| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.10.01. 13:29:44 / # 287042 |
|
Nem vágom pofán,de a kv.t majd megiszom...
az etikátlan,bunkó lalerral meg mit rendezzek?
(már beszéltem vele,szerinted mit értem el?)
Előzmény: #287040 lilazoli 2007.10.01. 13:24:14 |
| lilazoli | 2007.10.01. 13:25:00 / # 287041 |
|
1/2 6-ig meccsem van!
|
| lilazoli | 2007.10.01. 13:24:14 / # 287040 |
|
Csabi! Menj oda az "etikátlan,bunkó" lalerhoz ,és rendezd vele! De ne a Sanyin tőltsd ki a boszúd! Szegény ért a szóból ,nem kell pofán vágni!
|
| utolsó senki | 2007.10.01. 13:12:48 / # 287039 |
|
Hahó,Zoli!
Délután gurítás?
Előzmény: #287037 lilazoli 2007.10.01. 13:00:01 |
| utolsó senki | 2007.10.01. 13:11:55 / # 287051 |
|
Köszönöm a reagálásod.
Most arról beszélek,hogy amióta a lalikirály- indokolatlanul,etikátlan és bunkó módon- megszüntette az időmérő státusom,naponta legalább 2 ilyen eset előfordul velem.
Szerintem Te is egy idő után bosszús lennél...
Szia.
1135
Előzmény: #287049 Nevem senki 2007.10.01. 12:42:23 |
| Nevem senki | 2007.10.01. 13:07:32 / # 287050 |
|
Mulass csak, kis kárörvendő:-))
Előzmény: #287037 lilazoli 2007.10.01. 13:00:01 |
| lilazoli | 2007.10.01. 13:00:01 / # 287037 |
|
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
| Nevem senki | 2007.10.01. 12:42:23 / # 287049 |
|
Valószínűleg igazad van és elnézést kérek. A történet a következő:
Amikor felvettem a címet, akkor indultam el a Madarász utcai kórház elöl. Nem kimondottan mindennapos pálya nekem Újpest, így lehet hogy kicsit elkalkuláltam magam a távot illetően, a Berda József utcai lámpát illetően pedig biztosan. Végig nagy szerencsém volt, a Göncöl utcánál villogott a sárga, a Béke útnál zöldbe érkeztem.Csak a Berdánál fogott meg.Utólag belegondolva bármelyik lámpa miatt elkéshettem volna.
Mentségem:
3 hónapja megpróbálok újra taxizni. Nem vagyok hajlandó kályházni, ott nyomok ahova visz az utas.Működnek még a beidegződések, zuglóban ilyenkor már minden lámpa villogott a környékünkön, csak az Örs nem.
Büntetésem:
Ez tegnap a második és egyben utolsó felvett címem volt, ezek után 1/2 2- ig ültem egyhelyben, majd haza mentem.
Vétkemet jóváteendő- vendégem vagy az általad megjelölt napon kávéra, palacsintára a zuglói bádogbárban, vagy ahol akarod:-)
Megjegyzés:
Azt a pofánvágást azért gondold át több okból is.
1. Bennem nagy kárt nem tudsz tenni:-)
2. Magadnak többet ártasz vele( kirúgnak)
3. Fordítva is elsülhet:-)
Ha ezek ellenére ragaszkodsz hozzá, természetesen állok rendelkezésedre.
Őszinte megbánással és üdvözlettel:
1269
|
| cbtaxi | 2007.10.01. 09:55:52 / # 287048 |
|
Detto
Előzmény: #287047 száguldás 2007.10.01. 09:47:51 |
| száguldás | 2007.10.01. 09:47:51 / # 287047 |
|
Válaszoltam!
Előzmény: #287045 cbtaxi 2007.10.01. 09:06:13 |
| cbtaxi | 2007.10.01. 09:06:13 / # 287045 |
|
Szia!Mindjárt.
