Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.09.01. 17:08:55 / # 286479
avatar
Cseréld le azt a romot! De miért nem szóltál? Szívesen segítettem volna.Átvettem volna az utasaidat! :))))))))))
cbtaxi 2007.09.01. 16:53:37 / # 286478
avatar
Gratula :-D
trubadur 2007.09.01. 16:30:59 / # 286477
avatar
Szasztok ! Hát nem fog... Lerobbantam, pont ott Hmmmmm... D:-)))
cbtaxi 2007.09.01. 15:56:00 / # 286476
avatar
Jó reggelt! Neked biztos az. Remélem nem büntetett meg ma hajnalban a rendőr, tilosban parkolásért a Szilágyi Erzsébet fasoron. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
cbtaxi 2007.09.01. 15:48:07 / # 286475
avatar
Lilazoli! [font size=4] Szeptember van!!!!!!!!!!!!!!! [/font]L E J Á R T A Z I D Ő !! Lökd az igét (ha már hazajöttél Nyíregyházáról) :-))))))))))
világtaLAN 2007.09.01. 12:18:23 / # 286473
avatar
Jó regg. Látom Trubadúr mán megint azt hiszi, hogy fradista:)))

trubadur 2007.09.01. 07:56:10 / # 286471
avatar
Na akkó itt van 1 lácsóbbb:-)))
lilazoli 2007.08.31. 19:19:15 / # 286470
avatar
Csak 1 gépűnk van!!! Az pedig az ENYÉM !!!
utolsó senki 2007.08.31. 19:05:32 / # 286469
avatar
Zoli,erre nem is gondoltál?
nyertes00 2007.08.31. 18:27:05 / # 286468
avatar
megértem :-DD
utolsó senki 2007.08.31. 18:26:52 / # 286467
avatar
Ennél a förtelmes háttérnél üdítő látvány az előtérben álló alak káprázatos színösszeállítású szerelése...
trubadur 2007.08.31. 18:03:14 / # 286466
avatar
Kérdés ????? Milyen szinű az ........ ???
lilazoli 2007.08.31. 17:59:00 / # 286465
avatar
idén csak ez volt sikeres!:-)
nyertes00 2007.08.31. 17:57:12 / # 286464
avatar
:-DD nem rossz... És ki fog nyerni?
nyertes00 2007.08.31. 17:56:16 / # 286463
avatar
Szóval idén nem jöttek be ezek, ezért fejlesztesz..... :-DDD
Brekeke 1 2007.08.31. 17:54:50 / # 286462
avatar
Jooo regggelit all. :)

lilazoli 2007.08.31. 17:27:13 / # 286460
avatar

utolsó senki 2007.08.31. 17:14:02 / # 286459
avatar
Azért van ennél jobb is,pl horgászverseny lesz:
trubadur 2007.08.31. 16:35:03 / # 286458
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Asszeemmm:-)

trubadur 2007.08.31. 16:34:34 / # 286457
avatar
Zoli-iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Tv-ééééééééééééééééééééééééééééééééé
Oldalszám: 1757