |
|
Gyere le a Rómaira van ott két egyesem és egy párosom.
Ha az én K1-esemmel tudsz menni 20 métert kapsz 50.000ft-ot és ez nem vicc!!!
Előzmény: #285700 csogu 2007.08.18. 13:41:18 |
| Nevem senki | 2007.08.18. 13:43:55 / # 285701 |
|
Az ugratással nincs bajom, csak a modortalansággal.
Valóban nehéz itt, artikulálni, érzelmeket kifejezni, ezért teszem minden esetben ha viccelek a mondat után a :-) jelet.
Senki kollegám viszont közölte velem , hogy nem kötelező itt lenni és egy felkiáltójel.
Köszi. Ha észrevetted már 2 hete javarészt csak a viccrovatokban szerepelek, nem véletlenül. Mostantól nem csak javarészt.
Előzmény: #285697 csogu 2007.08.18. 13:37:36 |
| csogu | 2007.08.18. 13:41:18 / # 285700 |
|
:-DDDDDDDDD
Nem lepődnék meg, ha Kajakozni is tudnál és van vizijártasságid:-))
Előzmény: #285698 2007.08.18. 13:39:26 |
|
| törölt felh. | 2007.08.18. 13:39:26 / # 285698 |
|
1ébként általánosban 4évig tanultam oroszul és hittanon 6évig latint.
De most már szálj le rólam mert még a végén a XIII.-ban is méregetek egy kicsit:-)))
Előzmény: #285690 csogu 2007.08.18. 13:26:52 |
| csogu | 2007.08.18. 13:37:36 / # 285697 |
|
Melegfront, csak ez lehet benne:-)
Nem vagy te olyan, aki nem érti az ugratást:-)
Előzmény: #285696 Nevem senki 2007.08.18. 13:34:48 |
|
| Nevem senki | 2007.08.18. 13:34:48 / # 285696 |
|
Tényleg nem!!
Tőlem ezentúl b@szhattok egyedül!
Beszélgessen veletek az alpesi golyvás kretén.
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 13:32:39 / # 285695 |
|
Ki ne felejtsd a jiddist,mivel fotóim vannak a Krav-Maga képzéséről!
(A sivatagit ne forszírozzuk...lásd fotó!)
Előzmény: #285690 csogu 2007.08.18. 13:26:52 |