| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.09.27. 14:02:36 / # 286983 |
|
Rics,te haragudol rám?
Előzmény: #286981 csogu 2007.09.27. 13:27:36 |
| nyertes00 | 2007.09.27. 13:34:27 / # 286982 |
|
ja persze, A Szentendrei úton kb 3-400 méterenként baleset volt, ha jól számoltam akkor 4 db. Az utolsó az Kaszásdűlőnél volt...
Előzmény: #286981 csogu 2007.09.27. 13:27:36 |
| csogu | 2007.09.27. 13:27:36 / # 286981 |
|
Nem semmi kerülőutakat tudsz:-))))
Előzmény: #286980 nyertes00 2007.09.27. 12:47:39 |
|
| nyertes00 | 2007.09.27. 12:47:39 / # 286980 |
|
Új egyéni csúcsot döntöttem: 9:00 Budakalászról 11:40-re értem az Árpád hídhoz. ..........
|
| A néma | 2007.09.26. 15:54:55 / # 286975 |
|
" A jóisten mentsen meg a barátaimtól, az ellenségeimmel elbánok magam is"
DDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #286964 TOMLA 2007.09.26. 04:22:55 |
| utolsó senki | 2007.09.26. 13:37:52 / # 286974 |
|
"Tudod,eddig azt hittem,beképzelt vagyok,de rájöttem,hogy TÖKÉLETES!"-idézet magamtól(ról)...
Előzmény: #286972 csogu 2007.09.25. 19:35:44 |
| nyertes00 | 2007.09.26. 07:12:31 / # 286966 |
|
"de a GPS azt mutatta, hogy onnan a székház 1100 méter, ami nekem egy kisebb...hmmmm...belegondolva, egy nagyobb maratoni táv. "
Belegondolva, ez nem csak neked lenne egy nagyobb maratoni táv... :-)))
De azért ez is elég kalandosra sikerült, egy egyszerű sima parkolás :-DD
|
| TOMLA | 2007.09.26. 04:22:55 / # 286964 |
|
Bameg ez még hasonlít is rád. Ha megteszed nekem, hogy mostan rögvest a tükörbe pillanc igazat fogol adni.
/ a germanizmus szándékos volt/
Azé szeretlek a magam módján.
Előzmény: #286962 A néma 2007.09.24. 13:30:05 |
| csogu | 2007.09.25. 19:35:44 / # 286972 |
|
Sosem azokkal van a baj, akik tudják, hogy változniuk kell, hanem azokkal, akik azt hiszik tökéletesek és nem hajlandóak változni.
|
|
| utolsó senki | 2007.09.25. 17:38:47 / # 286971 |
|
De hát ez...ez ETIKÁTLAN!!!
Ráadásul még le is írod!!!
Ráadásul még nyakkendő sem volt Rajtad(mint ellenőr-kötelező)!!!
Ráadásul még a FARMERinged is ki volt húzva a nadrágodból!!!
Jó kolléga voltál...
Előzmény: #286970 csogu 2007.09.25. 17:20:12 |
| csogu | 2007.09.25. 17:20:12 / # 286970 |
|
Nem a mennyiség, hanem a minőség számít:-))
Ma különben is voltam bent a központban. Beváltottam csekket, meg végre elszántam magam arra, hogy rendbe teszem a matricaállományom, mert épp ideje...műszerfal tarifatáblázat, meg az újrafényezett ajtón a "pajzs" és "kockasor".
Baromi szabályos akartam lenni, így elhatároztam, hogy nem parkolok be hátra...most nem kockáztatok.
Egy nagyon szimpatikus parkolóhelyet találtam a Nefelejcs utca 31 előtt, de úgy voltam vele, ha innen besétálok, akkor tuti betegen fekszem egy hétig, akkor meg mind1, hogy letiltanak vagy sem.
Asztalos Sándor utcát megszállták, a Százados út - Ciprus utca kereszteződésében egy kicsit féloldalasan le tudtam parkolni, de a GPS azt mutatta, hogy onnan a székház 1100 méter, ami nekem egy kisebb...hmmmm...belegondolva, egy nagyobb maratoni táv.
A Stadion szálló parkolója fullon (nekem ne panaszkodjanak a szállodások, hogy nem megy a bolt!)
Az Egressy utcában találtam egy helyet, de a Puskás stadion kerítése túl magasnak tűnt számomra, így erről a tervről is lemondtam.
Kockáztattam...
Beosontam hátra, majd a biztonsági őrnek rimánkodóra fogtam, hogy esküszöm, vészhelyzet van és nekem feltétlen muszáj most bejutnom oda...
Megkegyelmezett, emberséget tanúsított....bejutottam.
Még szerencse, hogy olyan munkahelyünk van, ahova nem kell bemenni autóval. Azt azért remélem, vagy pontosabban reménykedem abban, hogyha az a bevásárlóközpont (amire különben a fővárosiaknak égető szükségük van zöldterület helyett) megépül, akkor ez a finoman fogalmazva is nevetséges helyzet, megoldódik.
|
|
| utolsó senki | 2007.09.25. 15:14:12 / # 286969 |
|
Hát azért 2 naponta 1 beírás elég karcsú...bátttyyyyaa!
Előzmény: #286968 trubadur 2007.09.25. 13:28:56 |
| trubadur | 2007.09.25. 13:28:56 / # 286968 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Itt vagyunk Báttya,rosszul érzékeled....
|
| A néma | 2007.09.24. 13:30:05 / # 286962 |
|
|
| utolsó senki | 2007.09.24. 12:55:25 / # 286961 |
|
Ha jól érzékelem,eltűntek a FŐTAXIsok!
|
| cbtaxi | 2007.09.22. 13:12:17 / # 286941 |
|
Most mi van ????????????????????
|
| bojo | 2007.09.20. 16:15:41 / # 286928 |
|
Téged sem az eszedért szeretünk!!!
Előzmény: #286913 lilazoli 2007.09.19. 08:24:48 |
| utolsó senki | 2007.09.19. 18:30:36 / # 286922 |
|
Közösbe mondanám,hogy mától 1 hétig mindenki nagyon vigyázzon-a 1084es munkatársunk (aki a 1017) nagyon g**i lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| utolsó senki | 2007.09.19. 17:52:50 / # 286921 |
|
Búcsúzóul:
|
| utolsó senki | 2007.09.19. 17:51:15 / # 286920 |
|
Szvsz innentől a másik topicba menjünk át!
|