| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:10:51 / # 286414 |
|
Az pedig nagy baj!!!!!!!!A Fradi emiatt a "gazdasági kérdések" miatt NB-2 es!
Előzmény: #286412 lilazoli 2007.08.30. 11:09:01 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:10:35 / # 286413 |
|
Ez a tegnapi Felcsut Az NB 1 ben 10 kőzőtt lenne!
Előzmény: #286410 6ker 2007.08.30. 11:06:52 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:09:01 / # 286412 |
|
Ezek gazdasági kérdések !!!
Előzmény: #286408 cbtaxi 2007.08.30. 11:05:27 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:08:46 / # 286411 |
|
De legalább az első osztályban!
Tudod,ahová a Zoli szeptemberben beiratkozott! :)))))))))))))))))
Előzmény: #286410 6ker 2007.08.30. 11:06:52 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:06:52 / # 286410 |
|
A jó munkához az új himnusz:
120 éve már, hogy nincsen csoda
Holtszezonban vígad az összes lila.
|
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:06:35 / # 286409 |
|
Hüjje! :-))))))))))))))))))))))))))))
Jó melót!!!
Előzmény: #286407 lilazoli 2007.08.30. 11:05:09 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:05:27 / # 286408 |
|
Talán ha a keménymag, "besegítene"!
Előzmény: #286405 lilazoli 2007.08.30. 11:01:17 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:05:09 / # 286407 |
|
A gyerek remélem bányász lesz ,mert ahoz csak lapát meg csákány kell!!
Előzmény: #286406 lilazoli 2007.08.30. 11:03:45 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:03:45 / # 286406 |
|
Na mentem dolgozni,mert hétfőn iskola és megjőtt a" T Szűlő" Cimű levél!!
Előzmény: #286405 lilazoli 2007.08.30. 11:01:17 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:01:17 / # 286405 |
|
Még !! De remélem most elszámoltatják!!
Előzmény: #286404 cbtaxi 2007.08.30. 10:58:09 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:58:09 / # 286404 |
|
Kösz a bókot!
Urbányi még a góré?
Előzmény: #286403 lilazoli 2007.08.30. 10:56:32 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:56:32 / # 286403 |
|
Látva a fejlődést ,őrőmmel telit!
Előzmény: #286400 cbtaxi 2007.08.30. 10:54:42 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:55:25 / # 286402 |
|
Ha érted és hasonló emberekér tehettem,akkor nyugodt a lelkiismeretem!
Előzmény: #286398 cbtaxi 2007.08.30. 10:53:44 |
| terminátor | 2007.08.30. 10:55:14 / # 286401 |
|
ja énis sajnálom!
Előzmény: #286398 cbtaxi 2007.08.30. 10:53:44 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:54:42 / # 286400 |
|
UTE himnusz!
Naa,miket tudok???? :-))))))))))))))
Előzmény: #286396 lilazoli 2007.08.30. 10:51:27 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:53:54 / # 286399 |
|
Teljes mellszéleséggel a kispest mellett mint eggyetlen magyar csapat ami még talpon a nemzetkőzi kupában!!
Előzmény: #286394 cbtaxi 2007.08.30. 10:49:02 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:53:44 / # 286398 |
|
Sajnálom!
Pedig Te a "majdnem normális" kategóriába tartoztál! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #286397 lilazoli 2007.08.30. 10:52:23 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:52:23 / # 286397 |
|
Akkor nem lehet tőbb kérdésed!!!
Előzmény: #286395 cbtaxi 2007.08.30. 10:51:13 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:51:27 / # 286396 |
|
Új arcok ,új emberek ,sok nagy csatát meg vivtunk ,már mindenki ránk irigykedett ,meg énekelve a hűségűnket bebizonyitottuk már százszor ,számunkra nincs se nő ,se pia csak ..............
Előzmény: #286387 terminátor 2007.08.30. 10:46:18 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:51:13 / # 286395 |
|
Na jó,és akkor mi nem tudhatjuk?
Ha ma este 50 feletti hívószámot fogok látni a Superb hátulján,akkor nem lesz több kérdésem.
De szerintem másról van szó. Csak hát a Zoli folyton "terel". Ebben Ő nagymester! :-)))))))
Előzmény: #286392 terminátor 2007.08.30. 10:48:47 |