| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.09.01. 17:08:55 / # 286479 |
|
Cseréld le azt a romot!
De miért nem szóltál? Szívesen segítettem volna.Átvettem volna az utasaidat! :))))))))))
Előzmény: #286477 trubadur 2007.09.01. 16:30:59 |
| cbtaxi | 2007.09.01. 16:53:37 / # 286478 |
|
Gratula :-D
Előzmény: #286477 trubadur 2007.09.01. 16:30:59 |
| trubadur | 2007.09.01. 16:30:59 / # 286477 |
|
Szasztok !
Hát nem fog... Lerobbantam, pont ott Hmmmmm...
D:-)))
Előzmény: #286476 cbtaxi 2007.09.01. 15:56:00 |
| cbtaxi | 2007.09.01. 15:56:00 / # 286476 |
|
Jó reggelt!
Neked biztos az.
Remélem nem büntetett meg ma hajnalban a rendőr, tilosban parkolásért a Szilágyi Erzsébet fasoron. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #286458 trubadur 2007.08.31. 16:35:03 |
| cbtaxi | 2007.09.01. 15:48:07 / # 286475 |
|
Lilazoli! [font size=4]
Szeptember van!!!!!!!!!!!!!!! [/font]L E J Á R T A Z I D Ő !! Lökd az igét (ha már hazajöttél Nyíregyházáról) :-))))))))))
Előzmény: #286470 lilazoli 2007.08.31. 19:19:15 |
| világtaLAN | 2007.09.01. 12:18:23 / # 286473 |
|
Jó regg. Látom Trubadúr mán megint azt hiszi, hogy fradista:)))
|
| trubadur | 2007.09.01. 07:56:10 / # 286471 |
|
Na akkó itt van 1 lácsóbbb:-)))
|
| lilazoli | 2007.08.31. 19:19:15 / # 286470 |
|
Csak 1 gépűnk van!!! Az pedig az ENYÉM !!!
|
| utolsó senki | 2007.08.31. 19:05:32 / # 286469 |
|
Zoli,erre nem is gondoltál?
Előzmény: #286465 lilazoli 2007.08.31. 17:59:00 |
| nyertes00 | 2007.08.31. 18:27:05 / # 286468 |
|
megértem :-DD
Előzmény: #286465 lilazoli 2007.08.31. 17:59:00 |
| utolsó senki | 2007.08.31. 18:26:52 / # 286467 |
|
Ennél a förtelmes háttérnél üdítő látvány az előtérben álló alak káprázatos színösszeállítású szerelése...
Előzmény: #286466 trubadur 2007.08.31. 18:03:14 |
| trubadur | 2007.08.31. 18:03:14 / # 286466 |
|
Kérdés ?????
Milyen szinű az ........ ???
Előzmény: #286460 lilazoli 2007.08.31. 17:27:13 |
| lilazoli | 2007.08.31. 17:59:00 / # 286465 |
|
idén csak ez volt sikeres!:-)
Előzmény: #286463 nyertes00 2007.08.31. 17:56:16 |
| nyertes00 | 2007.08.31. 17:57:12 / # 286464 |
|
:-DD nem rossz... És ki fog nyerni?
|
| nyertes00 | 2007.08.31. 17:56:16 / # 286463 |
|
Szóval idén nem jöttek be ezek, ezért fejlesztesz..... :-DDD
Előzmény: #286456 lilazoli 2007.08.31. 16:24:43 |
| Brekeke 1 | 2007.08.31. 17:54:50 / # 286462 |
|
Jooo regggelit all. :)
|
| lilazoli | 2007.08.31. 17:27:13 / # 286460 |
|
|
| utolsó senki | 2007.08.31. 17:14:02 / # 286459 |
|
Azért van ennél jobb is,pl horgászverseny lesz:
Előzmény: #286454 lilazoli 2007.08.31. 16:22:05 |
| trubadur | 2007.08.31. 16:35:03 / # 286458 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Asszeemmm:-)
|
| trubadur | 2007.08.31. 16:34:34 / # 286457 |
|
Zoli-iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Tv-ééééééééééééééééééééééééééééééééé
Előzmény: #286456 lilazoli 2007.08.31. 16:24:43 |