Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.09.03. 11:40:45 / # 286508
avatar
"nagy baromságot írok, ami nem is biztos, hogy mindenben fedi a valóságot." Írj csak nyugodtan Ricsikém,megszoktuk! :-))))))))
terminátor 2007.09.03. 11:38:53 / # 286507
avatar
jo rendben:) ki volt a nem etikás a dologban?
csogu 2007.09.03. 11:32:55 / # 286506
Úgy gondolod?:-) Akkor várjuk meg őt, hátha mond valamit a dologról.
terminátor 2007.09.03. 11:31:25 / # 286505
avatar
hali! aszt hiszem talán a Zoli tőbbet tud a dologról!! bocsi:)
csogu 2007.09.03. 11:17:23 / # 286504
Hááát erre most mi a francot írjak? Hoztok mindig kellemetlen helyzetbe:-)) Ha elviccelem a választ azért kapok, ha leírom azt, amit hallottam, akkor meg lehet nagy baromságot írok, ami nem is biztos, hogy mindenben fedi a valóságot. A legnagyobb gondom, hogy mindent csak hallomásból "tudok", és volt már részem abban, hogy az nem teljesen fedte a valóságot. De talán majd valaki kisegít itt...remélem:-))
Rocktaxi 2007.09.03. 11:06:50 / # 286503
Csoguuuuuuuuuuuuuuuuu!! :-)) Mi volt a Bosin 29-én éjjel?? Milyen etikás melyik kolléga autóját amortizálta le?? (ha egyáltalán igaz a hír) Miért?? :-))

cbtaxi 2007.09.03. 10:57:57 / # 286502
avatar
Basszus! Tényleg nem tudok semmit az elmúlt 2 napról. A vasárnapot is 2 - részletben ugyan - de átaludtam!
csogu 2007.09.03. 10:32:44 / # 286500
Nem, ez most kivételesen komoly.
nyertes00 2007.09.03. 09:51:59 / # 286499
avatar
Ez a szépített változat. Okoska nem tud ekkora port kavarni :-)))
cbtaxi 2007.09.03. 09:08:27 / # 286493
avatar
Az Okoskát oktatták, valami továbbképzésen, cipősarokkal egy kocsi körül? Mi vaaaaan????????? Ti szórakoztok velem??? :)))
nyertes00 2007.09.03. 09:00:48 / # 286490
avatar
"Az önbíráskodás a köznyugalom elleni bűncselekmények körében található. Az elkövető magatartásával ugyanis a köznyugalomhoz fűződő társadalmi érdeket sérti vagy veszélyezteti. Az önbíráskodás lényege abban ragadható meg, hogy a bűncselekmény elkövetője - bár általa jogi úton érvényesíthető lenne vagyoni jellegű követelése, ezt az utat félretéve - meg nem engedett eszközökkel szerez érvényt igényének. "

lilazoli 2007.09.03. 08:10:07 / # 286497
avatar
Mi meriti ki az őnbiráskodást?????
csogu 2007.09.03. 00:43:18 / # 286485
Okoskának verték a tudományt állítólag cipővel a fejébe. Egyik kolléga mesélte (nem főtaxis), hogy a kocsija körül kergették Okoskát, de nem sikerült befognia az ellenfelének. Szóval csak a szokásos...utas veri taxist.

nyertes00 2007.09.02. 20:16:56 / # 286488
avatar
rövide-tömören-velősen: önbíráskodás szóval lehetne kifejezni szerintem....
terminátor 2007.09.02. 18:48:44 / # 286487
avatar
hali! én se dolgoztam hétvégén jöhetnek az infok!:) csogu kolega eltünt? vagycsak lenn maradt a balatonon:)
cbtaxi 2007.09.02. 18:29:37 / # 286486
avatar
Történt vmi érdekes szombat este?Én sajna más irányu elfoglaltságom miatt,nem vettem részt a tegnap éjszakában. Valami jó kis balhé valamelyik droszton,vitatott vidéki címfelvétel,hatásköri túllépés etikás részéről?( kolléga verés nem számít ide) :)))))))))))))))))))))))) stb..stb.. Meséljetek,ki vagyok éhezve a hírekre!!!!!!!!!!

nyertes00 2007.09.01. 19:24:18 / # 286483
avatar
bizonyos családoknál minden szobába van legalább 1 gép, és az összes ami a lakásban található az hálóba van kötve, hogy tudjanak egymással beszélgetni!! Mert különben fel kéne állni az asztaltól és átmenni a másik szobába... :-DDD
utolsó senki 2007.09.01. 18:50:33 / # 286482
avatar
De ha nem hagyod,így fog csinálni!:
6ker 2007.09.01. 18:07:38 / # 286481
avatar
tökfej
utolsó senki 2007.09.01. 17:32:00 / # 286480
avatar
Nekem erről a képről ez jut eszembe:
Oldalszám: 1757