Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
6ker 2007.08.30. 11:54:03 / # 286435
avatar
Magyarország kicsiben..
cbtaxi 2007.08.30. 11:47:45 / # 286434
avatar
Hmm...Miért van olyan érzésem,mintha ez lenne nálunk is,kicsiben? Taxisok,ellenőrök,etikások között.Hol egymás mellet,hol meg egymás ellen.
6ker 2007.08.30. 11:39:18 / # 286433
avatar
Ez azért mélyebb dolog. A Fradit otthon és idegenben ugyan az a brigád biztosítja. Ismerjük egymást. Van akit személyesen ismernek, van aki nem titkolja melyik csoporthoz tartozik. Így kint marad. A röhej az egészben az, hogy azok nem engednek be akikkel ha nem is szó szerint, de vállvetve álltunk helyt Zágrábban, Splitben, Antwerpenben,itthon sok helyen pár évvel ezelött. Mondván, hogy verbálisan és egyéb módon kárt okozunk. Sokan közülük is szerepelnek egy két honlapon amikor az első sorban áll vagy a rendőrökkel vagy más szurkolókkal szemben. Most ő a szent...
cbtaxi 2007.08.30. 11:35:26 / # 286431
avatar

cbtaxi 2007.08.30. 11:32:34 / # 286430
avatar
Tehát ha Te megveszed a jegyet és be akarsz menni, akkor a bejáratnál "felismernek" (akár az Űllői akár a Reac stb.pályáról van szó) és nem engednek be? Ezt nehezen tudom így elképzelni!
6ker 2007.08.30. 11:26:42 / # 286429
avatar
Jelen pillanatban több szurkolói csoport valamint a velük szimpatizáló egyének ki vannak tiltva a Fradi hazai és idegenbeli mérkőzéseiről. Persze ezt a szaksajtó csak apró betükkel irja le ha le irja egyátalán. Szólásszabadság megsértése, törvénytelen kitilások. Ez őket nem érdekli.
6ker 2007.08.30. 11:22:35 / # 286428
avatar
Tudod az a baj, hogy azt a 0-0 -át is úgy értékelték mintha rugtak volna vagy 3-at. Az ns meg a többi szar lap is hozsannázott.
cbtaxi 2007.08.30. 11:21:10 / # 286427
avatar
Ezt nem értem! Miért ne mehetnél be?????????????
6ker 2007.08.30. 11:19:57 / # 286426
avatar
Egyébkén a hülye váciak 2000 forintért akarják adni a jegyeket. Csak tudnám kinek amikor be se mehetünk:)))

cbtaxi 2007.08.30. 11:19:23 / # 286425
avatar
Ez is valami! :))))))))))))))))) Annak idején én lerágtam a 10 körmöm a fradiért a Bajnokok ligájában! Pedig nem szeretem a Fradit.
6ker 2007.08.30. 11:17:59 / # 286424
avatar
Persze, jóhogynem Fót. Keressünk köztes megoldást, de a Hidegúti és az Ilovszky kizárva. Különben is a REAC törzsszurkolója a kappanhangú Léderer, aki sikoltozott mindig ha a lokéj gólt lőtt.
lilazoli 2007.08.30. 11:16:18 / # 286423
avatar
Az Urbán Flóri volt Reac-os ,és most a Felcsút Edzője!
lilazoli 2007.08.30. 11:15:19 / # 286422
avatar
Ő Kispesti!
6ker 2007.08.30. 11:15:02 / # 286421
avatar
"TISZTA SZÍVBŐL" egyiknek se. Jusson tovább a Honvéd.Ennyi.
lilazoli 2007.08.30. 11:14:49 / # 286420
avatar
Kispest!!!
cbtaxi 2007.08.30. 11:14:00 / # 286419
avatar
Urbányi nem onnan jött?
6ker 2007.08.30. 11:13:07 / # 286418
avatar
Tavaly se voltak már rosszak, plusz ott van még a Haladás is.Nekik kellett volna feljutniuk de a patkány beleszolt.
cbtaxi 2007.08.30. 11:13:00 / # 286417
avatar
Arra azért kiváncsi vagyok,hogy ma este TISZTA SZÍVBŐL kinek szúrkolsz majd?Nem bántásként kérdem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( Hamburg-Honvéd)
lilazoli 2007.08.30. 11:12:22 / # 286416
avatar
Járjunk REAC meccsre!! :-)))
6ker 2007.08.30. 11:11:18 / # 286415
avatar
Első osztály... Én egyenlőre a saját meccseinkről is kivagyok tiltva.
Oldalszám: 1757