| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| 6ker | 2007.08.30. 11:54:03 / # 286435 |
|
Magyarország kicsiben..
Előzmény: #286434 cbtaxi 2007.08.30. 11:47:45 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:47:45 / # 286434 |
|
Hmm...Miért van olyan érzésem,mintha ez lenne nálunk is,kicsiben?
Taxisok,ellenőrök,etikások között.Hol egymás mellet,hol meg egymás ellen.
Előzmény: #286433 6ker 2007.08.30. 11:39:18 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:39:18 / # 286433 |
|
Ez azért mélyebb dolog.
A Fradit otthon és idegenben ugyan az a brigád biztosítja. Ismerjük egymást. Van akit személyesen ismernek, van aki nem titkolja melyik csoporthoz tartozik. Így kint marad.
A röhej az egészben az, hogy azok nem engednek be akikkel ha nem is szó szerint, de vállvetve álltunk helyt Zágrábban, Splitben, Antwerpenben,itthon sok helyen pár évvel ezelött. Mondván, hogy verbálisan és egyéb módon kárt okozunk.
Sokan közülük is szerepelnek egy két honlapon amikor az első sorban áll vagy a rendőrökkel vagy más szurkolókkal szemben. Most ő a szent...
Előzmény: #286430 cbtaxi 2007.08.30. 11:32:34 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:35:26 / # 286431 |
|
|
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:32:34 / # 286430 |
|
Tehát ha Te megveszed a jegyet és be akarsz menni, akkor a bejáratnál "felismernek" (akár az Űllői akár a Reac stb.pályáról van szó) és nem engednek be?
Ezt nehezen tudom így elképzelni!
Előzmény: #286429 6ker 2007.08.30. 11:26:42 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:26:42 / # 286429 |
|
Jelen pillanatban több szurkolói csoport valamint a velük szimpatizáló egyének ki vannak tiltva a Fradi hazai és idegenbeli mérkőzéseiről. Persze ezt a szaksajtó csak apró betükkel irja le ha le irja egyátalán.
Szólásszabadság megsértése, törvénytelen kitilások. Ez őket nem érdekli.
Előzmény: #286427 cbtaxi 2007.08.30. 11:21:10 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:22:35 / # 286428 |
|
Tudod az a baj, hogy azt a 0-0 -át is úgy értékelték mintha rugtak volna vagy 3-at. Az ns meg a többi szar lap is hozsannázott.
Előzmény: #286425 cbtaxi 2007.08.30. 11:19:23 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:21:10 / # 286427 |
|
Ezt nem értem! Miért ne mehetnél be?????????????
Előzmény: #286426 6ker 2007.08.30. 11:19:57 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:19:57 / # 286426 |
|
Egyébkén a hülye váciak 2000 forintért akarják adni a jegyeket. Csak tudnám kinek amikor be se mehetünk:)))
|
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:19:23 / # 286425 |
|
Ez is valami! :)))))))))))))))))
Annak idején én lerágtam a 10 körmöm a fradiért a Bajnokok ligájában!
Pedig nem szeretem a Fradit.
Előzmény: #286421 6ker 2007.08.30. 11:15:02 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:17:59 / # 286424 |
|
Persze, jóhogynem Fót.
Keressünk köztes megoldást, de a Hidegúti és az Ilovszky kizárva.
Különben is a REAC törzsszurkolója a kappanhangú Léderer, aki sikoltozott mindig ha a lokéj gólt lőtt.
Előzmény: #286416 lilazoli 2007.08.30. 11:12:22 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:16:18 / # 286423 |
|
Az Urbán Flóri volt Reac-os ,és most a Felcsút Edzője!
Előzmény: #286419 cbtaxi 2007.08.30. 11:14:00 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:15:19 / # 286422 |
|
Ő Kispesti!
Előzmény: #286419 cbtaxi 2007.08.30. 11:14:00 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:15:02 / # 286421 |
|
"TISZTA SZÍVBŐL" egyiknek se.
Jusson tovább a Honvéd.Ennyi.
Előzmény: #286417 cbtaxi 2007.08.30. 11:13:00 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:14:49 / # 286420 |
|
Kispest!!!
Előzmény: #286417 cbtaxi 2007.08.30. 11:13:00 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:14:00 / # 286419 |
|
Urbányi nem onnan jött?
Előzmény: #286416 lilazoli 2007.08.30. 11:12:22 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:13:07 / # 286418 |
|
Tavaly se voltak már rosszak, plusz ott van még a Haladás is.Nekik kellett volna feljutniuk de a patkány beleszolt.
Előzmény: #286413 lilazoli 2007.08.30. 11:10:35 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 11:13:00 / # 286417 |
|
Arra azért kiváncsi vagyok,hogy ma este TISZTA SZÍVBŐL kinek szúrkolsz majd?Nem bántásként kérdem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
( Hamburg-Honvéd)
Előzmény: #286410 6ker 2007.08.30. 11:06:52 |
| lilazoli | 2007.08.30. 11:12:22 / # 286416 |
|
Járjunk REAC meccsre!! :-)))
Előzmény: #286415 6ker 2007.08.30. 11:11:18 |
| 6ker | 2007.08.30. 11:11:18 / # 286415 |
|
Első osztály...
Én egyenlőre a saját meccseinkről is kivagyok tiltva.
Előzmény: #286411 cbtaxi 2007.08.30. 11:08:46 |