Előzmény: #287035 száguldás 2007.10.01. 09:04:51 |
| száguldás | 2007.10.01. 09:04:51 / # 287035 |
|
Szia!
Írtam neked egy emailt olvasd majd el!
Előzmény: #287034 cbtaxi 2007.10.01. 09:02:30 |
| cbtaxi | 2007.10.01. 09:02:30 / # 287034 |
|
A kitüntetéshez én is szívből gratulálok!
A nyakkendőhőz..háát... :))
Előzmény: #287033 ZeroFighter 2007.10.01. 06:02:15 |
| ZeroFighter | 2007.10.01. 06:02:15 / # 287033 |
|
Gratulálok a kollégának a kitüntetéshez!
Nézem a videót és nem hiszek a szememenek ez a NYAKKENDŐ mindent visz! :)))))
|
| utolsó senki | 2007.10.01. 05:05:32 / # 287026 |
|
Nevem Senkinek mondanék 1 sztorit:
Jól levert a 1733as "kolléga"(aki időmérő)egy Fehér úti METRO címről(3perccel).
Ott álltam a hölgy előtt,sőt,beült hozzám,mire közöltem vele,nem én viszem tovább.
Eltelt a 3 perc,én jeleztem az akkor diktáló Lacinak,mennyit késik még a "munkatárs"?
Na,3.31el előállt,és még neki állt feljebb!!!
Ekkor megfogadtam,hogy a következő "nagypályás"t-bárki legyen is-,kiemelem az ülésből,és lendületből verem pofán.
Nem fog érdekelni az "etikai szabályzat" című bohócság,ne az én zsebemre köcsögösködjenek!
Erre Te felveszed a CIBet 3mal,majd 3.41 után beállsz a parkolóba(előrendelés!!!).
Szerencséd volt,hogy hívott a fiam...mennem kellett.
Sanyi,ez mi volt?
(Én 1.12vel voltam ott)
|
| cbtaxi | 2007.09.30. 21:00:25 / # 287031 |
|
Nos,nehéz erre mit mondani.
Talán egyet,mégis:
Ezek után,milyen alapon várják el,illetve követelik meg a magasszínvonalú ,hibátlan,profizmust tőlünk?
A kisfiam óvodai ballagása is profibban volt megrendezve!
Előzmény: #287030 attus 2007.09.30. 20:43:53 |
| attus | 2007.09.30. 20:43:53 / # 287030 |
|
Bocsi!
A BKIK-s topicról beszéltem.
Előzmény: #287029 cbtaxi 2007.09.30. 20:34:48 |
| cbtaxi | 2007.09.30. 20:34:48 / # 287029 |
|
Melyik másikat?
Hadd ne nézzek át majd 1500 fórumot! :))
Előzmény: #287028 attus 2007.09.30. 20:32:58 |
| attus | 2007.09.30. 20:32:58 / # 287028 |
|
Nézd meg a videót a másik fórumban és mindent érteni fogsz!:-)(((
Előzmény: #287027 cbtaxi 2007.09.30. 20:28:09 |
| cbtaxi | 2007.09.30. 20:28:09 / # 287027 |
|
S,vajon a kiélezett minőségi versenyt,a nyakkendő viselése fogja eldönteni?
Elnézést ha megbántok vele valakit,de ez baromság!
Az ápolt kéz-ahogy Ricsi mondta-,a rendezett frizura,tiszta öltözék, a kultúrált kinézetü autó stb..stb mind-mind nagyobb jelentőséggel bír,mint egy vászondarab a nyakunkban!
Ha meg egy autó csak a kora miatt ( 6 év ) -állapottol függetlenül!!!-már nem jó "A" kategóriának,akkor meg miféle kiélezett minőségi versenyről beszélünk?
Javítjuk az imázst-t nyakkendővel?
Mindegy,ez már eldöntött dolog- és ráadásul szokás szerint- a fejünk felett.
Előzmény: #286995 csogu 2007.09.28. 08:08:48 |