Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.10.01. 13:29:44 / # 287042
avatar
Nem vágom pofán,de a kv.t majd megiszom... az etikátlan,bunkó lalerral meg mit rendezzek? (már beszéltem vele,szerinted mit értem el?)
lilazoli 2007.10.01. 13:25:00 / # 287041
avatar
1/2 6-ig meccsem van!
lilazoli 2007.10.01. 13:24:14 / # 287040
avatar
Csabi! Menj oda az "etikátlan,bunkó" lalerhoz ,és rendezd vele! De ne a Sanyin tőltsd ki a boszúd! Szegény ért a szóból ,nem kell pofán vágni!

utolsó senki 2007.10.01. 13:12:48 / # 287039
avatar
Hahó,Zoli! Délután gurítás?
utolsó senki 2007.10.01. 13:11:55 / # 287051
avatar
Köszönöm a reagálásod. Most arról beszélek,hogy amióta a lalikirály- indokolatlanul,etikátlan és bunkó módon- megszüntette az időmérő státusom,naponta legalább 2 ilyen eset előfordul velem. Szerintem Te is egy idő után bosszús lennél... Szia. 1135
Nevem senki 2007.10.01. 13:07:32 / # 287050
avatar
Mulass csak, kis kárörvendő:-))
lilazoli 2007.10.01. 13:00:01 / # 287037
avatar
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nevem senki 2007.10.01. 12:42:23 / # 287049
avatar
Valószínűleg igazad van és elnézést kérek. A történet a következő: Amikor felvettem a címet, akkor indultam el a Madarász utcai kórház elöl. Nem kimondottan mindennapos pálya nekem Újpest, így lehet hogy kicsit elkalkuláltam magam a távot illetően, a Berda József utcai lámpát illetően pedig biztosan. Végig nagy szerencsém volt, a Göncöl utcánál villogott a sárga, a Béke útnál zöldbe érkeztem.Csak a Berdánál fogott meg.Utólag belegondolva bármelyik lámpa miatt elkéshettem volna. Mentségem: 3 hónapja megpróbálok újra taxizni. Nem vagyok hajlandó kályházni, ott nyomok ahova visz az utas.Működnek még a beidegződések, zuglóban ilyenkor már minden lámpa villogott a környékünkön, csak az Örs nem. Büntetésem: Ez tegnap a második és egyben utolsó felvett címem volt, ezek után 1/2 2- ig ültem egyhelyben, majd haza mentem. Vétkemet jóváteendő- vendégem vagy az általad megjelölt napon kávéra, palacsintára a zuglói bádogbárban, vagy ahol akarod:-) Megjegyzés: Azt a pofánvágást azért gondold át több okból is. 1. Bennem nagy kárt nem tudsz tenni:-) 2. Magadnak többet ártasz vele( kirúgnak) 3. Fordítva is elsülhet:-) Ha ezek ellenére ragaszkodsz hozzá, természetesen állok rendelkezésedre. Őszinte megbánással és üdvözlettel: 1269
cbtaxi 2007.10.01. 09:55:52 / # 287048
avatar
Detto
száguldás 2007.10.01. 09:47:51 / # 287047
avatar
Válaszoltam!
cbtaxi 2007.10.01. 09:06:13 / # 287045
avatar
Szia!Mindjárt.
száguldás 2007.10.01. 09:04:51 / # 287035
avatar
Szia! Írtam neked egy emailt olvasd majd el!
cbtaxi 2007.10.01. 09:02:30 / # 287034
avatar
A kitüntetéshez én is szívből gratulálok! A nyakkendőhőz..háát... :))
ZeroFighter 2007.10.01. 06:02:15 / # 287033
avatar
Gratulálok a kollégának a kitüntetéshez! Nézem a videót és nem hiszek a szememenek ez a NYAKKENDŐ mindent visz! :)))))

utolsó senki 2007.10.01. 05:05:32 / # 287026
avatar
Nevem Senkinek mondanék 1 sztorit: Jól levert a 1733as "kolléga"(aki időmérő)egy Fehér úti METRO címről(3perccel). Ott álltam a hölgy előtt,sőt,beült hozzám,mire közöltem vele,nem én viszem tovább. Eltelt a 3 perc,én jeleztem az akkor diktáló Lacinak,mennyit késik még a "munkatárs"? Na,3.31el előállt,és még neki állt feljebb!!! Ekkor megfogadtam,hogy a következő "nagypályás"t-bárki legyen is-,kiemelem az ülésből,és lendületből verem pofán. Nem fog érdekelni az "etikai szabályzat" című bohócság,ne az én zsebemre köcsögösködjenek! Erre Te felveszed a CIBet 3mal,majd 3.41 után beállsz a parkolóba(előrendelés!!!). Szerencséd volt,hogy hívott a fiam...mennem kellett. Sanyi,ez mi volt? (Én 1.12vel voltam ott)

cbtaxi 2007.09.30. 21:00:25 / # 287031
avatar
Nos,nehéz erre mit mondani. Talán egyet,mégis: Ezek után,milyen alapon várják el,illetve követelik meg a magasszínvonalú ,hibátlan,profizmust tőlünk? A kisfiam óvodai ballagása is profibban volt megrendezve!
attus 2007.09.30. 20:43:53 / # 287030
avatar
Bocsi! A BKIK-s topicról beszéltem.
cbtaxi 2007.09.30. 20:34:48 / # 287029
avatar
Melyik másikat? Hadd ne nézzek át majd 1500 fórumot! :))
attus 2007.09.30. 20:32:58 / # 287028
avatar
Nézd meg a videót a másik fórumban és mindent érteni fogsz!:-)(((
cbtaxi 2007.09.30. 20:28:09 / # 287027
avatar
S,vajon a kiélezett minőségi versenyt,a nyakkendő viselése fogja eldönteni? Elnézést ha megbántok vele valakit,de ez baromság! Az ápolt kéz-ahogy Ricsi mondta-,a rendezett frizura,tiszta öltözék, a kultúrált kinézetü autó stb..stb mind-mind nagyobb jelentőséggel bír,mint egy vászondarab a nyakunkban! Ha meg egy autó csak a kora miatt ( 6 év ) -állapottol függetlenül!!!-már nem jó "A" kategóriának,akkor meg miféle kiélezett minőségi versenyről beszélünk? Javítjuk az imázst-t nyakkendővel? Mindegy,ez már eldöntött dolog- és ráadásul szokás szerint- a fejünk felett.
Oldalszám: 1757