Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.08.18. 13:58:30 / # 285715
avatar
Szerintem nagyon vigyázz,mert felteszek 1 képet a kambodzsai nevelőanyádról! Igazi házisárkány(sertés)!
törölt felh. 2007.08.18. 13:57:49 / # 285714
avatar
A lényeg az,hogy kb 1 hónap alatt sikerülne elengedned a stéget de akkor még mindig meg kénne valahogy markolni az evezőt és hol van még a 20 méter.

utolsó senki 2007.08.18. 13:55:33 / # 285713
avatar
Kikérem Magamnak! Borfesztivál! (Brrrrrrr!)
törölt felh. 2007.08.18. 13:54:32 / # 285712
avatar
Hátha nem kell a manni nem kell!!!
utolsó senki 2007.08.18. 13:54:24 / # 285711
avatar
Ne félj! Megoldjuk! (Csak vegyük már le JWTt!)
csogu 2007.08.18. 13:53:41 / # 285710
Aszondod átrángattok? Na jó, JWT készítsd a lét!!:-))) Tényleg, Utolsó, mit keresel itt? Pálinkanapok vannak a Dózsán!!
utolsó senki 2007.08.18. 13:53:00 / # 285709
avatar
(Tudod jól,hogy csak ugratás!) Na a múltkor a CIBes fuvarodnál mást mondtál!
csogu 2007.08.18. 13:52:03 / # 285708
Te figyu, mekkora a merülése? Félek, hogy fenéken nehezebben tudok evezni, meg oxigén nélkül valahogy nem érzem magam olyan jól. Vhogy nem az igazi.
utolsó senki 2007.08.18. 13:50:40 / # 285707
avatar
Ricsi,megoldjuk a túlsó partról 1 kötéllel,vállald be(Szerinted mennyi R.B. jönne ki belőle+az én pálinkáim!!!)
törölt felh. 2007.08.18. 13:49:41 / # 285706
avatar
6.3kg és képzeld vizen szokták használni.
csogu 2007.08.18. 13:49:23 / # 285705
Jaj már, majd én jól megvédelek! Ne piszkáljátok már a Sanyit. Legalább a kort tiszteljétek már benne, ha mást nem is lehet. Na, csak szólj, ha gondod van Sanyi:-)))
csogu 2007.08.18. 13:47:19 / # 285704
Hány kiló? Sík terepen, vagy dombnak felfelé?
törölt felh. 2007.08.18. 13:47:17 / # 285703
avatar
Csabival nem kell törödni ő kölönben is egy utolsó senki:-)))
törölt felh. 2007.08.18. 13:46:12 / # 285702
avatar
Gyere le a Rómaira van ott két egyesem és egy párosom. Ha az én K1-esemmel tudsz menni 20 métert kapsz 50.000ft-ot és ez nem vicc!!!
Nevem senki 2007.08.18. 13:43:55 / # 285701
avatar
Az ugratással nincs bajom, csak a modortalansággal. Valóban nehéz itt, artikulálni, érzelmeket kifejezni, ezért teszem minden esetben ha viccelek a mondat után a :-) jelet. Senki kollegám viszont közölte velem , hogy nem kötelező itt lenni és egy felkiáltójel. Köszi. Ha észrevetted már 2 hete javarészt csak a viccrovatokban szerepelek, nem véletlenül. Mostantól nem csak javarészt.
csogu 2007.08.18. 13:41:18 / # 285700
:-DDDDDDDDD Nem lepődnék meg, ha Kajakozni is tudnál és van vizijártasságid:-))
törölt felh. 2007.08.18. 13:39:26 / # 285698
avatar
1ébként általánosban 4évig tanultam oroszul és hittanon 6évig latint. De most már szálj le rólam mert még a végén a XIII.-ban is méregetek egy kicsit:-)))
csogu 2007.08.18. 13:37:36 / # 285697
Melegfront, csak ez lehet benne:-) Nem vagy te olyan, aki nem érti az ugratást:-)
Nevem senki 2007.08.18. 13:34:48 / # 285696
avatar
Tényleg nem!! Tőlem ezentúl b@szhattok egyedül! Beszélgessen veletek az alpesi golyvás kretén.
utolsó senki 2007.08.18. 13:32:39 / # 285695
avatar
Ki ne felejtsd a jiddist,mivel fotóim vannak a Krav-Maga képzéséről! (A sivatagit ne forszírozzuk...lásd fotó!)
Oldalszám: 1757