Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.08.30. 11:10:51 / # 286414
avatar
Az pedig nagy baj!!!!!!!!A Fradi emiatt a "gazdasági kérdések" miatt NB-2 es!
lilazoli 2007.08.30. 11:10:35 / # 286413
avatar
Ez a tegnapi Felcsut Az NB 1 ben 10 kőzőtt lenne!
lilazoli 2007.08.30. 11:09:01 / # 286412
avatar
Ezek gazdasági kérdések !!!
cbtaxi 2007.08.30. 11:08:46 / # 286411
avatar
De legalább az első osztályban! Tudod,ahová a Zoli szeptemberben beiratkozott! :)))))))))))))))))
6ker 2007.08.30. 11:06:52 / # 286410
avatar
A jó munkához az új himnusz: 120 éve már, hogy nincsen csoda Holtszezonban vígad az összes lila.

cbtaxi 2007.08.30. 11:06:35 / # 286409
avatar
Hüjje! :-)))))))))))))))))))))))))))) Jó melót!!!
cbtaxi 2007.08.30. 11:05:27 / # 286408
avatar
Talán ha a keménymag, "besegítene"!
lilazoli 2007.08.30. 11:05:09 / # 286407
avatar
A gyerek remélem bányász lesz ,mert ahoz csak lapát meg csákány kell!!
lilazoli 2007.08.30. 11:03:45 / # 286406
avatar
Na mentem dolgozni,mert hétfőn iskola és megjőtt a" T Szűlő" Cimű levél!!
lilazoli 2007.08.30. 11:01:17 / # 286405
avatar
Még !! De remélem most elszámoltatják!!
cbtaxi 2007.08.30. 10:58:09 / # 286404
avatar
Kösz a bókot! Urbányi még a góré?
lilazoli 2007.08.30. 10:56:32 / # 286403
avatar
Látva a fejlődést ,őrőmmel telit!
lilazoli 2007.08.30. 10:55:25 / # 286402
avatar
Ha érted és hasonló emberekér tehettem,akkor nyugodt a lelkiismeretem!
terminátor 2007.08.30. 10:55:14 / # 286401
avatar
ja énis sajnálom!
cbtaxi 2007.08.30. 10:54:42 / # 286400
avatar
UTE himnusz! Naa,miket tudok???? :-))))))))))))))
lilazoli 2007.08.30. 10:53:54 / # 286399
avatar
Teljes mellszéleséggel a kispest mellett mint eggyetlen magyar csapat ami még talpon a nemzetkőzi kupában!!
cbtaxi 2007.08.30. 10:53:44 / # 286398
avatar
Sajnálom! Pedig Te a "majdnem normális" kategóriába tartoztál! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
lilazoli 2007.08.30. 10:52:23 / # 286397
avatar
Akkor nem lehet tőbb kérdésed!!!
lilazoli 2007.08.30. 10:51:27 / # 286396
avatar
Új arcok ,új emberek ,sok nagy csatát meg vivtunk ,már mindenki ránk irigykedett ,meg énekelve a hűségűnket bebizonyitottuk már százszor ,számunkra nincs se nő ,se pia csak ..............
cbtaxi 2007.08.30. 10:51:13 / # 286395
avatar
Na jó,és akkor mi nem tudhatjuk? Ha ma este 50 feletti hívószámot fogok látni a Superb hátulján,akkor nem lesz több kérdésem. De szerintem másról van szó. Csak hát a Zoli folyton "terel". Ebben Ő nagymester! :-)))))))
Oldalszám: 1757