| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.09.29. 06:28:46 / # 287003 |
|
Mit szóltok a ma éjszakai URH összeomláshoz?
|
| utolsó senki | 2007.09.29. 06:27:40 / # 287002 |
|
Asszem,Ricsi,nekünk mától csak a tusfürdő marad...
Előzmény: #286958 MCCCXCII 2007.09.28. 22:53:59 |
| MCCCXCII | 2007.09.28. 22:53:59 / # 286958 |
|
Most min csodálkoztok?
A kolléga „régóta” tudja, hogy a szappan veszélyes!
|
|
| nyertes00 | 2007.09.28. 18:43:46 / # 286994 |
|
Szerintem találna B és C kategóra között is....
Előzmény: #286985 lilazoli 2007.09.28. 16:44:26 |
| lilazoli | 2007.09.28. 16:44:26 / # 286985 |
|
Van olyan " A " Kategoriás autó+ sofőr,akit az ántsz végleg likvidálna!
|
| Nevem senki | 2007.09.28. 15:45:06 / # 287001 |
|
Na én aztán a vitatkozós, kötözködős fajtába tartozom, aki a kákán is csomót keres, de ez esetben minden szavaddal egyetértek!
A múltkor véletlenül tanúja voltam, mikor a Pinochet leteremtett egy trehány módon felöltözött kollegát. A stílussal talán nem feltétlenül értettem egyet, de hogy hatásos volt az biztos. Apám, én szégyeltem magam:-)), csak azért mert hallottam! Ezek után épeszű ember nem kockáztat meg még egy ilyen letolást!
Előzmény: #286995 csogu 2007.09.28. 08:08:48 |
| nyertes00 | 2007.09.28. 10:36:06 / # 287000 |
|
itt elég sok mindennel egyetértek veled. De sajnálatomra pont akkor olvastam mikor reggeliztem : "...a taxis füléből szép vastag vonalon a fülcimpára volt folyva a fülzsír ..." Na itt úgy gondoltam nem eszem tovább.
De az tény, hogy egy-két emberkét megkéne tanítani arra, mi az, hogy ápltság...
Előzmény: #286995 csogu 2007.09.28. 08:08:48 |
| csogu | 2007.09.28. 08:52:53 / # 286999 |
|
Fúj, hús.......
|
|
| csogu | 2007.09.28. 08:40:07 / # 286998 |
|
Hiába na, nekem a C való...ok.
De mit értesz azon, hogy rajta, válts gazdát?
|
|
| utolsó senki | 2007.09.28. 08:39:19 / # 286997 |
|
Na,ne búsulj,jer,fogyassz!
|
| utolsó senki | 2007.09.28. 08:35:48 / # 286996 |
|
A kekeckedő hipotézishez tartozik az is,hogy a pinochet most cserélte le B kategóriás postásautóra a Vectrát.
Micsoda véletlen egybeesés...
Amúgy igazad van,a szállodai vendég néhány "kolléga" e.ü. állapotán igencsak találna kivetnivalót,mivel a feltételezésed szerinti 1 heti kádalás van vagy 3 is!!!(204)
De tudom,belőled csak az irigység beszél(na a C kat. eléggé-hogyismondjam-hozzádillő),rajta,válts gazdát!
Előzmény: #286995 csogu 2007.09.28. 08:08:48 |
| csogu | 2007.09.28. 08:08:48 / # 286995 |
|
Egyre kiélezettebb lesz a minőségi verseny. Sajnos sok utasnak számít, sok olyan dolog, amire magasról tennénk, ha nem lenne 11 cég a városban. Szoktam szondázgatni az utasokat (nem félreérteni:-D) és bizony-bizony, az elsők között van a sofőrök higiéniás megjelenése. Na persze, nem a nyakkendő szerepel az első helyen (sőt, ez semmilyen helyen nem szerepel, ha egész pontos akarok lenni), hanem az általános ápoltság (ki lehetne itt térni a KÖRMÖK ÁLLAPOTÁRA, mert egyes kollégáknál ez valami extrém kategória, ahhoz képest, hogy a kezünk a kormányon, mondhatnám szem előtt), folytatva az illattal (sajnos egyeseknél a szaggal).
Kicsit megborzadva hallgatom azokat a sztorikat, amikor utasok arról számolnak be, hogy a taxis füléből szép vastag vonalon a fülcimpára volt folyva a fülzsír és ehhez hasonló „nyalánkságok”.
Na de persze milyen már egy 40-50 éves embernek azt mondani, hogy kedves kolléga, legyél olyan szíves és a szádba érő orrszőrszálat likvidáld, és a füled is mosd meg, amikor hetente egyszer a kádba találod magad.
A további feltételezésed, ami az A-B kategóriára vonatkozik, szerintem egy sima kekeckedő hipotézis csak:-)))) Te is tudod, hogy nem erről van szó.
|
|
| utolsó senki | 2007.09.28. 05:53:08 / # 286993 |
|
Ma nem hittem a füleimnek:
bemondta az 1eske,hogy hétfőtől a B kat. sofőröknek is KÖTELEZŐ a nyaktekerészeti mellfrekvenc(gy.k.a nyakkendő)viselése!!!
Lehet,hogy pszichopata vagyok,de elképzelem azt is,hogy 1.étől a szerződött partnerek Astra combi és hasonló "csodák"ba ülhetnek...
az már csak a rémálmaimban fordul elő,hogy:
-kérem az Újpest első A vagy B kategóriás autóját...
ja,biztos a nyakkendőre ülnek a kiemeltek!!!
Várom a hozzászólásokat mind 1xű dolgozóktól,mind etikás vonalon érdekeltektől!(tr.,G.M.,R.Z.)Köszike!!!
|
| utolsó senki | 2007.09.28. 05:42:23 / # 286992 |
|
Ha nem láttalak,hogyan jeleztem a köszönést(ami az etikai szabályzat(?)szerint kötelező!!!!)intés által(miközben Te jobbra el)?
Előzmény: #286991 csogu 2007.09.27. 18:09:19 |
| csogu | 2007.09.27. 18:09:19 / # 286991 |
|
Elnézésed, és köszi, hogy rákérdeztél és nem csak úgy levontál egy következtetést. Nem vettelek észre, ez az egyetlen oka. Sőt, tegnap este jöttem befelé és láttalak a helyeden (mögötted a 202-es volt…ha jól tudom a kódját), de mind a ketten annyira olvastatok, hogy nem láthattatok. Szóval egyszerűen sima figyelmetlenség, semmi különös:-)
|
|
| csogu | 2007.09.27. 18:06:25 / # 286990 |
|
:-DDDDD
Értem a célzást:-)))))))
Előzmény: #286987 trubadur 2007.09.27. 15:17:56 |
|
| lilazoli | 2007.09.27. 17:13:46 / # 286989 |
|
Az én CD-im mikor lesznek készen??? A mait kőszőnőm! Minden rendben!
Előzmény: #286987 trubadur 2007.09.27. 15:17:56 |
| utolsó senki | 2007.09.27. 16:09:30 / # 286988 |
|
Tegnap 2x jeleztem köszönést jobbal,és rám se hederítettél...
Előzmény: #286986 csogu 2007.09.27. 15:16:47 |
| trubadur | 2007.09.27. 15:17:56 / # 286987 |
|
Csak CD ket rakok az autómba belülre, jól fog kinézni DDDD
Előzmény: #286981 csogu 2007.09.27. 13:27:36 |
| csogu | 2007.09.27. 15:16:47 / # 286986 |
|
Nem vagyok én olyan gyerek:-))
Miért kérded?
|
|