Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.09.27. 14:02:36 / # 286983
avatar
Rics,te haragudol rám?
nyertes00 2007.09.27. 13:34:27 / # 286982
avatar
ja persze, A Szentendrei úton kb 3-400 méterenként baleset volt, ha jól számoltam akkor 4 db. Az utolsó az Kaszásdűlőnél volt...
csogu 2007.09.27. 13:27:36 / # 286981
Nem semmi kerülőutakat tudsz:-))))
nyertes00 2007.09.27. 12:47:39 / # 286980
avatar
Új egyéni csúcsot döntöttem: 9:00 Budakalászról 11:40-re értem az Árpád hídhoz. ..........

A néma 2007.09.26. 15:54:55 / # 286975
avatar
" A jóisten mentsen meg a barátaimtól, az ellenségeimmel elbánok magam is" DDDDDDDDDDDDDDD
utolsó senki 2007.09.26. 13:37:52 / # 286974
avatar
"Tudod,eddig azt hittem,beképzelt vagyok,de rájöttem,hogy TÖKÉLETES!"-idézet magamtól(ról)...
nyertes00 2007.09.26. 07:12:31 / # 286966
avatar
"de a GPS azt mutatta, hogy onnan a székház 1100 méter, ami nekem egy kisebb...hmmmm...belegondolva, egy nagyobb maratoni táv. " Belegondolva, ez nem csak neked lenne egy nagyobb maratoni táv... :-))) De azért ez is elég kalandosra sikerült, egy egyszerű sima parkolás :-DD

TOMLA 2007.09.26. 04:22:55 / # 286964
avatar
Bameg ez még hasonlít is rád. Ha megteszed nekem, hogy mostan rögvest a tükörbe pillanc igazat fogol adni. / a germanizmus szándékos volt/ Azé szeretlek a magam módján.
csogu 2007.09.25. 19:35:44 / # 286972
Sosem azokkal van a baj, akik tudják, hogy változniuk kell, hanem azokkal, akik azt hiszik tökéletesek és nem hajlandóak változni.
utolsó senki 2007.09.25. 17:38:47 / # 286971
avatar
De hát ez...ez ETIKÁTLAN!!! Ráadásul még le is írod!!! Ráadásul még nyakkendő sem volt Rajtad(mint ellenőr-kötelező)!!! Ráadásul még a FARMERinged is ki volt húzva a nadrágodból!!! Jó kolléga voltál...
csogu 2007.09.25. 17:20:12 / # 286970
Nem a mennyiség, hanem a minőség számít:-)) Ma különben is voltam bent a központban. Beváltottam csekket, meg végre elszántam magam arra, hogy rendbe teszem a matricaállományom, mert épp ideje...műszerfal tarifatáblázat, meg az újrafényezett ajtón a "pajzs" és "kockasor". Baromi szabályos akartam lenni, így elhatároztam, hogy nem parkolok be hátra...most nem kockáztatok. Egy nagyon szimpatikus parkolóhelyet találtam a Nefelejcs utca 31 előtt, de úgy voltam vele, ha innen besétálok, akkor tuti betegen fekszem egy hétig, akkor meg mind1, hogy letiltanak vagy sem. Asztalos Sándor utcát megszállták, a Százados út - Ciprus utca kereszteződésében egy kicsit féloldalasan le tudtam parkolni, de a GPS azt mutatta, hogy onnan a székház 1100 méter, ami nekem egy kisebb...hmmmm...belegondolva, egy nagyobb maratoni táv. A Stadion szálló parkolója fullon (nekem ne panaszkodjanak a szállodások, hogy nem megy a bolt!) Az Egressy utcában találtam egy helyet, de a Puskás stadion kerítése túl magasnak tűnt számomra, így erről a tervről is lemondtam. Kockáztattam... Beosontam hátra, majd a biztonsági őrnek rimánkodóra fogtam, hogy esküszöm, vészhelyzet van és nekem feltétlen muszáj most bejutnom oda... Megkegyelmezett, emberséget tanúsított....bejutottam. Még szerencse, hogy olyan munkahelyünk van, ahova nem kell bemenni autóval. Azt azért remélem, vagy pontosabban reménykedem abban, hogyha az a bevásárlóközpont (amire különben a fővárosiaknak égető szükségük van zöldterület helyett) megépül, akkor ez a finoman fogalmazva is nevetséges helyzet, megoldódik.
utolsó senki 2007.09.25. 15:14:12 / # 286969
avatar
Hát azért 2 naponta 1 beírás elég karcsú...bátttyyyyaa!
trubadur 2007.09.25. 13:28:56 / # 286968
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Itt vagyunk Báttya,rosszul érzékeled....
A néma 2007.09.24. 13:30:05 / # 286962
avatar

utolsó senki 2007.09.24. 12:55:25 / # 286961
avatar
Ha jól érzékelem,eltűntek a FŐTAXIsok!

cbtaxi 2007.09.22. 13:12:17 / # 286941
avatar
Most mi van ????????????????????

bojo 2007.09.20. 16:15:41 / # 286928
avatar
Téged sem az eszedért szeretünk!!!
utolsó senki 2007.09.19. 18:30:36 / # 286922
avatar
Közösbe mondanám,hogy mától 1 hétig mindenki nagyon vigyázzon-a 1084es munkatársunk (aki a 1017) nagyon g**i lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

utolsó senki 2007.09.19. 17:52:50 / # 286921
avatar
Búcsúzóul:

utolsó senki 2007.09.19. 17:51:15 / # 286920
avatar
Szvsz innentől a másik topicba menjünk át!
Oldalszám: 1757