| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.09.03. 11:40:45 / # 286508 |
|
"nagy baromságot írok, ami nem is biztos, hogy mindenben fedi a valóságot."
Írj csak nyugodtan Ricsikém,megszoktuk! :-))))))))
Előzmény: #286504 csogu 2007.09.03. 11:17:23 |
| terminátor | 2007.09.03. 11:38:53 / # 286507 |
|
jo rendben:)
ki volt a nem etikás a dologban?
Előzmény: #286506 csogu 2007.09.03. 11:32:55 |
| csogu | 2007.09.03. 11:32:55 / # 286506 |
|
Úgy gondolod?:-)
Akkor várjuk meg őt, hátha mond valamit a dologról.
Előzmény: #286505 terminátor 2007.09.03. 11:31:25 |
|
| terminátor | 2007.09.03. 11:31:25 / # 286505 |
|
hali!
aszt hiszem talán a Zoli tőbbet tud a dologról!!
bocsi:)
Előzmény: #286504 csogu 2007.09.03. 11:17:23 |
| csogu | 2007.09.03. 11:17:23 / # 286504 |
|
Hááát erre most mi a francot írjak?
Hoztok mindig kellemetlen helyzetbe:-))
Ha elviccelem a választ azért kapok, ha leírom azt, amit hallottam, akkor meg lehet nagy baromságot írok, ami nem is biztos, hogy mindenben fedi a valóságot.
A legnagyobb gondom, hogy mindent csak hallomásból "tudok", és volt már részem abban, hogy az nem teljesen fedte a valóságot.
De talán majd valaki kisegít itt...remélem:-))
Előzmény: #286503 Rocktaxi 2007.09.03. 11:06:50 |
|
| Rocktaxi | 2007.09.03. 11:06:50 / # 286503 |
|
Csoguuuuuuuuuuuuuuuuu!! :-))
Mi volt a Bosin 29-én éjjel??
Milyen etikás melyik kolléga autóját amortizálta le?? (ha egyáltalán igaz a hír)
Miért?? :-))
|
|
| cbtaxi | 2007.09.03. 10:57:57 / # 286502 |
|
Basszus! Tényleg nem tudok semmit az elmúlt 2 napról.
A vasárnapot is 2 - részletben ugyan - de átaludtam!
Előzmény: #286500 csogu 2007.09.03. 10:32:44 |
| csogu | 2007.09.03. 10:32:44 / # 286500 |
|
Nem, ez most kivételesen komoly.
Előzmény: #286493 cbtaxi 2007.09.03. 09:08:27 |
|
| nyertes00 | 2007.09.03. 09:51:59 / # 286499 |
|
Ez a szépített változat. Okoska nem tud ekkora port kavarni :-)))
Előzmény: #286493 cbtaxi 2007.09.03. 09:08:27 |
| cbtaxi | 2007.09.03. 09:08:27 / # 286493 |
|
Az Okoskát oktatták, valami továbbképzésen, cipősarokkal egy kocsi körül?
Mi vaaaaan?????????
Ti szórakoztok velem??? :)))
Előzmény: #286485 csogu 2007.09.03. 00:43:18 |
| nyertes00 | 2007.09.03. 09:00:48 / # 286490 |
|
"Az önbíráskodás a köznyugalom elleni bűncselekmények körében található. Az elkövető magatartásával ugyanis a köznyugalomhoz fűződő társadalmi érdeket sérti vagy veszélyezteti.
Az önbíráskodás lényege abban ragadható meg, hogy a bűncselekmény elkövetője - bár általa jogi úton érvényesíthető lenne vagyoni jellegű követelése, ezt az utat félretéve - meg nem engedett eszközökkel szerez érvényt igényének. "
|
| lilazoli | 2007.09.03. 08:10:07 / # 286497 |
|
Mi meriti ki az őnbiráskodást?????
Előzmény: #286488 nyertes00 2007.09.02. 20:16:56 |
| csogu | 2007.09.03. 00:43:18 / # 286485 |
|
Okoskának verték a tudományt állítólag cipővel a fejébe. Egyik kolléga mesélte (nem főtaxis), hogy a kocsija körül kergették Okoskát, de nem sikerült befognia az ellenfelének.
Szóval csak a szokásos...utas veri taxist.
|
|
| nyertes00 | 2007.09.02. 20:16:56 / # 286488 |
|
rövide-tömören-velősen: önbíráskodás szóval lehetne kifejezni szerintem....
Előzmény: #286486 cbtaxi 2007.09.02. 18:29:37 |
| terminátor | 2007.09.02. 18:48:44 / # 286487 |
|
hali!
én se dolgoztam hétvégén jöhetnek az infok!:)
csogu kolega eltünt?
vagycsak lenn maradt a balatonon:)
Előzmény: #286486 cbtaxi 2007.09.02. 18:29:37 |
| cbtaxi | 2007.09.02. 18:29:37 / # 286486 |
|
Történt vmi érdekes szombat este?Én sajna más irányu elfoglaltságom miatt,nem vettem részt a tegnap éjszakában.
Valami jó kis balhé valamelyik droszton,vitatott vidéki címfelvétel,hatásköri túllépés etikás részéről?( kolléga verés nem számít ide) :))))))))))))))))))))))))
stb..stb..
Meséljetek,ki vagyok éhezve a hírekre!!!!!!!!!!
|
| nyertes00 | 2007.09.01. 19:24:18 / # 286483 |
|
bizonyos családoknál minden szobába van legalább 1 gép, és az összes ami a lakásban található az hálóba van kötve, hogy tudjanak egymással beszélgetni!! Mert különben fel kéne állni az asztaltól és átmenni a másik szobába... :-DDD
Előzmény: #286470 lilazoli 2007.08.31. 19:19:15 |
| utolsó senki | 2007.09.01. 18:50:33 / # 286482 |
|
De ha nem hagyod,így fog csinálni!:
Előzmény: #286470 lilazoli 2007.08.31. 19:19:15 |
| 6ker | 2007.09.01. 18:07:38 / # 286481 |
|
tökfej
|
| utolsó senki | 2007.09.01. 17:32:00 / # 286480 |
|
Nekem erről a képről ez jut eszembe:
Előzmény: #286471 trubadur 2007.09.01. 07:56:10 |