Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.08.31. 16:24:43 / # 286456
avatar
Már majdnem tőkéletes!! :-)
lilazoli 2007.08.31. 16:23:33 / # 286455
avatar
lilazoli 2007.08.31. 16:22:05 / # 286454
avatar
lilazoli 2007.08.31. 16:20:33 / # 286453
avatar
lilazoli 2007.08.31. 15:47:42 / # 286451
avatar
Már fejlesztem a jővő nyárra a gyerek játékokat!!! :-)
lilazoli 2007.08.31. 15:45:28 / # 286450
avatar
Ez bodogtág,e őlőm!
nyertes00 2007.08.31. 15:41:04 / # 286449
avatar
És ennek örűlsz?
lilazoli 2007.08.31. 14:55:13 / # 286448
avatar
Végre vége a szűnetnek!!

nyertes00 2007.08.31. 14:00:30 / # 286447
avatar
Hogy ez eddig miért nem jutott az eszembe? :-DDD
roby 2007.08.31. 04:58:01 / # 286446
avatar
Legalább szánalmas életedbe egy kis humort viszek számodra.Ezzel is támogatva a lelki szegények boldogulását.
sas 2007.08.31. 03:55:44 / # 286445
avatar
Ezt most úgy írtad le, hogy a tükör előtt álltál és néztél a saját szemedbe... :-))))) Röhögnöm kell rajtad!:-))))))
cbtaxi 2007.08.30. 21:18:42 / # 286444
avatar
Hmm...nem tudom....talán az alkohol? :-))
lilazoli 2007.08.30. 19:53:35 / # 286443
avatar
Bezzeg őt nem tiltják ki!!!
nyertes00 2007.08.30. 16:47:37 / # 286442
avatar
:DDD De most komolyan. Mi késztet egy matt részeg embert arra, hogy átmenjen 2x2 sáv autón + villamossinen??? Én is voltam már berugva, de ez eszembe sem fordult......
lilazoli 2007.08.30. 15:38:35 / # 286441
avatar
Multkor berugtam ,és láttam a másik oldalt!!! HáááááááT !
nyertes00 2007.08.30. 14:07:25 / # 286440
avatar
Arra válaszoljon nekem valaki, hogy miért kell az összes alkohol mámorban fetrengő embernek a nyugati és az oktogon közötti sineken cikázni?? És amikor elcsapják őket, ahogy ez ma is történt még nekik áll feljebb!!!!

cbtaxi 2007.08.30. 12:48:16 / # 286339
avatar
A "nekünk" a gépészeket. a 7-800 embert.

Nevem senki 2007.08.30. 12:39:17 / # 286438
avatar
A hangsúly a majdnemen van:-)))) Jó reggelt! Zoli! Üdv ujra a csapatban:-))
6ker 2007.08.30. 12:04:12 / # 286437
avatar
Mármint milyen kompromisszum?? Kivel? Az a nekünk az mit takar?
cbtaxi 2007.08.30. 11:56:51 / # 286436
avatar
Kompromisszum!!!! Nekünk azért könnyebb lenne,7-800 emberrel!
Oldalszám: 1757