| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.08.31. 16:24:43 / # 286456 |
|
Már majdnem tőkéletes!! :-)
Előzmény: #286455 lilazoli 2007.08.31. 16:23:33 |
| lilazoli | 2007.08.31. 16:23:33 / # 286455 |
|
Előzmény: #286454 lilazoli 2007.08.31. 16:22:05 |
| lilazoli | 2007.08.31. 16:22:05 / # 286454 |
|
Előzmény: #286453 lilazoli 2007.08.31. 16:20:33 |
| lilazoli | 2007.08.31. 16:20:33 / # 286453 |
|
Előzmény: #286451 lilazoli 2007.08.31. 15:47:42 |
| lilazoli | 2007.08.31. 15:47:42 / # 286451 |
|
Már fejlesztem a jővő nyárra a gyerek játékokat!!! :-)
Előzmény: #286449 nyertes00 2007.08.31. 15:41:04 |
| lilazoli | 2007.08.31. 15:45:28 / # 286450 |
|
Ez bodogtág,e őlőm!
Előzmény: #286449 nyertes00 2007.08.31. 15:41:04 |
| nyertes00 | 2007.08.31. 15:41:04 / # 286449 |
|
És ennek örűlsz?
Előzmény: #286448 lilazoli 2007.08.31. 14:55:13 |
| lilazoli | 2007.08.31. 14:55:13 / # 286448 |
|
Végre vége a szűnetnek!!
|
| nyertes00 | 2007.08.31. 14:00:30 / # 286447 |
|
Hogy ez eddig miért nem jutott az eszembe? :-DDD
Előzmény: #286444 cbtaxi 2007.08.30. 21:18:42 |
| roby | 2007.08.31. 04:58:01 / # 286446 |
|
Legalább szánalmas életedbe egy kis humort viszek számodra.Ezzel is támogatva a lelki szegények boldogulását.
Előzmény: #286445 sas 2007.08.31. 03:55:44 |
| sas | 2007.08.31. 03:55:44 / # 286445 |
|
Ezt most úgy írtad le, hogy a tükör előtt álltál
és néztél a saját szemedbe... :-)))))
Röhögnöm kell rajtad!:-))))))
Előzmény: #286355 roby 2007.08.28. 20:24:18 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 21:18:42 / # 286444 |
|
Hmm...nem tudom....talán az alkohol? :-))
Előzmény: #286442 nyertes00 2007.08.30. 16:47:37 |
| lilazoli | 2007.08.30. 19:53:35 / # 286443 |
|
Bezzeg őt nem tiltják ki!!!
Előzmény: #286433 6ker 2007.08.30. 11:39:18 |
| nyertes00 | 2007.08.30. 16:47:37 / # 286442 |
|
:DDD
De most komolyan. Mi késztet egy matt részeg embert arra, hogy átmenjen 2x2 sáv autón + villamossinen??? Én is voltam már berugva, de ez eszembe sem fordult......
Előzmény: #286441 lilazoli 2007.08.30. 15:38:35 |
| lilazoli | 2007.08.30. 15:38:35 / # 286441 |
|
Multkor berugtam ,és láttam a másik oldalt!!! HáááááááT !
Előzmény: #286440 nyertes00 2007.08.30. 14:07:25 |
| nyertes00 | 2007.08.30. 14:07:25 / # 286440 |
|
Arra válaszoljon nekem valaki, hogy miért kell az összes alkohol mámorban fetrengő embernek a nyugati és az oktogon közötti sineken cikázni?? És amikor elcsapják őket, ahogy ez ma is történt még nekik áll feljebb!!!!
|
| cbtaxi | 2007.08.30. 12:48:16 / # 286339 |
|
A "nekünk" a gépészeket. a 7-800 embert.
|
| Nevem senki | 2007.08.30. 12:39:17 / # 286438 |
|
A hangsúly a majdnemen van:-))))
Jó reggelt!
Zoli! Üdv ujra a csapatban:-))
Előzmény: #286398 cbtaxi 2007.08.30. 10:53:44 |
| 6ker | 2007.08.30. 12:04:12 / # 286437 |
|
Mármint milyen kompromisszum??
Kivel?
Az a nekünk az mit takar?
Előzmény: #286436 cbtaxi 2007.08.30. 11:56:51 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:56:51 / # 286436 |
|
Kompromisszum!!!!
Nekünk azért könnyebb lenne,7-800 emberrel!
Előzmény: #286435 6ker 2007.08.30. 11:54:03 |